Paid Memberships Pro 3.6.5 - en to ca translation catalogue (1864 entries)

en: %1$s paid on %2$s
ca: %1$s pagada el %2$s

en: Show password
ca: Mostra la contrasenya

en: Cancel changes and return to the account page
ca: Cancel·la els canvis i torna a la pàgina del compte

en: Submit the update profile form
ca: Envieu el formulari d'actualització del perfil

en: Hide Password
ca: Amaga la contrasenya

en: Show Password
ca: Mostra la contrasenya

en: Already a member?
ca: Ja sou membre?

en:  You must be a !!levels!! member to access this content.
ca:  Heu de ser membre de !!levels!! per accedir a aquest contingut.

en: !!levels!! Membership Required
ca: Cal una afiliació de !!levels!!

en:  You must be a member to access this content.
ca:  Heu de ser membre per accedir a aquest contingut.

en: Canceled Auto-Renewals
ca: Renovacions automàtiques cancel·lades

en: Payment Failure
ca: Error de pagament

en: Billing Information Updated
ca: Informació de facturació actualitzada

en: Payment Instructions: %s
ca: Instruccions de pagament: %s

en: Akismet Integration
ca: Integració amb Akismet

en: Accent Color
ca: Color d'èmfasi

en: ID: %d
ca: Identificador: %d

en: test
ca: prova

note: translators: %1$s: The Paid Memberships Pro plugin folder name.
en: Plugin: %1$s
ca: Extensió: %1$s

en: plugin
ca: extensió

en: theme
ca: tema

en: Action
ca: Acció

en: Template
ca: Plantilla

[ctx: block keyword]
en: pricing
ca: preus

[ctx: block keyword]
en: name
ca: nom

[ctx: block title]
en: Level Name
ca: Nom de nivell

[ctx: block keyword]
en: expiration
ca: caducitat

[ctx: block title]
en: Level Expiration
ca: Caducitat del nivell

[ctx: block keyword]
en: description
ca: descripció

[ctx: block title]
en: Level Description
ca: Descripció del nivell

[ctx: block keyword]
en: restrict
ca: restringeix

[ctx: block keyword]
en: private
ca: privat

[ctx: block keyword]
en: hidden
ca: ocult

[ctx: block keyword]
en: hide
ca: amaga

[ctx: block keyword]
en: exclude
ca: exclou

[ctx: block keyword]
en: content
ca: contingut

[ctx: block keyword]
en: conditional
ca: condicional

[ctx: block keyword]
en: block visibility
ca: visibilitat del bloc

[ctx: block keyword]
en: user fields
ca: camps d'usuari

[ctx: block keyword]
en: custom field
ca: camp personalitzat

[ctx: block keyword]
en: log in
ca: entra

[ctx: block keyword]
en: pricing table
ca: taula de preus

[ctx: block keyword]
en: price
ca: preu

[ctx: block keyword]
en: level
ca: nivell

[ctx: block keyword]
en: history
ca: historial

[ctx: block keyword]
en: form
ca: formulari

[ctx: block keyword]
en: purchase
ca: compra

[ctx: block keyword]
en: buy
ca: compra

[ctx: block keyword]
en: button
ca: botó

[ctx: block keyword]
en: checkout
ca: pagament

[ctx: block keyword]
en: membership
ca: afiliació

[ctx: block keyword]
en: credit card
ca: targeta de crèdit

[ctx: block keyword]
en: fields
ca: camps

[ctx: block keyword]
en: profile
ca: perfil

[ctx: block keyword]
en: links
ca: enllaços

[ctx: block keyword]
en: invoice
ca: factura

[ctx: block keyword]
en: billing
ca: facturació

[ctx: block keyword]
en: active
ca: actiu

[ctx: block keyword]
en: link
ca: enllaç

[ctx: block keyword]
en: access
ca: accés

[ctx: block keyword]
en: user
ca: usuari

[ctx: block keyword]
en: purchases
ca: compres

[ctx: block keyword]
en: order
ca: comanda

[ctx: block keyword]
en: member
ca: membre

[ctx: block keyword]
en: account
ca: compte

en: Logged-In Users
ca: Usuaris connectats

en: All Members
ca: Tots els membres

en: Show content to:
ca: Mostra el contingut a:

en: Content Visibility
ca: Visibilitat del contingut

en: Choose a Level
ca: Trieu un nivell

en: Choose a level
ca: Trieu un nivell

note: translators: %1$s - price, %2$d - number, %3$s - period.
en: %1$s every %2$d %3$s
ca: %1$s cada %2$d %3$s

note: translators: %s is the subscription transaction ID.
en: Subscription: %s
ca: Subscripció: %s

note: translators: %s is the payment transaction ID.
en: Payment: %s
ca: Pagament: %s

en: Members per page
ca: Membres per pàgina

en: Replace
ca: Reemplaça

en: Member: %s
ca: Membre: %s

en: Add New Member
ca: Afegiu un nou membre

en: Edit Group
ca: Edita el grup

en: Role
ca: Rol

en: Confirm use of weak password
ca: Confirmeu l'ús de contrasenya feble

en: Hide
ca: Amaga

en: (required)
ca: (obligatori)

en: Usernames cannot be changed.
ca: Els noms d'usuari no es poden canviar.

en: Username (required)
ca: Nom d'usuari (obligatori)

en: User updated.
ca: S'ha actualitzat l'usuari.

en: User Info
ca: Informació de l'usuari

en: Add New User
ca: Afegeix un nou usuari

en: Created
ca: S'ha creat

en: Active Subscriptions (%d)
ca: Subscripcions actives (%d)

en: Subscriptions
ca: Subscripcions

en: Membership action not found.
ca: No s'ha trobat l'acció d'afiliació.

en: User not found.
ca: No s'ha trobat l'usuari.

en: Choose Level
ca: Trieu un nivell

en: Current Subscription
ca: Subscripció actual

en: Cancel Membership
ca: Cancel·la l'afiliació

en: Cancel Subscription
ca: Cancel·la la subscripció

en: Level Expiration
ca: Caducitat del nivell

en: Add Member
ca: Afegeix un membre

en: Group
ca: Grup

en: Save Group
ca: Desa el grup

en: Add New Group
ca: Afegeix un nou grup

en: Invalid file submission.
ca: L'enviament del fitxer no és vàlid.

en: Invalid field input.
ca: Camp d'entrada no vàlid.

en: Invalid file type.
ca: Tipus de fitxer no vàlid.

en: No file name found.
ca: No s'ha trobat cap nom de fitxer.

en: No file was uploaded.
ca: No s'ha pujat cap fitxer.

en: The "field" attribute is required in the pmpro_member shortcode.
ca: L'atribut «field» és obligatori al codi de substitució pmpro_member.

en: Net Sales
ca: Vendes netes

en: You do not have permission to perform this action.
ca: No teniu permís per realitzar aquesta acció.

en: Enable streamlined version of LifterLMS
ca: Activa la versió simplificada del LifterLMS

en: Since you already have Paid Memberships Pro installed, you can enable a "streamlined" version of LifterLMS that will let PMPro handle all checkouts, memberships, restrictions, and user fields.
ca: Com que ja teniu instal·lat el Paid Memberships Pro, podeu activar una versió «simplificada» de LifterLMS que permetrà al PMPro encarregar-se de tots els pagaments, afiliacions, restriccions i camps d'usuari.

en: Restrictions
ca: Restriccions

en: Streamline LifterLMS
ca: Simplifica el LifterLMS

en: Yes - Some LifterLMS features are disabled.
ca: Sí - algunes característiques del LifterLMS estan desactivades.

en: No - All LifterLMS features are enabled.
ca: No - totes les característiques de LifterLMS estan activades.

en: Displays a no access message to non-members.
ca: Mostra un missatge de accés no permès als no membres.

en: Show no access message
ca: Mostra el missatge d'accés denegat

en: Click "Add endpoint" to save your webhook
ca: Feu clic a «Afegeix un extrem» per desar el webhook

en: Select the following events to listen to:
ca: Seleccioneu els següents esdeveniments per escoltar-los:

en: Paste the following value into the "Endpoint URL" field:
ca: Enganxeu el següent valor al camp «URL de l'extrem»:

en: Click "Add an endpoint"
ca: Feu clic a «Afegeix un extrem»

en: Open the %s page in your Stripe dashboard
ca: Obriu la pàgina %s al vostre tauler de Stripe

en: Here's how to create a webhook endpoint in your Stripe dashboard
ca: A continuació s'explica com crear un extrem de webhook al tauler de Stripe

en: Next Step: Register a Stripe Webhook.
ca: Pas següent: registreu un webhook de Stripe.

en: This will disconnect all sites using this Stripe account from Stripe in test mode only.
ca: Això desconnectarà de Stripe tots els llocs web que utilitzen aquest compte de Stripe només en mode de prova.

en: No title will be shown.
ca: No es mostrarà cap títol.

en: Cancel %1$s Membership
ca: Cancel·la l'afiliació %1$s

en: Change %1$s Membership
ca: Canvia l'afiliació %1$s

en: Renew %1$s Membership
ca: Renova l'afiliació %1$s

en: Renew your %s membership level
ca: Renoveu el vostre nivell d'afiliació %s

en: Select the %s membership level
ca: Seleccioneu el nivell d'afiliació %s

en: ReCAPTCHA not submitted.
ca: ReCAPTCHA no enviat.

en: ReCAPTCHA validation failed. Try again.
ca: La validació del ReCAPTCHA ha fallat. Torneu-ho a provar.

en: Paid Memberships Pro Level
ca: Nivell de Paid Memberships Pro

en: Non-Members
ca: No membres

en: These are users who were created during the Paid Memberships Pro checkout process but haven't yet completed checkout or performed any other action on your site. You should periodically delete users from this list if the Registered date is more than a few days old.
ca: Aquests són usuaris que es van crear durant el procés de pagament de Paid Memberships Pro però que encara no han completat el pagament ni realitzat alguna altra acció al vostre lloc web. Hauríeu de suprimir els usuaris d'aquesta llista periòdicament si la data de registre té més d'uns quants dies.

en: Potential Spam Checkouts
ca: Possibles pagaments brossa

en: Learn More
ca: Més informació

en: Apply discount code
ca: Aplica el codi de descompte

en: Outdated Template
ca: Plantilla obsoleta

en: Review
ca: Revisa

en: Token
ca: Testimoni

en: %s Active Step
ca: Pas actiu %s

en: Step
ca: Pas

en: Video
ca: Vídeo

en: Paid Newsletter
ca: Butlletí de pagament

en: Directory/Listings
ca: Directori/Llistats

en: Blog/News
ca: Blog/Notícies

note: translators: %s: Link to Payment Gateway Settings doc. translators: %s: Link to SSL Settings doc. translators: %s: URL to the PMPro documentation page on content restriction translators: %s: Link to Advanced Settings doc. translators: %s: Link to Design Settings doc. translators: %s: Link to Email S
en: Learn more about %s.
ca: Més informació sobre la %s.

en: Content restrictions are configured after initial setup.
ca: Les restriccions de contingut es configuren després de la configuració inicial.

en: Create a Paid Membership Level
ca: Crea un nivell d'afiliació de pagament

en: Create a Free Membership Level
ca: Crea un nivell d'afiliació gratuït

en: Create Your Membership Levels
ca: Creeu els vostres nivells d'afiliació

en: View plans and pricing for Paid Memberships Pro optional licenses in a new tab
ca: Visualitza els plans i els preus de les llicències opcionals del Paid Memberships Pro a una nova pestanya

en: We will automatically create frontend pages for your levels, checkout, account management, and more.
ca: Crearem automàticament pàgines públiques per als vostres nivells, pagament, gestió de comptes i molt més.

en: View Paid Memberships Pro documentation in a new tab
ca: Visualitza la documentació del Paid Memberships Pro a una nova pestanya

en: Free membership account required.
ca: Es requereix un compte d'afiliació gratuït.

en: Free Plugin
ca: Extensió gratuïta

en: Builder Add On
ca: Complement maquetador

en: Standard Add On
ca: Complement estàndard

note: translators: %s: URL to the PMPro use case hub for the chosen site type
en: Check out the %s, which guides you through next steps for your unique project.
ca: Feu una ullada a %s, que us guiarà pels propers passos per al vostre projecte únic.

en: In step 1, you chose the %s site type.
ca: Al pas 1, heu escollit el tipus de lloc web %s.

note: translators: %1$s is the report period, %2$s is the report type, %3$s is the date. translators: %1$s is the report period, %2$s is the report type, %3$s is the date.
en: %1$s %2$s for %3$s
ca: %1$s %2$s per a %3$s

en: Select report data to include
ca: Seleccioneu les dades de l'informe que voleu incloure

en: Orders %s at %s price
ca: Comandes de %s al preu %s

en: Period
ca: Període

en: Filter report by discount code
ca: Filtra l'informe per codi de descompte

en: Filter report by membership level
ca: Filtra l'informe per nivell d'afiliació

en: Select report year
ca: Seleccioneu l'any de l'informe

en: Select report month
ca: Seleccioneu el mes de l'informe

en: Select report type
ca: Seleccioneu el tipus d'informe

en: Select report time period
ca: Seleccioneu el període de temps de l'informe

en: Select a membership level to customize this report
ca: Seleccioneu un nivell d'afiliació per personalitzar aquest informe

en: View the full %s report
ca: Visualitza l'informe complet de %s

en: View Support License Options
ca: Visualitza les opcions de llicència de suport

en: <a href="%s">Enter your key here</a>
ca: <a href="%s">Introduïu la vostra clau aquí</a>

en: Previous Period Renewals:
ca: Renovacions del període anterior:

en: Previous Period New:
ca: Nous del període anterior:

en: Show Only Renewals
ca: Mostra només renovacions

en: Show Only New
ca: Mostra només nous

en: Show New and Renewals
ca: Mostra nous i renovacions

en: Last 12 Months
ca: Últims 12 mesos

en: Last 30 Days
ca: Últims 30 dies

en: Last 7 Days
ca: Últims 7 dies

en: Previous Period
ca: Període anterior

en: Previous Year: %s
ca: Any anterior: %s

en: New: %s
ca: Nova: %s

en: Renewals: %s
ca: Renovacions: %s

[ctx: Dropdown label, e.g. Show Period]
en: Show
ca: Mostra

en: Active Members
ca: Membres actius

en: No Active Members Found
ca: No s'ha trobat cap membre actiu

en: View Active Members With This Level
ca: Visualitza els membres actius amb aquest nivell

en: Number of Active Members
ca: Nombre de membres actius

en: Active Members Per Level
ca: Membres actius per nivell

en: Last
ca: Últims

en: Customize Report
ca: Personalitza l'informe

en: You are logged in as <strong>%s</strong>. If you would like to update your billing information for a different account, <a href="%s">log out now</a>.
ca: Esteu connectats com a <strong>%s</strong>. Si voleu actualitzar la informació de facturació d'un compte diferent, <a href="%s">sortiu</a>.

en: For more information, read our post here
ca: Per a més informació, llegiu la nostra entrada aquí

en: Cleaned Fields (2.10.6)
ca: Camps netejats (2.10.6)

en: Paid Memberships Pro has detected potentially sensitive customer information in the PMPro order meta table. This information will be safely removed from your database. For more information, read our <a href="%s">post here</a>.
ca: Paid Memberships Pro ha detectat informació potencialment sensible del client a la taula de metadades de les comandes del PMPro. Aquesta informació se suprimirà de la base de dades de manera segura. Per obtenir més informació, llegiu la nostra <a href="%s">entrada aquí</a>.

en: <p>Dear !!header_name!!,</p>
ca: <p>Benvolgut/da !!header_name!!,</p>

en: The license key you entered is invalid. Please try again.
ca: La clau de llicència que heu introduït no és vàlida. Torneu-ho a provar.

en: Deprecated
ca: Obsolet

en: Restricting members by username or email was not merged into Paid Memberships Pro. If this feature was being used, a <a href="%s" target="_blank">code recipe</a> will be needed to continue using this functionality.
ca: La restricció de membres per nom d'usuari o correu electrònic no s'ha fusionat amb el Paid Memberships Pro. Si s'estava utilitzant aquesta característica, es necessitarà un <a href="%s" target="_blank">codi</a> per continuar utilitzant aquesta funcionalitat.

en: Spam Protection Disabled
ca: Protecció contra la brossa desactivada

en: Cannot find payment method.
ca: No es pot trobar el mètode de pagament.

en: No subscription transaction ID.
ca: No hi ha cap identificador de transacció de subscripció.

en: Crons Disabled
ca: Tasques Cron desactivades

en: Services Paused
ca: Serveis en pausa

en: There was an error setting up your account. Please contact us.
ca: S'ha produït un error en configurar el vostre compte. Poseu-vos en contacte amb nosaltres.

en: Lost your password?
ca: Heu oblidat la contrasenya?

note: translators: %s: User name.
en: <strong>Error:</strong> The password you entered for the username %s is incorrect.
ca: <strong>Error:</strong> la contrasenya que heu introduït per a l'usuari %s és incorrecta.

en: <strong>Error:</strong> The password field is empty.
ca: <strong>Error:</strong>: el camp de la contrasenya està buit.

en: <strong>Error:</strong> The username field is empty.
ca: <strong>Error:</strong> el camp del nom d'usuari està buit.

en: Unknown email address. Check again or try your username.
ca: Adreça de correu electrònic desconeguda. Comproveu-ho de nou i proveu amb el vostre nom d'usuari.

note: translators: %s: User name.
en: <strong>Error:</strong> The username <strong>%s</strong> is not registered on this site. If you are unsure of your username, try your email address instead.
ca: <strong>Error:</strong> el nom d'usuari <strong>%s</strong> no està registrat en aquest lloc web. Si no esteu segurs del vostre nom d'usuari, proveu amb l'adreça electrònica.

en: Delete any related membership history. Order history will be retained.
ca: Suprimeix qualsevol historial d'afiliació relacionat. L'historial de comandes es conservarà.

en: Cancel any related membership levels first. This may trigger cancellations at the gateway or other third party services.
ca: Cancel·leu primer els nivells d'afiliació relacionats. Això pot provocar cancel·lacions a la passarel·la o altres serveis de tercers.

en: <strong>Warning:</strong> This user has an active membership level.
ca: <strong>Avís:</strong> aquest usuari té un nivell d'afiliació actiu.

en: <strong>Warning:</strong> One or more users for deletion have an active membership level.
ca: <strong>Avís:</strong> un o més usuaris a suprimir tenen un nivell d'afiliació actiu.

en: What should be done with the PMPro Membership data for these users?
ca: Què s'ha de fer amb les dades d'afiliació de PMPro per a aquests usuaris?

en: Only users with the <code>pmpro_manage_pause_mode</code> capability are able to deactivate pause mode.
ca: Només els usuaris amb la capacitat <code>pmpro_manage_pause_mode</code> poden desactivar el mode de pausa.

en: Update my primary domain and reactivate all services
ca: Actualitza el meu domini principal i reactiva tots els serveis

en: Dismiss notice and keep all services paused
ca: Descarta l'avís i manté tots els serveis en pausa

en: <strong>Warning:</strong> We have detected that your site URL has changed. All PMPro-related cron jobs and automated services have been disabled. Paid Memberships Pro considers %s to be the site URL.
ca: <strong>Avís:</strong> hem detectat que l'URL del vostre lloc web ha canviat. S'han desactivat totes les tasques Cron i els serveis automatitzats relacionats amb PMPro. Paid Memberships Pro considera que %s és l'URL del lloc web.

en: Site URL Change Detected
ca: S'ha detectat un canvi a l'URL del lloc web

en: Note: You are using the free Stripe payment gateway integration. There is no additional fee for payment processing above what Stripe charges.
ca: Nota: esteu utilitzant la integració gratuïta de la passarel·la de pagament Stripe. No hi ha cap quota addicional pel processament de pagaments a més del que cobra Stripe.

en: Manage billing
ca: Gestiona la facturació

en: User is not logged in.
ca: L'usuari no està connectat.

en: Collect Tax IDs in Stripe Checkout
ca: Recopila els identificadors fiscals a Stripe Checkout

en: Calculate Tax in Stripe Checkout
ca: Calcula l'impost a Stripe Checkout

en: Show Payment Request Button for On-Site Payments
ca: Mostra el botó de sol·licitud de pagament per a pagaments in situ

en: Show Billing Address Fields in PMPro Checkout Form
ca: Mostra els camps de l'adreça de facturació al formulari de pagament de PMPro

en: Embed the payment information fields on your Membership Checkout page or use the Stripe-hosted payment page (Stripe Checkout). If using Stripe Checkout, be sure that all webhook events listed above are set up in Stripe.
ca: Incrusteu els camps d'informació de pagament a la vostra pàgina de pagament d'afiliació o utilitzeu la pàgina de pagament allotjada per Stripe (Stripe Checkout). Si utilitzeu Stripe Checkout, assegureu-vos que tots els esdeveniments de webhook enumerats anteriorment estiguin configurats a Stripe.

en: Last Received
ca: Darrer rebut

en: Event Type
ca: Tipus d'esdeveniment

en: All webhooks appear to be working correctly.
ca: Sembla que tots els webhooks funcionen correctament.

en: Last Sent
ca: Darrer enviat

en: Working
ca: S'està treballant

en: Never Received
ca: Mai rebut

en: Webhook Status
ca: Estat del webhook

en: Disabled
ca: Desactivat

en: Enabled
ca: Activat

en: Pause Mode
ca: Mode de pausa

en: Last Known Site URL
ca: Últim URL conegut de lloc web

en: Current Site URL
ca: URL del lloc web actual

en: Registered
ca: Registrat

en: Display Name
ca: Nom visible

en: Error uploading file. Too many files with the same name.
ca: S'ha produït un error en penjar el fitxer. Hi ha massa fitxers amb el mateix nom.

en: Exit Wizard and Return to Dashboard
ca: Surt de l'assistent i torna al tauler

en: All Set!
ca: Llest!

en: General Info
ca: Informació general

en: Other
ca: Altres

en: Courses
ca: Cursos

en: Community
ca: Comunitat

en: Association
ca: Associació

en: Payment gateways may be configured under "Payment Gateway & SSL Settings".
ca: Les passarel·les de pagament es poden configurar a «Opcions de passarel·la de pagament i SSL».

en: Other/Setup Later
ca: Altres/Configura més tard

en: After connecting to Stripe, it is important to <a href="%s" target="_blank">set up your Stripe webhooks</a> to make sure that PMPro is notified of events that happen in Stripe.
ca: Després de connectar-vos a Stripe, és important <a href="%s" target="_blank">configurar els vostres webhooks de Stripe</a> per assegurar-vos que el PMPro rep una notificació dels esdeveniments que succeeixen a Stripe.

en: After clicking "Submit and Continue", you will be redirected to Stripe to finish connecting PMPro to your Stripe account. If you do not already have a Stripe account and do not want to set one up at this time, please select "Other/Setup Later" instead.
ca: Després de fer clic a «Envia i continua», se us redirigirà a Stripe per acabar de connectar el PMPro al vostre compte de Stripe. Si encara no teniu cap compte de Stripe i no voleu configurar-ne un en aquest moment, seleccioneu «Altres/Configura més tard».

en: We have detected you previously connected to Stripe, to change your Stripe account please adjust it in the "Payment Gateway & SSL" settings.
ca: Hem detectat que us heu connectat prèviament a Stripe, per canviar el vostre compte de Stripe, ajusteu-lo a les opcions «Passarel·la de pagament i SSL».

en: Configure Your Payment Gateway
ca: Configureu la vostra passarel·la de pagament

en: Your payment gateway can accept many currencies and automatically convert payments for you.
ca: La vostra passarel·la de pagament pot acceptar moltes monedes i convertir els pagaments automàticament.

en: Select the currency for your membership site.
ca: Seleccioneu la moneda per al vostre lloc web d'afiliació.

en: every
ca: cada

en: Amount (i.e. "10")
ca: Quantitat (p. ex. «10»)

en: Add Membership
ca: Afegeix una afiliació

en: Level Name
ca: Nom de nivell

en: Set up your first membership levels from this wizard. You can set up more membership levels with additional settings later.
ca: Configureu els primers nivells d'afiliació mitjançant aquest assistent. Més endavant podeu configurar més nivells d'afiliació amb configuracions addicionals.

en: Enter Your Support License Key (optional)
ca: Introduïu la vostra clau de llicència de suport (opcional)

en: Yes, I will be collecting payments for my memberships.
ca: Sí, cobraré els pagaments de les meves afiliacions.

en: We detected you have pages assigned for Paid Memberships Pro, this option is disabled.
ca: Hem detectat que teniu pàgines assignades per al Paid Memberships Pro, aquesta opció està desactivada.

en: Yes, generate the required plugin pages for me. (Recommended)
ca: Sí, genereu les pàgines necessàries de l'extensió per mi. (Recomanat)

en: -- Select --
ca: -- Selecciona --

en: Choose the answer that best fits the primary value of your membership site.
ca: Trieu la resposta que millor s'adapti al valor principal del vostre lloc web d'afiliació.

en: What type of membership site are you creating?
ca: Quin tipus de lloc web d'afiliació esteu creant?

en: Tell us about your membership site to get up and running in 5 easy steps.
ca: Parleu-nos del vostre lloc web d'afiliació per posar-vos en marxa en 5 senzills passos.

en: Welcome to Your New Membership Site
ca: Us donem la benvinguda al vostre nou lloc web d'afiliació

en: View docs
ca: Visualitza els documents

en: Not sure where to start? Take a look at our documentation.
ca: No sabeu per on començar? Feu una ullada a la nostra documentació.

en: Finish configuring your payment gateway.
ca: Acabeu de configurar la vostra passarel·la de pagament.

en: Payments
ca: Pagaments

en: View available Add Ons
ca: Visualitza els complements disponibles

en: Add more features to your membership site.
ca: Afegiu més característiques al vostre lloc web d'afiliació.

en: More functionality
ca: Més funcionalitats

en: OR
ca: O

en: Here are some recommended Add Ons for your business.
ca: Aquí teniu alguns complements recomanats per al vostre negoci.

en: What's next?
ca: I ara què?

en: Your membership site is ready.
ca: El vostre lloc web d'afiliació està llest.

en: Congratulations!
ca: Enhorabona!

en: Setup Complete
ca: Configuració completa

en: Skip
ca: Omet

en: Submit and Continue
ca: Envia i continua

en: Sharing non-sensitive membership site data helps us analyze how our plugin is meeting your needs and identify opportunities to improve. Can be turned off under "Advanced" Settings.
ca: El fet de compartir dades no sensibles del lloc web d'afiliació ens ajuda a analitzar com la nostra extensió està cobrint les vostres necessitats i identificar oportunitats de millora. Es pot desactivar a la configuració «avançada».

en: No - Do not track usage of Paid Memberships Pro on my site.
ca: No - No facis un seguiment de l'ús de Paid Memberships Pro al meu lloc web.

en: Yes - Allow usage of Paid Memberships Pro to be tracked.
ca: Sí - Permet el seguiment de l'ús de Paid Memberships Pro.

en: Enable Tracking?
ca: Voleu activar el seguiment?

en: Show excerpts to non-members?
ca: Voleu mostrar els extractes als no membres?

en: Configure advanced settings relating to your membership site. You can configure additional settings later.
ca: Configureu les opcions avançades relacionades amb el vostre lloc web d'afiliació. Podeu configurar opcions addicionals més endavant.

note: translators: %s is the Level Name.
en: Are you sure you want to delete membership level %s? Any gateway subscriptions or third-party connections with a member's account will remain active.
ca: Segur que voleu suprimir el nivell d'afiliació %s? Totes les subscripcions a passarel·les o connexions de tercers amb el compte d'un membre romandran actives.

en: unlimited
ca: il·limitats

en: Setup Wizard
ca: Assistent de configuració

note: translators: $1$s - Paid Memberships Pro plugin name; $2$s - WP.org review link.
en: Please <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">rate us %2$s on WordPress.org</a> to help others find %3$s. Thank you from the %4$s team!
ca: <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Poseu-nos %2$s a WordPress.org</a> per ajudar els altres a trobar %3$s. Gràcies de l'equip de %4$s!

en: The %s code has been applied to your order.
ca: El codi %s s'ha aplicat a la vostra comanda.

en: Required at Checkout?
ca: És obligatori al pagament?

en: Sorry, the file %s was not uploaded.
ca: El fitxer %s no s'ha penjat.

en: Select2 / Autocomplete
ca: Select2 / Compleció automàtica

en: Select / Dropdown
ca: Selecció / Desplegable

en: Delete Group
ca: Suprimeix el grup

en: Unable to add/update user fields for this member
ca: No s'han pogut afegir/actualitzar els camps d'usuari d'aquest membre

en: Stripe Customer
ca: Client de Stripe

en: Plugin updated successfully.
ca: S'ha actualitzat l'extensió correctament.

en: Delete Field
ca: Suprimeix el camp

en: Close Field
ca: Tanca el camp

en: One option per line. To set separate values and labels, use value:label.
ca: Una opció per línia. Per establir valors i etiquetes separats, utilitzeu valor:etiqueta.

en: Options
ca: Opcions

en: Descriptive text for users or admins submitting the field.
ca: Text descriptiu per als usuaris o administradors que enviïn el camp.

en: Hint (optional)
ca: Pista (opcional)

en: Assign a custom CSS selector to the field
ca: Assigna un selector CSS personalitzat al camp

en: Field Element Class (optional)
ca: Classe d'element del camp (opcional)

en: Assign a custom CSS selector to the field's wrapping div
ca: Assigna un selector CSS personalitzat al div que embolcalla el camp

en: Field Wrapper Class (optional)
ca: Classe d'embolcall del camp (opcional)

en: [Inherit Group Setting]
ca: [Hereta les opcions del grup]

en: Show field on user profile?
ca: Mostra el camp al perfil d'usuari?

en: Read Only?
ca: De només lectura?

en: Hidden
ca: Ocult

en: Read-Only
ca: De només lectura

en: Number
ca: Nombre

en: File
ca: Fitxer

en: Multi Select
ca: Selecció múltiple

en: Radio
ca: Botó d'opció

en: Checkbox
ca: Casella de selecció

en: Text Area
ca: Àrea de text

en: Single word with no spaces. Underscores are allowed.
ca: Una sola paraula sense espais. Es permet el guió baix.

en: Brief descriptive text for the field. Shown on user forms.
ca: Breu text descriptiu del camp. Es mostra als formularis d'usuari.

en: Delete field
ca: Suprimeix el camp

en: Duplicate
ca: Duplica

en: Duplicate field
ca: Duplica el camp

en: Edit field
ca: Edita el camp

en: Move Field Down
ca: Mou el camp cap avall

en: Move Field Up
ca: Mou el camp cap amunt

note: translators: a plus sign dashicon
en: %s Add Field
ca: %s Afegeix un camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: Manage Fields in This Group
ca: Gestiona els camps d'aquest grup

en: Restrict Fields for Membership Levels
ca: Restringeix els camps per als nivells d'afiliació

en: Description (optional, visible to users)
ca: Descripció (opcional, visible per als usuaris)

en: Yes (only admins)
ca: Sí (només administradors)

en: Show fields on user profile?
ca: Mostra els camps al perfil d'usuari?

en: Show fields at checkout?
ca: Mostra els camps al pagament?

en: Expand and Edit Group
ca: Amplia i edita el grup

en: Group Name
ca: Nom del grup

en: Move Group Down
ca: Mou el grup cap avall

en: Move down
ca: Mou cap avall

en: Move Group Up
ca: Mou el grup cap amunt

en: Move up
ca: Mou cap amunt

en: Extra Fields:
ca: Camps addicionals:

en: The %s fields are required.
ca: Els camps %s són obligatoris.

en: The %s field is required.
ca: El camp %s és obligatori.

en: Choose from the most popular %s
ca: Trieu entre els %s més populars

en: Add or remove %s
ca: Afegeix o suprimeix %s

en: Separate %s with commas
ca: Separa %s amb comes

en: New %s Name
ca: Nom del nou %s

en: Add New %s
ca: Afegeix nou %s

en: Update %s
ca: Actualitza %s

en: Edit %s
ca: Edita %s

en: All %s
ca: Tots els %s

en: Popular %s
ca: %s populars

en: Search %s
ca: Cerca %s

en: More Information
ca: Més informació

en: PHP Sessions
ca: Sessions de PHP

en: Current File: %s
ca: Fitxer actual: %s

en: Choose one or more.
ca: Trieu-ne un o més.

note: translators: a plus sign dashicon
en: %s Add Field Group
ca: %s Afegeix un grup de camps

en: Groups are used to define a collection of fields that should be displayed together under a common heading. Group settings control field locations and membership level visibility.
ca: Els grups s'utilitzen per definir una col·lecció de camps que s'han de mostrar junts sota una capçalera comuna. Les opcions del grup controlen les ubicacions dels camps i la visibilitat del nivell d'afiliació.

en: User fields can be added to the membership checkout form, the frontend user profile edit page, and for admins only on the Edit Member and Edit User screens.
ca: Els camps d'usuari es poden afegir al formulari de pagament d'afiliació, a la pàgina d'edició del perfil d'usuari de la part pública i només per als administradors a les pantalles d'edició de membres i usuaris.

en: Save All Changes
ca: Desa tots els canvis

en: This website has additional user fields that are set up with code. Coded fields cannot be edited here and will show in addition to the fields set up on this page.
ca: Aquest lloc web té camps d'usuari addicionals configurats mitjançant codi. Els camps codificats no es poden editar aquí i es mostraran a més dels camps configurats en aquesta pàgina.

en: Your user field settings have been updated.
ca: Les vostres opcions de camps d'usuari s’han actualitzat.

en: Error finding report data. Make sure transients are working.
ca: S'ha produït un error en cercar les dades de l'informe. Assegureu-vos que les dades transitòries funcionin.

en: Add On
ca: Complement

en: What type of membership level do you want to create?
ca: Quin tipus de nivell d'afiliació voleu crear?

en: Protect access to other content including custom post types (CPTs), courses, events, products, communities, podcasts, and more. <a href="%s" rel="nofollow noopener" target="_blank">Read our documentation on restricting content</a>.
ca: Protegiu l'accés a altres continguts, inclosos els tipus de contingut personalitzat (CPT), cursos, esdeveniments, productes, comunitats, podcasts i altres. <a href="%s" rel="nofollow noopener" target="_blank">Llegiu la nostra documentació sobre la restricció de continguts</a>.

en: Other Content Types
ca: Altres tipus de contingut

en: <a target="_blank" href="%1$s">Add</a> or <a target="_blank" href="%2$s">edit</a> a single page to protect it.
ca: <a target="_blank" href="%1$s">Afegeix</a> o <a target="_blank" href="%2$s">edita</a> una pàgina individual per protegir-la.

en: Single Pages
ca: Pàgines individuals

en: <a target="_blank" href="%1$s">Add</a> or <a target="_blank" href="%2$s">edit</a> a single post to protect it.
ca: <a target="_blank" href="%1$s">Afegeix</a> o <a target="_blank" href="%2$s">edita</a> una entrada individual per protegir-la.

en: Single Posts
ca: Entrades individuals

en: Select categories to bulk protect posts.
ca: Seleccioneu categories per protegir entrades en massa.

en: Protect access to posts, pages, and content sections with built-in PMPro features. If you want to protect more content types, <a href="%s" rel="nofollow noopener" target="_blank">read our documentation on restricting content</a>.
ca: Protegiu l'accés a entrades, pàgines i seccions de contingut mitjançant les característiques integrades de PMPro. Si voleu protegir més tipus de continguts, <a href="%s" rel="nofollow noopener" target="_blank">llegiu la nostra documentació sobre la restricció de continguts</a>.

en: Expiration Settings
ca: Opcions de caducitat

en: Set the member pricing for this level. The initial payment is collected immediately at checkout. Recurring payments, if applicable, begin one cycle after the initial payment. Changing the level price only applies to new members and does not affect existing members of this level.
ca: Establiu el preu d'afiliació per a aquest nivell. El pagament inicial es cobra immediatament a la compra. Els pagaments recurrents, si escau, comencen un cicle després del pagament inicial. El canvi del preu del nivell només s'aplica als nous membres i no afecta els membres existents d'aquest nivell.

en: Use the placeholder variable <code>%1$s</code> in your checkout <a href="%2$s" title="Edit Membership Email Templates">email templates</a> to include this information.
ca: Utilitzeu la variable <code>%1$s</code> a les <a href="%2$s" title="Edita les plantilles de correu electrònic d'afiliació">plantilles de correu electrònic</a> de pagament per incloure aquesta informació.

en: General Information
ca: Informació general

en: View Members
ca: Visualitza els membres

en: View at Checkout
ca: Visualitza al pagament

note: translators: %s is the Level ID.
en: Edit Level ID: %s
ca: Edita l'identificador de nivell: %s

en: Allow anyone to purchase a gift of membership.
ca: Permet que qualsevol persona compri un regal d'afiliació.

en: Gift
ca: Regal

en: Give admins the ability to approve or deny members.
ca: Doneu als administradors la possibilitat d'aprovar o denegar membres.

en: Approval
ca: Aprovació

en: Show all settings. I want to create an advanced membership level.
ca: Mostra totes les opcions. Vull crear un nivell d'afiliació avançat.

en: Trial membership that captures recurring payment info at checkout.
ca: Afiliació de prova que captura informació de pagament recurrent en el pagament.

en: Trial
ca: Prova

en: Charge a one-time payment for a level that never expires.
ca: Cobra un pagament únic per a un nivell que no caduca mai.

en: Lifetime
ca: Tota la vida

en: Charge a one-time payment for a fixed period.
ca: Cobra un pagament únic per un període fix.

en: One Time
ca: Una vegada

en: Charge a recurring annual subscription that never ends.
ca: Cobra una subscripció anual recurrent que no acaba mai.

en: Charge a recurring monthly subscription that never ends.
ca: Cobra una subscripció mensual recurrent que no acaba mai.

en: A free membership level that never expires.
ca: Un nivell d'afiliació gratuït que no caduca mai.

en: Manage User Fields
ca: Gestiona els camps d'usuari

en: User Fields
ca: Camps d'usuari

en: Already purchased? <a href="%s">Enter your license key here</a>
ca: Ja l'heu comprada? <a href="%s">Introduïu la vostra clau de llicència aquí</a>

en: Get %s and more with a %s license.
ca: Obteniu %s i més amb una llicència %s.

en: Close Popup
ca: Tanca la finestra emergent

en: Install
ca: Instal·la

en: Update Now
ca: Actualitza ara

note: translators: %s - Add On status label.
en: Status: %s
ca: Estat: %s

note: translators: %s - Add On license label.
en: License: %s
ca: Llicència: %s

en: Builder
ca: Maquetador

en: Standard
ca: Estàndard

en: View All
ca: Visualitza tots

en: Search Add Ons...
ca: Cerca complements...

en: Search Add Ons
ca: Cerca complements

en: Premium
ca: Prèmium

en: Popular
ca: Populars

en: Search Results
ca: Resultats de la cerca

en: Paid Memberships Pro Login Page
ca: Pàgina d'entrada de Paid Memberships Pro

note: translators: %s: order code or ID
en: Order %s deleted successfully.
ca: Comanda %s suprimida correctament.

en: Membership Required
ca: Afiliació requerida

en: Modify the 'no access' message on the Memberships > Advanced Settings page.
ca: Modifiqueu el missatge d'accés denegat a la pàgina Afiliacions > Opcions avançades.

[ctx: block description]
en: Dynamic page section that displays a confirmation message and purchase information for the active member immediately after membership registration and checkout.
ca: Secció dinàmica de la pàgina que mostra un missatge de confirmació i informació de compra del membre actiu immediatament després del registre i el pagament de l'afiliació.

[ctx: block description]
en: Inserts a button that links directly to membership checkout for the selected level.
ca: Insereix un botó que enllaça directament amb el pagament de l'afiliació del nivell seleccionat.

[ctx: block description]
en: Dynamic page section where members can cancel their membership and active subscription if applicable.
ca: Secció dinàmica de la pàgina on els membres poden cancel·lar la seva afiliació i subscripció activa, si escau.

en: Credit Card
ca: Targeta de crèdit

en: Bad response code %s.
ca: Codi de resposta incorrecta %s.

en: Click here if the payment form does not open automatically.
ca: Feu clic aquí si el formulari de pagament no s'obre automàticament.

en: Click here if you are not redirected automatically.
ca: Feu clic aquí si no se us redirigeix automàticament.

en: This email is sent to the admin as confirmation of a refunded payment. The email is sent after your membership site receives notification of a successful payment refund through your gateway.
ca: Aquest correu electrònic s'envia a l'administrador com a confirmació de pagament reemborsat. El correu electrònic s'envia després que el vostre lloc web d'afiliació rebi la notificació d'un reemborsament de pagament correcte a través de la vostra passarel·la.

en: Refund (admin)
ca: Reemborsament (administrador)

en: This email is sent to the member as confirmation of a refunded payment. The email is sent after your membership site receives notification of a successful payment refund through your gateway.
ca: Aquest correu electrònic s'envia al membre com a confirmació de pagament reemborsat. El correu electrònic s'envia després que el vostre lloc web d'afiliació rebi la notificació d'un reemborsament de pagament correcte a través de la vostra passarel·la.

en: Admin: There was a problem processing the refund
ca: Administració: Hi ha hagut un problema en processar el reemborsament

en: Admin: An error occurred while attempting to process this refund.
ca: Administració: s'ha produït un error en intentar processar aquest reemborsament.

en: Please contact the site administrator.
ca: Poseu-vos en contacte amb l'administrador del lloc web.

en: Could not get Customer Portal URL. This feature may not be set up in Stripe.
ca: No s'ha pogut obtenir l'URL del portal del client. És possible que aquesta característica no estigui configurada a Stripe.

en: Could not get Stripe customer for user.
ca: No s'ha pogut obtenir el client de Stripe per a l'usuari.

en: Could not create checkout session.
ca: No s'ha pogut crear la sessió de pagament.

en: Could not get price for recurring payment.
ca: No s'ha pogut obtenir el preu del pagament recurrent.

en: Could not get price for initial payment.
ca: No s'ha pogut obtenir el preu del pagament inicial.

en: Could not get product ID.
ca: No s'ha pogut obtenir l'identificador del producte.

en: Could not get customer.
ca: No s'ha pogut obtenir el client.

en: Your previous order has not yet been processed. Submitting your payment again will cause a separate charge to be initiated.
ca: Encara no s'ha processat la vostra comanda anterior. Si torneu a realitzar el pagament, s'iniciarà un nou càrrec.

en: Tax IDs are only collected if you have enabled Stripe Tax. Stripe only performs automatic validation for ABN, EU VAT, and GB VAT numbers. You must verify that provided tax IDs are valid during the Session for all other numbers.
ca: Els identificadors fiscals només es recullen si heu activat Stripe Tax. Stripe només realitza la validació automàtica dels números ABN, EU VAT i GB VAT. Heu de verificar que els identificadors fiscals proporcionats siguin vàlids durant la sessió per a tots els altres nombres.

en: Yes, collect tax IDs.
ca: Sí, recull identificadors fiscals.

en: No, do not collect tax IDs.
ca: No, no recullis identificadors fiscals.

en: Stripe Tax is only available when using Stripe Checkout (the Stripe-hosted payment page). You must <a target="_blank" href="%s">activate Stripe Tax</a> in your Stripe dashboard. <a target="_blank" href="%s">More information about Stripe Tax »</a>
ca: Stripe Tax només està disponible quan s'utilitza Stripe Checkout (la pàgina de pagament allotjada a Stripe). Heu d'<a target="_blank" href="%s">activar Stripe Tax</a> al vostre tauler de Stripe. <a target="_blank" href="%s">Més informació sobre Stripe Tax »</a>

en: Calculate tax on top of membership price
ca: Calcula els impostos sobre el preu d'afiliació

en: Membership price includes tax
ca: El preu de l'afiliació inclou els impostos

en: Do not calculate tax
ca: No calculis impostos

en: Always
ca: Sempre

en: Only when necessary
ca: Només quan sigui necessari

en: Collect Billing Address in Stripe Checkout
ca: Recull l'adreça de facturació a Stripe Checkout

en: Accept payments in Stripe (Stripe Checkout)
ca: Accepta pagaments a Stripe (Stripe Checkout)

en: Accept payments on this site
ca: Accepteu pagaments en aquest lloc web

en: Payment Flow
ca: Flux de pagament

note: translators: %1$s is the Transaction ID. %1$s is the Gateway Error translators: %1$s is the Transaction ID. %2$s is the Gateway Error.
en: Admin: There was a problem processing a refund for transaction ID %1$s. Gateway Error: %2$s.
ca: Administració: Hi ha hagut un problema en processar un reemborsament per a l'identificador de transacció %1$s. Error de passarel·la: %2$s.

note: translators: %1$s is the Transaction ID. %2$s is the user display name that initiated the refund. translators: %1$s is the Transaction ID. %2$s is the user display name that initiated the refund. translators: %1$s is the date, %2$s is the Transaction ID. %3$s is the user display name that initiated 
en: Admin: Order successfully refunded on %1$s for transaction ID %2$s by %3$s.
ca: Administració: Comanda reemborsada correctament el %1$s per a l'identificador de transacció %2$s per %3$s.

en: Skip the extra confirmation after users return from PayPal.
ca: Omet la confirmació addicional després que els usuaris tornin de PayPal.

en: Require an extra confirmation after users return from PayPal.
ca: Requereix una confirmació addicional després que els usuaris tornin de PayPal.

en: Just Deactivate
ca: Només desactiva'l

en: Submit and Deactivate
ca: Envia i desactiva

en: Submitting form
ca: S’està enviant el formulari

en: Details (optional)
ca: Detalls (opcional)

en: Didn't work
ca: No ha funcionat

en: Only required temporarily
ca: Només és necessari temporalment

en: Installed by mistake
ca: Instal·lat per error

en: Found a better plugin
ca: He trobat una extensió millor

en: Not the features I wanted
ca: No té les característiques que volia

en: Lack of documentation
ca: Falta de documentació

en: Set up is too difficult
ca: La configuració és massa difícil

en: Before you deactivate the plugin, would you quickly give us your reason for doing so?
ca: Abans de desactivar l'extensió, ens expliqueu ràpidament el motiu per fer-ho?

en: Sorry to see you go
ca: Ens sap greu veure-us marxar

en: No Thank You
ca: No, gràcies

en: Yes Please
ca: Sí

en: Thank you for opting in to tracking. Would you like to receive occasional news about this %s, including details of new features and special offers?
ca: Gràcies per participar al seguiment. Us agradaria rebre notícies ocasionals sobre aquest %s, inclosos detalls de noves característiques i ofertes especials?

en: Do Not Allow
ca: No permetis

en: Allow
ca: Permet

en: Thank you for installing our %1$s. We'd like your permission to track its usage on your site and subscribe you to our newsletter. We won\'t record any sensitive data, only information regarding the WordPress environment and %1$s settings, which we will use to help us make improvements to the %1$s. Tracking is completely optional.
ca: Gràcies per instal·lar la nostra %1$s. Ens agradaria tenir el vostre permís per fer un seguiment del seu ús al vostre lloc web i subscriure-us al nostre butlletí. No registrem cap dada sensible, només informació sobre l'entorn de WordPress i les opcions de %1$s, que utilitzarem per ajudar-nos a realitzar millores a %1$s. El seguiment és completament opcional.

en: Thank you for installing our %1$s. We would like to track its usage on your site. We don't record any sensitive data, only information regarding the WordPress environment and %1$s settings, which we will use to help us make improvements to the %1$s. Tracking is completely optional.
ca: Gràcies per instal·lar la nostra %1$s. Ens agradaria fer un seguiment del seu ús al vostre lloc web. No registrem cap dada sensible, només informació sobre l'entorn de WordPress i les opcions de %1$s, que farem servir per ajudar-nos a realitzar millores a l'%1$s. El seguiment és completament opcional.

en: We can't detect any product information. This is most probably because you have not included the code snippet.
ca: No es pot detectar cap informació del producte. Probablement és perquè no heu inclòs el fragment de codi.

en: Once Monthly
ca: Una vegada al mes

en: Once Weekly
ca: Una vegada a la setmana

en: Read more about what data we collect.
ca: Més informació sobre quines dades recollim.

en: Share your usage data to help us improve Paid Memberships Pro. We use this data to analyze how our plugin is meeting your needs and identify new opportunities to help you create a thriving membership business. You can always visit the Advanced Settings and change this preference.
ca: Compartiu les vostres dades d'ús per ajudar-nos a millorar Paid Memberships Pro. Utilitzem aquestes dades per analitzar com la nostra extensió està cobrint les vostres necessitats i identificar noves oportunitats per ajudar-vos a crear un negoci d'afiliació pròsper. Sempre podeu visitar les opcions avançades i canviar aquesta preferència.

en: No library conflicts detected.
ca: No s'han detectat conflictes de biblioteques.

en: Library Conflicts
ca: Conflictes de biblioteques

en: Paid Memberships Pro Pages
ca: Pàgines de Paid Memberships Pro

[ctx: Dropdown label, e.g. Show All Users]
en: Show
ca: Mostra

en: Users
ca: Usuaris

[ctx: Search form label]
en: Search
ca: Cerca

note: translators: %s: A link to the docs for the pmpro_tax filter.
en: US only. If values are given, tax will be applied for any members ordering from the selected state. For non-US or more complex tax rules, use the %s.
ca: Només per als Estats Units. Si es proporcionen valors, s'aplicaran impostos a tots els membres que facin comandes des de l'estat seleccionat. Per a regles d'impostos no nord-americans o més complexes, utilitzeu el %s.

en: Paid Memberships Pro - SSL Settings
ca: Paid Memberships Pro - Opcions de SSL

en: Payment Gateway Settings
ca: Opcions de la passarel·la de pagament

en: Paid Memberships Pro - Payment Gateway Settings
ca: Paid Memberships Pro - Opcions de la passarel·la de pagament

note: translators: %1$s is the date and %2$s is the time.
en: %1$s at %2$s
ca: %1$s a les %2$s

en: Additional Order Information
ca: Informació addicional de la comanda

en: View all orders for this subscription
ca: Visualitza totes les comandes d'aquesta subscripció

en: Payment Gateway Information
ca: Informació de la passarel·la de pagament

en: Member Information
ca: Informació del membre

en: A randomly generated code that serves as a unique, non-sequential order number.
ca: Un codi generat aleatòriament que serveix com a número de comanda únic i no seqüencial.

en: Refund
ca: Reemborsament

en: View
ca: Visualitza

note: translators: %s is the Order Code.
en: Refund order %s at the payment gateway. This action is permanent. The user and admin will receive an email confirmation after the refund is processed. Are you sure you want to refund this order?
ca: Reemborseu la comanda %s a la passarel·la de pagament. Aquesta acció és permanent. L'usuari i l'administrador rebran una confirmació per correu electrònic després de processar el reemborsament. Segur que voleu reemborsar aquesta comanda?

en: Error refunding order. Please check the order notes for more information.
ca: Error en reemborsar la comanda. Consulteu les notes de la comanda per obtenir més informació.

en: Upgrade For Support
ca: Actualitzeu per obtenir suport

en: Open Support Ticket
ca: Obriu un tiquet de suport

en: Manage My Account
ca: Gestiona el meu compte

en: <strong>Enter your support license key</strong>. Your license key can be found in your membership email receipt or in your <a href="%s" target="_blank">Membership Account</a>.
ca: <strong>Introduïu la vostra clau de llicència de suport</strong>. Podeu trobar la clau de llicència al vostre rebut de correu electrònic d'afiliació o al vostre <a href="%s" target="_blank">compte de membre</a>.

en: Visit the PMPro <a href="%s" target="_blank">Membership Account</a> page to confirm that your account is active and to find your license key.
ca: Visiteu la pàgina del <a href="%s" target="_blank">compte d'afiliació</a> de PMPro per confirmar que el vostre compte està actiu i trobar la clau de llicència.

note: translators: %s is the Order ID. translators: %s is the User ID.
en: ID: %s
ca: Identificador: %s

en: Save Code
ca: Desa el codi

en: Paid Memberships Pro Usage Tracking
ca: Seguiment d'ús de Paid Memberships Pro

en: PaidMembershipsPro.com Usage Tracking
ca: Seguiment d'ús de PaidMembershipsPro.com

en: Sharing non-sensitive membership site data helps us analyze how our plugin is meeting your needs and identify opportunities to improve. Read about what usage data is tracked:
ca: El fet de compartir dades no sensibles del lloc web d'afiliació ens ajuda a analitzar com la nostra extensió està cobrint les vostres necessitats i identificar oportunitats de millora. Més informació sobre quines dades d'ús es rastregen:

en: Do not track usage of Paid Memberships Pro on my site.
ca: No facis un seguiment de l'ús de Paid Memberships Pro al meu lloc web.

en: Allow usage of Paid Memberships Pro to be tracked.
ca: Permet el seguiment de l'ús de Paid Memberships Pro.

en: Enable Tracking
ca: Activa el seguiment

en: Could not create price.
ca: No s'ha pogut crear el preu.

en: Premium License Status: None
ca: Estat de la llicència prèmium: Cap

en: Paid Memberships Pro Add Ons
ca: Complements de Paid Memberships Pro

en: Loading...
ca: S'està carregant...

en: Renewals:
ca: Renovacions:

en: New:
ca: Nou:

en: Average %s
ca: Mitjana de %s

en: New %s
ca: Nou %s

en: Renewal
ca: Renovació

en: Your <strong>%1$s</strong> key is active. %1$s accounts include access to documentation and free downloads.
ca: La vostra clau <strong>%1$s</strong> està activa. Els comptes %1$s inclouen accés a documentació i baixades gratuïtes.

en: Error updating customer record with Stripe.
ca: S'ha produït un error en actualitzar el registre del client amb Stripe.

en: Suspicious activity detected. Try again in a few minutes.
ca: S'ha detectat activitat sospitosa. Torneu-ho a provar d'aquí a uns minuts.

en: Select:
ca: Seleccioneu:

en: Cannot get price.
ca: No es pot obtenir el preu.

en: Cannot find product for membership level.
ca: No s'ha trobat el producte per al nivell d'afiliació.

en: Error creating subscription for customer.
ca: S'ha produït un error en crear la subscripció del client.

en: Error retrieving payment method.
ca: S'ha produït un error en recuperar la forma de pagament.

en: Error processing payment intent.
ca: S'ha produït un error en processar la intenció de pagament.

en: Edit customer in Stripe
ca: Edita el client a Stripe

en: No Membership Pages Found
ca: No s'ha trobat cap pàgina d'afiliació.

en: Membership Pages
ca: Pàgines d'afiliació

en: View Plans and Pricing
ca: Visualitza els plans i els preus

en: Block IPs from checkout if there are more than %d failures within %d minutes.
ca: Bloqueja les IPs del pagament si hi ha més de %d errors en %d minuts.

en: Yes - Enable Spam Protection
ca: Sí - Activa la protecció contra la brossa

en: 2Checkout INS Debug Mode
ca: Mode de depuració de 2Checkout INS

en: Stripe Webhook Debug Mode
ca: Mode de depuració del webhook de Stripe

en: PayPal IPN Debug Mode
ca: Mode de depuració de PayPal IPN

en: Braintree Webhook Debug Mode
ca: Mode de depuració del webhook de Braintree

en: Authorize.net Silent Post Debug Mode
ca: Mode de depuració de Silent Post d'Authorize.net

en: Use Sessions
ca: Utilitza sessions

en: Default Membership Level
ca: Nivell d'afiliació per defecte

en: Cron Limit
ca: Límit de Cron

en: On - Browser cache enabled for HTML (ExpiresDefault), this may interfere with Content Restriction after Login. Remove that line from your .htaccess to resolve this problem.
ca: Actiu - Memòria cau del navegador activada per HTML (ExpiresDefault), això pot interferir amb la restricció de contingut després d'entrar. Elimineu aquesta línia del vostre fitxer .htaccess per resoldre aquest problema.

en: On - Browser cache enabled for HTML (ExpiresByType text/html), this may interfere with Content Restriction after Login. Remove that line from your .htaccess to resolve this problem.
ca: Actiu - Memòria cau del navegador activada per HTML (ExpiresByType text/html), això pot interferir amb la restricció de contingut després d'entrar. Elimineu aquesta línia del vostre fitxer .htaccess per resoldre aquest problema.

en: On - .htaccess contains services/getfile.php usage
ca: Actiu - .htaccess conté l'ús de services/getfile.php

en: Off
ca: Inactiu

en: Off - No .htaccess file
ca: Inactiu - No hi ha cap fitxer .htaccess

en: Unable to access .htaccess file
ca: No s'ha pogut accedir al fitxer .htaccess

en: PMPRO_GETFILE_ENABLED is off
ca: PMPRO_GETFILE_ENABLED està inactiu

en: PMPRO_GETFILE_ENABLED is not set
ca: PMPRO_GETFILE_ENABLED no està establert

en: .htaccess Cache Usage
ca: Ús de la memòria cau .htaccess

en: getfile.php Usage
ca: Ús de getfile.php

en: Missing key.
ca: Falta la clau.

en: There was an issue validating your license key: %s
ca: S'ha produït un problema en validar la vostra clau de llicència: %s

en: Having trouble connecting through the button above or otherwise need to use your own API keys?
ca: Teniu problemes per connectar-vos mitjançant el botó anterior o necessiteu utilitzar les vostres pròpies claus API?

en: missing
ca: falta

note: translators: %s: The environment name that is not registered.
en: %s (environment not registered)
ca: %s (l'entorn no està registrat)

en: Legacy Keys
ca: Claus heretades

note: translators: %s: The gateway name that is not registered.
en: %s (gateway not registered)
ca: %s (la passarel·la no està registrada)

en: No Levels Found
ca: No s'han trobat nivells

en: Custom Templates
ca: Plantilles personalitzades

en: Payment Gateway Environment
ca: Entorn de la passarel·la de pagament

en: Cron Job Status
ca: Estat de la tasca Cron

en: This debug information for your Paid Memberships Pro installation can assist you in getting support.
ca: Aquesta informació de depuració de la vostra instal·lació de Paid Memberships Pro us pot ajudar a obtenir suport.

en: Custom Level Confirmation Message
ca: Missatge de confirmació de nivell personalitzat

en: Read the documentation on switching to Stripe Connect
ca: Consulteu la documentació sobre com canviar a Stripe Connect

en: Connected with Legacy Keys
ca: Connectat amb claus heretades

en: Customize Email Templates
ca: Personalitza les plantilles de correu electrònic

en: No membership history found.
ca: No s'ha trobat cap historial d'afiliacions.

en: No membership orders found.
ca: No s'ha trobat cap comanda d'afiliació.

en: Membership Levels History
ca: Historial de nivells d'afiliació

en: Order History
ca: Historial de comandes

en: Member History
ca: Historial del membre

en: Hours
ca: Hores

en: Hour
ca: Hora

en: THIS IS A TEST EMAIL
ca: AQUEST ÉS UN CORREU ELECTRÒNIC DE PROVA

en: Template Saved
ca: S'ha desat la plantilla

en: This email is sent to the site administrator when an attempted membership checkout requires additional customer authentication.
ca: Aquest correu electrònic s'envia a l'administrador del lloc quan un intent de pagament d'afiliació requereix una identificació addicional del client.

en: <p>A payment at !!sitename!! for !!user_login!! requires additional customer authentication to complete.</p>
    <p>Below is a copy of the email we sent to !!user_email!! to notify them that they need to complete their payment:</p>
    
    <p>Customer authentication is required to finish setting up your subscription at !!sitename!!.</p>
    
    <p>Please complete the verification steps issued by your payment provider at the following link:</p>
    <p>!!invoice_url!!</p>
ca: <p>Un pagament a !!sitename!! de !!user_login!! requereix una identificació addicional del client per completar-lo.</p>
    <p>A continuació es mostra una còpia del correu electrònic que hem enviat a !!user_email!! per avisar-lo que ha de completar el pagament:</p>
    
    <p>Es requereix la identificació del client per acabar de configurar la vostra subscripció a !!sitename!!.</p>
    
    <p>Completeu els passos de verificació emesos pel vostre proveïdor de pagaments al següent enllaç:</p>
    <p>!!invoice_url!!</p>

en: Payment Action Required (admin)
ca: Acció de pagament necessària (administrador)

en: Payment action required: membership for !!user_login!! at !!sitename!!
ca: Acció de pagament necessària: afiliació de !!user_login!! a !!sitename!!

en: This email is sent to the user when an attempted membership checkout requires additional customer authentication.
ca: Aquest correu electrònic s'envia a l'usuari quan un intent de pagament d'afiliació requereix una identificació addicional del client.

en: <p>Customer authentication is required to finish setting up your subscription at !!sitename!!.</p>
    
    <p>Please complete the verification steps issued by your payment provider at the following link:</p>
    <p>!!invoice_url!!</p>
ca: <p>Es requereix la identificació del client per acabar de configurar la vostra subscripció a !!sitename!!.</p>
    
    <p>Completeu els passos de verificació emesos pel vostre proveïdor de pagaments al següent enllaç:</p>
    <p>!!invoice_url!!</p>

en: Payment Action Required
ca: Acció de pagament necessària

en: Payment action required for your !!sitename!! membership
ca: Acció de pagament necessària per a la teva afiliació a !!sitename!!

en: This email is sent to the member when their expiration date is approaching, at an interval based on the term of the membership.
ca: Aquest correu electrònic s'envia al membre quan s'acosta la seva data de caducitat, a un interval basat en el terme de l'afiliació.

en: <p>Thank you for your membership to !!sitename!!. This is just a reminder that your membership will end on !!enddate!!.</p>
    
    <p>Account: !!display_name!! (!!user_email!!)</p>
    <p>Membership Level: !!membership_level_name!!</p>
    
    <p>Log in to your membership account here: !!login_url!!</p>
ca: <p>Gràcies per la vostra afiliació a !!sitename!!. Això és només un recordatori que la vostra afiliació finalitzarà el !!enddate!!.</p>
    
    <p>Compte: !!display_name!! (!!user_email!!)</p>
    <p>Nivell d'afiliació: !!membership_level_name!!</p>
    
    <p>Entreu al vostre compte de membre aquí: !!login_url!!</p>

en: Membership Expiring
ca: L'afiliació caduca

en: Your membership at !!sitename!! will end soon
ca: La teva afiliació a !!sitename!! acabarà aviat

en: This email is sent to the member when their membership expires.
ca: Aquest correu electrònic s'envia al membre quan caduca la seva afiliació.

en: <p>Your membership at !!sitename!! has ended.</p>
    
    <p>Thank you for your support.</p>
    
    <p>View our current membership offerings here: !!levels_url!!</p>
    
    <p>Log in to manage your account here: !!login_url!!</p>
ca: <p>La teva afiliació a !!sitename!! ha finalitzat.</p>
    
    <p>Gràcies pel vostre suport.</p>
    
    <p>Consulteu les nostres ofertes d'afiliació actuals aquí: !!levels_url!!</p>
    
    <p>Entreu per gestionar el vostre compte aquí: !!login_url!!</p>

en: Membership Expired
ca: Afiliació caducada

en: Your membership at !!sitename!! has ended
ca: La vostra afiliació a !!sitename!! ha acabat

en: This email is sent to the member each time a new subscription payment is made.
ca: Aquest correu electrònic s'envia al membre cada vegada que es fa un nou pagament de la subscripció.

en: This email is sent when a member's payment method will be expiring soon. This allows the member to update their payment method before a payment failure, which may result in lost access to member features.
ca: Aquest correu electrònic s'envia quan el mètode de pagament d'un membre caducarà aviat. Això permet al membre actualitzar el seu mètode de pagament abans d'un error de pagament, cosa que pot provocar la pèrdua d'accés a les característiques del membre.

en: <p>The payment method used for your membership at !!sitename!! will expire soon. <strong>Please click the following link to log in and update your billing information to avoid account suspension. !!login_url!!</strong></p>
    
    <p>Account: !!display_name!! (!!user_email!!)</p>
    <p>The most recent account information we have on file is:</p>
    
    <p>!!billing_name!!</br />
    	!!billing_address!!
    </p>
    
    <p>
    	!!cardtype!!: !!accountnumber!!<br />
    	Expires: !!expirationmonth!!/!!expirationyear!!
    </p>
ca: <p>El mètode de pagament utilitzat per a la vostra afiliació a !!sitename!! caducarà aviat. <strong>Feu clic al següent enllaç per entrar i actualitzar la informació de facturació per evitar la suspensió del compte. !!login_url!!</strong></p>
    
    <p>Compte: !!display_name!! (!!user_email!!)</p>
    <p>La informació del compte més recent que tenim arxivada és:</p>
    
    <p>!!billing_name!!</br />
    	!!billing_address!!
    </p>
    
    <p>
    	!!cardtype!!: !!accountnumber!!<br />
    	Caduca: !!expirationmonth!!/!!expirationyear!!
    </p>

en: Credit Card Expiring
ca: La targeta de crèdit caduca

en: Credit card on file expiring soon at !!sitename!!
ca: La targeta de crèdit registrada caduca aviat a !!sitename!!

en: This is the membership confirmation email sent to the site administrator for every paid membership checkout on the site.
ca: Aquest és el correu electrònic de confirmació d'afiliació enviat a l'administrador del lloc per a cada pagament d'afiliació pagat al lloc.

en: Checkout - Paid (admin)
ca: Pagament - Pagat (administrador)

en: This is a membership confirmation welcome email sent to a new member or to existing members that change their level and complete a paid checkout on the site.
ca: Aquest és un correu electrònic de benvinguda de confirmació d'afiliació enviat a un membre nou o als membres existents que canvien de nivell i completen un pagament pagat al lloc.

en: Checkout - Paid
ca: Pagament - Pagat

en: This is the membership confirmation email sent to the site administrator for every membership checkout that has no charge.
ca: Aquest és el correu electrònic de confirmació d'afiliació enviat a l'administrador del lloc per a cada pagament d'afiliació que no té cap càrrec.

en: <p>There was a new member checkout at !!sitename!!.</p>
    <p>Below are details about the new membership account.</p>
    
    <p>Account: !!display_name!! (!!user_email!!)</p>
    <p>Membership Level: !!membership_level_name!!</p>
    !!membership_expiration!! !!discount_code!!
    
    <p>Log in to your membership account here: !!login_url!!</p>
ca: <p>Hi ha hagut un nou pagament d'un membre a !!sitename!!.</p>
    <p>A continuació es mostren els detalls sobre el nou compte de membre.</p>
    
    <p>Compte: !!display_name!! (!!user_email!!)</p>
    <p>Nivell d'afiliació: !!membership_level_name!!</p>
    !!membership_expiration!! !!discount_code!!
    
    <p>Entreu al vostre compte de membre aquí: !!login_url!!</p>

en: Checkout - Free (admin)
ca: Pagament - Gratuït (administrador)

en: This is a membership confirmation welcome email sent to a new member or to existing members that change their level when the level has no charge.
ca: Aquest és un correu electrònic de benvinguda de confirmació d'afiliació enviat a un nou membre o als membres existents que canvien de nivell quan el nivell no té cap càrrec.

en: <p>Thank you for your membership to !!sitename!!. Your membership account is now active.</p>
    !!membership_level_confirmation_message!!
    <p>Below are details about your membership account.</p>
    
    <p>Account: !!display_name!! (!!user_email!!)</p>
    <p>Membership Level: !!membership_level_name!!</p>
    !!membership_expiration!! !!discount_code!!
    
    <p>Log in to your membership account here: !!login_url!!</p>
ca: <p>Gràcies per la vostra afiliació a !!sitename!!. El vostre compte de membre ja està actiu.</p>
    !!membership_level_confirmation_message!!
    <p>A continuació es mostren els detalls del vostre compte de membre.</p>
    
    <p>Compte: !!display_name!! (!!user_email!!)</p>
    <p>Nivell d'afiliació: !!membership_level_name!!</p>
    !!membership_expiration!! !!discount_code!!
    
    <p>Entreu al vostre compte de membre aquí: !!login_url!!</p>

en: Checkout - Free
ca: Pagament - Gratuït

en: Member checkout for !!membership_level_name!! at !!sitename!!
ca: Pagament de membres per a !!membership_level_name!! a !!sitename!!

en: Your membership confirmation for !!sitename!!
ca: La vostra confirmació d'afiliació a !!sitename!!

en: The site administrator can manually cancel a user's membership through the WordPress admin or the member can cancel their own membership through your site. This email is sent to the site administrator as confirmation of a cancelled membership.
ca: L'administrador del lloc pot cancel·lar manualment l'afiliació d'un usuari mitjançant l'administració de WordPress o el membre pot cancel·lar la seva pròpia afiliació a través del vostre lloc. Aquest correu electrònic s'envia a l'administrador del lloc com a confirmació d'una afiliació cancel·lada.

en: <p>The membership for !!user_login!! at !!sitename!! has been cancelled.</p>
    
    <p>Account: !!display_name!! (!!user_email!!)</p>
    <p>Membership Level: !!membership_level_name!!</p>
    <p>Start Date: !!startdate!!</p>
    <p>End Date: !!enddate!!</p>
    
    <p>Log in to your WordPress admin here: !!login_url!!</p>
ca: <p>L'afiliació de !!user_login!! a !!sitename!! s'ha cancel·lat.</p>
    
    <p>Compte: !!display_name!! (!!user_email!!)</p>
    <p>Nivell d'afiliació: !!membership_level_name!!</p>
    <p>Data d'inici: !!startdate!!</p>
    <p>Data de finalització: !!enddate!!</p>
    
    <p>Entreu a la vostra administració de WordPress aquí: !!login_url!!</p>

en: Cancel (admin)
ca: Cancel·la (administrador)

en: Membership for !!user_login!! at !!sitename!! has been CANCELLED
ca: L'afiliació de !!user_login!! a !!sitename!! s'ha CANCEL·LAT

en: The site administrator can manually cancel a user's membership through the WordPress admin or the member can cancel their own membership through your site. This email is sent to the member as confirmation of a cancelled membership.
ca: L'administrador del lloc pot cancel·lar manualment l'afiliació d'un usuari mitjançant l'administració de WordPress o el membre pot cancel·lar la seva pròpia afiliació a través del vostre lloc. Aquest correu electrònic s'envia al membre com a confirmació d'una afiliació cancel·lada.

en: <p>Your membership at !!sitename!! has been cancelled.</p>
    
    <p>Account: !!display_name!! (!!user_email!!)</p>
    <p>Membership Level: !!membership_level_name!!</p>
    
    <p>If you did not request this cancellation and would like more information please contact us at !!siteemail!!</p>
ca: <p>La vostra afiliació a !!sitename!! s'ha cancel·lat.</p>
    
    <p>Compte: !!display_name!! (!!user_email!!)</p>
    <p>Nivell d'afiliació: !!membership_level_name!!</p>
    
    <p>Si no heu sol·licitat aquesta cancel·lació i voleu més informació, poseu-vos en contacte amb nosaltres a !!sitemail!!</p>

en: Your membership at !!sitename!! has been CANCELLED
ca: La vostra afiliació a !!sitename!! s'ha CANCEL·LAT

en: This email is sent out if a recurring payment has failed for a member, usually due to an expired or cancelled credit card. This email is sent to the site administrator.
ca: Aquest correu electrònic s'envia si un pagament recurrent ha fallat per a un membre, normalment a causa d'una targeta de crèdit caducada o cancel·lada. Aquest correu electrònic s'envia a l'administrador del lloc.

en: Membership payment failed for !!display_name!! at !!sitename!!
ca: El pagament de l'afiliació ha fallat per a !!display_name!! a !!sitename!!

en: This email is sent out if a recurring payment has failed, usually due to an expired or cancelled credit card. This email is sent to the member to allowing them time to update payment information without a disruption in access to your site.
ca: Aquest correu electrònic s'envia si un pagament recurrent ha fallat, normalment a causa d'una targeta de crèdit caducada o cancel·lada. Aquest correu electrònic s'envia al membre per donar-li temps per actualitzar la informació de pagament sense interrupcions en l'accés al vostre lloc.

en: Membership payment failed at !!sitename!!
ca: El pagament de l'afiliació ha fallat a !!sitename!!

en: Members can update the payment method associated with their recurring subscription. This email is sent to the site administrator as a confirmation of a payment method update.
ca: Els membres poden actualitzar el mètode de pagament associat a la seva subscripció recurrent. Aquest correu electrònic s'envia a l'administrador del lloc com a confirmació d'una actualització del mètode de pagament.

en: <p>The billing information for !!display_name!! at !!sitename!! has been changed.</p>
    
    <p>Account: !!display_name!! (!!user_email!!)</p>
    <p>
    	Billing Information:<br />
    	!!billing_name!!<br />
    	!!billing_street!!<br />
    	!!billing_city!!, !!billing_state!! !!billing_zip!!	!!billing_country!!
    	!!billing_phone!!
    </p>
    
    <p>
    	!!cardtype!!: !!accountnumber!!<br />
    	Expires: !!expirationmonth!!/!!expirationyear!!
    </p>
    
    <p>Log in to your WordPress dashboard here: !!login_url!!</p>
ca: <p>La informació de facturació de !!display_name!! a !!sitename!! s'ha canviat.</p>
    
    <p>Compte: !!display_name!! (!!user_email!!)</p>
    <p>
    	Informació de facturació:<br />
    	!!billing_name!!<br />
    	!!billing_street!!<br />
    	!!billing_city!!, !!billing_state!! !!billing_zip!!	!!billing_country!!
    	!!billing_phone!!
    </p>
    
    <p>
    	!!cardtype!!: !!accountnumber!!<br />
    	Caduca: !!expirationmonth!!/!!expirationyear!!
    </p>
    
    <p>Entreu al vostre tauler de WordPress aquí: !!login_url!!</p>

en: Billing information has been updated for !!user_login!! at !!sitename!!
ca: La informació de facturació s'ha actualitzat per a !!user_login!! a !!sitename!!

en: Members can update the payment method associated with their recurring subscription. This email is sent to the member as a confirmation of a payment method update.
ca: Els membres poden actualitzar el mètode de pagament associat a la seva subscripció recurrent. Aquest correu electrònic s'envia al membre com a confirmació d'una actualització del mètode de pagament.

en: <p>Your billing information at !!sitename!! has been changed.</p><p>Account: !!display_name!! (!!user_email!!)</p>
    <p>
    	Billing Information:<br />
    	!!billing_address!!
    </p><p>
    	!!cardtype!!: !!accountnumber!!<br />
    	Expires: !!expirationmonth!!/!!expirationyear!!
    </p><p>If you did not request a billing information change please contact us at !!siteemail!!</p><p>Log in to your membership account here: !!login_url!!</p>
ca: <p>La vostra informació de facturació a !!sitename!! s'ha canviat.</p><p>Compte: !!display_name!! (!!user_email!!)</p>
    <p>
    	Informació de facturació:<br />
    	!!billing_address!!
    </p><p>
    	!!cardtype!!: !!accountnumber!!<br />
    	Caduca: !!expirationmonth!!/!!expirationyear!!
    </p><p>Si no heu sol·licitat un canvi d'informació de facturació, poseu-vos en contacte amb nosaltres a !!siteemail!!</p><p>Entreu al vostre compte de membre aquí: !!login_url!!</p>

en: Your billing information has been updated at !!sitename!!
ca: La vostra informació de facturació s'ha actualitzat a !!sitename!!

en: The site administrator can manually update a user's membership level through the WordPress admin. This email notifies the site administrator of the level update.
ca: L'administrador del lloc pot actualitzar manualment el nivell d'afiliació d'un usuari mitjançant l'administració de WordPress. Aquest correu electrònic avisa a l'administrador del lloc sobre l'actualització de nivell.

en: <p>An administrator at !!sitename!! has changed a membership level for !!name!!.</p>
    
    <p>!!membership_change!!</p>
    
    <p>Log in to your WordPress admin here: !!login_url!!</p>
ca: <p>Un administrador de !!sitename!! ha canviat el nivell d'afiliació de !!name!!.</p>
    
    <p>!!membership_change!!</p>
    
    <p>Entreu a la vostra administració de WordPress aquí: !!login_url!!</p>

en: Admin Change (admin)
ca: Canvi d'administrador (administrador)

en: Membership for !!user_login!! at !!sitename!! has been changed
ca: L'afiliació de !!user_login!! a !!sitename!! ha canviat

en: The site administrator can manually update a user's membership level through the WordPress admin. This email notifies the member of the level update.
ca: L'administrador del lloc pot actualitzar manualment el nivell d'afiliació d'un usuari mitjançant l'administració de WordPress. Aquest correu electrònic avisa al membre sobre l'actualització de nivell.

en: Your membership at !!sitename!! has been changed
ca: La vostra afiliació a !!sitename!! ha canviat

en: This is the opening message included in every email sent to members and the site administrator through Paid Memberships Pro.
ca: Aquest és el missatge d'obertura inclòs a cada correu electrònic enviat als membres i a l'administrador del lloc mitjançant Paid Memberships Pro.

en: Email Header
ca: Capçalera del correu electrònic

en: This is the closing message included in every email sent to members and the site administrator through Paid Memberships Pro.
ca: Aquest és el missatge de tancament inclòs a cada correu electrònic enviat als membres i a l'administrador del lloc mitjançant Paid Memberships Pro.

en: Email Footer
ca: Peu de pàgina del correu electrònic

en: This email is sent when there is a general message that needs to be communicated to the site administrator.
ca: Aquest correu electrònic s'envia quan hi ha un missatge general que s'ha de comunicar a l'administrador del lloc.

en: Default Email
ca: Correu electrònic per defecte

en: An email from !!sitename!!
ca: Un correu electrònic de !!sitename!!

en: Some Add Ons are now merged into the Paid Memberships Pro core plugin. The features of the following plugins are now included in PMPro by default. You should <strong>delete these unnecessary plugins</strong> from your site: <em><strong>%s</strong></em>.
ca: Alguns complements ara s'han incorporat a l'extensió bàsica de Paid Memberships Pro. Les característiques de les següents extensions s'inclouen ara a PMPro per defecte. Heu de <strong>suprimir aquestes extensions innecessàries</strong> del vostre lloc: <em><strong>%s</strong></em>.

note: translators: %s Error Message
en: <strong>Error:</strong> PMPro could not disconnect from the Stripe API. Reason: %s
ca: <strong>Error:</strong> PMPro no s'ha pogut desconnectar de l'API de Stripe. Motiu: %s

note: translators: %s Error Message
en: <strong>Error:</strong> PMPro could not connect to the Stripe API. Reason: %s
ca: <strong>Error:</strong> PMPro no s'ha pogut connectar a l'API de Stripe. Motiu: %s

en: Invalid response from the Stripe Connect server.
ca: Resposta no vàlida del servidor Stripe Connect.

en: Other Stripe Settings
ca: Altres opcions de Stripe

en: Test Mode:
ca: Mode de proves:

en: Note: You are using the free Stripe payment gateway integration. This includes an additional %s fee for payment processing. This fee is removed by activating a premium PMPro license.
ca: Nota: Esteu utilitzant la integració gratuïta de la passarel·la de pagament Stripe. Això inclou una quota addicional de l'1% pel processament dels pagaments. Aquesta quota s'elimina activant una llicència PMPro prèmium.

en: Note: You have a valid license and are not charged additional platform fees for payment processing.
ca: Nota: Teniu una llicència vàlida i no se us cobren quotes de plataforma addicionals pel processament dels pagaments.

en: Connect with Stripe
ca: Connecta amb Stripe

en: This will disconnect all sites using this Stripe account from Stripe. Users will not be able to complete membership checkout or update their billing information. Existing subscriptions will not be affected at the gateway, but new recurring orders will not be created in this site.
ca: Això desconnectarà de Stripe tots els llocs web que utilitzen aquest compte de Stripe. Els usuaris no podran completar el pagament d'afiliació ni actualitzar la seva informació de facturació. Les subscripcions existents no es veuran afectades a la passarel·la, però no es crearan noves comandes recurrents en aquest lloc.

en: Disconnect From Stripe
ca: Desconnecta de Stripe

en: Stripe Connection
ca: Connexió a Stripe

en: Your site is using legacy API keys to authenticate with Stripe.
ca: El vostre lloc està utilitzant claus d'API heretades per identificar-se amb Stripe.

en: Not Connected
ca: No està connectat

en: Connected
ca: Connectat

en: Live Mode:
ca: Mode en viu:

en: Stripe Connect Settings
ca: Opcions de Stripe Connect

en: This is a test order used with the PMPro Email Templates addon.
ca: Aquesta és una comanda de prova que s'utilitza amb el complement Email Templates de PMPro.

en: Total Paid
ca: Total pagat

en: Member
ca: Membre

en: Discount Code Applied
ca: S'ha aplicat el codi de descompte

en: Payment Instructions (used in Checkout - Email Template)
ca: Instruccions de pagament (utilitzades a Pagament - Plantilla de correu electrònic)

en: Membership Level Cost Text
ca: Text del cost del nivell d'afiliació

en: Credit Card Expiration Year (yyyy format)
ca: Any de caducitat de la targeta de crèdit (format aaaa)

en: Credit Card Expiration Month (mm format)
ca: Mes de caducitat de la targeta de crèdit (format mm)

en: Credit Card Number (last 4 digits)
ca: Nombre de targeta de crèdit (darrers 4 dígits)

en: Billing Info Phone #
ca: Informació de facturació Nombre de telèfon

en: Billing Info Country
ca: Informació de facturació País

en: Billing Info ZIP Code
ca: Informació de facturació Codi postal

en: Billing Info State
ca: Informació de facturació Província

en: Billing Info City
ca: Informació de facturació Ciutat

en: Billing Info Street Address
ca: Informació de facturació Adreça

en: Billing Info Name
ca: Informació de facturació Nom

en: Billing Info Complete Address
ca: Informació de facturació Adreça completa

en: Billing Information
ca: Informació de facturació

en: Membership Levels Page URL
ca: URL de la pàgina de nivells d'afiliació

en: Login URL
ca: URL d'entrada

en: Membership End Date
ca: Data de finalització de l'afiliació

en: Membership Start Date
ca: Data d'inici de l'afiliació

en: Membership Level Expiration
ca: Caducitat del nivell d'afiliació

en: Membership Level Change
ca: Canvi de nivell d'afiliació

en: Membership Level Name
ca: Nom del nivell d'afiliació

en: Site Email Address (General Settings > Email OR Memberships > Settings > Email Settings)
ca: Adreça de correu electrònic del lloc (Opcions generals > Correu electrònic O Afiliacions > Opcions > Opcions de correu electrònic)

en: Site Title
ca: Títol del lloc

en: Display Name (Profile/Edit User > Display name publicly as)
ca: Nom visible (Perfil/Edita l'usuari > Mostra el nom públicament com a)

en: General Settings / Membership Info
ca: Opcions generals / Informació d'afiliació

en: Use the placeholder variables below to customize your member and admin emails with specific user or membership data.
ca: Utilitzeu les següents variables per personalitzar els vostres correus electrònics de membre i administrador amb dades específiques d'usuari o afiliació.

en: Variable Reference
ca: Referència de variables

en: Reset Template
ca: Reinicialitza la plantilla

en: Save Template
ca: Desa la plantilla

en: Your current membership will be used for any membership level data.
ca: La vostra afiliació actual s'utilitzarà per a les dades del nivell d'afiliació.

en: Save Template and Send Email
ca: Desa la plantilla i envia el correu electrònic

en: Body
ca: Cos

en: Subject
ca: Assumpte

en: Disable this email?
ca: Voleu desactivar aquest correu electrònic?

en: Click here for a description of each email sent to your members and admins at different stages of the member experience.
ca: Feu clic aquí per obtenir una descripció de cada correu electrònic enviat als vostres membres i administradors en diferents etapes de l'experiència dels membres.

en: Hour(s)
ca: Hora(es)

en: Email Templates
ca: Plantilles de correu electrònic

en: Edit Code: %s
ca: Edita el codi: %s

en: Error creating plan with PayPal.
ca: S'ha produït un error en crear el pla amb PayPal.

en: Something went wrong creating plan with PayPal; missing PROFILESTATUS.
ca: Alguna cosa ha anat malament en crear el pla amb PayPal; falta PROFILESTATUS.

en: Password Reset
ca: Reinicialitza la contrasenya

en: A member's Braintree subscription has expired at %s
ca: La subscripció a Braintree d'un membre ha caducat a %s

en: <p>A member's Braintree subscription has expired at your site. This typically happens if you've set up billing limits on your levels.</p><p>We have not removed the user's membership level.</p><p>You can view details on this user here: %s</p>
ca: <p>La subscripció a Braintree d'un membre ha caducat al vostre lloc. Això sol passar si heu establert límits de facturació als vostres nivells.</p><p>No hem eliminat el nivell d'afiliació de l'usuari.</p><p>Podeu veure els detalls d'aquest usuari aquí: %s</p>

en: Checkout was already processed.
ca: El pagament ja s'ha processat.

en: Your password reset link has expired. Please request a new link below.
ca: L'enllaç de restabliment de la vostra contrasenya ha caducat. Sol·liciteu un nou enllaç a continuació.

en: Your password reset link appears to be invalid. Please request a new link below.
ca: Sembla que l'enllaç de restabliment de la vostra contrasenya no és vàlid. Sol·liciteu un nou enllaç a continuació.

en: Please check the ReCAPTCHA box to confirm you are not a bot.
ca: Marqueu la casella de reCAPTCHA per confirmar que no sou un robot.

en: Ukrainian Hryvnia (&#8372;)
ca: Hrívnia ucraïnesa (&#8372;)

en: Enter comma-separated level IDs.
ca: Introduïu els identificadors de nivell separats per comes.

en: Restrict Row by Level
ca: Restringeix fila per nivell

en: Error getting subscription with Braintree:
ca: S'ha produït un error en obtenir la subscripció amb Braintree:

en: Pay with Credit Card
ca: Pagament amb targeta de crèdit

en: Webhook creation failed. Please refresh and try again.
ca: La creació del webhook ha fallat. Actualitzeu i torneu-ho a provar.

en: Your domain could not be registered with Apple to enable Apple Pay. Please try <a target="_blank" href="%s" title="Apple Pay Settings Page in Stripe">registering your domain manually from the Apple Pay settings page in Stripe</a>.
ca: El vostre domini no s'ha pogut registrar amb Apple per activar Apple Pay. Proveu de <a target="_blank" href="%s" title="Pàgina d'opcions d'Apple Pay a Stripe">registrar el vostre domini manualment a la pàgina d'opcions d'Apple Pay a Stripe</a>.

en: This webpage is being served over HTTP, but the Stripe Payment Request Button will only work on pages being served over HTTPS. To resolve this, you must <a target="_blank" href="%s" title="Configuring WordPress to Always Use HTTPS/SSL">set up WordPress to always use HTTPS</a>.
ca: Aquesta web es publica a través d'HTTP, però el botó de sol·licitud de pagament de Stripe només funcionarà a les pàgines que es serveixen mitjançant HTTPS. Per resoldre-ho, heu de <a target="_blank" href="%s" title="Configurar WordPress perquè utilitzi sempre HTTPS/SSL">configurar WordPress perquè utilitzi sempre HTTPS</a>.

en: Allow users to pay using Apple Pay, Google Pay, or Microsoft Pay depending on their browser. When enabled, your domain will automatically be registered with Apple and a domain association file will be hosted on your site. <a target="_blank" href="%s" title="More Information about the domain association file for Apple Pay">More Information</a>
ca: Permeteu als usuaris pagar amb Apple Pay, Google Pay o Microsoft Pay en funció del seu navegador. Quan estigui activat, el vostre domini es registrarà automàticament a Apple i s'allotjarà un fitxer d'associació de domini al vostre lloc. <a target="_blank" href="%s" title="Més informació sobre el fitxer d'associació de domini per a Apple Pay">Més informació</a>

en: Disable Webhook
ca: Desactiva el webhook

en: Rebuild Webhook
ca: Regenera el webhook

en: A webhook is set up in Stripe, but it is using an old API version.
ca: S'ha configurat un webhook a Stripe, però utilitza una versió antiga de l'API.

en: A webhook is set up in Stripe, but it is disabled.
ca: S'ha configurat un webhook a Stripe, però està desactivat.

en: Stripe integration does not allow billing periods longer than 1 year.
ca: La integració de Stripe no permet períodes de facturació superiors a 1 any.

en: Please edit your discount codes
ca: Editeu els vostres codis de descompte

en: The discount codes with issues are highlighted below.
ca: Els codis de descompte amb problemes es destaquen a continuació.

en: The billing details for this discount code are not supported by your gateway.
ca: La vostra passarel·la no admet els detalls de facturació d'aquest codi de descompte.

en: The billing details for some of your discount codes are not supported by your gateway.
ca: La vostra passarel·la no admet els detalls de facturació d'alguns dels vostres codis de descompte.

en: Romanian Leu
ca: Leu romanès

en: Your billing information cannot be updated at this time.
ca: La vostra informació de facturació no es pot actualitzar en aquest moment.

en: The email could not be sent. This site may not be correctly configured to send emails.
ca: No s'ha pogut enviar el correu electrònic. És possible que aquest lloc no estigui configurat correctament per enviar correus electrònics.

en: SendWP is already connected.
ca: SendWP ja està connectat.

en: Ask an administrator for install_plugins capability
ca: Demaneu a un administrador la capacitat install_plugins

en: Security failed to check pmpro_sendwp_install_nonce
ca: La seguretat no ha pogut comprovar pmpro_sendwp_install_nonce

en: Something went wrong. SendWP was not installed correctly.
ca: Alguna cosa ha anat malament. SendWP no s'ha instal·lat correctament.

en: Other Email Settings
ca: Altres opcions de correu electrònic

en: Please enable email sending inside %s.
ca: Activa l'enviament de correu electrònic dins de %s.

en: View Your SendWP Account
ca: Consulteu el vostre compte de SendWP

en: Your site is connected to SendWP.
ca: El vostre lloc està connectat a SendWP.

en: Disconnect from SendWP
ca: Desconnecta de SendWP

en: Connect to SendWP
ca: Connecta a SendWP

en: If you are having issues with email delivery from your server, <a href="%s" title="Paid Memberships Pro - Subscription Delays Add On" target="_blank" rel="nofollow noopener">please read our email troubleshooting guide</a>. As an alternative, Paid Memberships Pro offers built-in integration for SendWP. <em>Optional: SendWP is a third-party service for transactional email in WordPress. <a href="%s" title="Documentation on SendWP and Paid Memberships Pro" target="_blank" rel="nofollow noopener">Click here to learn more about SendWP and Paid Memberships Pro</a></em>.
ca: Si teniu problemes amb l'entrega de correu electrònic des del vostre servidor, <a href="%s" title="Paid Memberships Pro - Subscription Delays Add On" target="_blank" rel="nofollow noopener">consulteu la nostra guia de diagnòstic de problemes amb el correu electrònic</a>. Com a alternativa, Paid Memberships Pro ofereix integració de sèrie amb SendWP. <em>Opcional: SendWP és un servei de tercers per a correu electrònic transaccional a WordPress. <a href="%s" title="Documentació sobre SendWP i Paid Memberships Pro" target="_blank" rel="nofollow noopener">Feu clic aquí per obtenir més informació sobre SendWP i Paid Memberships Pro</a></em>.

en: Email Deliverability
ca: Entrega de correu electrònic

en: Save All Settings
ca: Desa la configuració

en: Send Emails From
ca: Envia els correus electrònics des de

en: Follow us on Facebook.
ca: Seguiu-nos a Facebook.

en: Subscribe to our YouTube Channel.
ca: Subscriviu-vos al nostre canal de YouTube.

en: There was an error deleting the webhook.
ca: S'ha produït un error en suprimir el webhook.

en: Your webhook is enabled.
ca: El vostre webhook està activat.

en: Webhook creation failed. You might already have a webhook set up.
ca: La creació del webhook ha fallat. És possible que ja tingueu configurat un webhook.

en: Webhook URL
ca: URL del webhook

en: Create Webhook
ca: Crea un webhook

en:  Total Members
ca:  Membres totals

en: To delete all PMPro data from the database, set to Yes, deactivate PMPro, and then click to delete PMPro from the plugins page.
ca: Per suprimir totes les dades de PMPro de la base de dades, establiu-lo en Sí, desactiveu PMPro i, a continuació, feu clic per suprimir PMPro de la pàgina d'extensions.

en: Yes - Delete all PMPro Data.
ca: Sí - Suprimeix totes les dades de PMPro.

en: Uninstall PMPro on deletion?
ca: Voleu desinstal·lar PMPro en suprimir-lo?

en: [%1$s] PMPro Activity for %2$s: %3$s
ca: [%1$s] Activitat de PMPro per a %2$s: %3$s

en: Last Year
ca: L'any passat

en: Last Month
ca: El mes passat

en: Membership Account: Member Links
ca: Compte del membre: Enllaços del membre

en: Membership Account: My Memberships
ca: Compte del membre: Les meves afiliacions

en: Show "Member Links" Section
ca: Mostra la secció «Enllaços del membre»

en: Show "Profile" Section
ca: Mostra la secció «Perfil»

en: Show "My Memberships" Section
ca: Mostra la secció «Les meves afiliacions»

en: Member Profile Edit
ca: Edició del perfil del membre

en: Assign the menu under Appearance > Menus.
ca: Assigneu el menú a Aparença > Menús.

en: Display 'Welcome' content when logged in.
ca: Mostra el contingut de «Benvinguda» en entrar.

en: Log in Form
ca: Formulari d'entrada

note: translators: %s is the attributes for the admin advanced settings link.
en: To adjust the frequency of this message or disable these emails completely, you can <a %s>update the "Activity Email Frequency" setting here</a>.
ca: Per ajustar la freqüència d'aquest missatge o desactivar completament aquests correus electrònics, podeu <a %s>actualitzar l'opció «Freqüència del correu electrònic d'activitat» aquí</a>.

en: This email is automatically generated by your WordPress site and sent to your Administration Email Address set under Settings > General in your WordPress dashboard.
ca: Aquest correu electrònic el genera automàticament el vostre lloc de WordPress i s'envia a la vostra adreça de correu electrònic d'administració establerta a Opcions > General al vostre tauler de WordPress.

en: Subscribe to our YouTube Channel
ca: Subscriviu-vos al nostre canal de YouTube

en: Like us on Facebook
ca: Poseu-nos m'agrada al Facebook

en: Follow @pmproplugin on Twitter
ca: Seguiu @pmproplugin a Twitter

en: PMPro News and Updates
ca: Notícies i actualitzacions de PMPro

en: ...and that is perfectly OK! PMPro is free to use for as long as you want for membership sites of all sizes. Interested in unlimited support, access to over 70 featured-enhancing Add Ons and instant installs and updates? <a %s>Check out our paid plans to learn more</a>.
ca: ...i això és perfecte! PMPro es pot utilitzar gratuïtament durant el temps que vulgueu per a llocs d'afiliació de totes les mides. Us interessa un suport il·limitat, l'accés a més de 70 complements que milloren les característiques i instal·lacions i actualitzacions instantànies? <a %s>Consulta els nostres plans de pagament per obtenir més informació</a>.

en: Note: It is important to review users with access to your membership site data since they control settings and can modify member accounts.
ca: Nota: És important revisar els usuaris amb accés a les dades del vostre lloc d'afiliació, ja que controlen les opcions i poden modificar els comptes dels membres.

en: Membership Managers
ca: Gestors d'afiliació

en: Administrators
ca: Administradors

en: Membership Site Administration
ca: Administració del lloc d'afiliació

en: Required Updates
ca: Actualitzacions necessàries

en: Plus Add On
ca: Complement plus

en: Free Add On
ca: Complement gratuït

en: Active Add Ons
ca: Complements actius

note: translators: %1$s is the attributes for the anchor tag, %2$s is the term being used. translators: %1$s is the attributes for the anchor tag, %2$s is the term being used.
en: No <a %1$s>Discount Codes</a> were used %2$s.
ca: No s'ha utilitzat cap <a %1$s>codi de descompte</a> %2$s.

en: <strong>%1$d orders</strong> used a <a %2$s>Discount Code</a> at checkout. Here is a breakdown of your most used codes:
ca: <strong>%1$d comandes</strong> han utilitzat un <a %2$s>codi de descompte</a> al pagament. Aquí teniu un desglossament dels vostres codis més utilitzats:

en: <strong>%1$d order</strong> used a <a %2$s>Discount Code</a> at checkout:
ca: <strong>%1$d comanda</strong> ha utilitzat un <a %2$s>codi de descompte</a> al pagament:

en: Discount Code Usage
ca: Ús del codi de descompte

en: View Signups and Cancellations Report
ca: Visualitza l'informe de registres i cancel·lacions

en: Here is a summary of your top %d most popular levels:
ca: Aquí teniu un resum dels vostres %d nivells més populars:

en: Signups and Cancellations
ca: Registres i cancel·lacions

en: Your membership site made <strong>%1$s</strong> in revenue %2$s.
ca: El vostre lloc d'afiliació ha obtingut <strong>%1$s</strong> d'ingressos %2$s.

en: Here's a summary of what happened in your Paid Memberships Pro site %s.
ca: Aquí teniu un resum del que ha passat al vostre lloc de Paid Memberships Pro %s.

en: last month
ca: el mes passat

en: last week
ca: la setmana passada

en: yesterday
ca: ahir

en: at
ca: a les

en: Include the shortcode %s or the Member Profile Edit block.
ca: Inclou el codi de substitució %s o el bloc Edició del perfil de membre.

en: Include the shortcode %s or the Log In Form block.
ca: Inclou el codi de substitució %s o el bloc Formulari d'entrada.

en: Use WordPress Default
ca: Utilitza el valor pel defecte de WordPress

en: Log In Page
ca: Pàgina d'entrada

en: Error generating the %s page. You will have to choose or create one manually.
ca: S'ha produït un error en generar la pàgina %s. Haureu de triar o crear-ne una manualment.

en: Found an existing version of the %s page and used that one.
ca: S'ha trobat una versió existent de la pàgina %s i s'ha fet servir.

en: Your Profile
ca: El vostre perfil

en: Send periodic sales and revenue updates from this site to the administration email address.
ca: Envia actualitzacions periòdiques de vendes i ingressos d'aquest lloc a l'adreça de correu electrònic d'administració.

en: Weekly
ca: Setmanalment

en: Activity Email Frequency
ca: Freqüència del correu electrònic d'activitat

en: Communication Settings
ca: Opcions de comunicació

en: Hide the Toolbar from all users with the Subscriber role.
ca: Amaga la barra d'eines de tots els usuaris amb el perfil subscriptor.

en: WordPress Toolbar
ca: Barra d'eines de WordPress

en: Block all users with the Subscriber role from accessing the Dashboard.
ca: Impedeix que tots els usuaris amb el perfil subscriptor accedeixin al tauler.

en: WordPress Dashboard
ca: Tauler de WordPress

en: Restrict Dashboard Access
ca: Restringeix l'accés al tauler

en: Customize this menu per level using the <a href="%s" title="Paid Memberships Pro - Nav Menus Add On" target="_blank">Nav Menus Add On</a>. Assign the menu under Appearance > Menus.
ca: Personalitzeu aquest menú per nivell mitjançant el <a href="%s" title="Paid Memberships Pro - Nav Menus Add On" target="_blank">complement Nav Menus</a>. Assigneu el menú a Aparença > Menús.

en: Display the "Log In Widget" menu.
ca: Mostra el menú «Giny d'entrada».

en: Display a "Log Out" link.
ca: Mostra un enllaç «Surt».

en: Display "Welcome" content when logged in.
ca: Mostra el contingut de «Benvinguda» en entrar.

en: Log In - PMPro
ca: Entra - PMPro

en: Display a login form and optional "Logged In" member content.
ca: Mostra un formulari d'entrada i un contingut opcional de membres «connectats».

en: Log In Widget - PMPro
ca: Giny d'entrada - PMPro

en: Page
ca: Pàgina

en: Paid Memberships Pro Page
ca: Pàgina de Paid Memberships Pro

en: Add to Menu
ca: Afegeix al menú

en: Current Password
ca: Contrasenya actual

en: Your password has been updated.
ca: La vostra contrasenya s'ha actualitzat.

en: Your current password is incorrect.
ca: La vostra contrasenya actual és incorrecta.

en: Please enter your current password.
ca: Introduïu la vostra contrasenya actual.

en: Update Profile
ca: Actualitza el perfil

en: Site administrators must use the WordPress dashboard to update their email address.
ca: Els administradors del lloc han d'utilitzar el tauler de WordPress per actualitzar la seva adreça de correu electrònic.

en: Required Field
ca: Camp obligatori

en: Display name publicly as
ca: Mostra el nom públicament com a

en: Your profile has been updated.
ca: El vostre perfil s'ha actualitzat.

en: This email is already registered, please choose another one.
ca: Aquest correu electrònic ja està registrat, trieu-ne un altre.

en: The email address isn&#8217;t correct.
ca: L'adreça de correu electrònic no és correcta.

en: Please enter an email address.
ca: Introduïu una adreça de correu electrònic.

en: Please enter a display name.
ca: Introduïu un nom visible.

en: Log in to edit your profile.
ca: Entreu per editar el vostre perfil.

en: Missing confirm key.
ca: Falta la clau de confirmació.

en: Missing request ID.
ca: Falta l'identificador de sol·licitud.

en: Log Out
ca: Surt

note: translators: a generated link to the user's account or profile page translators: the current user's display name
en: Welcome, %s
ca: Benvingut/da, %s

en: Invalid Request
ca: Sol·licitud no vàlida

en: Lost Password?
ca: Heu perdut la contrasenya?

en: Register
ca: Registra

en: Join Now
ca: Uniu-vos ara

en: Log In
ca: Entra

en: Confirm New Password
ca: Confirma la contrasenya nova

en: Strength Indicator
ca: Seguretat de la contrasenya

en: New Password
ca: Contrasenya nova

en: Get New Password
ca: Obté una contrasenya nova

en: Username or Email Address
ca: Nom d'usuari o adreça de correu electrònic

en: You are already signed in.
ca: Ja esteu connectat.

en: Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
ca: Introduïu el vostre nom d'usuari o adreça de correu electrònic. Rebreu un enllaç per crear una nova contrasenya per correu electrònic.

en: Please complete all fields.
ca: Ompliu tots els camps.

en: New passwords do not match.
ca: Les contrasenyes noves no coincideixen.

en: You've entered an invalid email address.
ca: Heu introduït una adreça electrònica no vàlida.

en: Please enter a valid username.
ca: Introduïu un nom d'usuari vàlid.

en: There is no account with that username or email address.
ca: No hi ha cap compte amb aquest nom d'usuari o adreça electrònica.

en: There was a problem updating your password
ca: S'ha produït un problema en actualitzar la contrasenya

en: Your password has successfully been updated.
ca: La vostra contrasenya s'ha actualitzat correctament.

en: Your reset password key is expired, please request a new key from the password reset page.
ca: La clau de restabliment de la vostra contrasenya ha caducat; sol·liciteu una nova clau a la pàgina de restabliment de la contrasenya.

en: Your reset password key is invalid.
ca: La clau de restabliment de la contrasenya no és vàlida.

en: There was an unexpected error regarding your email. Please try again
ca: S'ha produït un error inesperat pel que fa al vostre correu electrònic. Torneu-ho a provar

en: Check your email for a link to reset your password.
ca: Comproveu si heu rebut per correu electrònic un enllaç per restablir la contrasenya.

en: There was a problem logging you out.
ca: S'ha produït un problema en desconnectar-vos.

en: You are now logged out.
ca: Ja esteu desconnectat.

en: Check your email for the confirmation link.
ca: Comproveu si heu rebut per correu electrònic l'enllaç de confirmació.

en: There was a problem with your username or password.
ca: S'ha produït un problema amb el vostre nom d'usuari o contrasenya.

en: Reset Password
ca: Reinicialitza la contrasenya

en: Lost Password
ca: Contrasenya perduda

en: Welcome
ca: Us donem la benvinguda

en: Member Profile Edit Page
ca: Pàgina d'edició del perfil del membre

en: Select a level for module access
ca: Seleccioneu un nivell per accedir al mòdul

en: Enable Paid Memberships Pro module visibility?
ca: Voleu activar la visibilitat dels mòduls de Paid Memberships Pro?

en: Ghanaian Cedi (&#8373;)
ca: Cedi ghanès (&#8373;)

en: Non-members
ca: No membres

en: Require membership level to see this content.
ca: Requereix el nivell d'afiliació per veure aquest contingut.

en: Require Membership Level
ca: Requereix el nivell d'afiliació

en: Members Per Page
ca: Membres per pàgina

en: Dismiss this notice.
ca: Descarta aquest avís.

en: Edit Order
ca: Edita la comanda

en: Edit User
ca: Edita l'usuari

en: Notifications are occasionally shown on the Paid Memberships Pro settings pages.
ca: Els avisos es mostren ocasionalment a les pàgines d'opcions de Paid Memberships Pro.

en: Show only security notifications.
ca: Mostra només els avisos de seguretat.

en: Show all notifications.
ca: Mostra tots els avisos.

en: Notifications
ca: Notificacions

en: Recommended: Leave unchecked. Members will still get an email confirmation from PMPro after checkout.
ca: Recomanat: Deixeu-ho sense marcar. Els membres encara rebran una confirmació de PMPro per correu electrònic després de pagar.

en: Default WP notification email.
ca: Correu electrònic d'avís per defecte de WP.

en: or the Membership Levels block
ca: o el bloc de nivells d'afiliació

en: or the Membership Confirmation block
ca: o el bloc de confirmació d'afiliació

en: or the Membership Checkout block
ca: o el bloc de pagament d'afiliació

en: or the Membership Cancel block
ca: o el bloc de cancel·lació d'afiliació

en: or the Membership Billing block
ca: o el bloc de facturació d'afiliació

en: or the Membership Account block
ca: o el bloc de compte de membre

en: <strong>Need help?</strong> Your license allows you to open new tickets in our private support area. Purchases are backed by a 30 day, no questions asked refund policy.
ca: <strong>Necessiteu ajuda?</strong> La vostra llicència us permet obrir incidències noves a la nostra àrea de suport privada. Les compres estan recolzades per una política de reemborsament de 30 dies, sense preguntes.

en: <strong>Paid Memberships Pro offers plans for automatic updates of Add Ons and premium support.</strong> These plans include a license key which we recommend for all public websites running Paid Memberships Pro. A license key allows you to automatically install Add Ons included in your plan and update active Add Ons included in your plan when a new security, bug fix, or feature enhancement is released.
ca: <strong>Paid Memberships Pro ofereix plans per a actualitzacions automàtiques de complements i suport prèmium.</strong> Aquests plans inclouen una clau de llicència que recomanem per a tots els llocs web públics amb Paid Memberships Pro. Una clau de llicència us permet instal·lar automàticament els complements inclosos al vostre pla i actualitzar els complements actius inclosos al vostre pla quan es publica una de correcció de seguretat, d'errors o una millora de característiques.

en: Paid Memberships Pro and our Add Ons are distributed under the <a href="%s" target="_blank">GPLv2 license</a>. This means, among other things, that you may use the software on this site or any other site free of charge.
ca: Paid Memberships Pro i els nostres complements es distribueixen sota la <a href="%s" target="_blank">llicència GPLv2</a>. Això significa, entre altres coses, que podeu utilitzar el programari en aquest lloc web o qualsevol altre de manera gratuïta.

en: Validate Key
ca: Valida la clau

en: <a class="pmpro_license_tag pmpro_license_tag-invalid" href="%s">No License</a>
ca: <a class="pmpro_license_tag pmpro_license_tag-invalid" href="%s">Sense llicència</a>

en: <a class="pmpro_license_tag pmpro_license_tag-valid" href="%s">Valid License</a>
ca: <a class="pmpro_license_tag pmpro_license_tag-valid" href="%s">Llicència vàlida</a>

en: Payflow does not use IPN. To sync recurring subscriptions, please see the <a target="_blank" href="%s" title="the Payflow Recurring Orders Add On">Payflow Recurring Orders Add On</a>.
ca: Payflow no fa servir IPN. Per sincronitzar les subscripcions recurrents, feu una ullada al <a target="_blank" href="%s" title="Complement Payflow Recurring Orders">complement Payflow Recurring Orders</a>.

en: Note: We do not recommend using PayPal Standard. We suggest using PayPal Express, Website Payments Pro (Legacy), or PayPal Pro (Payflow Pro). <a target="_blank" href="%s" title="More information on why can be found here">More information on why can be found here</a>.
ca: Nota: No recomanem utilitzar PayPal Standard. Us suggerim que utilitzeu PayPal Express, Website Payments Pro (Heretat) o PayPal Pro (Payflow Pro). <a target="_blank" href="%s" title="Es pot trobar més informació sobre el perquè aquí">Es pot trobar més informació sobre el perquè aquí</a>.

en: Optional: Offer PayPal Express as an option at checkout using the <a target="_blank" href="%s" title="Paid Memberships Pro - Add PayPal Express Option at Checkout Add On">Add PayPal Express Add On</a>.
ca: Opcional: Oferiu PayPal Express com a opció a l'hora de pagar mitjançant el <a target="_blank" href="%s" title="Paid Memberships Pro - Add PayPal Express Option at Checkout Add On">complement Add PayPal Express</a>.

en: Optional: Allow more customizable expiration dates using the <a href="%s" title="Paid Memberships Pro - Set Expiration Date Add On" target="_blank" rel="nofollow noopener">Set Expiration Date Add On</a>.
ca: Opcional: Permeteu dates de caducitat més personalitzables mitjançant el <a href="%s" title="Paid Memberships Pro - Set Expiration Date Add On" target="_blank" rel="nofollow noopener">complement Set Expiration Date</a>.

en: Optional: Allow more customizable trial periods and renewal dates using the <a href="%s" title="Paid Memberships Pro - Subscription Delays Add On" target="_blank" rel="nofollow noopener">Subscription Delays Add On</a>.
ca: Opcional: Permeteu períodes de prova i dates de renovació més personalitzables mitjançant el <a href="%s" title="Paid Memberships Pro - Subscription Delays Add On" target="_blank" rel="nofollow noopener">complement Subscription Delays</a>.

en: Optional: Customize your Membership Levels page using the <a href="%s" title="Paid Memberships Pro - Advanced Levels Page Add On" target="_blank">Advanced Levels Page Add On</a>.
ca: Opcional: Personalitzeu la vostra pàgina de nivells d'afiliació mitjançant el <a href="%s" title="Paid Memberships Pro - Advanced Levels Page Add On" target="_blank">complement Advanced Levels Page</a>.

en: License
ca: Llicència

en: Default
ca: Per defecte

en: You do not have an active membership. <a href='%s'>Choose a membership level.</a>
ca: No teniu una subscripció activa. <a href='%s'>Trieu un nivell d'afiliació.</a>

en: Payment action required: membership for %s at %s
ca: Acció de pagament necessària: afiliació de %s a %s

en: Payment action required for your %s membership
ca: Acció de pagament necessària per a la teva afiliació a %s

en: Customer authentication is required to finish setting up your subscription. Please complete the verification steps issued by your payment provider.
ca: La identificació del client és necessària per acabar de configurar la vostra subscripció. Completeu els passos de verificació emesos pel vostre proveïdor de pagaments.

en: Customer authentication is required to complete this transaction. Please complete the verification steps issued by your payment provider.
ca: La identificació del client és necessària per completar aquesta transacció. Completeu els passos de verificació emesos pel vostre proveïdor de pagaments.

en: Verification steps confirmed. Your payment is processing.
ca: S'han confirmat els passos de verificació. El vostre pagament s'està processant.

en:  Invalid fields:
ca:  Camps no vàlids:

en: Unknown error.
ca: Error desconegut.

en: Your order has been refused.
ca: La vostra comanda s'ha rebutjat.

en: Smart Authorization failed.
ca: L'autorització intel·ligent ha fallat.

en: Order has been rejected by Decision Manager.
ca: La comanda ha estat rebutjada pel gestor.

en: Unsupported character set. Verify the character set that you are using to process transactions.
ca: Conjunt de caràcters no compatible. Verifiqueu el conjunt de caràcters que feu servir per processar transaccions.

en: Address match not found. Check that your billing address is valid.
ca: No s'ha trobat cap adreça que coincideixi. Comproveu que la vostra adreça de facturació sigui vàlida.

en: Multiple address matches were found (international). Check that your billing address is valid.
ca: S'han trobat diverses coincidències d'adreces (internacional). Comproveu que la vostra adreça de facturació sigui vàlida.

en: Unable to verify or correct address. Check that your billing address is valid.
ca: No s'ha pogut verificar o corregir l'adreça. Comproveu que la vostra adreça de facturació sigui vàlida.

en: Postal code not found in database. Check that your billing address is valid.
ca: El codi postal no s'ha trobat a la base de dades. Comproveu que la vostra adreça de facturació sigui vàlida.

en: Street name not found in Postal code. Check that your billing address is valid.
ca: El nom del carrer no es troba al codi postal. Comproveu que la vostra adreça de facturació sigui vàlida.

en: Route service identifier not found or out of range. Check that your billing address is valid.
ca: No s'ha trobat l'identificador del servei de ruta o està fora de l'abast. Comproveu que la vostra adreça de facturació sigui vàlida.

en: P.O. Box identifier not found or out of range.. Check that your billing address is valid.
ca: No s'ha trobat l'identificador de l'apartat de correus o es troba fora de l'abast. Comproveu que la vostra adreça de facturació sigui vàlida.

en: Multiple address matches were found. Check that your billing address is valid.
ca: S'han trobat diverses coincidències d'adreces. Comproveu que la vostra adreça de facturació sigui vàlida.

en: House/Box number not found on street. Check that your billing address is valid.
ca: No s'ha trobat el nombre de domicili al carrer. Comproveu que la vostra adreça de facturació sigui vàlida.

en: Insufficient address information. Check that your billing address is valid.
ca: Informació de l'adreça insuficient. Comproveu que la vostra adreça de facturació sigui vàlida.

en: Apartment number missing or not found. Check that your billing address is valid.
ca: Falta el nombre del domicili o no s'ha trobat. Comproveu que la vostra adreça de facturació sigui vàlida.

en: Stand-alone credits are not allowed with this processor.
ca: No es permeten crèdits independents amb aquest processador.

en: Error: The request was received, but there was a timeout at the payment processor.
ca: Error: s'ha rebut la sol·licitud, però s'ha esgotat el temps d'espera al processador de pagaments.

en: You requested a credit for a capture that was previously voided.
ca: Heu demanat un crèdit per una captura que va ser anul·lada prèviament.

en: The capture or credit is not voidable because the capture or credit information has already been submitted to your processor. Or, you requested a void for a type of transaction that cannot be voided.
ca: La captura o el crèdit no és anul·lable perquè la informació de la captura o el crèdit ja s'ha enviat al vostre processador. O bé, heu sol·licitat una anul·lació per a un tipus de transacció que no pot anul·lar-se.

en: The transaction has already been settled or reversed.
ca: La transacció ja s'ha liquidat o revertit.

en: The request ID is invalid.
ca: L'identificador de sol·licitud no és vàlid.

en: The referenced request id is invalid for all follow-on transactions.
ca: L'identificador de sol·licitud a què fa referència no és vàlid per a totes les transaccions posteriors.

en: The card type sent is invalid or does not correlate with the credit card number.
ca: El tipus de targeta enviat no és vàlid o no es correlaciona amb el nombre de la targeta de crèdit.

en: The requested transaction amount must match the previous transaction amount.
ca: L'import de la transacció sol·licitada ha de coincidir amb l'import de la transacció anterior.

en: The authorization has already been captured.
ca: L'autorització ja s'ha capturat.

en: The authorization has already been reversed.
ca: L'autorització ja s'ha revocat.

en: Processor failure.
ca: Error del processador.

en: The requested amount exceeds the originally authorized amount.
ca: L'import sol·licitat supera l'import autoritzat originalment.

en: There is a problem with your CyberSource merchant configuration.
ca: Hi ha un problema amb la configuració del vostre proveïdor CyberSource.

en: General decline by the processor.
ca: Rebuig general per part del processador.

en: The card type is not accepted by the payment processor.
ca: El tipus de targeta no és acceptat pel processador de pagaments.

en: Invalid account number.
ca: Número de compte no vàlid.

en: Card verification (CV) check failed.
ca: Error a la verificació de targeta (CV).

en: The customer matched an entry on the processors negative file.
ca: El client coincideix amb una entrada al fitxer negatiu del processador.

en: Invalid card verification number.
ca: Nombre de verificació de targeta no vàlid.

en: The card has reached the credit limit.
ca: La targeta ha arribat al límit de crèdit.

en: American Express Card Identification Digits (CID) did not match.
ca: Els dígits d'identificació de la targeta American Express (CID) no coincideixen.

en: Inactive card or card not authorized for card-not-present transactions.
ca: Targeta inactiva o targeta no autoritzada per a transaccions amb targeta absent.

en: Issuing bank unavailable.
ca: Banc emissor no disponible.

en: Stolen or lost card.
ca: Targeta robada o perduda.

en: Insufficient funds in the account.
ca: Fons insuficients al compte.

en: The card was declined.
ca: S'ha rebutjat la targeta.

en: Expired card or invalid expiration date.
ca: Targeta caducada o data de caducitat no vàlida.

en: Authorization failed.
ca: L'autorització ha fallat.

en: Address Verification Service (AVS) failure.
ca: Error del servei de verificació d'adreces (AVS).

en: Error: The request was received, but a service did not finish running in time.
ca: Error: S'ha rebut la sol·licitud, però un servei no ha acabat d'executar-se a temps.

en: Error: The request was received but there was a server timeout.
ca: Error: S'ha rebut la sol·licitud, però s'ha esgotat el temps d'espera del servidor.

en: Error: General system failure.
ca: Error: Fallada general del sistema.

en: Only partial amount was approved.
ca: Només s'ha aprovat una quantitat parcial.

en: Duplicate order detected.
ca: S'ha detectat una comanda duplicada.

en: One or more fields in the request contains invalid data. Check that your billing address is valid.
ca: Un o més camps de la sol·licitud contenen dades no vàlides. Comproveu que la vostra adreça de facturació sigui vàlida.

en: The request is missing one or more required fields.
ca: Falta un o més camps obligatoris a la sol·licitud.

en: Successful transaction.
ca: Transacció correcta.

en: The payment gateway doesn't support this credit/debit card type.
ca: La passarel·la de pagament no suporta aquest tipus de targeta de crèdit/dèbit.

en: Error communicating with Cybersource.
ca: Error en comunicar-se amb Cybersource.

en: Error communicating with Cybersource: %
ca: Error en comunicar-se amb Cybersource: %

en: Error validating credit card type. Make sure your credit card number is correct and try again.
ca: S'ha produït un error en validar el tipus de targeta de crèdit. Assegureu-vos que el vostre número de targeta de crèdit sigui correcte i torneu-ho a provar.

en: Non-members will see the title only for posts in these categories. You can <a href="%s" title="Advanced Settings" target="_blank">update this setting here</a>.
ca: Els no membres veuran el títol només de les entrades d'aquestes categories. Podeu <a href="%s" title="Opcions avançades" target="_blank">actualitzar aquesta opció aquí</a>.

en: Non-members will see the title and excerpt for posts in these categories. You can <a href="%s" title="Advanced Settings" target="_blank">update this setting here</a>.
ca: Els no membres veuran el títol i l'extracte de les entrades d'aquestes categories. Podeu <a href="%s" title="Opcions avançades" target="_blank">actualitzar aquesta opció aquí</a>.

en: Non-members will not see posts in these categories. You can <a href="%s" title="Advanced Settings" target="_blank">update this setting here</a>.
ca: Els no membres no veuran entrades d'aquestes categories. Podeu <a href="%s" title="Opcions avançades" target="_blank">actualitzar aquesta opció aquí</a>.

en: View Orders
ca: Visualitza les comandes

en: Copy
ca: Copia

en: Edit
ca: Edita

en: It is not connected to a live gateway environment and cannot accept payments.
ca: No està connectat a un entorn de passarel·la en viu i no pot acceptar pagaments.

en: This gateway is for membership sites with Free levels or for sites that accept payment offline.
ca: Aquesta passarel·la és per a llocs d'afiliació amb nivells gratuïts o per a llocs que accepten pagaments fora de línia.

en: Changing your version will require new API keys.
ca: Si canvieu de versió, caldrà noves claus API.

en:  v2 - Checkbox
ca:  v2 - Casella de selecció

en: reCAPTCHA Version
ca: Versió de reCAPTCHA

en: Button text
ca: Text del botó

en: Membership Levels List
ca: Llista de nivells d'afiliació

en: Membership Account: Orders
ca: Compte del membre: Comandes

en: Membership Account: Profile
ca: Compte del membre: Perfil

en: Membership Billing Page
ca: Pàgina de facturació d'afiliació

en: Choose a default level for Membership Checkout.
ca: Trieu un nivell per defecte per al pagament d'afiliació.

en: Membership Checkout Form
ca: Formulari de pagament d'afiliació

en: Buy Now
ca: Compreu ara

en: Close
ca: Tanca

en: The Memberships menu has moved. Check out the new dashboard. The Membership Levels and Discount Codes pages can now be found under <a href="%s">Settings</a>.
ca: El menú d'afiliacions s'ha mogut. Feu una ullada al nou tauler. Les pàgines de nivells d'afiliació i codis de descompte ara es poden trobar a <a href="%s">Opcions</a>.

en: PMPro v2.0 Update
ca: Actualització PMPro v2.0

en: Sign Up Now
ca: Registreu-vos ara

note: translators: 1: the old hook name, 2: the new or replacement hook name
en: The %1$s hook has been deprecated in Paid Memberships Pro. Please use the %2$s hook instead.
ca: El ganxo %1$s ha quedat obsolet a Paid Memberships Pro. Utilitzeu el ganxo %2$s.

en: View More
ca: Mostra'n més

en: Posted %s
ca: Publicat el %s

en: No news found.
ca: No s'han trobat notícies.

en: View All Orders
ca: Visualitza totes les comandes

en: View All Members
ca: Visualitza tots els membres

en: Translation Dashboard
ca: Tauler de traducció

en: Help translate Paid Memberships Pro into your language.
ca: Ajudeu a traduir Paid Memberships Pro al vostre idioma.

en: Share an honest review at WordPress.org.
ca: Compartiu una ressenya honesta a WordPress.org.

en: Follow @pmproplugin on Twitter.
ca: Seguiu @pmproplugin a Twitter.

en: View on GitHub
ca: Mostra al GitHub

en: Get involved with our plugin development via GitHub.
ca: Impliqueu-vos en el desenvolupament de la nostra extensió a GitHub.

en: There are many ways you can help support Paid Memberships Pro.
ca: Hi ha moltes maneres d'ajudar a Paid Memberships Pro.

en: Get Involved
ca: Impliqueu-vos

en: Paid Memberships Pro and our Add Ons are distributed under the <a target="_blank" href="%s">GPLv2 license</a>. This means, among other things, that you may use the software on this site or any other site free of charge.
ca: Paid Memberships Pro i els nostres complements es distribueixen sota la <a target="_blank" href="%s">llicència GPLv2</a>. Això significa, entre altres coses, que podeu utilitzar el programari en aquest lloc o qualsevol altre de manera gratuïta.

en: An annual support license is recommended for websites running Paid Memberships Pro.
ca: Es recomana una llicència de suport anual per als llocs web amb Paid Memberships Pro.

en: <strong>Thank you!</strong> A valid <strong>%s</strong> license key has been used to activate your support license on this site.
ca: <strong>Gràcies!</strong> S'ha utilitzat una clau de llicència <strong>%s</strong> vàlida per activar la vostra llicència de suport en aquest lloc.

en: <a href="%s">View your membership account</a> to verify your license key.
ca: <a href="%s">Consulteu el vostre compte de membre</a> per verificar la vostra clau de llicència.

en: No support license key found.
ca: No s'ha trobat cap clau de llicència de suport.

en: Support License
ca: Llicència de suport

en: view the Initial Setup Video and Docs.
ca: visualitzeu el vídeo de configuració inicial i la documentació.

en: For guidance as your begin these steps,
ca: Per orientar-vos a mesura que comenceu aquests passos,

en: Explore Add Ons for Additional Features
ca: Exploreu els complements per obtenir característiques addicionals

en: View Advanced Settings
ca: Visualitza les opcions avançades

en: Confirm Email Settings
ca: Confirma les opcions de correu electrònic

en: Configure Payment Settings
ca: Configura les opcions de pagament

en: Manage Membership Pages
ca: Gestiona les pàgines d'afiliació

en: Generate Membership Pages
ca: Genera les pàgines d'afiliació

en: View Membership Levels
ca: Visualitza els nivells d'afiliació

en: Initial Setup
ca: Configuració inicial

en: Paid Memberships Pro News and Updates
ca: Notícies i actualitzacions de Paid Memberships Pro

en: Recent Orders
ca: Comandes recents

en: Recent Members
ca: Membres recents

en: Welcome to Paid Memberships Pro
ca: Benvinguts a Paid Memberships Pro

en: You can also try searching:
ca: També podeu provar de cercar:

en: Only Free Orders
ca: Només comandes gratuïtes

en: Only Paid Orders
ca: Només comandes pagades

en: With a Discount Code
ca: Amb un codi de descompte

en: Documentation: Discount Codes
ca: Documentació: Codis de descompte

en: Create a Discount Code
ca: Crea un codi de descompte

en: Discount codes allow you to override your membership level's default pricing.
ca: Els codis de descompte us permeten anul·lar el preu per defecte del vostre nivell d'afiliació.

en: No Discount Codes Found
ca: No s'han trobat codis de descompte

en: Average line calculated using data prior to current day, month, or year.
ca: Línia mitjana calculada amb dades anteriors al dia, mes o any actual.

en: Year to Date
ca: Any fins a la data

en: This Week
ca: Aquesta setmana

en: All Codes
ca: Tots els codis

en: All Free Levels
ca: Tots els nivells gratuïts

en: All Paid Levels
ca: Tots els nivells de pagament

en: Video: Membership Levels
ca: Vídeo: Nivells d'afiliació

en: Create a Membership Level
ca: Crea un nivell d'afiliació

en: No Membership Levels Found
ca: No s'ha trobat cap nivell d'afiliació.

en: WARNING: This level is set with both a recurring billing amount and an expiration date. You only need to set one of these unless you really want this membership to expire after a certain number of payments. For more information, <a target="_blank" rel="nofollow noopener" href="%s">see our post here</a>.
ca: AVÍS: S'ha establert aquest nivell amb un import de facturació recurrent i una data de caducitat. Només cal que establiu un d'aquests tret que realment vulgueu que aquesta afiliació caduqui després d'un nombre determinat de pagaments. Per obtenir més informació, <a target="_blank" rel="nofollow noopener" href="%s">consulteu la nostra entrada aquí</a>.

en: Check to include this message in the membership confirmation email.
ca: Marqueu això per incloure aquest missatge al correu electrònic de confirmació d'afiliació.

en: WARNING: A level was set with both a recurring billing amount and an expiration date. You only need to set one of these unless you really want this membership to expire after a specific time period. For more information, <a target="_blank" rel="nofollow noopener" href="%s">see our post here</a>.
ca: AVÍS: S'ha establert un nivell amb un import de facturació recurrent i una data de caducitat. Només cal que establiu un d'aquests tret que realment vulgueu que aquesta afiliació caduqui després d'un període de temps específic. Per obtenir més informació, <a target="_blank" rel="nofollow noopener" href="%s">consulteu la nostra entrada aquí</a>.

en: Settings
ca: Opcions

en: Members
ca: Membres

en: Dashboard
ca: Tauler

en: Next step:
ca: Pas següent:

en: Create Pages Manually
ca: Crea les pàgines manualment

en: Generate Pages For Me
ca: Genera les pàgines per a mi

en: Several frontend pages are required for your Paid Memberships Pro site.
ca: Es requereixen diverses pàgines públiques per al vostre lloc Paid Memberships Pro.

en: Manage Pages
ca: Gestiona les pàgines

en: Refunded
ca: Reemborsat

en: Paid
ca: Pagat

en: Could not find the subscription. %s
ca: No s'ha trobat la subscripció. %s

note: Description of the plugin
en: The most complete member management and membership subscriptions plugin for WordPress.
ca: L'extensió de gestió de membres i afiliacions de membres més completa per a WordPress.

en: Kenyan Shilling
ca: Xíling kenyà

en: Membership Levels Page
ca: Pàgina de nivells d'afiliació

en: Membership Confirmation Page
ca: Pàgina de confirmació d'afiliació

en: Membership Checkout Page
ca: Pàgina de pagament d'afiliació

en: Membership Cancel Page
ca: Pàgina de cancel·lació d'afiliació

en: Membership Billing Information Page
ca: Pàgina d'informació de facturació d'afiliació

en: Membership Account Page
ca: Pàgina del compte de membre

en: Stripe API Version
ca: Versió de l'API de Stripe

en: TOS Consent History
ca: Historial del consentiment de les condicions del servei

en: That post has since been updated.
ca: Aquesta entrada s'ha actualitzat des de llavors.

en: %s agreed to %s (ID #%d, last modified %s) on %s.
ca: %s va acceptar %s (ID #%d, darrera modificació %s) el %s.

en: Views Data
ca: Dades de visualitzacions

en: Visits Data
ca: Dades de visites

en: Login Data
ca: Dades d'entrada

en: Credit Card Expiration Year
ca: Any de caducitat de la targeta de crèdit

en: Credit Card Expiration Month
ca: Mes de caducitat de la targeta de crèdit

en: Credit Card Account Number
ca: Número de compte de la targeta de crèdit

en: Credit Card Type
ca: Tipus de targeta de crèdit

en: Billing Phone Number
ca: Número de telèfon de facturació

en: Billing State/Province
ca: Província de facturació

en: Billing Address 2
ca: Adreça de facturació 2

en: Billing Address 1
ca: Adreça de facturació 1

en: Billing Last Name
ca: Cognoms de facturació

en: Billing First Name
ca: Nom de facturació

en: Paid Memberships Pro Order History
ca: Historial de comandes de Paid Memberships Pro

en: Order Date
ca: Data de la comanda

en: Order Code
ca: Codi de comanda

en: Order ID
ca: Identificador de comanda

en: Paid Memberships Pro Membership History
ca: Historial d'afiliació de Paid Memberships Pro

en: Level Cost
ca: Cost del nivell

en: End Date
ca: Data de finalització

en: Date Modified
ca: Data de modificació

en: Level ID
ca: Identificador de nivell

en: Never
ca: Mai

en: Paid Memberships Pro User Data
ca: Dades d'usuari de Paid Memberships Pro

en: Please note that data erasure will not cancel a user's membership level or any active subscriptions. Please edit or delete the user through the WordPress dashboard.
ca: Tingueu en compte que l'esborrat de dades no cancel·larà el nivell d'afiliació d'un usuari ni cap subscripció activa. Editeu o suprimiu l'usuari mitjançant el tauler de WordPress.

en: %d PMPro orders were retained for business records.
ca: S'han conservat %d comandes de PMPro per als registres de l'empresa.

en: 1 PMPro order was retained for business records.
ca: S'ha conservat 1 comanda de PMPro per als registres de l'empresa.

en: Paid Memberships Pro Data
ca: Dades de Paid Memberships Pro

en: When logged in, we use cookies to track some of your activity on our site including logins, visits, and page views.
ca: Quan entreu, utilitzem galetes per fer un seguiment de la vostra activitat al nostre lloc, com ara les connexions, les visites i les pàgines vistes.

en: At checkout, we may also collect your credit card number, expiration date, and security code. This information is passed to our payment gateway to process your purchase. The last 4 digits of your credit card number and the expiration date are saved by our site to use for reference and to send you an email if your credit card will expire before the next recurring payment.
ca: En finalitzar la compra, també podem recopilar el nombre, la data de caducitat i el codi de seguretat de la vostra targeta de crèdit. Aquesta informació es transmet a la nostra passarel·la de pagament per processar la vostra compra. El nostre lloc emmagatzema els darrers 4 dígits del nombre de la vostra targeta de crèdit i la data de caducitat per utilitzar-los com a referència i per enviar-vos un correu electrònic si la vostra targeta de crèdit caduca abans del següent pagament recurrent.

en: At checkout, we may also collect your billing address and phone number. This information is used to confirm your credit card. The billing address and phone number are saved by our site to prepopulate the checkout form for future purchases and so we can get in touch with you if needed to discuss your order.
ca: En finalitzar la compra, també podem recopilar la vostra adreça de facturació i el vostre número de telèfon. Aquesta informació s'utilitza per confirmar la vostra targeta de crèdit. El nostre lloc emmagatzema l'adreça de facturació i el número de telèfon per omplir automàticament el formulari de pagament per a futures compres i així poder posar-nos en contacte amb vostè si cal per comentar la seva comanda.

en: At checkout, we will collect your name, email address, username, and password. This information is used to setup your account for our site. If you are redirected to an offsite payment gateway to complete your payment, we may store this information in a temporary session variable to setup your account when you return to our site.
ca: En finalitzar la compra, recopilarem el vostre nom, l'adreça de correu electrònic, el nom d'usuari i la contrasenya. Aquesta informació es fa servir per configurar el vostre compte per al nostre lloc. Si se us redirigeix a una passarel·la de pagament externa per completar el vostre pagament, podem emmagatzemar aquesta informació en una variable de sessió temporal per configurar el vostre compte quan torneu al nostre lloc.

en: Data Collected to Manage Your Membership
ca: Dades recollides per gestionar la vostra afiliació

en: TOS Consent
ca: Consentiment de les condicions del servei

en: none
ca: cap

en: No membership_id specified in pmpro_changeMembershipLevel().
ca: No s'ha especificat membership_id a pmpro_changeMembershipLevel().

en: reCAPTCHA Secret Key
ca: Clau secreta de reCAPTCHA

en: reCAPTCHA Site Key
ca: Clau de lloc de reCAPTCHA

en: Your Publishable Key appears incorrect.
ca: La vostra clau publicable sembla incorrecta.

en: Expired
ca: Caducat

en: Cancelled
ca: Cancel·lat

en: If you notice UI issues after upgrading, <a href="https://www.paidmembershipspro.com/add-ons/table-layout-plugin-pages/">see this free add on to temporarily roll back to the table-based layout while you resolve the issues</a>.
ca: Si observeu problemes a la interfície d'usuari després de l'actualització, <a href="https://www.paidmembershipspro.com/add-ons/table-layout-plugin-pages/">feu una ullada a aquest complement gratuït per tornar temporalment al disseny basat en taules mentre resoleu els problemes</a>.

en: We have detected that you are using a custom checkout page template for Paid Memberships Pro. This was recently changed and may need to be updated in order to display correctly.
ca: Hem detectat que esteu utilitzant una plantilla de pàgina de pagament personalitzada per a Paid Memberships Pro. Això s'ha canviat recentment i és possible que s'hagi d'actualitzar per mostrar-se correctament.

en: User requested cancellation
ca: Cancel·lació a petició de l'usuari

en: User Display Name
ca: Nom visible de l'usuari

en: User Email
ca: Correu electrònic de l'usuari

en: That email address is already in use. Please log in, or use a different email address.
ca: Aquesta adreça de correu electrònic ja es troba en ús. Entreu o utilitzeu una adreça de correu electrònic diferent.

en: Russian Ruble (&#8381;)
ca: Ruble rus (&#8381;)

en: Security Code (CVC)
ca: Codi de seguretat (CVC)

en: Failed to update customer: %s
ca: No s'ha pogut actualitzar el client: %s

en: Problem accessing the Braintree Gateway. Please verify your PMPro Payment Settings (Keys, etc).
ca: Hi ha un problema en accedir a la passarel·la Braintree. Comproveu les vostres opcions de pagament de PMPro (Claus, etc.).

en: Problem loading plans: %s
ca: S'ha produït un problema en carregar els plans: %s

en: Attempting to load Braintree gateway: %s
ca: S'està intentant carregar la passarel·la de Braintree: %s

en: No discount codes found.
ca: No s'ha trobat cap codi de descompte.

en: Get Support
ca: Obteniu suport

en: Documentation
ca: Documentació

en: Are you sure you want to do that? Try again.
ca: Esteu segur que voleu fer això? Torneu-ho a provar.

en: Profile Start Date Issue Detected and Fixed at %s
ca: Problema amb la data d'inici del perfil detectat i corregit a %s

en: User: %1$s<br />Email: %2$s<br />Membership Level: %3$s<br />Order #: %4$s<br />Original Profile Start Date: %5$s<br />Adjusted Profile Start Date: %6$s<br />Trial Period: %7$s<br />Trial Frequency: %8$s<br />
ca: Usuari: %1$s<br />Correu electrònic: %2$s<br />Nivell d'afiliació: %3$s<br />Comanda #: %4$s<br />Data d'inici del perfil original: %5$s<br />Data d'inici del perfil ajustat: %6$s<br />Període de prova: %7$s<br />Freqüència del període de prova: %8$s<br />

en: There was a potential issue while setting the 'Profile Start Date' for a user's subscription at checkout. PayPal does not allow one to set a Profile Start Date further than 1 year out. Typically, this is not an issue, but sometimes a combination of custom code or add ons for PMPro (e.g. the Prorating or Auto-renewal Checkbox add ons) will try to set a Profile Start Date out past 1 year in order to respect an existing user's original expiration date before they checked out. The user's information is below. PMPro has allowed the checkout and simply restricted the Profile Start Date to 1 year out with a possible additional free Trial of up to 1 year. You should double check this information to determine if maybe the user has overpaid or otherwise needs to be addressed. If you get many of these emails, you should consider adjusting your custom code to avoid these situations.
ca: Hi ha hagut un problema potencial en establir la «Data d'inici del perfil» a la subscripció d'un usuari en finalitzar la compra. PayPal no permet establir una data d'inici del perfil de més d'1 any. Normalment, això no sol ser un problema, però de vegades la combinació de codi personalitzat o de complements de PMPro (p.ex. els complements Prorating o Auto-renewal Checkbox) intentaran establir una data d'inici del perfil de més d'1 any per tal de respectar la data de caducitat original d'un usuari existent abans de finalitzar la compra. La informació de l'usuari es troba a sota. PMPro ha permès el pagament i simplement ha restringit la data d'inici del perfil a 1 any, amb un període de prova addicional possible de fins a 1 any. Hauríeu de revisar aquesta informació per determinar si és possible que l'usuari hagi pagat de més o si necessita algun tipus de solució. Si rebeu molts correus d'aquests hauríeu de plantejar-vos modificar el vostre codi personalitzat per evitar aquestes situacions.

en: US Armed Forces
ca: Forces Armades dels EUA

en: Zimbabwe
ca: Zimbàbue

en: Zambia
ca: Zàmbia

en: South Africa
ca: Sud-àfrica

en: Yemen
ca: Iemen

en: Wallis and Futuna
ca: Wallis i Futuna

en: U.S. Virgin Islands
ca: Illes Verges Nord-americanes

en: British Virgin Islands
ca: Illes Verges Britàniques

en: Venezuela
ca: Veneçuela

en: Saint Vincent and the Grenadines
ca: Saint Vincent i les Grenadines

en: Vatican
ca: Ciutat del Vaticà

en: Uruguay
ca: Uruguai

en: United States
ca: Estats Units d'Amèrica

en: United States Minor Outlying Islands
ca: Illes Perifèriques Menors dels Estats Units

en: Ukraine
ca: Ucraïna

en: Tanzania
ca: Tanzània

en: Trinidad and Tobago
ca: Trinitat i Tobago

en: Turkey
ca: Turquia

en: Tunisia
ca: Tunísia

en: Timor-Leste
ca: Timor Oriental

en: Tajikistan
ca: Tadjikistan

en: Thailand
ca: Tailàndia

en: French Southern Territories
ca: Terres Australs Franceses

en: Chad
ca: Txad

en: Turks and Caicos Islands
ca: Illes Turks i Caicos

en: Swaziland
ca: Swazilàndia

en: Syria
ca: Síria

en: Sao Tome and Principe
ca: São Tomé i Príncipe

en: Suriname
ca: Surinam

en: Somalia
ca: Somàlia

en: Slovakia
ca: Eslovàquia

en: Svalbard and Jan Mayen
ca: Svalbard i Jan Mayen

en: Slovenia
ca: Eslovènia

en: Singapore
ca: Singapur

en: Sweden
ca: Suècia

en: Solomon Islands
ca: Illes Salomó

en: Saudi Arabia
ca: Aràbia Saudita

en: Rwanda
ca: Ruanda

en: Russia
ca: Rússia

en: Serbia
ca: Sèrbia

en: Reunion
ca: Reunió

en: Paraguay
ca: Paraguai

en: Palestinian Territory
ca: Territoris Palestins

en: Saint Pierre and Miquelon
ca: Saint-Pierre i Miquelon

en: Poland
ca: Polònia

en: Philippines
ca: Filipines

en: Papua New Guinea
ca: Papua Nova Guinea

en: French Polynesia
ca: Polinèsia Francesa

en: Peru
ca: Perú

en: Panama
ca: Panamà

en: New Zealand
ca: Nova Zelanda

en: Norway
ca: Noruega

en: Netherlands
ca: Països Baixos

en: Nigeria
ca: Nigèria

en: Norfolk Island
ca: Illa Norfolk

en: Niger
ca: Níger

en: New Caledonia
ca: Nova Caledònia

en: Namibia
ca: Namíbia

en: Mozambique
ca: Moçambic

en: Malaysia
ca: Malàisia

en: Mexico
ca: Mèxic

en: Mauritius
ca: Maurici

en: Mauritania
ca: Mauritània

en: Martinique
ca: Martinica

en: Northern Mariana Islands
ca: Illes Mariannes Septentrionals

en: Macao S.A.R., China
ca: Macau, Xina

en: Mongolia
ca: Mongòlia

en: Macedonia
ca: Macedònia

en: Marshall Islands
ca: Illes Marshall

en: Saint Martin (French part)
ca: Saint Martin (part francesa)

en: Moldova
ca: Moldàvia

en: Monaco
ca: Mònaco

en: Morocco
ca: Marroc

en: Libya
ca: Líbia

en: Latvia
ca: Letònia

en: Luxembourg
ca: Luxemburg

en: Lithuania
ca: Lituània

en: Liberia
ca: Libèria

en: Lebanon
ca: Líban

en: Cayman Islands
ca: Illes Caiman

en: South Korea
ca: Corea del Sud

en: North Korea
ca: Corea del Nord

en: Saint Kitts and Nevis
ca: Saint Kitts i Nevis

en: Comoros
ca: Comores

en: Cambodia
ca: Cambodja

en: Kyrgyzstan
ca: Kirguizistan

en: Japan
ca: Japó

en: Jordan
ca: Jordània

en: Italy
ca: Itàlia

en: Iceland
ca: Islàndia

en: British Indian Ocean Territory
ca: Territori Britànic de l'Oceà Índic

en: India
ca: Índia

en: Isle of Man
ca: Illa de Man

en: Ireland
ca: Irlanda

en: Indonesia
ca: Indonèsia

en: Hungary
ca: Hongria

en: Haiti
ca: Haití

en: Croatia
ca: Croàcia

en: Honduras
ca: Hondures

en: Heard Island and McDonald Islands
ca: Illes Heard i McDonald

en: Hong Kong S.A.R., China
ca: Hong Kong S.A.R., Xina

en: Guinea-Bissau
ca: Guinea Bissau

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
ca: Illes Geòrgia del Sud i Sandwich del Sud

en: Greece
ca: Grècia

en: Equatorial Guinea
ca: Guinea Equatorial

en: Guadeloupe
ca: Guadalupe

en: Gambia
ca: Gàmbia

en: Greenland
ca: Groenlàndia

en: French Guiana
ca: Guaiana Francesa

en: Georgia
ca: Geòrgia

en: United Kingdom
ca: Regne Unit

en: France
ca: França

en: Faroe Islands
ca: Illes Fèroe

en: Micronesia
ca: Micronèsia

en: Falkland Islands
ca: Illes Falkland

en: Finland
ca: Finlàndia

en: Ethiopia
ca: Etiòpia

en: Spain
ca: Espanya

en: Western Sahara
ca: Sàhara Occidental

en: Egypt
ca: Egipte

en: Estonia
ca: Estònia

en: Ecuador
ca: Equador

en: Algeria
ca: Algèria

en: Dominican Republic
ca: República Dominicana

en: Denmark
ca: Dinamarca

en: Germany
ca: Alemanya

en: Czech Republic
ca: República Txeca

en: Cyprus
ca: Xipre

en: Christmas Island
ca: Illa Christmas

en: Cape Verde
ca: Cap Verd

en: Colombia
ca: Colòmbia

en: China
ca: Xina

en: Cameroon
ca: Camerun

en: Chile
ca: Xile

en: Cook Islands
ca: Illes Cook

en: Ivory Coast
ca: Costa d'Ivori

en: Switzerland
ca: Suïssa

en: Central African Republic
ca: República Centreafricana

en: Cocos (Keeling) Islands
ca: Illes Cocos (Keeling)

en: Canada
ca: Canadà

en: Belarus
ca: Bielorússia

en: Bouvet Island
ca: Illa Bouvet

en: Bahamas
ca: Bahames

en: Brazil
ca: Brasil

en: Bolivia
ca: Bolívia

en: Bermuda
ca: Bermudes

en: Benin
ca: Benín

en: Bulgaria
ca: Bulgària

en: Belgium
ca: Bèlgica

en: Bosnia and Herzegovina
ca: Bòsnia i Hercegovina

en: Azerbaijan
ca: Azerbaidjan

en: Aland Islands
ca: Illes Aland

en: Australia
ca: Austràlia

en: Austria
ca: Àustria

en: American Samoa
ca: Samoa Nord-americana

en: Antarctica
ca: Antàrtida

en: Netherlands Antilles
ca: Antilles Neerlandeses

en: Armenia
ca: Armènia

en: Albania
ca: Albània

en: Antigua and Barbuda
ca: Antigua i Barbuda

en: Afghanistan
ca: Afganistan

en: United Arab Emirates
ca: Emirats Àrabs Units

en: The %s plugin should not be network activated. Activate on each individual site's plugin page.
ca: L'extensió %s no s'hauria d'activar a nivell de xarxa. Activeu-la a la pàgina d'extensions de cada lloc individual.

en: Member Links
ca: Enllaços del membre

en: Amount
ca: Import

en: Change Password
ca: Canvia la contrasenya

en: Edit Profile
ca: Edita el perfil

en: My Account
ca: El meu compte

en: Change
ca: Canvia

en: Update Billing Info
ca: Actualitza la informació de facturació

en: Billing
ca: Facturació

en: <p>A payment is being held for review within Authorize.net.</p><p>Payment Information From Authorize.net
ca: <p>S'està revisant un pagament a Authorize.net.</p><p>Informació de pagament d'Authorize.net

en: Credit card expiring email sent to %s.
ca: Correu electrònic de caducitat de targeta de crèdit enviat a %s.

en: Membership expiring email sent to %s.
ca: Correu electrònic d'afiliació caducada enviat a %s.

en: Membership expired email sent to %s.
ca: Correu electrònic d'afiliació caducada enviat a %s.

en: A Payment Gateway must be set up before any payments will be processed.
ca: S'ha de configurar una passarel·la de pagament abans de processar qualsevol pagament.

en: You must <a href="%s">set up a Payment Gateway</a> before any payments will be processed.
ca: Heu de <a href="%s">configurar una passarel·la de pagament</a> abans de processar cap pagament.

en: Unknown error generating account. Please contact us to set up your membership.
ca: S'ha produït un error desconegut en generar el compte. Contacteu amb nosaltres per configurar la vostra afiliació.

en: Payment accepted.
ca: Pagament acceptat.

en: reCAPTCHA failed. (%s) Please try again.
ca: reCAPTCHA ha fallat. (%s) Torneu-ho a provar.

en: That username is already taken. Please try another.
ca: Aquest nom d'usuari ja està pres. Proveu-ne un altre.

en: Are you a spammer?
ca: Sou un spammer?

note: translators: 1: TOS page title.
en: Please check the box to agree to the %s.
ca: Marqueu la casella per acceptar els %s.

en: Your passwords do not match. Please try again.
ca: Les contrasenyes no coincideixen. Proveu-ho de nou.

en: There are JavaScript errors on the page. Please contact the webmaster.
ca: Hi ha errors de JavaScript a la pàgina. Poseu-vos en contacte amb el webmaster.

en: Set Up Your Account
ca: Configureu el vostre compte

en: Checkout: Payment Information
ca: Pagament: Informació de pagament

en: Invalid gateway.
ca: Passarel·la no vàlida.

en: Your membership has been cancelled.
ca: La vostra afiliació s'ha cancel·lat.

en: Error updating billing information.
ca: S'ha produït un error en actualitzar la informació de facturació.

en: Information updated. <a href="%s">&laquo; back to my account</a>
ca: Informació actualitzada. <a href="%s">&laquo; torna al meu compte</a>

en: All good!
ca: Tot bé!

en: The email address entered is in an invalid format. Please try again.
ca: L'adreça de correu electrònic introduïda no té un format vàlid. Torneu-ho a provar.

en: Your email addresses do not match. Please try again.
ca: Les adreces de correu electrònic no coincideixen. Torneu-ho a provar.

en: Please complete all required fields.
ca: Ompliu tots els camps obligatoris.

en: Once a month
ca: Un cop al mes

en: Testing Only
ca: Només de prova

en: Your&nbsp;Level
ca: El teu&nbsp;nivell

en: Renew
ca: Renova

en: Select
ca: Selecciona

en: Free
ca: Gratuït

en: View Your Membership Account &rarr;
ca: Visualitza el teu compte de membre &rarr;

en: Pending
ca: Pendent

en: Below are details about your membership account. A welcome email has been sent to %s.
ca: A sota es mostren els detalls del vostre compte de membre. S'ha enviat a %s un correu electrònic de benvinguda.

en: ending in
ca: acaba en

en: Payment method
ca: Mètode de pagament

en: Print
ca: Imprimeix

en: Thank you for your membership to %s. Your %s membership is now active.
ca: Moltes gràcies per la vostra afiliació a %s. La vostra afiliació %s ja està activa.

en: Processing...
ca: S'està processant...

en: Complete Payment
ca: Completa el pagament

en: You are logged in as <strong>%s</strong>. If you would like to use a different account for this membership, <a href="%s">log out now</a>.
ca: Esteu connectat com a <strong>%s</strong>. Si voleu utilitzar un compte diferent per a aquesta afiliació, <a href="%s">sortiu ara mateix</a>.

en: LEAVE THIS BLANK
ca: DEIXEU AIXÒ EN BLANC

en: Full Name
ca: Nom complet

en: Confirm Email Address
ca: Confirmeu el correu electrònic

en: Confirm Password
ca: Confirmeu la contrasenya

en: Log in here
ca: Entra aquí

en: Already have an account?
ca: Ja teniu un compte?

en: Account Information
ca: Informació del compte

en: Click here to enter your discount code
ca: Feu clic aquí per introduir el vostre codi de descompte

en: Do you have a discount code?
ca: Teniu un codi de descompte?

en: Click here to change your discount code
ca: Feu clic aquí per canviar el vostre codi de descompte

en: Almost done. Review the membership information and pricing below then <strong>click the "Complete Payment" button</strong> to finish your order.
ca: Gairebé hem acabat. Reviseu la informació i el preu de l'afiliació a continuació i <strong>feu clic al botó de «Completa el pagament»</strong> per a finalitzar la vostra comanda.

en: Cancel All Memberships
ca: Cancel·la totes les afiliacions

en: My Memberships
ca: Les meves afiliacions

en: This subscription is not recurring. So you don't need to update your billing information.
ca: Aquesta subscripció no és recurrent. Per tant, no heu d'actualitzar la vostra informació de facturació.

en: Confirm Email
ca: Confirmeu el correu electrònic

en: Email Address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Phone
ca: Telèfon

en: Country
ca: País

en: Postal Code
ca: Codi postal

en: State
ca: Província

en: City
ca: Ciutat

en: Address 2
ca: Adreça 2

en: Address 1
ca: Adreça 1

en: Last Name
ca: Cognoms

en: First Name
ca: Nom

en: Level
ca: Nivell

en: All Paid Memberships Pro updates have finished.
ca: Totes les actualitzacions de Paid Memberships Pro han finalitzat.

note: translators: %s: URL to the updates page.
en: (1) <a target="_blank" href="%s">Backup your WordPress database</a></strong> and then (2) <a href="%s">click here to start the update</a>.
ca: (1) <a target="_blank" href="%s">Feu una còpia de seguretat de la vostra base de dades de WordPress</a></strong> i, a continuació, (2) <a href="%s">feu clic aquí per iniciar l'actualització</a>.

en: Paid Memberships Pro Data Update Required
ca: És necessari actualitzar les dades de Paid Memberships Pro

en: Require Membership
ca: Requereix afiliació

en: This post is already protected for this level because it is within a category that requires membership.
ca: Aquesta entrada està protegida per a aquest nivell perquè es troba a dins d'una categoria que requereix afiliació.

en: Years
ca: Anys

en: Months
ca: Mesos

en: Weeks
ca: Setmanes

en: Days
ca: Dies

en: Year
ca: Any

en: Month
ca: Mes

en: Week
ca: Setmana

en: Day
ca: Dia

en: Dismiss
ca: Descarta

en: Enter license key here...
ca: Introduïu la clau de llicència aquí...

en: Your license is invalid or expired.
ca: La vostra llicència no és vàlida o ha caducat.

en: Paid Memberships Pro Support License
ca: Llicència de suport de Paid Memberships Pro

en: None
ca: Cap

en: Sign Up for !!name!! Now
ca: Registreu-vos a !!name!! ja

en: and
ca: i

en: This discount code is okay.
ca: Aquest codi de descompte és correcte.

en: This discount code does not apply to this membership level.
ca: Aquest codi de descompte no s'aplica a aquest nivell d'afiliació.

en: This discount code is no longer valid.
ca: Aquest codi de descompte ja no és vàlid.

en: This discount code expired on %s.
ca: Aquest codi de descompte ha caducat el %s.

en: This discount code goes into effect on %s.
ca: Aquest codi de descompte serà efectiu el %s.

en: The discount code could not be found.
ca: No s'ha trobat el codi de descompte.

en: No code was given to check.
ca: No s'ha donat cap codi per comprovar.

en: Membership level not found.
ca: No s'ha trobat el nivell d'afiliació.

en: Error interacting with database: %s
ca: S'ha produït un error en interactuar amb la base de dades: %s

en: Error interacting with database
ca: S'ha produït un error en interactuar amb la base de dades

en: Invalid level.
ca: Nivell no vàlid.

en: User ID not found.
ca: No s'ha trobat l'identificador d'usuari.

en: %1$s membership expires after %2$d %3$s
ca: L'afiliació %1$s caduca després de %2$d %3$s

en: Membership expires after %1$d %2$s.
ca: L'afiliació caduca després de %1$d %2$s.

en: Trial pricing has been applied to the first %d payments.
ca: S'ha aplicat el preu del període de prova als primers %d pagaments.

en: Trial pricing has been applied to the first payment.
ca: S'ha aplicat el preu del període de prova al primer pagament.

en: <strong>%1$s every %2$d %3$s</strong>
ca: <strong>%1$s cada %2$d %3$s</strong>

en: <strong>%1$s every %2$s</strong>
ca: <strong>%1$s cada %2$s</strong>

en: <strong>%1$s after %2$d %3$s</strong>
ca: <strong>%1$s després de %2$d %3$s</strong>

en: <strong>%1$s every %2$d %3$s for %4$d more payments</strong>
ca: <strong>%1$s cada %2$d %3$s per %4$d pagaments més</strong>

en: <strong>%1$s per %2$s for %3$d more %4$s</strong>
ca: <strong>%1$s per %2$s per %3$d %4$s més</strong>

en: Customers in %1$s will be charged %2$s%% tax.
ca: Als clients de %1$s se'ls cobrarà el %2$s%% d'impostos.

en: After your initial payment, your first %1$d payments will cost %2$s.
ca: Després del pagament inicial, els vostres primers %1$d pagaments costaran %2$s.

en: After your initial payment, your first payment will cost %s.
ca: Després del pagament inicial, el vostre primer pagament serà de %s.

en: After your initial payment, your first %d payments are Free.
ca: Després del pagament inicial, els vostres primers %d pagaments són gratuïts.

en: After your initial payment, your first payment is Free.
ca: Després del pagament inicial, el vostre primer pagament és gratuït.

en:  and then <strong>%1$s every %2$d %3$s</strong>.
ca:  i llavors <strong>%1$s cada %2$d %3$s</strong>.

en:  and then <strong>%1$s per %2$s</strong>.
ca:  i llavors <strong>%1$s per %2$s</strong>.

en: <strong>%1$s every %2$d %3$s</strong>.
ca: <strong>%1$s cada %2$d %3$s</strong>.

en: The price for membership is <strong>%1$s every %2$d %3$s</strong>.
ca: El preu de l'afiliació és de <strong>%1$s cada %2$d %3$s</strong>.

en: The price for membership is <strong>%1$s per %2$s</strong>.
ca: El preu de l'afiliació és de <strong>%1$s per %2$s</strong>.

en:  and then <strong>%1$s after %2$d %3$s</strong>.
ca:  i llavors <strong>%1$s després de %2$d %3$s</strong>.

en:  and then <strong>%1$s every %2$d %3$s for %4$d more payments</strong>.
ca:  i llavors <strong>%1$s cada %2$d %3$s per %4$d pagaments més</strong>.

en:  and then <strong>%1$s per %2$s for %3$d more %4$s</strong>.
ca:  i llavors <strong>%1$s per %2$s per %3$d %4$s més</strong>.

en: <strong>%s</strong> now
ca: <strong>%s</strong> ara

en: The price for membership is <strong>%s</strong> now
ca: El preu de l'afiliació és de <strong>%s</strong> ara

en: Vietnamese Dong
ca: Dong vietnamita

en: Turkish Lira
ca: Lira turca

en: Thai Baht
ca: Baht tailandès

en: Taiwan New Dollars
ca: Dòlars nous de Taiwan

en: Swiss Franc
ca: Franc suís

en: Swedish Krona
ca: Corona sueca

en: South Korean Won
ca: Won sud-coreà

en: South African Rand (R)
ca: Rand sud-africà (R)

en: Singapore Dollar (&#36;)
ca: Dòlar de Singapur (&#36;)

en: Polish Zloty
ca: Zloty polonès

en: Philippine Pesos
ca: Pesos filipins

en: Norwegian Krone
ca: Corona noruega

en: New Zealand Dollar (&#36;)
ca: Dòlar neozelandès (&#36;)

en: Nigerian Naira (&#8358;)
ca: Naira nigeriana (&#8358;)

en: Mexican Peso (&#36;)
ca: Peso mexicà (&#36;)

en: Malaysian Ringgits
ca: Ringgits malaisis

en: Japanese Yen (&yen;)
ca: Ien japonès (&yen;)

en: Israeli Shekel
ca: Nou xéquel

en: Indonesia Rupiah
ca: Rúpia indonèsia

en: Indian Rupee
ca: Rupia índia

en: Hungarian Forint
ca: Fòrint hongarès

en: Hong Kong Dollar (&#36;)
ca: Dòlar de Hong Kong (&#36;)

en: Danish Krone
ca: Corona danesa

en: Czech Koruna
ca: Corona txeca

en: Chinese Yuan
ca: Yuan xinès

en: Canadian Dollars (&#36;)
ca: Dòlars canadencs (&#36;)

en: Brazilian Real (R&#36;)
ca: Real brasiler (R&#36;)

en: Australian Dollars (&#36;)
ca: Dòlars australians (&#36;)

en: Argentine Peso (&#36;)
ca: Peso argentí (&#36;)

en: Pounds Sterling (&pound;)
ca: Lliura esterlina (&pound;)

en: US Dollars (&#36;)
ca: Dòlars dels EUA (&#36;)

en: Support
ca: Suport

en: Visit Customer Support Forum
ca: Visiteu el fòrum de suport al client

en: Docs
ca: Documentació

en: View PMPro Documentation
ca: Consulta la documentació de PMPro

en: <span class="ab-icon"></span>Memberships
ca: <span class="ab-icon"></span>Afiliacions

en: Updates Required
ca: Actualitzacions necessàries

en: Discount Codes
ca: Codis de descompte

en: Reports
ca: Informes

en: Payment Settings
ca: Opcions de pagament

en: Page Settings
ca: Opcions de pàgina

en: Memberships
ca: Afiliacions

en: You must enter a valid PMPro %s License Key under Settings > PMPro License to update this add on.
ca: Heu d'introduir una clau de llicència PMPro %s vàlida a Opcions > Llicència de PMPro per actualitzar aquest complement.

en: Return to the PMPro Add Ons page
ca: Torna a la pàgina de complements de PMPro

en: You must have a <a href="https://www.paidmembershipspro.com/pricing/?utm_source=wp-admin&utm_pluginlink=addon_update">valid PMPro %s License Key</a> to update PMPro %s add ons.
ca: Heu de tenir una <a href="https://www.paidmembershipspro.com/pricing/?utm_source=wp-admin&utm_pluginlink=addon_update">clau de llicència PMPro %s vàlida</a> per actualitzar els complements de PMPro %s.

en: Update Plugin
ca: Actualitza l'extensió

en: You must have a <a target="_blank" href="https://www.paidmembershipspro.com/pricing/?utm_source=wp-admin&utm_pluginlink=bulkupdate">valid PMPro %s License Key</a> to update PMPro %s add ons. The following plugins will not be updated:
ca: Heu de tenir una <a target="_blank" href="https://www.paidmembershipspro.com/pricing/?utm_source=wp-admin&utm_pluginlink=bulkupdate">clau de llicència de PMPro %s vàlida</a> per actualitzar els complements de PMPro %s. Les següents extensions no s'actualitzaran:

en: Important: This plugin requires a valid PMPro %s license key to update.
ca: Important: Aquesta extensió requereix una clau de llicència PMPro %s vàlida per actualitzar-se.

en: Check Out with 2Checkout
ca: Pagament amb 2Checkout

en: To fully integrate with 2Checkout, be sure to use the following for your INS URL and Approved URL
ca: Per integrar-vos completament amb 2Checkout, assegureu-vos d'utilitzar el següent per al vostre URL d'INS i l'URL aprovada

en: TwoCheckout INS URL
ca: URL de TwoCheckout INS

en: Go to Account &raquo; Site Management. Look under Checkout Options to find the Secret Word.
ca: Aneu a Compte &raquo; Gestió del lloc. Mireu a Opcions de pagament per trobar la paraula secreta.

en: Secret Word
ca: Paraula secreta

en: Click on the profile icon in 2Checkout to find your Account Number.
ca: Feu clic a la icona de perfil a 2Checkout per trobar el vostre nombre de compte.

en: Password for the API user created.
ca: S'ha creat la contrasenya per a l'usuari de l'API.

en: Go to Account &raquo; User Management in 2Checkout and create a user with API Access and API Updating.
ca: Aneu a Compte &raquo; Gestió d'usuaris a 2Checkout i creeu un usuari amb API Access i API Update.

en: 2Checkout Settings
ca: Opcions de 2Checkout

en: Could not find the customer.
ca: No s'ha trobat el comprador.

en: Could not cancel old subscription.
ca: No s'ha pogut cancel·lar l'antiga subscripció.

en: Error creating customer record with Stripe.
ca: Error en crear el registre d'usuari amb Stripe.

en: Update
ca: Actualitza

en: Subscription updated.
ca: La subscripció s'ha actualitzat.

en: Stripe doesn't require billing address fields. Choose 'No' to hide them on the checkout page.<br /><strong>If No, make sure you disable address verification in the Stripe dashboard settings.</strong>
ca: Stripe no requereix camps d'adreça de facturació. Trieu «No» per amagar-los a la pàgina de pagament.<br /><strong>Si no, assegureu-vos de desactivar la verificació d'adreces a les opcions del tauler de Stripe.</strong>

en: Publishable Key
ca: Clau publicable

en: Secret Key
ca: Clau secreta

en: The PayPal Token was lost.
ca: S'ha perdut el testimoni de PayPal.

en: To fully integrate with PayPal, be sure to set your IPN Handler URL to
ca: Per integrar-vos completament amb PayPal, assegureu-vos d'establir el vostre URL de IPN Handler a

en: Please contact the site owner or cancel your subscription from within PayPal to make sure you are not charged going forward.
ca: Poseu-vos en contacte amb l'administrador del lloc o cancel·leu la vostra subscripció a PayPal per assegurar-vos que no se us cobrarà d'ara endavant.

en: Submit and Confirm
ca: Envia i confirma

en: Submit and Check Out
ca: Envia i paga

en: IPN Handler URL
ca: URL de l'IPN Handler

en: Confirmation Step
ca: Pas de confirmació

en: API Signature
ca: Signatura de l'API

en: API Password
ca: Clau de l'API

en: API Username
ca: Nom d'usuari de l'API

en: Gateway Account Email
ca: Correu electrònic del compte de la passarel·la

en: PayPal Settings
ca: Opcions de PayPal

en: A partial payment was made that we could not refund. Please contact the site owner immediately to correct this.
ca: S'ha realitzat un pagament parcial que no hem pogut reemborsar. Poseu-vos en contacte amb l'administrador del lloc immediatament per corregir això.

en: Password
ca: Contrasenya

en: Vendor
ca: Proveïdor

en: Partner
ca: Soci

en: Payflow Pro Settings
ca: Opcions de Payflow Pro

en: Transaction Security Key
ca: Clau de seguretat de transacció

en: This gateway option is in beta. Some functionality may not be available. Please contact Paid Memberships Pro with any issues you run into. <strong>Please be sure to upgrade Paid Memberships Pro to the latest versions when available.</strong>
ca: Aquesta opció de passarel·la es troba en versió beta. És possible que algunes funcionalitats no estiguin disponibles. Poseu-vos en contacte amb Paid Memberships Pro amb qualsevol problema que trobeu. <strong>Assegureu-vos d'actualitzar Paid Memberships Pro a les últimes versions quan estiguin disponibles.</strong>

en: CyberSource Settings
ca: Opcions de CyberSource

en: Instructions
ca: Instruccions

en: Pay by Check
ca: Pagament amb xec

en: Could not find the subscription.
ca: No s'ha trobat la subscripció.

en: Failed to subscribe with Braintree: %s
ca: No s'ha pogut realitzar la subscripció amb Braintree: %s

en: Error subscribing customer to plan with Braintree: %s (%s)
ca: S'ha produït un error en subscriure el client al pla amb Braintree: %s (%s)

en: Error creating customer record with Braintree:
ca: S'ha produït un error en crear el registre del client amb Braintree:

en: Failed to create customer.
ca: No s'ha pogut crear el comprador.

en: Failed to update customer.
ca: No s'ha pogut actualitzar el comprador.

en: Error during charge:
ca: S'ha produït un error durant la càrrega:

en: Error during settlement:
ca: S'ha produït un error durant la liquidació:

en: Unknown error: Initial payment failed.
ca: Error desconegut: Ha fallat el pagament inicial.

en: Payment error: Please contact the webmaster (braintree-load-error)
ca: Error de pagament: Poseu-vos en contacte amb el webmaster (braintree-load-error)

en: Apply
ca: Aplica

en: Card Number
ca: Nombre de la targeta

en: Payment Information
ca: Informació de pagament

en: To fully integrate with Braintree, be sure to set your Web Hook URL to
ca: Per integrar-vos completament amb Braintree, assegureu-vos d'establir el vostre URL de Web Hook a

en: Web Hook URL
ca: URL del Web Hook

en: Client-Side Encryption Key
ca: Clau de xifratge del costat del client

en: Private Key
ca: Clau privada

en: Public Key
ca: Clau pública

en: Merchant ID
ca: Identificador de comerciant

en: Braintree Settings
ca: Opcions de Braintree

en: Braintree Payments
ca: Pagaments de Braintree

en: The %s gateway depends on the %s PHP extension. Please enable it, or ask your hosting provider to enable it.
ca: La passarel·la %s depèn de l'extensió %s de PHP. Activeu-la o demaneu al vostre proveïdor d'allotjament que l'activi.

en: Could not connect to Authorize.net
ca: No s'ha pogut connectar a Authorize.net

en: To fully integrate with Authorize.net, be sure to set your Silent Post URL to
ca: Per integrar-vos completament amb Authorize.net, assegureu-vos d'establir el vostre URL de Silent Post a

en: Silent Post URL
ca: URL de Silent Post

en: Transaction Key
ca: Clau de transacció

en: Authorize.net Settings
ca: Opcions d'Authorize.net

en: A partial payment was made that we could not void. Please contact the site owner immediately to correct this.
ca: S'ha realitzat un pagament parcial que no hem pogut cancel·lar. Poseu-vos en contacte amb l'administrador del lloc immediatament per corregir això.

en: Unknown error: Payment failed.
ca: Error desconegut: Ha fallat el pagament.

en: Unknown error: Authorization failed.
ca: Error desconegut: Ha fallat l'autorització.

en: Membership for %s at %s has been changed
ca: S'ha canviat l'afiliació de %s a %s

en: This membership does not expire.
ca: Aquesta afiliació no caduca.

note: translators: %s: level name
en: Your %s membership has been cancelled.
ca: La vostra afiliació a %s s'ha cancel·lat.

en: The new level is %s.
ca: El nou nivell és %s.

en: Your membership at %s has been changed
ca: La vostra afiliació a %s ha canviat

en: Your membership at %s will end soon
ca: La vostra afiliació a %s finalitzarà aviat

en: Your membership at %s has ended
ca: La vostra afiliació a %s ha finalitzat

en: Your trial at %s is ending soon
ca: El vostre període de prova a %s s'acaba aviat

en: Credit card on file expiring soon at %s
ca: La targeta de crèdit registrada caducarà aviat el %s

en: Membership payment failed For %s at %s
ca: El pagament de l'afiliació ha fallat per a %s a %s

en: Billing information has been updated for %s at %s
ca: La informació de facturació s'ha actualitzat per a %s a %s

en: Your billing information has been updated at %s
ca: La vostra informació de facturació s'ha actualitzat a %s

en: Member checkout for %s at %s
ca: Pagament del membre per %s a %s

en: This membership will expire on %s.
ca: Aquesta afiliació caducarà el %s.

en: Discount Code
ca: Codi de descompte

en: Your membership confirmation for %s
ca: Confirmació per a la vostra afiliació a %s

en: Membership for %s at %s has been CANCELLED
ca: S'ha CANCEL·LAT l'afiliació de %s a %s

en: Your membership at %s has been CANCELLED
ca: La vostra afiliació a %s s'ha CANCEL·LAT

en: An Email From %s
ca: Un correu electrònic de %s

en: Update complete.
ca: Actualització completa.

en: Updates are processing. This may take a few minutes to complete.
ca: S'estan processant les actualitzacions. Això pot trigar uns quants minuts.

en: Updating Paid Memberships Pro
ca: Actualitzant Paid Memberships Pro

en: Price
ca: Preu

en: Item
ca: Article

en: Bill to:
ca: Facturat a:

en: Date:
ca: Data:

en: Back to Reports Dashboard
ca: Torna al tauler d'informes

en: Details
ca: Detalls

en: Revenue
ca: Ingressos

en: Sales
ca: Vendes

en: Sales and Revenue
ca: Vendes i ingressos

en: Sales and Revenue (Testing/Sandbox)
ca: Vendes i ingressos (Prova/Sandbox)

en: Generate Report
ca: Genera l'informe

en: for
ca: per a

en: Signups vs. Expirations
ca: Registres vs. venciments

en: Signups vs. Cancellations
ca: Registres vs. cancel·lacions

en: Signups vs. All Cancellations
ca: Registres vs. totes les cancel·lacions

en: Annual
ca: Anual

en: Monthly
ca: Mensual

en: Daily
ca: Diari

en: This Year
ca: Aquest any

en: All Cancellations
ca: Totes les cancel·lacions

en: Signups
ca: Registres

en: Membership Stats
ca: Estadístiques d'afiliacions

en: All Users
ca: Tots els usuaris

en: All Time
ca: Sempre

en: This Month
ca: Aquest mes

en: Today
ca: Avui

en: Logins
ca: Entrades

en: Views
ca: Visualitzacions

en: Visits
ca: Visites

en: Visits, Views, and Logins
ca: Visites, vistes i entrades

en: Pass all generated HTML through a URL filter to add HTTPS to URLs used on secure pages. Check this if you are using SSL and have warnings on your checkout pages.
ca: Passa tot l'HTML generat a través d'un filtre d'URLs per afegir HTTPS als URLs utilitzats a les pàgines segures. Marqueu això si feu servir SSL i rebeu avisos a les vostres pàgines de pagament.

en: Extra HTTPS URL Filter
ca: Filtre d'URL HTTPS addicional

en: Recommended: Yes. Try the JavaScript redirects setting if you are having issues with infinite redirect loops.
ca: Recomanat: Sí. Proveu l'opció de redireccions de JavaScript si teniu problemes amb bucles de redirecció infinits.

en: Yes (with JavaScript redirects)
ca: Sí (amb redireccions de JavaScript)

en: Your Site URL starts with https:// and so PMPro will allow your entire site to be served over HTTPS.
ca: L'URL del vostre lloc comença amb https:// i, per tant, PMPro permetrà que tot el vostre lloc se serveixi a través de HTTPS.

en: Force SSL
ca: Força SSL

en: decimal, e.g. "0.06"
ca: decimal, per exemple «0.06»

en: Tax Rate
ca: Tarifa de l'impost

en: abbreviation, e.g. "PA"
ca: abreviació, per exemple «PA»

en: Tax State
ca: Estat de l'impost

en: optional
ca: opcional

en: Sales Tax
ca: Impost sobre la venda

en: Not all currencies will be supported by every gateway. Please check with your gateway.
ca: No totes les monedes es poden utilitzar a totes les passarel·les. Consulteu amb la vostra passarel·la.

en: Currency
ca: Moneda

en: Currency and Tax Settings
ca: Opcions de moneda i impostos

en: Payment Gateway
ca: Passarel·la de pagament

en: Your payment settings have been updated.
ca: Les vostres opcions de pagament s'han actualitzat.

en: Generate Page
ca: Genera la pàgina

en: Additional Page Settings
ca: Opcions addicionals de la pàgina

en: Levels Page
ca: Pàgina de nivells

en: Confirmation Page
ca: Pàgina de confirmació

en: Checkout Page
ca: Pàgina de pagament

en: Cancel Page
ca: Pàgina de cancel·lació

en: Billing Information Page
ca: Pàgina d'informació de facturació

en: Include the shortcode
ca: Inclou el codi de substitució

en: view page
ca: visualitza la pàgina

en: edit page
ca: edita la pàgina

en: Choose One
ca: Trieu-ne un

en: Account Page
ca: Pàgina del compte

en: click here to let us generate them for you
ca: feu clic aquí per permetre'ns generar-les per a tu

en: Assign the WordPress pages for each required Paid Memberships Pro page or
ca: Assigneu les pàgines de WordPress per cadascuna de les pàgines requerides per Paid Memberships Pro o

en: Manage the WordPress pages assigned to each required Paid Memberships Pro page.
ca: Gestioneu les pàgines de WordPress assignades a cadascuna de les pàgines requerides per Paid Memberships Pro.

en: The following pages have been created for you
ca: Les següents pàgines han estat creades per a tu

en: Membership Confirmation
ca: Confirmació de l'afiliació

en: Membership Checkout
ca: Pagament de l'afiliació

en: Membership Cancel
ca: Cancel·lació de l'afiliació

en: Membership Billing
ca: Facturació de l'afiliació

en: Membership Account
ca: Compte de membre

en: Your page settings have been updated.
ca: Les teves opcions de pàgina s'han actualitzat.

en: No orders found.
ca: No s'han trobat comandes.

note: translators: %s is the Order Code.
en: Deleting orders is permanent and can affect active users. Are you sure you want to delete order %s?
ca: La supressió de comandes és permanent i pot afectar els usuaris actius. Esteu segur que voleu suprimir la comanda %s?

en: Subscription
ca: Subscripció

en: deleted
ca: suprimit

en: Transaction IDs
ca: Identificadors de transacció

en: Membership Level
ca: Nivell d'afiliació

en: User
ca: Usuari

en: Search Orders
ca: Cerca comandes

en: Filter
ca: Filtra

en: filter by
ca: filtra per

en: To
ca: a

en: From
ca: De

en: Within a Status
ca: Dins d'un estat

en: Within a Level
ca: Dins d'un nivell

en: Predefined Date Range
ca: Període predefinit

en: Within a Date Range
ca: Dins d'un període

en: Add New Order
ca: Afegeix una nova comanda

en: Orders
ca: Comandes

en: Send Email
ca: Envia el correu electrònic

en: Send a receipt for this order to:
ca: Envia un rebut d'aquesta comanda a:

en: Save Order
ca: Desa la comanda

en: Affiliate SubID
ca: Subidentificador d'afiliat

en: Affiliate ID
ca: Identificador d'afiliat

en: Date
ca: Data

en: Generated by the gateway. Useful to cross reference subscriptions.
ca: Generat per la passarel·la. Útil per comparar subscripcions.

en: Subscription Transaction ID
ca: Identificador de la transacció de la subscripció

en: Generated by the gateway. Useful to cross reference orders.
ca: Generat per la passarel·la. Útil per comparar comandes.

en: Payment Transaction ID
ca: Identificador de la transacció de pagament

en: Live/Production
ca: En viu/Producció

en: Sandbox/Testing
ca: Sandbox/Proves

en: Gateway Environment
ca: Entorn de la passarel·la

en: Gateway
ca: Passarel·la

en: Status
ca: Estat

en: Expiration Year
ca: Any de caducitat

en: Expiration Month
ca: Mes de caducitat

en: Account Number
ca: Nombre del compte

en: e.g. Visa, MasterCard, AMEX, etc
ca: Per exemple, Visa, MasterCard, AMEX, etc

en: Card Type
ca: Tipus de targeta

en: e.g. PayPal Express, PayPal Standard, Credit Card.
ca: Per exemple, PayPal Express, PayPal Standard, targeta de crèdit.

en: Payment Type
ca: Tipus de pagament

en: Tax
ca: Impost

en: Sub Total
ca: Subtotal

en: Billing Phone
ca: Telèfon de facturació

en: Billing Country
ca: País de facturació

en: Billing Postal Code
ca: Codi postal de facturació

en: Billing State
ca: Província de facturació

en: Billing City
ca: Ciutat de facturació

en: Billing Street
ca: Adreça de facturació

en: Billing Name
ca: Nom de facturació

en: Membership Level ID
ca: Identificador de nivell d'afiliació

en: User ID
ca: Identificador de l'usuari

en: New Order
ca: Nova comanda

en: Order
ca: Comanda

en: Error saving order.
ca: S'ha produït un error en desar la comanda.

en: Order saved successfully.
ca: Comanda desada correctament.

en: Error deleting order.
ca: S'ha produït un error en suprimir la comanda.

en: Order refunded successfully.
ca: Comanda reemborsada correctament.

en: Search all levels
ca: Cerca a tots els nivells

en: No members found.
ca: No s'han trobat membres.

en: Ended
ca: Finalitzat

en: Joined
ca: Afegit

en: Fee
ca: Preu

en: Billing Address
ca: Adreça de facturació

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Search Members
ca: Cerca membres

en: Old Members
ca: Membres antics

en: Expired Members
ca: Membres caducats

en: Cancelled Members
ca: Membres cancel·lats

en: All Levels
ca: Tots els nivells

en: Show
ca: Mostra

en: Export to CSV
ca: Exporta a CSV

en: Members List
ca: Llistat de membres

en: After
ca: Després

en: Allow Signups
ca: Permet registres

en: Expiration
ca: Caducitat

en: Search Levels
ca: Cerca nivells

en: Add New Level
ca: Afegeix un nou nivell

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Save Level
ca: Desa el nivell

en: Content Settings
ca: Opcions de continguts

en: Check to hide this level from the membership levels page and disable registration.
ca: Feu clic per amagar aquest nivell de la pàgina de nivells d'afiliació i desactivar el registre.

en: Disable New Signups
ca: Desactiva nous registres

en: Other Settings
ca: Altres opcions

en: Payflow integration currently does not support trial amounts greater than $0.
ca: La integració de Payflow no suporta preus de període de prova majors que 0 $.

en: Braintree integration currently does not support trial amounts greater than $0.
ca: La integració de Braintree no suporta preus del període de prova majors que 0 $.

en: Stripe integration currently does not support trial amounts greater than $0.
ca: La integració amb Stripe no admet imports de període de prova superiors a 0 $ actualment.

en: 2Checkout integration does not support custom trials. You can do one period trials by setting an initial payment different from the billing amount.
ca: La integració amb 2Checkout no suporta períodes de prova personalitzats. Podeu realitzar períodes de prova establint un pagament inicial diferent de l'import de facturació.

en: You will need to create a "Plan" in your Braintree dashboard with the same settings and the "Plan ID" set to %s.
ca: Haureu de crear un «Plan» al vostre tauler de Braintree amb les mateixes opcions i el «Plan ID» establert a %s.

en: After saving this level, make note of the ID and create a "Plan" in your Braintree dashboard with the same settings and the "Plan ID" set to <em>pmpro_#</em>, where # is the level ID.
ca: Després de desar aquest nivell, anoteu l'identificador i creeu un «Plan» al tauler de Braintree amb les mateixes opcions i el «Plan ID» establert en <em>pmpro_#</em>, on # és l'identificador del nivell.

en: Note
ca: Nota

en: Braintree integration currently only supports billing periods of "Month" or "Year".
ca: La integració amb Braintree actualment només suporta períodes de facturació de «mes» o «any».

en: Billing Details
ca: Detalls de facturació

en: Confirmation Message
ca: Missatge de confirmació

en: Name
ca: Nom

en: Add New Membership Level
ca: Afegeix un nou nivell d'afiliació

en: New Membership Level
ca: Nou nivell d'afiliació

en: Error deleting membership level.
ca: S'ha produït un error en suprimir el nivell d'afiliació.

en: Membership level deleted successfully.
ca: El nivell de membre s'ha suprimit correctament.

en: Error updating membership level.
ca: S'ha produït un error en actualitzar el nivell d'afiliació.

en: Membership level updated successfully.
ca: El nivell d'afiliació s'ha actualitzat correctament.

en: Error adding membership level.
ca: S'ha produït un error en afegir el nivell d'afiliació.

en: Membership level added successfully.
ca: El nivell d'afiliació s'ha afegit correctament.

en: Send members emails
ca: Envia els correus electrònics als membres

en: Admin Change
ca: Canvi d'administrador

en: If unchecked, all emails from "WordPress &lt;%s&gt;" will be filtered to use the above settings.
ca: Si no està marcada, tots els correus electrònics de «WordPress &lt;%s&gt;» es filtraran per utilitzar les opcions anteriors.

en: Only Filter PMPro Emails?
ca: Voleu filtrar només els correus electrònics de PMPro?

en: From Name
ca: Nom del remitent

en: From Email
ca: Correu electrònic del remitent

en: By default, system generated emails are sent from <em><strong>wordpress@yourdomain.com</strong></em>. You can update this from address using the fields below.
ca: Per defecte, els correus electrònics generats pel sistema s'envien des de <em><strong>wordpress@yourdomain.com</strong></em>. Podeu actualitzar l'adreça de remitent mitjançant els camps següents.

en: Email Settings
ca: Opcions de correu electrònic

note: translators: %s is the Discount Code.
en: Are you sure you want to delete the %s discount code? The subscriptions for existing users will not change, but new users will not be able to use this code anymore.
ca: Esteu segur que vols suprimir el codi de descompte %s ? Les subscripcions dels usuaris existents no canviaran, però els nous usuaris no podran utilitzar aquest codi mai més.

en: edit
ca: edita

en: Levels
ca: Nivells

en: Expires
ca: Caduca

en: Starts
ca: Comença

en: Search
ca: Cerca

en: Set the duration of membership access. Note that the any future payments (recurring subscription, if any) will be cancelled when the membership expires.
ca: Establiu la durada de l'accés dels membres. Tingueu en compte que els futurs pagaments (subscripció recurrent, si n'hi ha) es cancel·laran quan caduqui l'afiliació.

en: Expires In
ca: Caduca en

en: Check this to set when membership access expires.
ca: Marqueu això per establir quan caduca l'accés del membre.

en: Membership Expiration
ca: Caducitat de l'afiliació

en: subscription payments
ca: pagaments de subscripció

en: for the first
ca: per al primer

en: Trial Billing Amount
ca: Import de facturació per al període de prova

en: Check to add a custom trial period.
ca: Marqueu per afegir un període de prova personalitzat.

en: Custom Trial
ca: Període de prova personalitzat

en: The <strong>total</strong> number of recurring billing cycles for this level, including the trial period (if applicable) but not including the initial payment. Set to zero if membership is indefinite.
ca: El <strong>total</strong> de cicles de pagament recurrents per a aquest nivell, incloent el període de prova (si s'aplica) però sense incloure el pagament inicial. Establiu-ho a zero si l'afiliació és indefinida.

en: Billing Cycle Limit
ca: Límit de cicles de facturació

en: The amount to be billed one cycle after the initial payment.
ca: L'import a facturar un cicle després del pagament inicial.

en: Year(s)
ca: Any(s)

en: Month(s)
ca: Mes(os)

en: Week(s)
ca: Setmana(es)

en: Day(s)
ca: Dia(es)

en: Billing Amount
ca: Import a facturar

en: Check if this level has a recurring subscription payment.
ca: Marqueu si aquest nivell té un pagament de subscripció recurrent.

en: Recurring Subscription
ca: Subscripció recurrent

en: The initial amount collected at registration.
ca: L'import inicial recollit en el registre.

en: Initial Payment
ca: Pagament inicial

en: Which levels will this code apply to?
ca: A quins nivells s'aplicarà aquest codi?

en: Leave blank for unlimited uses.
ca: Deixeu-ho en blanc per a usos il·limitats.

en: Uses
ca: Usos

en: Expiration Date
ca: Data de caducitat

en: Start Date
ca: Data d'inici

en: Code
ca: Codi

en: This will be generated when you save.
ca: Això es generarà quan deseu.

en: Add New Discount Code
ca: Afegeix un nou codi de descompte

en: Edit Discount Code
ca: Edita el codi de descompte

en: Code not found.
ca: No s'ha trobat el codi.

en: Error deleting code. Please try again.
ca: S'ha produït un error en suprimir el codi de descompte. Torneu-ho a provar.

en: Error deleting discount code. The code was only partially deleted. Please try again.
ca: S'ha produït un error en suprimir el codi de descompte. El codi només s'ha suprimit parcialment. Torneu-ho a provar.

en: Code %s deleted successfully.
ca: El codi %s s'ha suprimit correctament.

en: There were errors updating the level values:
ca: S'han produït errors en actualitzar els valors del nivell:

en: Error saving values for the %s level.
ca: S'ha produït un error en desar els valors per al nivell %s.

en: Error updating discount code. That code may already be in use.
ca: S'ha produït un error en actualitzar el codi de descompte. És possible que aquest codi ja estigui en ús.

en: Error adding discount code. That code may already be in use.
ca: S'ha produït un error en afegir el codi de descompte. És possible que aquest codi ja estigui en ús.

en: Discount code updated successfully.
ca: Codi de descompte actualitzat correctament.

en: Discount code added successfully.
ca: Codi de descompte afegit correctament.

en: Save Settings
ca: Desa la configuració

en: If yes, create a WordPress page containing your TOS agreement and assign it using the dropdown above.
ca: En cas afirmatiu, creeu una pàgina de WordPress que contingui les vostres condicions del servei i assigneu-la mitjançant l'anterior desplegable.

en: Require Terms of Service on signups?
ca: Voleu requerir les condicions del servei als registres?

en: Click here to signup for reCAPTCHA
ca: Feu clic aquí per registrar-vos a reCAPTCHA

en: A free reCAPTCHA key is required.
ca: Una clau reCAPTCHA gratuïta és necessària.

en: Yes - All memberships.
ca: Sí - Totes les afiliacions.

en: Use reCAPTCHA?
ca: Voleu utilitzar reCAPTCHA?

en: Yes
ca: Sí

en: multisite only
ca: només multilloc

en: Redirect all traffic from registration page to /subscription/?
ca: Voleu redirigir tot el trànsit de la pàgina de registre a /subscription/?

en: Choose Levels to Hide Ads From
ca: Trieu els nivells on amagar els anuncis

en: To hide ads in your template code, use code like the following
ca: Per amagar anuncis al codi de les vostres plantilles, utilitzeu un codi com el següent

en: Hide Ads From Certain Members
ca: Amaga els anuncis a certs membres

en: Hide Ads From All Members
ca: Amaga els anuncis a tots els membres

en: Hide Ads From Members?
ca: Amaga els anuncis als membres?

en: Yes - Show excerpts.
ca: Sí - Mostra els extractes.

en: No - Hide excerpts.
ca: No - Amaga els extractes.

en: Show Excerpts to Non-Members?
ca: Voleu mostrar els extractes als no membres?

en: Yes - Only members will see restricted posts/pages in searches and archives.
ca: Sí - Només els membres veuran les entrades/pàgines restringides a les cerques i els arxius.

en: No - Non-members will see restricted posts/pages in searches and archives.
ca: No - Els no membres veuran les entrades/pàgines restringides a les cerques i els arxius.

en: Filter searches and archives?
ca: Filtra cerques i arxius?

en: Advanced Settings
ca: Opcions avançades

en: This content is for members only. Visit the site and log in/register to read.
ca: Aquest contingut és només per a membres. Visiteu el lloc i entreu/registreu-vos per poder llegir-lo.

en: Your advanced settings have been updated.
ca: Les vostres opcions avançades s’han actualitzat.

en: Advanced
ca: Avançat

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Pages
ca: Pàgines

en: Membership Levels
ca: Nivells d'afiliació

en: We recommend upgrading to PHP %s or greater. Ask your host to upgrade.
ca: Us recomanem que actualitzeu a PHP %s o superior. Demaneu al vostre proveïdor que l'actualitzi.

en: The Braintree Gateway requires PHP 5.4.45 or greater. We recommend upgrading to PHP %s or greater. Ask your host to upgrade.
ca: La passarel·la de Braintree requereix PHP 5.4.45 o superior. Recomanem actualitzar a PHP %s o superior. Demaneu al vostre proveïdor que l'actualitzi.

en: The Stripe Gateway requires PHP 5.3.29 or greater. We recommend upgrading to PHP %s or greater. Ask your host to upgrade.
ca: El passarel·la de Stripe requereix PHP 5.3.29 o superior. Recomanem actualitzar a PHP %s o superior. Demaneu al vostre proveïdor que l'actualitzi.

en: The billing details for this level are not supported by 2Checkout. Please review the notes in the Billing Details section below.
ca: 2Checkout no admet els detalls de facturació d'aquest nivell. Reviseu les notes de la secció Detalls de facturació a continuació.

en: The billing details for some of your membership levels is not supported by TwoCheckout.
ca: Els detalls de facturació d'alguns dels vostres nivells d'afiliació no són compatibles amb TwoCheckout.

en: The billing details for this level are not supported by Braintree. Please review the notes in the Billing Details section below.
ca: Braintree no admet els detalls de facturació d'aquest nivell. Reviseu les notes de la secció Detalls de facturació a continuació.

en: The billing details for some of your membership levels is not supported by Braintree.
ca: Els detalls de facturació d'alguns dels vostres nivells d'afiliació no són compatibles amb Braintree.

en: The billing details for this level are not supported by Payflow. Please review the notes in the Billing Details section below.
ca: Payflow no admet els detalls de facturació d'aquest nivell. Reviseu les notes de la secció Detalls de facturació a continuació.

en: The billing details for some of your membership levels is not supported by Payflow.
ca: Els detalls de facturació d'alguns dels vostres nivells d'afiliació no són compatibles amb Payflow.

en: Please edit your levels
ca: Editeu els vostres nivells

en: The levels with issues are highlighted below.
ca: Els nivells amb problemes es destaquen a continuació.

en: The billing details for this level are not supported by Stripe. Please review the notes in the Billing Details section below.
ca: Stripe no admet els detalls de facturació d'aquest nivell. Reviseu les notes de la secció Detalls de facturació a continuació.

en: The billing details for some of your membership levels is not supported by Stripe.
ca: Els detalls de facturació d'alguns dels vostres nivells d'afiliació no són compatibles amb Stripe.

en: Set up your SSL certificate and payment gateway
ca: Configureu el vostre certificat SSL i la passarel·la de pagament

en: Set up the membership pages
ca: Configureu les pàgines d'afiliació

en: Add a membership level to get started.
ca: Afegeix un nivell d'afiliació per començar.

en: View Details
ca: Visualitza els detalls

en: By %s
ca: Per %s

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Activate
ca: Activa

en: No Add Ons found.
ca: No s'han trobat complements.

en: Description
ca: Descripció

en: Type
ca: Tipus

en: Not Installed
ca: No instal·lat

en: Inactive
ca: Inactiu

en: Active
ca: Actiu

en: All
ca: Tots

en: Check Again
ca: Comprova de nou

en: Last checked on %s at %s.
ca: Darrera comprovació:  %s a %s.

en: Add Ons
ca: Complements

en: You do not have permissions to perform this action.
ca: No teniu permisos per realitzar aquesta acció.
