Paid Memberships Pro 3.6.5 - en to tr translation catalogue (2160 entries)

en:  Invalid fields:
tr:  Geçersiz alanlar:

en:  Total Members
tr:  Toplam Üye Sayısı

en:  and then <strong>%1$s after %2$d %3$s</strong>.
tr:  ve ardından <strong>%1$s sonra %2$d %3$s</strong>.

en:  and then <strong>%1$s every %2$d %3$s for %4$d more payments</strong>.
tr:  ve sonra <strong>%1$s her %2$d %3$s %4$d daha fazla ödeme</strong> için.

en:  and then <strong>%1$s every %2$d %3$s</strong>.
tr:  ve sonra <strong>%1$s her %2$d %3$s</strong>.

en:  and then <strong>%1$s per %2$s for %3$d more %4$s</strong>.
tr:  ve ardından <strong>%3$d daha fazla %4$s</strong> için %2$s başına %1$s.

en:  and then <strong>%1$s per %2$s</strong>.
tr:  ve ardından <strong>%1$s başına %2$s</strong>.

en:  v2 - Checkbox
tr:  v2 - Onay Kutusu

en: %1$s %2$s for %3$s
tr: %3$s için %1$s %2$s

en: %1$s at %2$s
tr: %1$s, %2$s'de

en: %1$s every %2$d %3$s
tr: %1$s her %2$d %3$s

en: %1$s membership expires after %2$d %3$s
tr: %1$s üyeliğinin süresi %2$d %3$s sonra doluyor

en: %1$s per %2$s
tr: %2$s başına %1$s

en: %d PMPro orders were retained for business records.
tr: İş kayıtları için %d PMPro siparişleri saklandı.

en: %s (environment not registered)
tr: %s (ortam kayıtlı değil)

en: %s (gateway not registered)
tr: %s (ağ geçidi kayıtlı değil)

en: %s Active Step
tr: %s Aktif Adım

en: %s Add Field
tr: %s Alan Ekle

en: %s Add Field Group
tr: %s Alan Grubu Ekle

en: %s Add New Group
tr: %s Yeni Grup Ekle

en: %s Add New Level
tr: %s Yeni Seviye Ekle

en: %s agreed to %s (ID #%d, last modified %s) on %s.
tr: %s, %s'de %s (ID #%d, son değiştirilme tarihi %s) ile anlaştı.

en: (1) <a target="_blank" href="%s">Backup your WordPress database</a></strong> and then (2) <a href="%s">click here to start the update</a>.
tr: (1) <a target="_blank" href="%s">WordPress veritabanınızı yedekleyin</a></strong> ve ardından (2) <a href="%s">güncellemeyi başlatmak için buraya tıklayın</a>.

en: (required)
tr: (gerekli)

en: -- Select --
tr: -- Seç---

en: ...and that is perfectly OK! PMPro is free to use for as long as you want for membership sites of all sizes. Interested in unlimited support, access to over 70 featured-enhancing Add Ons and instant installs and updates? <a %s>Check out our paid plans to learn more</a>.
tr: ...ve bu tamamen sorun değil! PMPro her büyüklükteki üyelik siteleri için istediğiniz kadar ücretsizdir. Sınırsız destek, 70'ten fazla özellik geliştirici Eklentiye erişim ve anında kurulum ve güncellemelerle ilgileniyor musunuz? <a %s>Daha fazla bilgi edinmek için ücretli planlarımıza göz atın</a>.

en: .htaccess Cache Usage
tr: .htaccess Önbellek Kullanımı

en: 1 PMPro order was retained for business records.
tr: 1 PMPro siparişi iş kayıtları için saklandı.

en: 2Checkout
tr: 2Çıkış yap

en: 2Checkout INS Debug Mode
tr: 2Checkout INS Hata Ayıklama Modu

en: 2Checkout Settings
tr: 2Ödeme Ayarları

en: 2Checkout integration does not support custom trials. You can do one period trials by setting an initial payment different from the billing amount.
tr: 2Checkout entegrasyonu özel denemeleri desteklemiyor. Bir dönem çalışmalarda ilk ödeme fatura tutarından farklı ayarlayarak bunu yapabilirsiniz.

en: <a class="pmpro_license_tag pmpro_license_tag-invalid" href="%s">No License</a>
tr: <a class="pmpro_license_tag pmpro_license_tag-invalid" href="%s">Lisans Yok</a>

en: <a class="pmpro_license_tag pmpro_license_tag-valid" href="%s">Valid License</a>
tr: <a class="pmpro_license_tag pmpro_license_tag-valid" href="%s">Geçerli Lisans</a>

en: <a href="%s">Enter your key here</a>
tr: <a href="%s">Anahtarınızı buraya girin</a>

en: <a href="%s">View your membership account</a> to verify your license key.
tr: <a href="%s">Lisans anahtarınızı doğrulamak için üyelik hesabınızı görüntüleyin</a>.

en: <a target="_blank" href="%1$s">Add</a> or <a target="_blank" href="%2$s">edit</a> a single page to protect it.
tr: <a target="_blank" href="%1$s">Ekle</a> veya <a target="_blank" href="%2$s">düzenle</a> tek bir sayfayı korumak için.

en: <a target="_blank" href="%1$s">Add</a> or <a target="_blank" href="%2$s">edit</a> a single post to protect it.
tr: <a target="_blank" href="%1$s">Ekle</a> veya <a target="_blank" href="%2$s">düzenle</a> tek bir gönderiyi korumak için.

en: <p>A member's Braintree subscription has expired at your site. This typically happens if you've set up billing limits on your levels.</p><p>We have not removed the user's membership level.</p><p>You can view details on this user here: %s</p>
tr: <p>Sitenizde bir üyenin Braintree aboneliğinin süresi doldu. Bu genellikle seviyelerinizde faturalandırma limitleri ayarladıysanız gerçekleşir.</p><p>Kullanıcının üyelik seviyesini kaldırmadık.</p><p>Bu kullanıcıyla ilgili ayrıntıları buradan görüntüleyebilirsiniz: %s</p>

en: <p>A payment at !!sitename!! for !!user_login!! requires additional customer authentication to complete.</p>
    <p>Below is a copy of the email we sent to !!user_email!! to notify them that they need to complete their payment:</p>
    
    <p>Customer authentication is required to finish setting up your subscription at !!sitename!!.</p>
    
    <p>Please complete the verification steps issued by your payment provider at the following link:</p>
    <p>!!invoice_url!!</p>
tr: <p>!!user_login!! için !!sitename!! adresindeki bir ödemenin tamamlanması için ek müşteri kimlik doğrulaması gerekir.</p>
    <p>Aşağıda, ödemelerini tamamlamaları gerektiğini bildirmek için !!user_email!! adresine gönderdiğimiz e-postanın bir kopyası yer almaktadır:</p>
    
    <p>Aboneliğinizi !!!sitename!!! adresinde ayarlamayı tamamlamak için müşteri kimlik doğrulaması gereklidir.</p>
    
    <p>Lütfen aşağıdaki bağlantıdan ödeme sağlayıcınız tarafından verilen doğrulama adımlarını tamamlayın:</p>
    <p>!!invoice_url!!</p>

en: <p>A payment is being held for review within Authorize.net.</p><p>Payment Information From Authorize.net
tr: <p>Bir ödeme Authorize.net içinde bir daha gözden geçirme için tutuluyor.</p>Authorize.net <p>ödeme bilgileri

en: <p>An administrator at !!sitename!! has changed a membership level for !!name!!.</p>
    
    <p>!!membership_change!!</p>
    
    <p>Log in to your WordPress admin here: !!login_url!!</p>
tr: <p>!!sitename!!'ndaki bir yönetici !!name!! için bir üyelik seviyesini değiştirdi.</p>
    
    <p>!!membership_change!!</p>
    
    <p>WordPress yöneticinize buradan giriş yapın: !!login_url!!</p>

en: <p>Customer authentication is required to finish setting up your subscription at !!sitename!!.</p>
    
    <p>Please complete the verification steps issued by your payment provider at the following link:</p>
    <p>!!invoice_url!!</p>
tr: <p>Aboneliğinizi !!sitename!! adresinde ayarlamayı tamamlamak için müşteri kimlik doğrulaması gereklidir.</p>
    
    <p>Lütfen aşağıdaki bağlantıdan ödeme sağlayıcınız tarafından verilen doğrulama adımlarını tamamlayın:</p>
    <p>!!invoice_url!!</p>

en: <p>Dear !!header_name!!,</p>
tr: <p>Sevgili !!!header_name!!,</p>

en: <p>Thank you for your membership to !!sitename!!. This is just a reminder that your membership will end on !!enddate!!.</p>
    
    <p>Account: !!display_name!! (!!user_email!!)</p>
    <p>Membership Level: !!membership_level_name!!</p>
    
    <p>Log in to your membership account here: !!login_url!!</p>
tr: <p>Üyeliğiniz için teşekkür ederiz !!sitename!!. Bu sadece üyeliğinizin !!enddate!! sona ereceğini hatırlatmak içindir.</p>
    
    <p>Hesap: !!display_name!! (!!user_email!!)</p>
    <p>Üyelik Seviyesi: !!membership_level_name!!!</p>
    
    <p>Üyelik hesabınıza buradan giriş yapın: !!login_url!!</p>

en: <p>Thank you for your membership to !!sitename!!. Your membership account is now active.</p>
    !!membership_level_confirmation_message!!
    <p>Below are details about your membership account.</p>
    
    <p>Account: !!display_name!! (!!user_email!!)</p>
    <p>Membership Level: !!membership_level_name!!</p>
    !!membership_expiration!! !!discount_code!!
    
    <p>Log in to your membership account here: !!login_url!!</p>
tr: <p>Üyeliğiniz için teşekkür ederiz !!sitename!!. Üyelik hesabınız artık aktiftir.</p>
    !!membership_level_confirmation_message!!
    <p>Aşağıda üyelik hesabınızla ilgili ayrıntılar yer almaktadır.</p>
    
    <p>Hesap: !!display_name!! (!!user_email!!)</p>
    <p>Üyelik Seviyesi: !!membership_level_name!!</p>
    !!membership_expiration!! !!discount_code!!
    
    <p>Üyelik hesabınıza buradan giriş yapın: !!login_url!!</p>

en: <p>The billing information for !!display_name!! at !!sitename!! has been changed.</p>
    
    <p>Account: !!display_name!! (!!user_email!!)</p>
    <p>
    	Billing Information:<br />
    	!!billing_name!!<br />
    	!!billing_street!!<br />
    	!!billing_city!!, !!billing_state!! !!billing_zip!!	!!billing_country!!
    	!!billing_phone!!
    </p>
    
    <p>
    	!!cardtype!!: !!accountnumber!!<br />
    	Expires: !!expirationmonth!!/!!expirationyear!!
    </p>
    
    <p>Log in to your WordPress dashboard here: !!login_url!!</p>
tr: <p> !!sitename!! adresindeki !!display_name!! için fatura bilgileri değiştirildi.</p>
    
    <p>Hesap: !!display_name!! (!!user_email!!)</p>
    <p>
    	Fatura Bilgileri:<br />
    	!!billing_name!!<br />
    	!!billing_street!!<br />
    	!!billing_city!!, !!billing_state!! !!billing_zip!! !!billing_country!!
    	!!billing_phone!!
    </p>
    
    <p>
    	!!cardtype!!: !!accountnumber!!<br />
    	Expires: !!expirationmonth!!/!!expirationyear!!
    </p>
    
    <p>WordPress panonuza buradan giriş yapın: !!login_url!!</p>

en: <p>The membership for !!user_login!! at !!sitename!! has been cancelled.</p>
    
    <p>Account: !!display_name!! (!!user_email!!)</p>
    <p>Membership Level: !!membership_level_name!!</p>
    <p>Start Date: !!startdate!!</p>
    <p>End Date: !!enddate!!</p>
    
    <p>Log in to your WordPress admin here: !!login_url!!</p>
tr: <p> !!sitename!! adresindeki !!user_login!! üyeliği iptal edilmiştir.</p>
    
    <p>Hesap: !!display_name!! (!!user_email!!)</p>
    <p>Üyelik Seviyesi: !!membership_level_name!!</p>
    <p>Başlangıç Tarihi: !!startdate!!</p>
    <p> Bitiş Tarihi: !!enddate!!</p>
    
    <p>WordPress yöneticinize buradan giriş yapın: !!login_url!!</p>

en: <p>The payment method used for your membership at !!sitename!! will expire soon. <strong>Please click the following link to log in and update your billing information to avoid account suspension. !!login_url!!</strong></p>
    
    <p>Account: !!display_name!! (!!user_email!!)</p>
    <p>The most recent account information we have on file is:</p>
    
    <p>!!billing_name!!</br />
    	!!billing_address!!
    </p>
    
    <p>
    	!!cardtype!!: !!accountnumber!!<br />
    	Expires: !!expirationmonth!!/!!expirationyear!!
    </p>
tr: <p>Üyeliğiniz için kullandığınız ödeme yöntemi yakında sona erecektir. <strong>Hesabınızın askıya alınmasını önlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıya tıklayarak giriş yapın ve fatura bilgilerinizi güncelleyin. !!login_url!!</strong></p>
    
    <p>Hesap: !!display_name!! (!!user_email!!)</p>
    <p>Dosyamızda bulunan en son hesap bilgileri:</p>
    
    <p>!!!billing_name!!!</br />
    	!!billing_address!!
    </p>
    
    <p>
    	!!cardtype!!: !!accountnumber!!<br />
    	Expires: !!expirationmonth!!/!!expirationyear!!
    </p>

en: <p>The payment subscription for !!user_login!! at !!sitename!! has been cancelled.</p>
    
    <p>Account: !!display_name!! (!!user_email!!)</p>
    <p>Membership Level: !!membership_level_name!!</p>
    <p>Start Date: !!startdate!!</p>
    <p>Expiration Date: !!enddate!!</p>
tr: <p> !!siteadı!! adresindeki !!user_login!! için ödeme aboneliği iptal edildi.</p>
    
    <p>Hesap: !!display_name!! (!!user_email!!)</p>
    <p>Üyelik Seviyesi: !!!membership_level_name!!!</p>
    <p>Başlangıç Tarihi: !!!startdate!!</p>
    <p>Son Kullanma Tarihi: !!!enddate!!</p>

en: <p>There was a new member checkout at !!sitename!!.</p>
    <p>Below are details about the new membership account.</p>
    
    <p>Account: !!display_name!! (!!user_email!!)</p>
    <p>Membership Level: !!membership_level_name!!</p>
    !!membership_expiration!! !!discount_code!!
    
    <p>Log in to your membership account here: !!login_url!!</p>
tr: <p>!!sitename!!.</p> adresinde yeni bir üye çıkışı oldu.
    <p>Aşağıda yeni üyelik hesabıyla ilgili ayrıntılar yer almaktadır.</p>
    
    <p>Hesap: !!display_name!! (!!user_email!!)</p>
    <p>Üyelik Seviyesi: !!membership_level_name!!</p>
    !!membership_expiration!! !!discount_code!!
    
    <p>Üyelik hesabınıza buradan giriş yapın: !!login_url!!</p>

en: <p>Your billing information at !!sitename!! has been changed.</p><p>Account: !!display_name!! (!!user_email!!)</p>
    <p>
    	Billing Information:<br />
    	!!billing_address!!
    </p><p>
    	!!cardtype!!: !!accountnumber!!<br />
    	Expires: !!expirationmonth!!/!!expirationyear!!
    </p><p>If you did not request a billing information change please contact us at !!siteemail!!</p><p>Log in to your membership account here: !!login_url!!</p>
tr: <p>!!sitename!! adresindeki fatura bilgileriniz değiştirildi.</p><p>Hesap: !!display_name!! (!!user_email!!)</p>
    <p>
    	Fatura Bilgileri:<br />
    	!!billing_address!!
    </p><p>
    	!!cardtype!!: !!accountnumber!!<br />
    	Son kullanma tarihi: !!expirationmonth!!/!!expirationyear!!
    </p><p>Fatura bilgisi değişikliği talep etmediyseniz lütfen !!siteemail!!</p><p>Buradan üyelik hesabınıza giriş yapın: !!login_url!!</p>

en: <p>Your membership at !!sitename!! has been cancelled.</p>
    
    <p>Account: !!display_name!! (!!user_email!!)</p>
    <p>Membership Level: !!membership_level_name!!</p>
    
    <p>If you did not request this cancellation and would like more information please contact us at !!siteemail!!</p>
tr: <p>!!sitename!!'daki üyeliğiniz iptal edilmiştir.</p>
    
    <p>Hesap: !!display_name!! (!!user_email!!)</p>
    <p>Üyelik Seviyesi: !!membership_level_name!!</p>
    
    <p>Bu iptali talep etmediyseniz ve daha fazla bilgi almak istiyorsanız lütfen !!siteemail!!</p> adresinden bizimle iletişime geçin.

en: <p>Your membership at !!sitename!! has ended.</p>
    
    <p>Thank you for your support.</p>
    
    <p>View our current membership offerings here: !!levels_url!!</p>
    
    <p>Log in to manage your account here: !!login_url!!</p>
tr: <p>Üyeliğiniz !!sitename!! sona ermiştir.</p>
    
    <p>Desteğiniz için teşekkür ederiz.</p>
    
    <p>Mevcut üyelik tekliflerimizi buradan görüntüleyin: !!levels_url!!</p>
    
    <p>Hesabınızı yönetmek için buradan giriş yapın: !!login_url!!</p>

en: <p>Your payment subscription at !!sitename!! has been cancelled.</p>
    
    <p>Account: !!display_name!! (!!user_email!!)</p>
    <p>Membership Level: !!membership_level_name!!</p>
    <p>Your access will expire on !!enddate!!.</p>
tr: <p>Site adı!!! adresindeki ödeme aboneliğiniz iptal edilmiştir.</p>
    
    <p>Hesap: !!display_name!! (!!user_email!!)</p>
    <p>Üyelik Seviyesi: !!!membership_level_name!!!</p>
    <p>Erişiminiz !!!enddate!!! tarihinde sona erecektir.</p>

en: <span class="ab-icon"></span>Memberships
tr: <span class="ab-icon"></span>Üyelikler

en: <strong>%1$d order</strong> used a <a %2$s>Discount Code</a> at checkout:
tr: <strong>%1$d sipariş</strong>inde ödeme sırasında bir <a %2$s>İndirim Kodu</a> kullanıldı:

en: <strong>%1$d orders</strong> used a <a %2$s>Discount Code</a> at checkout. Here is a breakdown of your most used codes:
tr: <strong>%1$d sipariş</strong>lerinde ödeme sırasında bir <a %2$s>İndirim Kodu</a> kullanıldı. İşte en çok kullanılan kodlarınızın bir dökümü:

en: <strong>%1$s after %2$d %3$s</strong>
tr: <strong>%1$s sonra %2$d %3$s</strong>

en: <strong>%1$s every %2$d %3$s for %4$d more payments</strong>
tr: <strong>%4$d daha fazla ödeme için her %2$d %3$s'de %1$s</strong>

en: <strong>%1$s every %2$d %3$s</strong>
tr: <strong>%1$s her %2$d %3$s</strong>

en: <strong>%1$s every %2$d %3$s</strong>.
tr: <strong>%1$s her %2$d %3$s</strong>.

en: <strong>%1$s every %2$s</strong>
tr: <strong>%1$s her %2$s</strong>

en: <strong>%1$s per %2$s for %3$d more %4$s</strong>
tr: <strong>%3$d daha fazla %4$s için %2$s başına %1$s</strong>

en: <strong>%1$s per %2$s</strong>.
tr: <strong>%1$s başına %2$s</strong>.

en: <strong>%s</strong> now
tr: <strong>%s</strong> şimdi

en: <strong>Enter your support license key</strong>. Your license key can be found in your membership email receipt or in your <a href="%s" target="_blank">Membership Account</a>.
tr: <strong>Destek lisans anahtarınızı girin</strong>. Lisans anahtarınız üyelik e-posta makbuzunuzda veya <a href="%s" target="_blank">Üyelik Hesabınızda</a> bulunabilir.

en: <strong>Error:</strong> PMPro could not connect to the Stripe API. Reason: %s
tr: <strong>Hata:</strong> PMPro Stripe API'ye bağlanamadı. Sebep: %s

en: <strong>Error:</strong> PMPro could not disconnect from the Stripe API. Reason: %s
tr: <strong>Hata:</strong> PMPro'nun Stripe API ile bağlantısı kesilemedi. Sebep: %s

en: <strong>Error:</strong> The password field is empty.
tr: <strong>Hata:</strong> Şifre alanı boş.

en: <strong>Error:</strong> The password you entered for the username %s is incorrect.
tr: <strong>Hata:</strong> %s kullanıcısı için girilen parola geçersiz.

en: <strong>Error:</strong> The username <strong>%s</strong> is not registered on this site. If you are unsure of your username, try your email address instead.
tr: <strong>Hata:</strong> <strong>%s</strong> kullanıcı adı bu sitede kayıtlı değil. Kullanıcı adınızdan emin değilseniz, yerine e-posta adresinizi deneyin.

en: <strong>Error:</strong> The username field is empty.
tr: <strong>Hata:</strong> Kullanıcı adı alanı boş.

en: <strong>Need help?</strong> Your license allows you to open new tickets in our private support area. Purchases are backed by a 30 day, no questions asked refund policy.
tr: <strong>Yardıma mı ihtiyacınız var? </strong> Lisansınız, özel destek alanımızda yeni biletler açmanıza olanak tanır. Satın alımlar 30 gün boyunca sorgusuz sualsiz iade politikasıyla desteklenmektedir.

en: <strong>Paid Memberships Pro offers plans for automatic updates of Add Ons and premium support.</strong> These plans include a license key which we recommend for all public websites running Paid Memberships Pro. A license key allows you to automatically install Add Ons included in your plan and update active Add Ons included in your plan when a new security, bug fix, or feature enhancement is released.
tr: <strong>Paid Memberships Pro, Eklentilerin otomatik güncellemeleri ve premium destek için planlar sunar.</strong> Bu planlar, Paid Memberships Pro çalıştıran tüm genel web siteleri için önerdiğimiz bir lisans anahtarı içerir. Lisans anahtarı, planınıza dahil olan Eklentileri otomatik olarak yüklemenize ve yeni bir güvenlik, hata düzeltmesi veya özellik geliştirmesi yayınlandığında planınıza dahil olan etkin Eklentileri güncellemenize olanak tanır.

en: <strong>Thank you!</strong> A valid <strong>%s</strong> license key has been used to activate your support license on this site.
tr: <strong>Teşekkürler!</strong> Bu sitedeki destek lisansınızı etkinleştirmek için geçerli bir <strong>%s</strong> lisans anahtarı kullanılmıştır.

en: <strong>Warning:</strong> One or more users for deletion have an active membership level.
tr: <strong>Uyarı:</strong> Silinmesi gereken bir veya daha fazla kullanıcının aktif bir üyelik seviyesi vardır.

en: <strong>Warning:</strong> This user has an active membership level.
tr: <strong>Uyarı:</strong> Bu kullanıcının aktif bir üyelik seviyesi var.

en: <strong>Warning:</strong> We have detected that your site URL has changed. All PMPro-related cron jobs and automated services have been disabled. Paid Memberships Pro considers %s to be the site URL.
tr: <strong>Uyarı:</strong> Site URL'nizin değiştiğini tespit ettik. PMPro ile ilgili tüm cron işleri ve otomatik hizmetler devre dışı bırakıldı. Paid Memberships Pro %s'yi site URL'si olarak kabul eder.

en: A Payment Gateway must be set up before any payments will be processed.
tr: Herhangi bir ödemenin işleme alınabilmesi için önce bir Ödeme Geçidi kurulmalıdır.

en: A free membership level that never expires.
tr: Hiçbir zaman sona ermeyen ücretsiz bir üyelik seviyesi.

en: A free reCAPTCHA key is required.
tr: Ücretsiz reCAPTCHA anahtarı gereklidir.

en: A member's Braintree subscription has expired at %s
tr: Bir üyenin Braintree aboneliğinin süresi %s'de doldu

en: A partial payment was made that we could not refund. Please contact the site owner immediately to correct this.
tr: Kısmi ödeme için iade işlemi yapılamadı. Lütfen bizimle iletişim geçiniz.

en: A partial payment was made that we could not void. Please contact the site owner immediately to correct this.
tr: Kısmi ödeme geçersiz. Sorunu gidermek için bizimle iletişim geçiniz.

en: A user with email address %1$s already exists. <a href="%2$s">Click here to edit this member</a>.
tr: %1$s e-posta adresine sahip bir kullanıcı zaten mevcut. <a href="%2$s">Bu üyeyi düzenlemek için buraya tıklayın</a>.

en: A user with username %1$s already exists. <a href="%2$s">Click here to edit this member</a>.
tr: Kullanıcı adı %1$s olan bir kullanıcı zaten mevcut. <a href="%2$s">Bu üyeyi düzenlemek için buraya tıklayın</a>.

en: A webhook is set up in Stripe, but it is disabled.
tr: Stripe'ta bir web kancası ayarlandı, ancak devre dışı bırakıldı.

en: A webhook is set up in Stripe, but it is using an old API version.
tr: Stripe'ta bir web kancası ayarlandı, ancak eski bir API sürümü kullanıyor.

en: API Password
tr: API Parola

en: API Signature
tr: API İmza

en: API Username
tr: API Kullanıcı adı

en: About the PMPro Support License
tr: PMPro Destek Lisansı Hakkında

en: Accept payments in Stripe (Stripe Checkout)
tr: Stripe'ta ödemeleri kabul edin (Stripe Checkout)

en: Accept payments on this site
tr: Bu sitede ödemeleri kabul edin

en: Account Information
tr: Hesap Bilgileri

en: Account Number
tr: Hesap Numarası

en: Account Page
tr: Hesap Sayfası

en: Action
tr: Eylem

en: Activate
tr: Etkinleştir

en: Active
tr: Etkin

en: Active Add Ons
tr: Aktif Eklentiler

en: Active Members
tr: Aktif Üyeler

en: Active Members Per Level
tr: Seviye Başına Aktif Üye

en: Active Subscriptions (%d)
tr: Aktif Abonelikler (%d)

en: Activity Email Frequency
tr: Faaliyet E-posta Sıklığı

en: Add Member
tr: Üye Ekle

en: Add Membership
tr: Üyelik Ekle

en: Add New %s
tr: %s Yeni Ekle

en: Add New Discount Code
tr: Yeni indirim kuponu ekle

en: Add New Group
tr: Yeni Grup Ekle

en: Add New Level
tr: Yeni Seviye Ekle

en: Add New Member
tr: Yeni Üye Ekle

en: Add New Membership Level
tr: Yeni Üyelik Seviyesi Ekle

en: Add New Order
tr: Yeni sipariş ekle

en: Add New User
tr: Yeni Kullanıcı Ekle

en: Add On
tr: Eklenti

en: Add Ons
tr: Eklentiler

en: Add a membership level to get started.
tr: Üyelik seviyesi eklemeye başla.

en: Add more features to your membership site.
tr: Üyelik sitenize daha fazla özellik ekleyin.

en: Add or remove %s
tr: %s Etiket ekle ya da kaldır

en: Add to Menu
tr: Menüye Ekle

en: Additional Order Information
tr: Ek Sipariş Bilgileri

en: Additional Page Settings
tr: Ek Sayfa Ayarları

en: Address 1
tr: Adres 1

en: Address 2
tr: Adres 2

en: Address Verification Service (AVS) failure.
tr: Adres Doğrulama Hizmeti (AVS) hatası.

en: Address match not found. Check that your billing address is valid.
tr: Adres eşleşmesi bulunamadı. Fatura adresinizin geçerli olup olmadığını kontrol edin.

en: Admin Change
tr: Yönetici Değişiklikleri

en: Admin Change (admin)
tr: Yönetici Değişikliği (admin)

en: Admin: An error occurred while attempting to process this refund.
tr: Yönetici: Bu para iadesi işlenmeye çalışılırken bir hata oluştu.

en: Admin: Order successfully refunded on %1$s for transaction ID %2$s by %3$s.
tr: Yönetici: Sipariş, %3$s tarafından %2$s işlem kimliği için %1$s tarihinde başarıyla iade edildi.

en: Admin: There was a problem processing a refund for transaction ID %1$s. Gateway Error: %2$s.
tr: Yönetici: İşlem kimliği %1$s için geri ödeme işleminde bir sorun oluştu. Ağ Geçidi Hatası: %2$s.

en: Admin: There was a problem processing the refund
tr: Yönetici: Geri ödemenin işlenmesinde bir sorun oluştu

en: Administrators
tr: Yöneticiler

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Advanced Settings
tr: Gelişmiş Ayarlar

en: Afghanistan
tr: Afganistan

en: After
tr: Sonra

en: After clicking "Submit and Continue", you will be redirected to Stripe to finish connecting PMPro to your Stripe account. If you do not already have a Stripe account and do not want to set one up at this time, please select "Other/Setup Later" instead.
tr: "Gönder ve Devam Et" seçeneğine tıkladıktan sonra, PMPro'yu Stripe hesabınıza bağlamayı bitirmek için Stripe'a yönlendirileceksiniz. Halihazırda bir Stripe hesabınız yoksa ve şu anda bir hesap oluşturmak istemiyorsanız, lütfen bunun yerine "Diğer/Sonradan Kur" seçeneğini seçin.

en: After connecting to Stripe, it is important to <a href="%s" target="_blank">set up your Stripe webhooks</a> to make sure that PMPro is notified of events that happen in Stripe.
tr: Stripe'a bağlandıktan sonra, PMPro'nun Stripe'ta gerçekleşen olaylardan haberdar olmasını sağlamak için <a href="%s" target="_blank">Stripe web kancalarınızı</a> ayarlamanız önemlidir.

en: After saving this level, make note of the ID and create a "Plan" in your Braintree dashboard with the same settings and the "Plan ID" set to <em>pmpro_#</em>, where # is the level ID.
tr: Bu seviyeyi kayıt ettikten sonra numarayı (ID'yi) kayıt edin. "Plan ID"  <em>pmpro_#</em> # seviye numarası.

en: After your initial payment, your first %1$d payments will cost %2$s.
tr: İlk ödemenizden sonra, ilk %1$d ödemeleriniz %2$s tutacaktır.

en: After your initial payment, your first %d payments are Free.
tr: Sonra ilk ödeme, senin ilk %d ödemeler ücretsizdir.

en: After your initial payment, your first payment is Free.
tr: Sonra ilk ödeme, ilk ödemenizi ücretsizdir.

en: After your initial payment, your first payment will cost %s.
tr: Sonra ilk ödeme, ilk ödemenizi mal olacak %s.

en: Aland Islands
tr: Aland Adaları

en: Albania
tr: Arnavutluk

en: Algeria
tr: Cezayir

en: All
tr: Tümü

en: All %s
tr: Tümü %s

en: All Cancellations
tr: Tüm İptaller

en: All Codes
tr: Tüm Kodlar

en: All Free Levels
tr: Tüm Ücretsiz Seviyeler

en: All Levels
tr: Tüm Seviyeler

en: All Members
tr: Tüm Üyeler

en: All Paid Levels
tr: Tüm Ücretli Seviyeler

en: All Paid Memberships Pro updates have finished.
tr: Tüm Ücretli Üyelikler Pro güncellemeleri tamamlandı.

en: All Set!
tr: Her şey hazır!

en: All Time
tr: Tüm Zamanlar

en: All Users
tr: Tüm Kullanıcılar

en: All good!
tr: Hepsi tamam!

en: All webhooks appear to be working correctly.
tr: Tüm web kancaları düzgün çalışıyor gibi görünüyor.

en: Allow
tr: İzin ver

en: Allow Multiple Selections
tr: Birden Fazla Seçime İzin Ver

en: Allow Signups
tr: Üyeliğe İzin Ver

en: Allow anyone to purchase a gift of membership.
tr: Herkesin bir üyelik hediyesi satın almasına izin verin.

en: Allow usage of Paid Memberships Pro to be tracked.
tr: Ücretli Üyelikler Pro'nun kullanımının izlenmesine izin verin.

en: Allow users to choose multiple levels from this group. Leave unchecked to only allow users to hold one level in this group.
tr: Kullanıcıların bu gruptan birden fazla seviye seçmesine izin ver. Kullanıcıların bu grupta yalnızca bir seviye tutmasına izin vermek için işareti kaldırın.

en: Allow users to pay using Apple Pay, Google Pay, or Microsoft Pay depending on their browser. When enabled, your domain will automatically be registered with Apple and a domain association file will be hosted on your site. <a target="_blank" href="%s" title="More Information about the domain association file for Apple Pay">More Information</a>
tr: Kullanıcıların tarayıcılarına bağlı olarak Apple Pay, Google Pay veya Microsoft Pay kullanarak ödeme yapmalarına izin verin. Etkinleştirildiğinde, alan adınız otomatik olarak Apple'a kaydedilir ve sitenizde bir alan adı ilişkilendirme dosyası barındırılır. <a target="_blank" href="%s" title="Apple Pay için alan adı ilişkilendirme dosyası hakkında daha fazla bilgi">Daha fazla bilgi</a>

en: Almost done. Review the membership information and pricing below then <strong>click the "Complete Payment" button</strong> to finish your order.
tr: Neredeyse bitti. Üyelik bilgilerinizi gözden geçirin ve <strong>"Ödemeyi Tamamla" butonuna</strong> tıklayın.

en: Already have an account?
tr: Zaten bir hesabınız var mı?

en: Already purchased? <a href="%s">Enter your license key here</a>
tr: Zaten satın aldınız mı? <a href="%s">Lisans anahtarınızı buraya girin</a>

en: Always
tr: Her zaman

en: American Express Card Identification Digits (CID) did not match.
tr: American Express Kart Tanımlama Rakamları (CID) eşleşmedi.

en: American Samoa
tr: Amerikan Samoa

en: Amount
tr: Miktar

en: Amount (i.e. "10")
tr: Tutar (örn. "10")

en: An Email From %s
tr: Bir e-mail %s

en: An annual support license is recommended for websites running Paid Memberships Pro.
tr: Paid Memberships Pro çalıştıran web siteleri için yıllık destek lisansı önerilir.

en: An email from !!sitename!!
tr: !!sitename!!'ndan bir e-posta.

en: Annual
tr: Yıllık

en: Antarctica
tr: Antarktika

en: Antigua and Barbuda
tr: Antigua ve Barbuda

en: Apartment number missing or not found. Check that your billing address is valid.
tr: Daire numarası eksik veya bulunamadı. Fatura adresinizin geçerli olup olmadığını kontrol edin.

en: Apply
tr: Uygula

en: Apply discount code
tr: İndirim kodu uygula

en: Approval
tr: Onay

en: Are you a spammer?
tr: Spamcımısın?

en: Are you sure you want to delete membership level %s? Any gateway subscriptions or third-party connections with a member's account will remain active.
tr: Üyelik seviyesi %s'yi silmek istediğinizden emin misiniz? Bir üyenin hesabındaki tüm ağ geçidi abonelikleri veya üçüncü taraf bağlantıları etkin kalacaktır.

en: Are you sure you want to delete membership level group: %s?
tr: Üyelik seviyesi grubu: %s'yi silmek istediğinizden emin misiniz?

en: Are you sure you want to delete the %s discount code? The subscriptions for existing users will not change, but new users will not be able to use this code anymore.
tr: %s indirim kodunu silmek istediğinizden emin misiniz? Mevcut kullanıcılar için abonelikleri değişmez, ancak yeni kullanıcılar için artık bu kodu kullanmak mümkün olmayacaktır.

en: Are you sure you want to do that? Try again.
tr: Bunu yapmak istediğine emin misin? Tekrar dene.

en: Argentina
tr: Arjantin

en: Argentine Peso (&#36;)
tr: Arjantin Pesosu (&#36;)

en: Armenia
tr: Ermenistan

en: Ask an administrator for install_plugins capability
tr: Bu install_plugins özelliği için bir yöneticiye danışın

en: Assign a custom CSS selector to the field
tr: Alana özel bir CSS seçici atama

en: Assign a custom CSS selector to the field's wrapping div
tr: Alanın sarma div'ine özel bir CSS seçici atayın

en: Assign the WordPress pages for each required Paid Memberships Pro page or
tr: WordPress gerekli her Paid Memberships Pro sayfası için sayfaları veya atama

en: Assign the menu under Appearance > Menus.
tr: Menüyü Görünüm > Menüler altında atayın.

en: Association
tr: Dernek

en: At checkout, we may also collect your billing address and phone number. This information is used to confirm your credit card. The billing address and phone number are saved by our site to prepopulate the checkout form for future purchases and so we can get in touch with you if needed to discuss your order.
tr: Ödeme sırasında fatura adresinizi ve telefon numaranızı da toplayabiliriz. Bu bilgiler kredi kartınızı onaylamak için kullanılır. Fatura adresi ve telefon numarası, gelecekteki satın alımlar için ödeme formunu önceden doldurmak ve gerektiğinde siparişinizi görüşmek üzere sizinle iletişime geçebilmemiz için sitemiz tarafından kaydedilir.

en: At checkout, we may also collect your credit card number, expiration date, and security code. This information is passed to our payment gateway to process your purchase. The last 4 digits of your credit card number and the expiration date are saved by our site to use for reference and to send you an email if your credit card will expire before the next recurring payment.
tr: Ödeme sırasında kredi kartı numaranızı, son kullanma tarihinizi ve güvenlik kodunuzu da toplayabiliriz. Bu bilgiler, satın alma işleminizi gerçekleştirmek için ödeme ağ geçidimize aktarılır. Kredi kartı numaranızın son 4 hanesi ve son kullanma tarihi, referans olarak kullanmak ve bir sonraki yinelenen ödemeden önce kredi kartınızın süresi dolacaksa size bir e-posta göndermek için sitemiz tarafından kaydedilir.

en: At checkout, we will collect your name, email address, username, and password. This information is used to setup your account for our site. If you are redirected to an offsite payment gateway to complete your payment, we may store this information in a temporary session variable to setup your account when you return to our site.
tr: Ödeme sırasında adınızı, e-posta adresinizi, kullanıcı adınızı ve şifrenizi toplayacağız. Bu bilgiler, sitemizde hesabınızı oluşturmak için kullanılır. Ödemenizi tamamlamak için site dışı bir ödeme ağ geçidine yönlendirilirseniz, sitemize döndüğünüzde hesabınızı oluşturmak için bu bilgileri geçici bir oturum değişkeninde saklayabiliriz.

en: Attempting to load Braintree gateway: %s
tr: Braintree ağ geçidi yüklenmeye çalışılıyor: %s

en: Australia
tr: Avustralya

en: Australian Dollars (&#36;)
tr: Avustralya Doları(&#36;)

en: Austria
tr: Avusturya

en: Authorization failed.
tr: Yetkilendirme başarısız oldu.

en: Authorize.net Settings
tr: Authorize.net Ayarları

en: Authorize.net Silent Post Debug Mode
tr: Authorize.net Sessiz Gönderi Hata Ayıklama Modu

en: Authorize.net connection failure.
tr: Authorize.net bağlantı hatası.

en: Authorize.net error:
tr: Authorize.net hatası:

en: Authorize.net login credentials are not set.
tr: Authorize.net oturum açma kimlik bilgileri ayarlanmamış.

en: Average %s
tr: Ortalama %s

en: Average line calculated using data prior to current day, month, or year.
tr: Geçerli gün, ay veya yıldan önceki veriler kullanılarak hesaplanan ortalama çizgi.

en: Azerbaijan
tr: Azerbaycan

en: Back to Reports Dashboard
tr: Raporlar Panosuna Geri Dön

en: Bad response code %s.
tr: Hatalı yanıt kodu %s.

en: Bahamas
tr: Bahamalar

en: Bahrain
tr: Bahreyn

en: Bangladesh
tr: Bangladeş

en: Before you deactivate the plugin, would you quickly give us your reason for doing so?
tr: Eklentiyi devre dışı bırakmadan önce, hızlıca ayrılma nedeninizi iletebilir misiniz?

en: Belarus
tr: Beyaz Rusya

en: Belgium
tr: Belçika

en: Below are details about your membership account. A welcome email has been sent to %s.
tr: Üyelik hesabınızla ilgili ayrıntılar aşağıdadır. %s'ye bir hoş geldiniz e-postası gönderildi.

en: Bhutan
tr: Bhutan.

en: Bill to:
tr: Fatura:

en: Billing
tr: Fatura

en: Billing Address
tr: Fatura Adresi

en: Billing Address 1
tr: Fatura Adresi 1

en: Billing Address 2
tr: Fatura Adresi 2

en: Billing Amount
tr: Fatura Tutarı

en: Billing City
tr: Fatura Şehir

en: Billing Country
tr: Fatura Ülke

en: Billing Cycle Limit
tr: Fatura Döngüsü Sınırı

en: Billing Details
tr: Fatura Bilgileri

en: Billing First Name
tr: Fatura Kesilecek Kişinin Adı

en: Billing Info City
tr: Fatura Bilgileri Şehir

en: Billing Info Complete Address
tr: Fatura Bilgileri Tam Adres

en: Billing Info Country
tr: Fatura Bilgileri Ülke

en: Billing Info Name
tr: Fatura Bilgisi Adı

en: Billing Info Phone #
tr: Fatura Bilgileri Telefon #

en: Billing Info State
tr: Fatura Bilgileri Durum

en: Billing Info Street Address
tr: Fatura Bilgileri Sokak Adresi

en: Billing Info ZIP Code
tr: Fatura Bilgileri Posta Kodu

en: Billing Information
tr: Fatura Bilgileri

en: Billing Information Page
tr: Fatura Bilgi Sayfası

en: Billing Last Name
tr: Fatura Kesilecek Kişinin Soyadı

en: Billing Name
tr: Fatura Adı

en: Billing Phone
tr: Fatura

en: Billing Phone Number
tr: Fatura Telefon Numarası

en: Billing Postal Code
tr: Fatura Posta Kodu

en: Billing State
tr: Fatura eyalet

en: Billing State/Province
tr: Faturalama Eyaleti/İli

en: Billing Street
tr: Fatura Sokak

en: Billing information has been updated for !!user_login!! at !!sitename!!
tr: Fatura bilgileri !!sitename!! adresindeki !!user_login!! için güncellendi.

en: Billing information has been updated for %s at %s
tr: Fatura bilgileri %s için %s adresinde güncellendi

en: Block IPs from checkout if there are more than %d failures within %d minutes.
tr: Eğer %d dakika içinde %d'den fazla hata olursa IP'lerin ödeme yapmasını engelleyin.

en: Block all users with the Subscriber role from accessing the Dashboard.
tr: Abone rolüne sahip tüm kullanıcıların Gösterge Tablosuna erişimini engelleyin.

en: Blog/News
tr: Blog/Haberler

en: Body
tr: Gövde

en: Bolivia
tr: Bolivya

en: Bosnia and Herzegovina
tr: Bosna

en: Botswana
tr: Botsvana

en: Bouvet Island
tr: Bouvet Adası

en: Braintree Payments
tr: Braintree Ödemeleri

en: Braintree Settings
tr: Braintree Ayarları

en: Braintree Webhook Debug Mode
tr: Braintree Webhook Hata Ayıklama Modu

en: Braintree integration currently does not support trial amounts greater than $0.
tr: Braintree entegrasyonu şu anda 0$'dan büyük deneme tutarlarını desteklememektedir.

en: Braintree integration currently only supports billing periods of "Month" or "Year".
tr: Braintree entegrasyonu şu anda yalnızca "Ay" veya "Yıl" faturalandırma dönemlerini desteklemektedir.

en: Brazil
tr: Brezilya

en: Brazilian Real (R&#36;)
tr: Brezilya Reali (R&#36;)

en: Brief descriptive text for the field. Shown on user forms.
tr: Alan için kısa açıklayıcı metin. Kullanıcı formlarında gösterilir.

en: British Indian Ocean Territory
tr: Britanya Hint Okyanusu Toprakları

en: British Virgin Islands
tr: Birleşik Krallık Virgin Adaları

en: Brunei
tr: Brunei Sultanlığı

en: Builder
tr: Oluşturucu

en: Builder Add On
tr: İnşaatçı Eklentisi

en: Bulgaria
tr: Bulgaristan

en: Button text
tr: Buton metni

en: Buy Now
tr: Hemen Satın Al

en: By %s
tr: %s tarafından

en: By default, system generated emails are sent from <em><strong>wordpress@yourdomain.com</strong></em>. You can update this from address using the fields below.
tr: Varsayılan olarak, sistem tarafından üretilen e-mailler gönderiliyor <em><strong>wordpress@yourdomain.com</strong></em>. Aşağdaki alanı kullanarak güncelleyebilirsin.

en: Calculate Tax in Stripe Checkout
tr: Stripe Checkout'ta Vergi Hesaplama

en: Calculate tax on top of membership price
tr: Üyelik fiyatına ek olarak vergi hesaplayın

en: Cambodia
tr: Kamboçya

en: Cameroon
tr: Kamerun

en: Canada
tr: Kanada

en: Canadian Dollars (&#36;)
tr: Kanada Doları (&#36;)

en: Cancel
tr: Vazgeç

en: Cancel %1$s Membership
tr: %1$s Üyeliği İptal Et

en: Cancel (admin)
tr: İptal (admin)

en: Cancel All Memberships
tr: Tüm Üyelikleri İptal Et

en: Cancel Membership
tr: Üyelik İptal

en: Cancel Page
tr: İptal Sayfası

en: Cancel Subscription
tr: Aboneliği İptal Et

en: Cancel any related membership levels first. This may trigger cancellations at the gateway or other third party services.
tr: Önce ilgili üyelik seviyelerini iptal edin. Bu, ağ geçidinde veya diğer üçüncü taraf hizmetlerinde iptalleri tetikleyebilir.

en: Cancel payment subscription (Recommended)
tr: Ödeme aboneliğini iptal et (Önerilen)

en: Cancel the user's subscription for this level.
tr: Kullanıcının bu seviye için aboneliğini iptal edin.

en: Cancelled
tr: İptal Edildi

en: Cancelled Members
tr: İptal Edilen Üyeler

en: Cancelled Subscriptions (%d)
tr: İptal Edilen Abonelikler (%d)

en: Cannot access Braintree API.
tr: Braintree API'sine erişilemiyor.

en: Cannot find payment method.
tr: Ödeme yöntemi bulunamıyor.

en: Cannot find product for membership level.
tr: Üyelik seviyesi için ürün bulunamıyor.

en: Cannot get price.
tr: Fiyat alınamıyor.

en: Card Number
tr: Kart Numarası

en: Card Type
tr: Kart Türü

en: Card verification (CV) check failed.
tr: Kart doğrulama (CV) kontrolü başarısız oldu.

en: Categories
tr: Kategoriler

en: Cayman Islands
tr: Cayman Adaları

en: Central African Republic
tr: Orta Afrika Cumhuriyeti

en: Chad
tr: Çad

en: Change
tr: Değiştir

en: Change %1$s Membership
tr: Üyeliğini (%1$s) Değiştir

en: Change Membership
tr: Üyelik Değişikliği

en: Change Password
tr: Parola Değiştir

en: Change Subscription Level
tr: Abonelik Seviyesini Değiştir

en: Changing your version will require new API keys.
tr: Sürümünüzü değiştirmek için yeni API anahtarları gerekir.

en: Charge a one-time payment for a fixed period.
tr: Sabit bir dönem için tek seferlik bir ödeme alın.

en: Charge a one-time payment for a level that never expires.
tr: Süresi asla dolmayan bir seviye için tek seferlik bir ödeme alın.

en: Charge a recurring annual subscription that never ends.
tr: Hiç bitmeyen, yinelenen bir yıllık abonelik ücreti alın.

en: Charge a recurring monthly subscription that never ends.
tr: Hiç bitmeyen, yinelenen bir aylık abonelik ücretlendirin.

en: Check
tr: Kontrol et

en: Check Again
tr: Tekrar Kontrol Et

en: Check Out with 2Checkout
tr: 2Checkout ile Ödeme Yapın

en: Check if this level has a recurring subscription payment.
tr: Bu seviyede yinelenen abonelik olup olmadığını kontrol edin.

en: Check out the %s, which guides you through next steps for your unique project.
tr: Benzersiz projeniz için sonraki adımlarda size yol gösteren %s'lere göz atın.

en: Check this to set when membership access expires.
tr: Üyelik erişiminin ne zaman sona ereceğini ayarlamak için bunu işaretleyin.

en: Check to add a custom trial period.
tr: Özel bir deneme süresi eklemek için işaretleyin.

en: Check to hide this level from the membership levels page and disable registration.
tr: Bu düzeydeki üyelik seviyeleri sayfasından gizlemek ve kaydı devre dışı bırakmak için kontrol edin.

en: Check to include this message in the membership confirmation email.
tr: Bu mesajı üyelik onay e-postasına eklemek için kontrol edin.

en: Check your email for a link to reset your password.
tr: Şifrenizi sıfırlama bağlantısı için e-postanızı kontrol edin.

en: Check your email for the confirmation link.
tr: Doğrulama bağlantısı için postanızı kontrol edin.

en: Checkbox
tr: Onay kutusu

en: Checkout - %s
tr: Ödeme - %s

en: Checkout - %s (admin)
tr: Ödeme - %s (admin)

en: Checkout - Free
tr: Ödeme - Ücretsiz

en: Checkout - Free (admin)
tr: Ödeme - Ücretsiz (admin)

en: Checkout - Paid
tr: Ödeme - Ücretli

en: Checkout - Paid (admin)
tr: Ödeme - Ücretli (admin)

en: Checkout Button Settings
tr: Ödeme Düğmesi Ayarları

en: Checkout Page
tr: Ödeme Sayfası

en: Checkout was already processed.
tr: Ödeme işlemi zaten gerçekleştirilmişti.

en: Checkout: Payment Information
tr: Ödeme: Ödeme Bilgileri

en: Chile
tr: Şili

en: China
tr: Çin

en: Chinese Yuan
tr: Çin Yuanı

en: Choose Level
tr: Seviye Seçiniz

en: Choose Levels to Hide Ads From
tr: Reklamları Gizleyeceğiniz Düzeyleri Seçin

en: Choose One
tr: Birini Seç

en: Choose a Level
tr: Bir Seviye Seçin

en: Choose a default level for Membership Checkout.
tr: Membership Checkout için varsayılan bir seviye seçin.

en: Choose a level
tr: Bir seviye seçin

en: Choose from the most popular %s
tr: En popüler %s arasından seçim yapın

en: Choose one or more.
tr: Bir veya daha fazlasını seçin.

en: Choose the answer that best fits the primary value of your membership site.
tr: Üyelik sitenizin birincil değerine en uygun yanıtı seçin.

en: Christmas Island
tr: Christmas Adası

en: City
tr: Şehir

en: Cleaned Fields (2.10.6)
tr: Temizlenmiş Alanlar (2.10.6)

en: Click "Add an endpoint"
tr: "Uç nokta ekle" ye tıklayın

en: Click "Add endpoint" to save your webhook
tr: Web kancanızı kaydetmek için "Uç nokta ekle "ye tıklayın

en: Click here for a description of each email sent to your members and admins at different stages of the member experience.
tr: Üye deneyiminin farklı aşamalarında üyelerinize ve yöneticilerinize gönderilen her bir e-postanın açıklaması için buraya tıklayın.

en: Click here for documentation on %s beyond the block or shortcode settings.
tr: Blok veya kısa kod ayarlarının ötesinde %s ile ilgili belgeler için buraya tıklayın.

en: Click here if the payment form does not open automatically.
tr: Ödeme formu otomatik olarak açılmazsa buraya tıklayın.

en: Click here if you are not redirected automatically.
tr: Otomatik olarak yönlendirilmediyseniz buraya tıklayın.

en: Click here to change your discount code
tr: İndirim kodunu değiştirmek için tıklayın

en: Click here to enter your discount code
tr: İndirim kuponu girmek için tıklayın

en: Click here to learn how these numbers are calculated.
tr: Bu rakamların nasıl hesaplandığını öğrenmek için buraya tıklayın.

en: Click here to signup for reCAPTCHA
tr: reCAPTCHA kayıt için tıklayınız

en: Click on the profile icon in 2Checkout to find your Account Number.
tr: Hesap Numaranızı bulmak için 2Checkout'taki profil simgesine tıklayın.

en: Click to set the level expiration date.
tr: Seviye son kullanma tarihini ayarlamak için tıklayın.

en: Client-Side Encryption Key
tr: İstemci Tarafı Şifreleme Anahtarları

en: Close
tr: Kapat

en: Close Field
tr: Alanı Kapat

en: Close Popup
tr: Açılır Pencereyi Kapat

en: Cocos (Keeling) Islands
tr: Kokos (Keeling) Adaları

en: Code
tr: Kod

en: Code %s deleted successfully.
tr: %s kod başarıyla silindi.

en: Code not found.
tr: Kod Bulunamadı.

en: Collect Billing Address in Stripe Checkout
tr: Stripe Checkout'ta Fatura Adresi Toplama

en: Collect Tax IDs in Stripe Checkout
tr: Stripe Checkout'ta Vergi Kimliklerini Toplama

en: Colombia
tr: Kolombiya

en: Communication Settings
tr: İletişim Ayarları

en: Community
tr: Topluluk

en: Comoros
tr: Komorlar

en: Complete Payment
tr: Ödemeyi Tamamla

en: Configure Payment Settings
tr: Ödeme Ayarlarını Yapılandırma

en: Configure Your Payment Gateway
tr: Ödeme Ağ Geçidinizi Yapılandırma

en: Configure advanced settings relating to your membership site. You can configure additional settings later.
tr: Üyelik sitenizle ilgili gelişmiş ayarları yapılandırın. Ek ayarları daha sonra yapılandırabilirsiniz.

en: Confirm Email
tr: E-postayı Doğrula

en: Confirm Email Address
tr: E-posta Adresini Doğrulayın

en: Confirm Email Settings
tr: E-posta Ayarlarını Onayla

en: Confirm New Password
tr: Yeni Parolanızı Doğrulayın

en: Confirm Password
tr: Parola Tekrar

en: Confirm use of weak password
tr: Zayıf parola kullanmayı onayla

en: Confirmation Message
tr: Onay Mesajı

en: Confirmation Page
tr: Onay Sayfası

en: Confirmation Step
tr: Onaylama Adımı

en: Congo (Brazzaville)
tr: Kongo (Brazzaville)

en: Congo (Kinshasa)
tr: Kongo (Kinşasa)

en: Congratulations!
tr: Tebrikler!

en: Connect to SendWP
tr: SendWP'ye bağlanın

en: Connect with Stripe
tr: Stripe ile Bağlan

en: Connected
tr: Bağlanıldı

en: Connected with Legacy Keys
tr: Eski Anahtarlarla Bağlandı

en: Content Settings
tr: İçerik Ayarları

en: Content Visibility
tr: İçerik Görünürlüğü

en: Content restrictions are configured after initial setup.
tr: İçerik kısıtlamaları ilk kurulumdan sonra yapılandırılır.

en: Cook Islands
tr: Cook Adaları

en: Copy
tr: Kopyala

en: Core PMPro Version
tr: Çekirdek PMPro Sürümü

en: Core: Always use the core PMPro %s template.
tr: Çekirdek: Her zaman çekirdek PMPro %s şablonunu kullanın.

en: Costa Rica
tr: Kosta Rika

en: Could not cancel old subscription.
tr: Eski abonelik iptal edilemedi.

en: Could not connect to Authorize.net
tr: Authorize.net ile ağlantı kurulamadı

en: Could not create checkout session.
tr: Ödeme oturumu oluşturulamadı.

en: Could not create price.
tr: Fiyat oluşturulamadı.

en: Could not find gateway class.
tr: Ağ geçidi sınıfı bulunamadı.

en: Could not find the customer.
tr: Müşteriyi bulamadık.

en: Could not find the subscription.
tr: Abonelik bulunamadı.

en: Could not find the subscription. %s
tr: Abonelik bulunamadı. %s

en: Could not get Customer Portal URL. This feature may not be set up in Stripe.
tr: Müşteri Portalı URL'si alınamadı. Bu özellik Stripe'ta ayarlanmamış olabilir.

en: Could not get Stripe customer for user.
tr: Kullanıcı için Stripe müşterisi alınamadı.

en: Could not get customer.
tr: Müşteriye ulaşamadım.

en: Could not get price for initial payment.
tr: İlk ödeme için fiyat alamadım.

en: Could not get price for recurring payment.
tr: Yinelenen ödeme için fiyat alınamadı.

en: Could not get product ID.
tr: Ürün kimliği alınamadı.

en: Country
tr: Ülke

en: Courses
tr: Kurslar

en: Create Pages Manually
tr: Sayfaları Manuel Olarak Oluşturma

en: Create User
tr: Kullanıcı Oluştur

en: Create Webhook
tr: Web Kancası Oluştur

en: Create Your Membership Levels
tr: Üyelik Seviyelerinizi Oluşturun

en: Create a Discount Code
tr: İndirim Kodu Oluşturun

en: Create a Free Membership Level
tr: Ücretsiz Üyelik Seviyesi Oluşturun

en: Create a Membership Level
tr: Üyelik Seviyesi Oluşturun

en: Create a Paid Membership Level
tr: Ücretli Üyelik Seviyesi Oluşturma

en: Created
tr: Oluşturuldu

en: Credit Card
tr: Kredi Kartı

en: Credit Card Account Number
tr: Kredi Kartı Hesap Numarası

en: Credit Card Expiration Month
tr: Kredi Kartı Son Kullanma Ayı

en: Credit Card Expiration Month (mm format)
tr: Kredi Kartı Son Kullanma Ayı (mm formatında)

en: Credit Card Expiration Year
tr: Kredi Kartı Son Kullanma Yılı

en: Credit Card Expiration Year (yyyy format)
tr: Kredi Kartı Son Kullanma Yılı (yyyy formatında)

en: Credit Card Expiring
tr: Kredi Kartı Süresi Doluyor

en: Credit Card Number (last 4 digits)
tr: Kredi Kartı Numarası (son 4 hane)

en: Credit Card Type
tr: Kredi Kartı Türü

en: Credit card expiring email sent to %s.
tr: Kredi kartı bitiş bilgileri %s adresine gönderildi.

en: Credit card on file expiring soon at !!sitename!!
tr: !!sitename!! için Kredi kartının süresi yakında doluyor

en: Credit card on file expiring soon at %s
tr: Dosyadaki kredi kartının süresi yakında %s'de doluyor

en: Croatia
tr: Hırvatistan

en: Cron Job Status
tr: Cron İş Durumu

en: Cron Limit
tr: Cron Sınırı

en: Crons Disabled
tr: Crons Devre Dışı

en: Cuba
tr: Küba

en: Currency
tr: Para Birimi

en: Currency and Tax Settings
tr: Para Birimi ve Vergi Ayarları

en: Current File: %s
tr: Geçerli Dosya: %s

en: Current Password
tr: Mevcut Parola

en: Current Site URL
tr: Güncel Site URL'si

en: Current Subscription
tr: Güncel Abonelik

en: Custom Level Confirmation Message
tr: Özel Seviye Onay Mesajı

en: Custom Page Templates
tr: Özel Sayfa Şablonları

en: Custom Template Version
tr: Özel Şablon Sürümü

en: Custom Templates
tr: Özel Şablonlar

en: Custom Trial
tr: Özel Deneme

en: Custom: Always use my custom %s template.
tr: Özel: Her zaman özel %s şablonumu kullanın.

en: Customer authentication is required to complete this transaction. Please complete the verification steps issued by your payment provider.
tr: Bu işlemi tamamlamak için müşteri kimlik doğrulaması gereklidir. Lütfen ödeme sağlayıcınız tarafından verilen doğrulama adımlarını tamamlayın.

en: Customer authentication is required to finish setting up your subscription. Please complete the verification steps issued by your payment provider.
tr: Aboneliğinizi ayarlamayı tamamlamak için müşteri kimlik doğrulaması gereklidir. Lütfen ödeme sağlayıcınız tarafından verilen doğrulama adımlarını tamamlayın.

en: Customers in %1$s will be charged %2$s%% tax.
tr: %1$s bölgesindeki müşterilerden %2$s%% vergi tahsil edilecektir.

en: Customize Email Templates
tr: E-posta Şablonlarını Özelleştirme

en: Customize Report
tr: Raporu Özelleştir

en: Customize this menu per level using the <a href="%s" title="Paid Memberships Pro - Nav Menus Add On" target="_blank">Nav Menus Add On</a>. Assign the menu under Appearance > Menus.
tr: <a href="%s" title="Paid Memberships Pro - Nav Menus Add On" target="_blank">Nav Menus Add On</a> kullanarak bu menüyü seviye başına özelleştirin. Menüyü Görünüm > Menüler altında atayın.

en: CyberSource Settings
tr: CyberSource Ayarları

en: Cyprus
tr: Kıbrıs

en: Czech Republic
tr: Çek Cumhuriyeti

en: Daily
tr: Günlük

en: Danish Krone
tr: Danimarka Kronu

en: Dashboard
tr: Gösterge Paneli

en: Data Collected to Manage Your Membership
tr: Üyeliğinizi Yönetmek İçin Toplanan Veriler

en: Date
tr: Tarih

en: Date Modified
tr: Değiştirilme Tarihi

en: Date:
tr: Tarih:

en: Day
tr: Gün

en: Day(s)
tr: Gün(ler)

en: Days
tr: Gün

en: Default
tr: Varsayılan

en: Default Email
tr: Varsayılan E-posta

en: Default Membership Level
tr: Varsayılan Üyelik Seviyesi

en: Default WP notification email.
tr: Varsayılan WP bildirim e-postası.

en: Delete
tr: Sil

en: Delete Field
tr: Alanı Sil

en: Delete Group
tr: Grubu Sil

en: Delete any related membership history. Order history will be retained.
tr: İlgili tüm üyelik geçmişini silin. Sipariş geçmişi korunacaktır.

en: Delete field
tr: Alanı sil

en: Deleting orders is permanent and can affect active users. Are you sure you want to delete order %s?
tr: Siparişleri silme kalıcıdır ve etkin kullanıcıları etkileyebilir. Sipariş %s silmek istediğinizden emin misiniz?

en: Denmark
tr: Danimarka

en: Deprecated
tr: Kullanım dışı

en: Description
tr: Açıklama

en: Description (optional, visible to users)
tr: Açıklama (isteğe bağlı, kullanıcılar tarafından görülebilir)

en: Descriptive text for users or admins submitting the field.
tr: Alanı gönderen kullanıcılar veya yöneticiler için açıklayıcı metin.

en: Details
tr: Detaylar

en: Details (optional)
tr: Ayrıntılar (isteğe bağlı)

en: Didn't work
tr: İşe yaramadı.

en: Directory/Listings
tr: Dizin/Listeler

en: Disable New Signups
tr: Yeni Kayıtları Devre Dışı Bırak

en: Disable Outdated Template Warning
tr: Güncel Olmayan Şablon Uyarısını Devre Dışı Bırak

en: Disable Webhook
tr: Web Kancasını Devre Dışı Bırak

en: Disable content visibility for this block
tr: Bu blok için içerik görünürlüğünü devre dışı bırak

en: Disable this email?
tr: Bu e-postayı devre dışı mı bırakayım?

en: Disabled
tr: Devre dışı

en: Disconnect From Stripe
tr: Stripe ile Bağlantıyı Kes

en: Disconnect from SendWP
tr: SendWP ile bağlantıyı kes

en: Discount Code
tr: İndirim Kodu

en: Discount Code Applied
tr: İndirim Kodu Uygulandı

en: Discount Code Usage
tr: İndirim Kodu Kullanımı

en: Discount Codes
tr: İndirim Kodu

en: Discount code added successfully.
tr: İndirim kuponu başarıyla eklendi.

en: Discount code updated successfully.
tr: İndirim kodu başarıyla güncellendi.

en: Discount codes allow you to override your membership level's default pricing.
tr: İndirim kodları, üyelik seviyenizin varsayılan fiyatlandırmasını geçersiz kılmanıza olanak tanır.

en: Discount codes per page
tr: Sayfa başına indirim kodları

en: Dismiss
tr: Kapatın

en: Dismiss notice and keep all services paused
tr: Bildirimi iptal edin ve tüm hizmetleri duraklatın

en: Dismiss this notice.
tr: Bu mesajı gizle.

en: Display "Welcome" content when logged in.
tr: Oturum açıldığında "Hoş Geldiniz" içeriğini görüntüleyin.

en: Display 'Welcome' content when logged in.
tr: Oturum açıldığında 'Hoş Geldiniz' içeriğini görüntüleyin.

en: Display Name
tr: Görünen Ad

en: Display Name (Profile/Edit User > Display name publicly as)
tr: Görünen Ad (Profil/Kullanıcıyı Düzenle > Görünen ad herkese açık olarak)

en: Display a "Log Out" link.
tr: Bir "Oturumu Kapat" bağlantısı görüntüleyin.

en: Display a 'Log Out' link in the 'Welcome' content.
tr: 'Hoş Geldiniz' içeriğinde bir 'Oturumu Kapat' bağlantısı görüntüleyin.

en: Display a login form and optional "Logged In" member content.
tr: Bir oturum açma formu ve isteğe bağlı "Oturum Açıldı" üye içeriği görüntüleyin.

en: Display name publicly as
tr: Herkes tarafından görülecek isim

en: Display the "Log In Widget" menu.
tr: "Log In Widget" menüsünü görüntüleyin.

en: Display the 'Log In Widget' menu in the 'Welcome' content.
tr: 'Hoş Geldiniz' içeriğinde 'Giriş Yap Widget'ı' menüsünü görüntüleyin.

en: Displays a no access message to non-members.
tr: Üye olmayanlara erişim yok mesajı görüntüler.

en: Djibouti
tr: Cibuti

en: Do Not Allow
tr: İzin Vermeyin

en: Do not calculate tax
tr: Vergi hesaplamayın

en: Do not show warning for outdated custom page templates.
tr: Güncel olmayan özel sayfa şablonları için uyarı gösterme.

en: Do not track usage of Paid Memberships Pro on my site.
tr: Sitemde Paid Memberships Pro kullanımını takip etmeyin.

en: Do you have a discount code?
tr: İndirim kuponunuz var mı?

en: Docs
tr: Dokümanlar

en: Docs: Template versions and outdated templates
tr: Dokümanlar: Şablon sürümleri ve eski şablonlar

en: Documentation
tr: Dökümantasyon

en: Documentation: Discount Codes
tr: Dokümantasyon: İndirim Kodları

en: Documentation: User Fields
tr: Dokümantasyon: Kullanıcı Alanları

en: Dominica
tr: Dominik

en: Dominican Republic
tr: Dominik Cumhuriyeti

en: Drag and drop membership levels within the group to reorder them on the Membership Levels page. Reorder groups using the up/down arrows.
tr: Üyelik Düzeyleri sayfasında yeniden sıralamak için grup içindeki üyelik düzeylerini sürükleyip bırakın. Yukarı/aşağı oklarını kullanarak grupları yeniden sıralayın.

[ctx: Dropdown label, e.g. Show All Users]
en: Show
tr: Göster

[ctx: Dropdown label, e.g. Show Period]
en: Show
tr: Göster

en: Duplicate
tr: Çoğalt

en: Duplicate field
tr: Alanı çoğalt

en: Duplicate order detected.
tr: Mükerrer sipariş tespit edildi.

en: Ecuador
tr: Ekvador

en: Edit
tr: Düzenle

en: Edit %s
tr: Düzenle %s

en: Edit Code: %s
tr: Düzenleme Kodu: %s

en: Edit Discount Code
tr: İndirim Kodunu Düzenle

en: Edit Email Templates
tr: E-posta Şablonlarını Düzenleme

en: Edit Group
tr: Grubu Düzenle

en: Edit Group ID: %s
tr: Grup Kimliğini Düzenle: %s

en: Edit Level ID: %s
tr: Düzenleme Düzeyi Kimliği: %s

en: Edit Member
tr: Üye Düzenle

en: Edit Member Area Menu
tr: Üye Alanı Menüsünü Düzenle

en: Edit Member: %s
tr: Üye Düzenle: %s

en: Edit Membership
tr: Üyeliği Düzenle

en: Edit Membership Levels
tr: Üyelik Seviyelerini Düzenleme

en: Edit Order
tr: Siparişi Düzenle

en: Edit Profile
tr: Profili Düzenle

en: Edit User
tr: Kullanıcı Düzenle

en: Edit customer in Stripe
tr: Stripe'ta müşteri düzenleme

en: Edit field
tr: Alanı düzenle

en: Egypt
tr: Mısır

en: Email (required)
tr: E-posta adresi (gerekli)

en: Email Address
tr: E-posta Adresi

en: Email Deliverability
tr: E-posta Teslim Edilebilirliği

en: Email Footer
tr: E-posta Alt bilgisi

en: Email Header
tr: E-posta Başlığı

en: Email Settings
tr: Email Ayarları

en: Email Templates
tr: E-posta Şablonları

en: Embed the payment information fields on your Membership Checkout page or use the Stripe-hosted payment page (Stripe Checkout). If using Stripe Checkout, be sure that all webhook events listed above are set up in Stripe.
tr: Ödeme bilgileri alanlarını Üyelik Ödeme sayfanıza yerleştirin veya Stripe tarafından barındırılan ödeme sayfasını (Stripe Checkout) kullanın. Stripe Checkout kullanıyorsanız, yukarıda listelenen tüm web kancası olaylarının Stripe'ta ayarlandığından emin olun.

en: Enable Paid Memberships Pro module visibility?
tr: Ücretli Üyelikler Pro modülü görünürlüğünü etkinleştirin mi?

en: Enable Tracking
tr: İzlemeyi Etkinleştir

en: Enable Tracking?
tr: İzlemeyi Etkinleştir?

en: Enable content visibility for this block
tr: Bu blok için içerik görünürlüğünü etkinleştir

en: Enable streamlined version of LifterLMS
tr: LifterLMS'nin kolaylaştırılmış sürümünü etkinleştirin

en: Enabled
tr: Etkinleştirildi

en: End Date
tr: Bitiş Tarihi

en: Ended
tr: Sona erdi

en: Enter Your Support License Key (optional)
tr: Destek Lisans Anahtarınızı Girin (isteğe bağlı)

en: Enter comma-separated level IDs.
tr: Virgülle ayrılmış seviye kimliklerini girin.

en: Enter license key here...
tr: Lisans anahtarını buraya girin...

en: Equatorial Guinea
tr: Ekvator Ginesi

en: Eritrea
tr: Eritre

en: Error
tr: Hata

en: Error adding discount code. That code may already be in use.
tr: İndirim kuponu ekleme hatası. Bu kod kullanımda olabilir.

en: Error adding membership level.
tr: Üyelik seviyesi ekleme hatası.

en: Error cancelling membership level.
tr: Üyelik seviyesi iptal edilirken hata oluştu.

en: Error changing membership level.
tr: Üyelik seviyesi değiştirilirken hata oluştu.

en: Error communicating with Cybersource.
tr: Cybersource ile iletişimde hata oluştu.

en: Error communicating with Cybersource: %
tr: Cybersource ile iletişimde hata oluştu:%

en: Error creating customer record with Braintree:
tr: Braintree ile üyelik sırasında hata meydana geldi.

en: Error creating customer record with Stripe.
tr: Stripe ile müşteri kaydı oluşturulurken hata oluştu.

en: Error creating plan with PayPal.
tr: PayPal ile plan oluştururken hata oluştu.

en: Error creating subscription for customer.
tr: Müşteri için abonelik oluşturulurken hata oluştu.

en: Error deleting code. Please try again.
tr: Kod silme hatası. Tekrar deneyiniz.

en: Error deleting discount code. The code was only partially deleted. Please try again.
tr: İndirim kodu silme hatası. Bu kod kısmen silinebilir. Tekrar deneyiniz.

en: Error deleting membership level.
tr: Üyelik seviyesi silinirken hata oluştu.

en: Error deleting order.
tr: Sipariş silme hatası.

en: Error during charge:
tr: Üyelik sırasında hata meydana geldi:

en: Error during settlement:
tr: Ödeme sırasında hata:

en: Error finding report data. Make sure transients are working.
tr: Rapor verilerini bulurken hata oluştu. Geçici akımların çalıştığından emin olun.

en: Error generating the %s page. You will have to choose or create one manually.
tr: %s sayfası oluşturulurken hata oluştu. Manuel olarak bir tane seçmeniz veya oluşturmanız gerekecektir.

en: Error getting subscription with Braintree:
tr: Braintree ile abonelik alınırken hata oluştu:

en: Error interacting with database
tr: Veritabanı etkileşim hatası.

en: Error interacting with database: %s
tr: Veritabanı ile etkileşimde hata: %s

en: Error processing payment intent.
tr: Ödeme niyeti işlenirken hata oluştu.

en: Error refunding order. Please check the order notes for more information.
tr: Sipariş iadesinde hata oluştu. Daha fazla bilgi için lütfen sipariş notlarını kontrol edin.

en: Error retrieving membership levels.
tr: Üyelik seviyeleri alınırken hata oluştu.

en: Error retrieving payment method.
tr: Ödeme yöntemi alınırken hata oluştu.

en: Error saving order.
tr: Sipariş kayıt etme hatası.

en: Error saving values for the %s level.
tr: %s seviye kayıt edilirken hata oluştu.

en: Error subscribing customer to plan with Braintree: %s (%s)
tr: Müşteriyi Braintree ile plana abone ederken hata oluştu: %s (%s)

en: Error updating billing information.
tr: Fatura bilgileri güncelleme hatası

en: Error updating customer record with Stripe.
tr: Stripe ile müşteri kaydı güncellenirken hata oluştu.

en: Error updating discount code. That code may already be in use.
tr: İndirim kodu güncelleme hatası. Bu kod kullanımda olabilir.

en: Error updating expiration date.
tr: Son kullanma tarihi güncellenirken hata oluştu.

en: Error updating membership level.
tr: Üyelik seviyesi güncelleme hatası

en: Error uploading file. Too many files with the same name.
tr: Dosya yüklenirken hata oluştu. Aynı ada sahip çok fazla dosya var.

en: Error validating credit card type. Make sure your credit card number is correct and try again.
tr: Kredi kartı türü doğrulanırken hata oluştu. Kredi kartı numaranızın doğru olduğundan emin olun ve tekrar deneyin.

en: Error:
tr: Hata:

en: Error: General system failure.
tr: Hata: Genel sistem hatası.

en: Error: Invalid nonce.
tr: Hata: Geçersiz nonce.

en: Error: The request was received but there was a server timeout.
tr: Hata oluştu: İstek alındı ancak sunucu zaman aşımına uğradı.

en: Error: The request was received, but a service did not finish running in time.
tr: Hata: İstek alındı, ancak bir hizmetin çalışması zamanında tamamlanmadı.

en: Error: The request was received, but there was a timeout at the payment processor.
tr: Hata oluştu: Talep alındı, ancak ödeme işlemcisinde bir zaman aşımı oldu.

en: Estonia
tr: Estonya

en: Ethiopia
tr: Etiyopya

en: Euros (&euro;)
tr: Euro

en: Event Type
tr: Olay Türü

en: Exit Wizard and Return to Dashboard
tr: Sihirbazdan Çıkın ve Gösterge Tablosuna Dönün

en: Expand and Edit Group
tr: Grubu Genişletme ve Düzenleme

en: Expiration
tr: Son erme

en: Expiration Date
tr: Bitiş Tarihi

en: Expiration Month
tr: Bitiş Ayı

en: Expiration Settings
tr: Son Kullanma Ayarları

en: Expiration Year
tr: Geçerlilik Yılı

en: Expired
tr: Süresi Doldu

en: Expired Members
tr: Süresi Dolan Üyeler

en: Expired card or invalid expiration date.
tr: Süresi dolmuş kart veya geçersiz son kullanma tarihi.

en: Expires
tr: Bitiş

en: Expires In
tr: İçinde Sona Eriyor

en: Explore Add Ons for Additional Features
tr: Ek Özellikler için Eklentileri Keşfedin

en: Export to CSV
tr: CSV olarak aktar

en: Extra Fields:
tr: Ek Alanlar:

en: Extra HTTPS URL Filter
tr: Ekstra HTTPS URL Filtresi

en: Failed to create customer.
tr: Müşteri oluşturma sırasında hata meydana geldi.

en: Failed to subscribe with Braintree: %s
tr: Braintree ile abone olunamadı: %s

en: Failed to update customer.
tr: Müşteri bilgileri güncellemedi.

en: Failed to update customer: %s
tr: Müşteri güncellenemedi: %s

en: Falkland Islands
tr: Falkland Adaları

en: Fallback: Use the core PMPro template if my custom %s template is not compatible.
tr: Geri dönüş: Özel %s şablonum uyumlu değilse çekirdek PMPro şablonunu kullanın.

en: Faroe Islands
tr: Faroe Adaları

en: Fee
tr: Ücretsiz

en: Field Element Class (optional)
tr: Alan Öğesi Sınıfı (isteğe bağlı)

en: Field Wrapper Class (optional)
tr: Alan Sarmalayıcı Sınıfı (isteğe bağlı)

en: File
tr: Dosya

en: Filter
tr: Filtreler

en: Filter report by discount code
tr: Raporu indirim koduna göre filtreleme

en: Filter report by membership level
tr: Raporu üyelik seviyesine göre filtreleme

en: Filter searches and archives?
tr: Aramaları ve arşivleri filtreleyin?

en: Finish configuring your payment gateway.
tr: Ödeme ağ geçidinizi yapılandırmayı bitirin.

en: Finland
tr: Finlandiya

en: First Name
tr: Ad

en: Follow @pmproplugin on Twitter
tr: Twitter'da @pmproplugin hesabını takip edin

en: Follow @pmproplugin on Twitter.
tr: Twitter'da @pmproplugin hesabını takip edin.

en: Follow us on Facebook.
tr: Bizi Facebook'ta takip edin.

en: For guidance as your begin these steps,
tr: Bu adımlara başlarken size rehberlik etmesi için,

en: For more information, read our post here
tr: Daha fazla bilgi için buradaki yazımızı okuyun

en: Force SSL
tr: SSL zorunlu kıl

en: Found a better plugin
tr: Daha iyi bir eklenti buldum

en: Found an existing version of the %s page and used that one.
tr: %s sayfasının mevcut bir sürümünü buldu ve bunu kullandı.

en: France
tr: Fransa

en: Free
tr: Ücretsiz

en: Free Add On
tr: Ücretsiz Eklenti

en: Free Plugin
tr: Ücretsiz Eklenti

en: Free membership account required.
tr: Ücretsiz üyelik hesabı gereklidir.

en: French Guiana
tr: Fransız Guyanası

en: French Polynesia
tr: Fransız Polinezyası

en: French Southern Territories
tr: Fransız Güney Toprakları

en: From
tr: Kimden

en: From Email
tr: Kimden Email

en: From Name
tr: Kimden Adı

en: Full Name
tr: Ad Soyad

en: Gambia
tr: Gambiya

en: Gateway
tr: Ödeme geçidi

en: Gateway Account Email
tr: Email

en: Gateway Environment
tr: Ödeme Kanalı Türü

en: Gateway Label
tr: Ağ Geçidi Etiketi

en: General
tr: Genel

en: General Discount Code Settings
tr: Genel İndirim Kodu Ayarları

en: General Info
tr: Genel Bilgiler

en: General Information
tr: Genel Bilgiler

en: General Settings / Membership Info
tr: Genel Ayarlar / Üyelik Bilgileri

en: General decline by the processor.
tr: İşlemci tarafından genel düşüş.

en: Generate Membership Pages
tr: Üyelik Sayfaları Oluşturun

en: Generate Page
tr: Sayfa Oluştur

en: Generate Pages For Me
tr: Benim İçin Sayfa Oluştur

en: Generate Report
tr: Rapor Oluştur

en: Generate password
tr: Parola oluştur

en: Generated by the gateway. Useful to cross reference orders.
tr: Ağ geçidi tarafından oluşturulan. Çapraz sipariş referansları.

en: Generated by the gateway. Useful to cross reference subscriptions.
tr: Ağ geçidi tarafından oluşturulan. Çapraz sipariş referansları.

en: Georgia
tr: Gürcistan

en: Germany
tr: Almanya

en: Get %s and more with a %s license.
tr: %s lisansı ile %s ve daha fazlasını alın.

en: Get Involved
tr: Siz de katılın

en: Get New Password
tr: Yeni Şifre Al

en: Get Support
tr: Destek Al

en: Get involved with our plugin development via GitHub.
tr: GitHub üzerinden eklenti geliştirme sürecimize dahil olun.

en: Ghana
tr: Gana

en: Ghanaian Cedi (&#8373;)
tr: Gana Cedi (&#8373;)

en: Gibraltar
tr: Cebelitarık

en: Gift
tr: Hediye

en: Give admins the ability to approve or deny members.
tr: Yöneticilere üyeleri onaylama veya reddetme yetkisi verin.

en: Go to Account &raquo; Site Management. Look under Checkout Options to find the Secret Word.
tr: Hesap &raquo; Site Yönetimi'ne gidin. Gizli Sözcüğü bulmak için Ödeme Seçenekleri altına bakın.

en: Go to Account &raquo; User Management in 2Checkout and create a user with API Access and API Updating.
tr: 2Checkout'ta Hesap &raquo; Kullanıcı Yönetimi'ne gidin ve API Erişimi ve API Güncellemesi ile bir kullanıcı oluşturun.

en: Greece
tr: Yunanistan

en: Greenland
tr: Grönland

en: Group
tr: Grup

en: Group Name
tr: Grup Adı

en: Groups are used to define a collection of fields that should be displayed together under a common heading. Group settings control field locations and membership level visibility.
tr: Gruplar, ortak bir başlık altında birlikte görüntülenmesi gereken bir alan koleksiyonunu tanımlamak için kullanılır. Grup ayarları, alan konumlarını ve üyelik seviyesi görünürlüğünü kontrol eder.

en: Guadeloupe
tr: Guadelup

en: Guam
tr: Guamname

en: Guinea
tr: Gine

en: Guinea-Bissau
tr: Gine-Bissau

en: Having trouble connecting through the button above or otherwise need to use your own API keys?
tr: Yukarıdaki düğme aracılığıyla bağlanmakta sorun mu yaşıyorsunuz veya kendi API anahtarlarınızı kullanmanız mı gerekiyor?

en: Heard Island and McDonald Islands
tr: Heard Adası ve McDonald Adaları

en: Help translate Paid Memberships Pro into your language.
tr: Paid Memberships Pro'nun kendi dilinize çevrilmesine yardımcı olun.

en: Here are some recommended Add Ons for your business.
tr: İşte işletmeniz için önerilen bazı Eklentiler.

en: Here is a summary of your top %d most popular levels:
tr: İşte en popüler %d seviyelerinizin bir özeti:

en: Here's a summary of what happened in your Paid Memberships Pro site %s.
tr: İşte Ücretli Üyelikler Pro siteniz %s'de olanların bir özeti.

en: Here's how to create a webhook endpoint in your Stripe dashboard
tr: Stripe kontrol panelinizde bir web kancası uç noktasını nasıl oluşturacağınız aşağıda açıklanmıştır

en: Hidden
tr: Gizli

en: Hide
tr: Gizle

en: Hide Ads From All Members
tr: Tüm Üyelere Reklamları Gizle

en: Hide Ads From Certain Members
tr: Belirli Üyelere Reklamları Gizle

en: Hide Ads From Members?
tr: Üyelerden Reklamları Gizle?

en: Hide content from:
tr: İçeriği gizle:

en: Hide password
tr: Parolayı gizle

en: Hide the Toolbar from all users with the Subscriber role.
tr: Araç Çubuğunu Abone rolüne sahip tüm kullanıcılardan gizleyin.

en: Hint (optional)
tr: İpucu (isteğe bağlı)

en: Hong Kong Dollar (&#36;)
tr: Hong Kong Doları (&#36;)

en: Hong Kong S.A.R., China
tr: Hong Kong S.A.R., Çin

en: Hour
tr: Saat

en: Hour(s)
tr: Saat

en: Hours
tr: Saat

en: House/Box number not found on street. Check that your billing address is valid.
tr: Ev/Kutu numarası sokakta bulunamadı. Fatura adresinizin geçerli olup olmadığını kontrol edin.

en: How to Fix Outdated Page Templates
tr: Güncel Olmayan Sayfa Şablonları Nasıl Düzeltilir

en: Hungarian Forint
tr: Macar Forinti

en: Hungary
tr: Macaristan

en: I Have Set Up My Webhooks
tr: Webhook'larımı Kurdum

en: ID
tr: Numara

en: ID %d [deleted]
tr: ID %d [silindi]

en: IPN Handler
tr: IPN İşleyicisi

en: Iceland
tr: İzlanda

en: If unchecked, all emails from "WordPress &lt;%s&gt;" will be filtered to use the above settings.
tr: İşaretlenmezse, "WordPress &lt;%s&gt;" adresinden gelen tüm e-postalar yukarıdaki ayarları kullanacak şekilde filtrelenecektir.

en: If yes, create a WordPress page containing your TOS agreement and assign it using the dropdown above.
tr: WordPress Hizmet Sözleşmesini oluşturmak için açılır kutuyu kullanın.

en: If you are aware of the outdated custom page templates and do not want to see the warning, you can disable it here.
tr: Güncel olmayan özel sayfa şablonlarının farkındaysanız ve uyarıyı görmek istemiyorsanız, buradan devre dışı bırakabilirsiniz.

en: If you are having issues with email delivery from your server, <a href="%s" title="Paid Memberships Pro - Subscription Delays Add On" target="_blank" rel="nofollow noopener">please read our email troubleshooting guide</a>. As an alternative, Paid Memberships Pro offers built-in integration for SendWP. <em>Optional: SendWP is a third-party service for transactional email in WordPress. <a href="%s" title="Documentation on SendWP and Paid Memberships Pro" target="_blank" rel="nofollow noopener">Click here to learn more about SendWP and Paid Memberships Pro</a></em>.
tr: Sunucunuzdan e-posta teslimatı ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız, <a href="%s" title="Paid Memberships Pro - Subscription Delays Add On" target="_blank" rel="nofollow noopener">lütfen e-posta sorun giderme kılavuzumuzu okuyun</a>. Alternatif olarak Paid Memberships Pro, SendWP için yerleşik entegrasyon sunar. <em>Opsiyonel: SendWP, WordPress'te işlemsel e-posta için üçüncü taraf bir hizmettir. <a href="%s" title="SendWP ve Paid Memberships Pro ile ilgili belgeler" target="_blank" rel="nofollow noopener">SendWP ve Paid Memberships Pro hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayın</a></em>.

en: If you are unable to update the custom template file, use the settings below to load the core PMPro version of the template.
tr: Özel şablon dosyasını güncelleyemiyorsanız, şablonun çekirdek PMPro sürümünü yüklemek için aşağıdaki ayarları kullanın.

en: If you notice UI issues after upgrading, <a href="https://www.paidmembershipspro.com/add-ons/table-layout-plugin-pages/">see this free add on to temporarily roll back to the table-based layout while you resolve the issues</a>.
tr: Yükseltmeden sonra kullanıcı arayüzü sorunları fark ederseniz, <a href="https://www.paidmembershipspro.com/add-ons/table-layout-plugin-pages/">sorunları çözerken geçici olarak tablo tabanlı düzene geri dönmek için bu ücretsiz eklentiye bakın</a>.

en: If you or your developer wrote your own templates, compare your version to the core PMPro version, make the required updates, and update the version number in your custom template.
tr: Siz veya geliştiriciniz kendi şablonlarınızı yazdıysanız, sürümünüzü çekirdek PMPro sürümüyle karşılaştırın, gerekli güncellemeleri yapın ve özel şablonunuzdaki sürüm numarasını güncelleyin.

en: If your templates are loaded from a third-party plugin or theme, update to the latest version or contact the developer and let them know their templates are out of date.
tr: Şablonlarınız üçüncü taraf bir eklenti veya temadan yükleniyorsa, en son sürüme güncelleyin veya geliştiriciyle iletişime geçerek şablonlarının güncel olmadığını bildirin.

en: Important: This plugin requires a valid PMPro %s license key to update.
tr: Önemli: Bu eklentinin güncellenmesi için geçerli bir PMPro %s lisans anahtarı gerekir.

en: In order for Stripe to function properly, there must be a Stripe Webhook configured for this website.
tr: Stripe'ın düzgün çalışabilmesi için, bu web sitesi için yapılandırılmış bir Stripe Webhook olmalıdır.

en: In step 1, you chose the %s site type.
tr: 1. adımda %s site türünü seçtiniz.

en: Inactive
tr: Pasif

en: Inactive card or card not authorized for card-not-present transactions.
tr: Aktif olmayan kart veya kartın mevcut olmayan işlemler için yetkilendirilmemiş olması.

en: Include the shortcode
tr: Shortcode dahil

en: Include the shortcode %s or the Log In Form block.
tr: %s kısa kodunu veya Oturum Açma Formu bloğunu ekleyin.

en: Include the shortcode %s or the Member Profile Edit block.
tr: %s kısa kodunu veya Üye Profili Düzenleme bloğunu ekleyin.

en: India
tr: Hindistan

en: Indian Rupee
tr: Hint Rupisi

en: Indonesia
tr: Endonezya

en: Indonesia Rupiah
tr: Endonezya Rupiah

en: Information updated. <a href="%s">&laquo; back to my account</a>
tr:  Bilgi güncellendi. <a href="%s">&laquo; hesabıma dön</a>

en: Initial Payment
tr: İlk Ödeme

en: Initial Setup
tr: İlk Kurulum

en: Install
tr: Kur

en: Installed by mistake
tr: Yanlışlıkla yükledim

en: Instructions
tr: Talimatlar

en: Insufficient address information. Check that your billing address is valid.
tr: Yetersiz adres bilgisi. Fatura adresinizin geçerli olup olmadığını kontrol edin.

en: Insufficient funds in the account.
tr: Hesapta yeterli para yok.

en: Invalid Request
tr: Geçersiz Talep.

en: Invalid account number.
tr: Geçersiz hesap numarası.

en: Invalid card verification number.
tr: Geçersiz kart doğrulama numarası.

en: Invalid field input.
tr: Geçersiz alan girişi.

en: Invalid file submission.
tr: Geçersiz dosya gönderimi.

en: Invalid file type.
tr: Geçersiz dosya türü.

en: Invalid gateway.
tr: Geçersiz ağ geçidi.

en: Invalid level parameter passed to pmpro_changeMembershipLevel().
tr: pmpro_changeMembershipLevel() İşlevine geçersiz seviye parametresi aktarıldı.

en: Invalid level.
tr: Geçersiz seviye.

en: Invalid response from the Stripe Connect server.
tr: Stripe Connect sunucusundan geçersiz yanıt.

en: Iran
tr: İran

en: Iraq
tr: Irak

en: Ireland
tr: İrlanda

en: Isle of Man
tr: Man Adası

en: Israel
tr: İsrail

en: Israeli Shekel
tr: İsrail Şekeli

en: Issuing bank unavailable.
tr: İhraç eden bankaya ulaşılamıyor.

en: It is important to keep all Add Ons up to date to take advantage of security improvements, bug fixes, and expanded features. Add On updates can be made %1$svia the WordPress Dashboard%2$s.
tr: Güvenlik iyileştirmelerinden, hata düzeltmelerinden ve genişletilmiş özelliklerden yararlanmak için tüm Eklentileri güncel tutmak önemlidir. Eklenti güncellemeleri %1$s WordPress Kontrol Paneli%2$s üzerinden yapılabilir.

en: It is not connected to a live gateway environment and cannot accept payments.
tr: Canlı bir ağ geçidi ortamına bağlı değildir ve ödeme kabul edemez.

en: Italy
tr: İtalya

en: Item
tr: Öğe

en: Ivory Coast
tr: Fildişi Sahilleri

en: Jamaica
tr: Jamaika

en: Japan
tr: Japonya

en: Japanese Yen (&yen;)
tr: Japon yeni (&yen;)

en: Join Now
tr: Şimdi Katılın

en: Joined
tr: Kayıt tarihi

en: Jordan
tr: Ürdün

en: Just Deactivate
tr: Sadece Devre Dışı Bırak

en: Kazakhstan
tr: Kazakistan

en: Keep subscription active
tr: Aboneliği aktif tutun

en: Kenyan Shilling
tr: Kenya Şilini

en: Kuwait
tr: Kuveyt

en: Kyrgyzstan
tr: Kırgızistan

en: LEAVE THIS BLANK
tr: BU ALANI BOŞ BIRAKIN

en: Label
tr: Etiket

en: Lack of documentation
tr: Belge eksikliği

en: Last
tr: En son

en: Last 12 Months
tr: Son 12 Ay

en: Last 30 Days
tr: Son 30 Gün

en: Last 7 Days
tr: Son 7 Gün

en: Last Known Site URL
tr: Bilinen Son Site URL'si

en: Last Month
tr: Geçen Ay

en: Last Name
tr: Soyad

en: Last Received
tr: Son Alınan

en: Last Sent
tr: Son Gönderilen

en: Last Year
tr: Geçen Yıl

en: Last checked on %s at %s.
tr: En son %s'de %s'de kontrol edildi.

en: Latvia
tr: Letonya

en: Learn More
tr: Daha fazla öğren

en: Learn more about %s.
tr: %s hakkında daha fazla bilgi edinin.

en: Leave blank for unlimited uses.
tr: Sınırsız için boş bırakın.

en: Lebanon
tr: Lübnan

en: Legacy Keys
tr: Eski Anahtarlar

en: Lesotho
tr: Lesoto

en: Level
tr: Seviye

en: Level Cost
tr: Seviye Maliyeti

en: Level Description
tr: Seviye Tanımı

en: Level Expiration
tr: Seviye Geçerlilik Tarihi

en: Level Groups
tr: Seviye Grupları

en: Level ID
tr: Seviye Kimliği

en: Level ID: %d [deleted]
tr: Seviye Kimliği: %d [silindi]

en: Level Name
tr: Seviye Adı

en: Level Price
tr: Fiyat Seviyesi

en: Levels
tr: Seviyeler

en: Levels Page
tr: Seviye Sayfası

en: Liberia
tr: Liberya

en: Library Conflicts
tr: Kütüphane Çatışmaları

en: License
tr: Lisans

en: License Key
tr: Lisans Anahtarı

en: License: %s
tr: Lisans: %s

en: Liechtenstein
tr: Lihtenştayn

en: Lifetime
tr: Ömür Boyu

en: Like us on Facebook
tr: Bizi Facebook'ta beğenin

en: Lithuania
tr: Litvanya

en: Live Mode:
tr: Canlı Mod:

en: Live/Production
tr: Canlı/Üretim

en: Loading...
tr: Yükleniyor...

en: Log In
tr: Oturum Aç

en: Log In - PMPro
tr: Giriş Yapın - PMPro

en: Log In Page
tr: Giriş Sayfası

en: Log In Widget - PMPro
tr: Giriş Widget'ı - PMPro

en: Log Out
tr: Çıkış Yap

en: Log in Form
tr: Giriş Formu

en: Log in here
tr: Giriş Yap

en: Log in to edit your profile.
tr: Profilinizi düzenlemek için giriş yapın.

en: Logged-In Users
tr: Oturum Açmış Kullanıcılar

en: Login Data
tr: Giriş Verileri

en: Login URL
tr: Giriş URL'si

en: Logins
tr: Açılmış Oturumlar

en: Lost Password
tr: Kayıp Şifre

en: Lost Password?
tr: Parolamı Unuttum?

en: Lost your password?
tr: Parolanızı mı kaybettiniz?

en: Luxembourg
tr: Lüksemburg

en: Macao S.A.R., China
tr: Makao, Çin

en: Macedonia
tr: Makedonya

en: Madagascar
tr: Madagaskar

en: Malawi
tr: Malavi

en: Malaysia
tr: Malezya

en: Malaysian Ringgits
tr: Malezya Ringgit

en: Maldives
tr: Maldivler

en: Manage Fields in This Group
tr: Bu Gruptaki Alanları Yönetme

en: Manage Membership Pages
tr: Üyelik Sayfalarını Yönetme

en: Manage My Account
tr: Hesabımı Yönet

en: Manage Pages
tr: Sayfaları Yönet

en: Manage User Fields
tr: Kullanıcı Alanlarını Yönetme

en: Manage Your License
tr: Lisansınızı Yönetin

en: Manage billing
tr: Faturalandırmayı yönetin

en: Manage the WordPress pages assigned to each required Paid Memberships Pro page.
tr: Gerekli her Ücretli Üyelikler Pro sayfasına atanan WordPress sayfalarını yönetin.

en: Marshall Islands
tr: Marşal Adaları

en: Martinique
tr: Martinik

en: Mauritania
tr: Moritanya

en: Member
tr: Üye

en: Member Communication
tr: Üye İletişimi

en: Member History
tr: Üye Geçmişi

en: Member Information
tr: Üye Bilgileri

en: Member Links
tr: Üye Linkleri

en: Member Notes
tr: Üye Notları

en: Member Profile Edit
tr: Üye Profili Düzenle

en: Member Profile Edit Page
tr: Üye Profili Düzenleme Sayfası

en: Member checkout for !!membership_level_name!! at !!sitename!!
tr: !!sitename!! adresindeki !!membership_level_name!! için üye ödemesi

en: Member checkout for %s at %s
tr: %s'de %s için üye çıkışı

en: Member notes are private and only visible to other users with membership management capabilities.
tr: Üye notları özeldir ve yalnızca üyelik yönetimi özelliklerine sahip diğer kullanıcılar tarafından görülebilir.

en: Member: %s
tr: Üye: %s

en: Members
tr: Üyeler

en: Members List
tr: Üye Listesi

en: Members Per Page
tr: Sayfa Başına Üye

en: Members can update the payment method associated with their recurring subscription. This email is sent to the member as a confirmation of a payment method update.
tr: Üyeler, yinelenen abonelikleriyle ilişkili ödeme yöntemini güncelleyebilir. Bu e-posta, ödeme yöntemi güncellemesinin bir onayı olarak üyeye gönderilir.

en: Members can update the payment method associated with their recurring subscription. This email is sent to the site administrator as a confirmation of a payment method update.
tr: Üyeler, yinelenen abonelikleriyle ilişkili ödeme yöntemini güncelleyebilir. Bu e-posta, ödeme yöntemi güncellemesinin bir onayı olarak site yöneticisine gönderilir.

en: Members per page
tr: Sayfa başına üye

en: Membership Account
tr: Üyelik Hesabı

en: Membership Account Page
tr: Üyelik Hesabı Sayfası

en: Membership Account: Member Links
tr: Üyelik Hesabı: Üye Bağlantıları

en: Membership Account: My Memberships
tr: Üyelik Hesabı: Üyeliklerim

en: Membership Account: Profile
tr: Üyelik Hesabı: Profil

en: Membership Billing
tr: Üyelik Fatura

en: Membership Billing Information Page
tr: Üyelik Fatura Bilgileri Sayfası

en: Membership Billing Page
tr: Üyelik Faturalandırma Sayfası

en: Membership Cancel
tr: Üyelik İptal

en: Membership Cancel Page
tr: Üyelik İptal Sayfası

en: Membership Change Options
tr: Üyelik Değişiklik Seçenekleri

en: Membership Checkout
tr: Üyelik Ödeme

en: Membership Checkout Form
tr: Üyelik Çıkış Formu

en: Membership Checkout Page
tr: Üyelik Ödeme Sayfası

en: Membership Confirmation
tr: Üyelik Onayı

en: Membership Confirmation Page
tr: Üyelik Onay Sayfası

en: Membership End Date
tr: Üyelik Bitiş Tarihi

en: Membership Ended
tr: Üyelik Sona Erdi

en: Membership Expiration
tr: Üyelik Bitiş

en: Membership Expired
tr: Üyelik Süresi Doldu

en: Membership Expiring
tr: Üyelik Süresi Doluyor

en: Membership History
tr: Üyelik Geçmişi

en: Membership Level
tr: Üyelik Seviyesi

en: Membership Level Change
tr: Üyelik Seviyesi Değişikliği

en: Membership Level Cost Text
tr: Üyelik Seviyesi Maliyet Metni

en: Membership Level Expiration
tr: Üyelik Seviyesinin Sona Ermesi

en: Membership Level ID
tr: Üyelik Seviyesi Kimliği

en: Membership Level Name
tr: Üyelik Seviyesi Adı

en: Membership Level Settings
tr: Üyelik Seviyesi Ayarları

en: Membership Levels
tr: Üyelik Seviyeleri

en: Membership Levels History
tr: Üyelik Seviyeleri Geçmişi

en: Membership Levels List
tr: Üyelik Seviyeleri Listesi

en: Membership Levels Page
tr: Üyelik Seviyeleri Sayfası

en: Membership Levels Page URL
tr: Üyelik Seviyeleri Sayfa URL'si

en: Membership Managers
tr: Üyelik Yöneticileri

en: Membership Orders
tr: Üyelik Siparişleri

en: Membership Pages
tr: Üyelik Sayfaları

en: Membership Settings Menu
tr: Üyelik Ayarları Menüsü

en: Membership Site Administration
tr: Üyelik Sitesi Yönetimi

en: Membership Start Date
tr: Üyelik Başlangıç Tarihi

en: Membership Stats
tr: Üyelik İstatistikleri

en: Membership action not found.
tr: Üyelik işlemi bulunamadı.

en: Membership expired email sent to %s.
tr: Üyelik bitiş bilgileri %s adresine gönderildi.

en: Membership expires after %1$d %2$s.
tr: Üyelik %1$d %2$s'den sonra sona erer.

en: Membership expiring email sent to %s.
tr: Üyelik bitiş bilgileri %s adresine gönderildi.

en: Membership for !!user_login!! at !!sitename!! has been CANCELLED
tr: !!sitename!! adresindeki !!user_login!! üyeliği İPTAL EDİLDİ

en: Membership for !!user_login!! at !!sitename!! has been changed
tr: !!sitename!! adresindeki !!user_login!! üyeliği değiştirildi

en: Membership for %s at %s has been CANCELLED
tr: %s üyeliğiniz %s tarihinde İPTAL edildi.

en: Membership for %s at %s has been changed
tr: %s üyelik %s tarihinde değiştirildi.

en: Membership level added successfully.
tr: Üyelik seviyesi başarıyla eklendi.

en: Membership level deleted successfully.
tr: Üyelik seviyesi silindi.

en: Membership level not found.
tr: Üyelik seviye bulunamadı.

en: Membership level updated successfully.
tr: Üyelik seviyesi başarıyla güncellendi.

en: Membership payment failed For %s at %s
tr: Üyelik ödemesi %s'de %s için başarısız oldu

en: Membership payment failed at !!sitename!!
tr: Üyelik ödemesi başarısız oldu !!sitename!!

en: Membership payment failed for !!display_name!! at !!sitename!!
tr: !!sitename!! adresindeki !!display_name!! için üyelik ödemesi başarısız oldu

en: Membership price includes tax
tr: Üyelik fiyatına vergi dahildir

en: Memberships
tr: Üyelik

en: Memberships Area Menu
tr: Üyelikler Alanı Menüsü

en: Memberships updated.
tr: Üyelikler güncellendi.

en: Merchant ID
tr: Satıcı Numarası

en: Mexican Peso (&#36;)
tr: Meksika Pesosu (&#36;)

en: Mexico
tr: Meksika

en: Micronesia
tr: Mikronezya

en: Missing confirm key.
tr: Onay anahtarı eksik.

en: Missing key.
tr: Kayıp anahtar.

en: Missing request ID.
tr: Kayıp istek no.

en: Modify the 'no access' message on the Memberships > Advanced Settings page.
tr: Üyelikler > Gelişmiş Ayarlar sayfasındaki 'erişim yok' mesajını değiştirin.

en: Monaco
tr: Monako

en: Mongolia
tr: Moğolistan

en: Montenegro
tr: Karadağ

en: Month
tr: Ay

en: Month(s)
tr: Ay(lar)

en: Monthly
tr: Aylık

en: Months
tr: Ay

en: Montserrat
tr: Monserat

en: More Information
tr: Daha Fazla Bilgi

en: More functionality
tr: Daha fazla işlevsellik

en: Morocco
tr: Fas

en: Move Field Down
tr: Alanı Aşağı Taşı

en: Move Field Up
tr: Alanı Yukarı Taşı

en: Move Group Down
tr: Grubu Aşağı Taşı

en: Move Group Up
tr: Grubu Yukarı Taşı

en: Move down
tr: Aşağı taşı

en: Move levels to another group to enable group deletion.
tr: Grup silme işlemini etkinleştirmek için seviyeleri başka bir gruba taşıyın.

en: Move up
tr: Yukarı taşı

en: Mozambique
tr: Mozambik

en: Multi Select
tr: Çoklu Seçim

en: Multiple address matches were found (international). Check that your billing address is valid.
tr: Birden fazla adres eşleşmesi bulundu (uluslararası). Fatura adresinizin geçerli olup olmadığını kontrol edin.

en: Multiple address matches were found. Check that your billing address is valid.
tr: Birden fazla adres eşleşmesi bulundu. Fatura adresinizin geçerli olup olmadığını kontrol edin.

en: My Account
tr: Hesabım

en: My Memberships
tr: Üyeliklerim

en: N/A
tr: Mevcut Değil

en: Name
tr: Ad

en: Namibia
tr: Namibya

en: Net Sales
tr: Net Satış

en: Netherlands
tr: Hollanda

en: Netherlands Antilles
tr: Hollanda Antilleri

en: Never
tr: Asla

en: Never Received
tr: Hiç Alınmadı

en: New %s
tr: Yeni %s

en: New %s Name
tr: Yeni %s Adı

en: New Caledonia
tr: Yeni Kaledonya

en: New Membership Level
tr: Yeni Üyelik Seviyesi

en: New Order
tr: Yeni Sipariş

en: New Password
tr: Yeni Parola

en: New Zealand
tr: Yeni Zelanda

en: New Zealand Dollar (&#36;)
tr: Yeni Zelanda Doları (&#36;)

en: New passwords do not match.
tr: Yeni parolalar eşleşmiyor.

en: New user created.
tr: Yeni kullanıcı oluşturuldu.

en: New:
tr: Yeni:

en: New: %s
tr: Yeni: %s

en: Next Payment
tr: Sonraki Ödeme

en: Next Payment Date
tr: Sonraki Ödeme Tarihi

en: Next Step: Register a Stripe Webhook.
tr: Sonraki Adım: Bir Stripe Webhook kaydedin.

en: Next step:
tr: Bir sonraki adım:

en: Nicaragua
tr: Nikaragua

en: Niger
tr: Nijer

en: Nigeria
tr: Nijerya

en: Nigerian Naira (&#8358;)
tr: Nijerya Nairası (&#8358;)

en: No
tr: Hayır

en: No - All LifterLMS features are enabled.
tr: Hayır - Tüm LifterLMS özellikleri etkinleştirilir.

en: No - Do not track usage of Paid Memberships Pro on my site.
tr: Hayır - Sitemde Paid Memberships Pro kullanımını takip etmeyin.

en: No - Hide excerpts.
tr: Hayır - Özet gizde

en: No - Hide this block if the user does not have access
tr: Hayır - Kullanıcının erişimi yoksa bu bloğu gizle

en: No - Non-members will see restricted posts/pages in searches and archives.
tr: Hayır - Üye olmayanlar aramalarda ve arşivlerde kısıtlanmış gönderileri/sayfaları görecektir.

en: No <a %1$s>Discount Codes</a> were used %2$s.
tr: Hiçbir <a %1$s>İndirim Kodu</a> kullanılmadı %2$s.

en: No Active Members Found
tr: Aktif Üye Bulunamadı

en: No Add Ons found.
tr: Eklenti bulunamadı.

en: No Discount Codes Found
tr: İndirim Kodu Bulunamadı

en: No Level Groups Found
tr: Seviye Grubu Bulunamadı

en: No Levels Found
tr: Seviye Bulunamadı

en: No Membership Levels Found
tr: Üyelik Seviyesi Bulunamadı

en: No Membership Pages Found
tr: Üyelik Sayfası Bulunamadı

en: No TOS consent history found.
tr: TOS onay geçmişi bulunamadı.

en: No Thank You
tr: Hayır Teşekkürler

en: No code was given to check.
tr: Kontrol için herhangi bir kod verilmedi.

en: No discount codes found.
tr: İndirim kodu bulunamadı.

en: No file name found.
tr: Dosya adı bulunamadı.

en: No file was uploaded.
tr: Hiç dosya yüklenmedi.

en: No levels found. Please create a level to restrict content.
tr: Seviye bulunamadı. Lütfen içeriği kısıtlamak için bir seviye oluşturun.

en: No library conflicts detected.
tr: Kütüphane çakışması tespit edilmedi.

en: No members found.
tr: Hiçbir üye bulunamadı.

en: No membership history found.
tr: Üyelik geçmişi bulunamadı.

en: No membership levels found for search term: "%s".
tr: Arama terimi için üyelik seviyesi bulunamadı: "%s".

en: No membership levels found.
tr: Üyelik seviyesi bulunamadı.

en: No membership orders found.
tr: Üyelik emri bulunamadı.

en: No membership_id specified in pmpro_changeMembershipLevel().
tr: Bu pmpro_changeMembershipLevel() işlevinde üyelik_id belirtilmemiş.

en: No news found.
tr: Haber bulunamadı.

en: No orders found.
tr: Sipariş bulunamadı

en: No subscription found.
tr: Abonelik bulunamadı.

en: No subscription transaction ID.
tr: Abonelik işlem kimliği yok.

en: No subscriptions found.
tr: Abonelik bulunamadı.

en: No support license key found.
tr: Destek lisans anahtarı bulunamadı.

en: No title will be shown.
tr: Hiçbir başlık gösterilmeyecektir.

en: No, do not collect tax IDs.
tr: Hayır, vergi kimliklerini toplamayın.

en: Non-Members
tr: Üye Olmayanlar

en: Non-members
tr: Üye olmayanlar

en: Non-members will not see posts in these categories. You can <a href="%s" title="Advanced Settings" target="_blank">update this setting here</a>.
tr: Üye olmayanlar bu kategorilerdeki gönderileri göremeyecektir. <a href="%s" title="Gelişmiş Ayarlar" target="_blank">bu ayarı buradan</a> güncelleyebilirsiniz.

en: Non-members will see the title and excerpt for posts in these categories. You can <a href="%s" title="Advanced Settings" target="_blank">update this setting here</a>.
tr: Üye olmayanlar bu kategorilerdeki gönderilerin başlığını ve alıntısını görecektir. <a href="%s" title="Gelişmiş Ayarlar" target="_blank">bu ayarı buradan</a> güncelleyebilirsiniz.

en: Non-members will see the title only for posts in these categories. You can <a href="%s" title="Advanced Settings" target="_blank">update this setting here</a>.
tr: Üye olmayanlar başlığı yalnızca bu kategorilerdeki gönderiler için görecektir. <a href="%s" title="Gelişmiş Ayarlar" target="_blank">bu ayarı buradan</a> güncelleyebilirsiniz.

en: Nonce security check failed.
tr: Nonce güvenlik kontrolü başarısız oldu.

en: None
tr: Yok

en: Norfolk Island
tr: Norfolk Adası

en: North Korea
tr: Kuzey Kore

en: Northern Mariana Islands
tr: Kuzey Mariana Adaları

en: Norway
tr: Norveç

en: Norwegian Krone
tr: Norveç Kronu

en: Not Connected
tr: Bağlanılamadı

en: Not Installed
tr: Yüklü Değil

en: Not all currencies will be supported by every gateway. Please check with your gateway.
tr: Tüm para birimleri her ağ geçidi tarafından desteklenecektir. Lütfen ağ geçidi ile kontrol edin.

en: Not sure where to start? Take a look at our documentation.
tr: Nereden başlayacağınızdan emin değil misiniz? Belgelerimize bir göz atın.

en: Not the features I wanted
tr: İstediğim özellikler yok

en: Note
tr: Not

en: Note: It is important to review users with access to your membership site data since they control settings and can modify member accounts.
tr: Not: Ayarları kontrol ettikleri ve üye hesaplarını değiştirebildikleri için üyelik sitesi verilerinize erişimi olan kullanıcıları gözden geçirmek önemlidir.

en: Note: The next payment date for this level is %s.
tr: Not: Bu seviye için bir sonraki ödeme tarihi %s'dir.

en: Note: We do not recommend using PayPal Standard. We suggest using PayPal Express, Website Payments Pro (Legacy), or PayPal Pro (Payflow Pro). <a target="_blank" href="%s" title="More information on why can be found here">More information on why can be found here</a>.
tr: Not: PayPal Standard kullanmanızı önermiyoruz. PayPal Express, Website Payments Pro (Legacy) veya PayPal Pro (Payflow Pro) kullanmanızı öneririz. <a target="_blank" href="%s" title="Neden hakkında daha fazla bilgi burada bulunabilir">Neden hakkında daha fazla bilgi burada bulunabilir</a>.

en: Note: You are using the free Stripe payment gateway integration. There is no additional fee for payment processing above what Stripe charges.
tr: Not: Ücretsiz Stripe ödeme ağ geçidi entegrasyonunu kullanıyorsunuz. Ödeme işlemleri için Stripe'ın aldığı ücretin üzerinde ek bir ücret yoktur.

en: Note: You are using the free Stripe payment gateway integration. This includes an additional %s fee for payment processing. This fee is removed by activating a premium PMPro license.
tr: Not: Ücretsiz Stripe ödeme ağ geçidi entegrasyonunu kullanıyorsunuz. Bu, ödeme işlemleri için ek bir %s ücreti içerir. Premium PMPro lisansı etkinleştirildiğinde bu ücret kaldırılır.

en: Note: You have a valid license and are not charged additional platform fees for payment processing.
tr: Not: Geçerli bir lisansınız var ve ödeme işlemleri için ek platform ücretleri alınmıyor.

en: Notes
tr: Notlar

en: Notifications
tr: Bildirimler

en: Notifications are occasionally shown on the Paid Memberships Pro settings pages.
tr: Bildirimler zaman zaman Ücretli Üyelikler Pro ayarları sayfalarında gösterilir.

en: Number
tr: Numara

en: Number of Active Members
tr: Aktif Üye Sayısı

en: OR
tr: VEYA

en: Off
tr: Kapalı

en: Off - No .htaccess file
tr: Kapalı - .htaccess dosyası yok

en: Old Members
tr: Eski Üyeler

en: Oman
tr: Umman

en: On - .htaccess contains services/getfile.php usage
tr: Açık - .htaccess services/getfile.php kullanımını içerir

en: On - Browser cache enabled for HTML (ExpiresByType text/html), this may interfere with Content Restriction after Login. Remove that line from your .htaccess to resolve this problem.
tr: Açık - Tarayıcı önbelleği HTML için etkinleştirildi (ExpiresByType text/html), bu Girişten Sonra İçerik Kısıtlamasını engelleyebilir. Bu sorunu çözmek için bu satırı .htaccess dosyanızdan kaldırın.

en: On - Browser cache enabled for HTML (ExpiresDefault), this may interfere with Content Restriction after Login. Remove that line from your .htaccess to resolve this problem.
tr: Açık - HTML için tarayıcı önbelleği etkinleştirildi (ExpiresDefault), bu Girişten Sonra İçerik Kısıtlamasını engelleyebilir. Bu sorunu çözmek için .htaccess dosyanızdan bu satırı kaldırın.

en: Once Monthly
tr: Ayda Bir

en: Once Weekly
tr: Haftada Bir

en: Once a month
tr: Ayda bir kez

en: One Time
tr: Bir Seferlik

en: One option per line. To set separate values and labels, use value:label.
tr: Satır başına bir seçenek. Ayrı değerler ve etiketler ayarlamak için değer:etiket kullanın.

en: One or more fields in the request contains invalid data. Check that your billing address is valid.
tr: Talepteki bir veya daha fazla alan geçersiz veri içeriyor. Fatura adresinizin geçerli olup olmadığını kontrol edin.

en: Only Filter PMPro Emails?
tr: Yalnızca filtre PMPro Emails?

en: Only Free Orders
tr: Sadece Ücretsiz Siparişler

en: Only Paid Orders
tr: Sadece Ödemesi Yapılmış Siparişler

en: Only partial amount was approved.
tr: Sadece kısmi miktar onaylanmıştır.

en: Only required temporarily
tr: Sadece geçici olarak gerekli

en: Only the last 4 digits are stored in this site to use as a reference with the gateway.
tr: Ağ geçidinde referans olarak kullanılmak üzere bu sitede yalnızca son 4 hane saklanır.

en: Only users with the <code>pmpro_manage_pause_mode</code> capability are able to deactivate pause mode.
tr: Yalnızca <code>pmpro_manage_pause_mode</code> özelliğine sahip kullanıcılar duraklatma modunu devre dışı bırakabilir.

en: Only when necessary
tr: Sadece gerekli olduğunda

en: Open Support Ticket
tr: Destek Bileti Açın

en: Open the %s page in your Stripe dashboard
tr: Stripe kontrol panelinizde %s sayfasını açın

en: Optional: Allow more customizable expiration dates using the <a href="%s" title="Paid Memberships Pro - Set Expiration Date Add On" target="_blank" rel="nofollow noopener">Set Expiration Date Add On</a>.
tr: İsteğe bağlı: <a href="%s" title="Paid Memberships Pro - Set Expiration Date Add On" target="_blank" rel="nofollow noopener">Set Expiration Date Add On</a> kullanarak daha özelleştirilebilir son kullanma tarihlerine izin verin.

en: Optional: Allow more customizable trial periods and renewal dates using the <a href="%s" title="Paid Memberships Pro - Subscription Delays Add On" target="_blank" rel="nofollow noopener">Subscription Delays Add On</a>.
tr: İsteğe bağlı: <a href="%s" title="Paid Memberships Pro - Subscription Delays Add On" target="_blank" rel="nofollow noopener">Subscription Delays Add On</a> kullanarak daha özelleştirilebilir deneme sürelerine ve yenileme tarihlerine izin verin.

en: Optional: Customize your Membership Levels page using the <a href="%s" title="Paid Memberships Pro - Advanced Levels Page Add On" target="_blank">Advanced Levels Page Add On</a>.
tr: İsteğe bağlı: <a href="%s" title="Paid Memberships Pro - Advanced Levels Page Add On" target="_blank">Advanced Levels Page Add On</a> kullanarak Üyelik Seviyeleri sayfanızı özelleştirin.

en: Optional: Offer PayPal Express as an option at checkout using the <a target="_blank" href="%s" title="Paid Memberships Pro - Add PayPal Express Option at Checkout Add On">Add PayPal Express Add On</a>.
tr: İsteğe bağlı: <a target="_blank" href="%s" title="Paid Memberships Pro - Add PayPal Express Option at Checkout Add On">Add PayPal Express Add On</a> seçeneğini kullanarak PayPal Express'i ödeme sırasında bir seçenek olarak sunun.

en: Options
tr: Seçenekler

en: Order
tr: Sipariş

en: Order %s deleted successfully.
tr: Sipariş %s başarıyla silindi.

en: Order Code
tr: Sipariş Kodu

en: Order Date
tr: Şipariş Tarihi

en: Order History
tr: Sipariş Geçmişi

en: Order ID
tr: Sipariş ID

en: Order Information
tr: Sipariş Bilgileri

en: Order has been rejected by Decision Manager.
tr: Sipariş Karar Yöneticisi tarafından reddedildi.

en: Order refunded successfully.
tr: Sipariş başarıyla iade edildi.

en: Order saved successfully.
tr: Sipariş başarıyla kaydedildi.

en: Orders
tr: Siparişler

en: Orders %s at %s price
tr: %s fiyatına %s siparişi

en: Orders per page
tr: Sayfa başına sipariş

en: Other
tr: Diğer

en: Other Content Types
tr: Diğer İçerik Türleri

en: Other Email Settings
tr: Diğer E-posta Ayarları

en: Other Settings
tr: Diğer Ayarlar

en: Other Stripe Settings
tr: Diğer Stripe Ayarları

en: Other/Setup Later
tr: Diğer / Daha Sonra Kurun

en: Outdated Page Templates Detected
tr: Eski Sayfa Şablonları Tespit Edildi

en: Outdated Template
tr: Modası Geçmiş Şablon

en: P.O. Box identifier not found or out of range.. Check that your billing address is valid.
tr: Posta Kutusu tanımlayıcısı bulunamadı veya aralık dışında... Fatura adresinizin geçerli olup olmadığını kontrol edin.

en: PHP Sessions
tr: PHP Oturumları

en: PMPRO_GETFILE_ENABLED is not set
tr: PMPRO_GETFILE_ENABLED ayarlanmamış

en: PMPRO_GETFILE_ENABLED is off
tr: PMPRO_GETFILE_ENABLED kapalı

en: PMPro News and Updates
tr: PMPro Haberleri ve Güncellemeleri

en: PMPro v2.0 Update
tr: PMPro v2.0 Güncellemesi

en: Page
tr: Sayfa

en: Page Settings
tr: Sayfa Ayarları

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Paid
tr: Ücretli

en: Paid Memberships Pro
tr: Ücretli Üyelikler Pro

en: Paid Memberships Pro - Frontend Page Templates
tr: Ücretli Üyelikler Pro - Ön Uç Sayfa Şablonları

en: Paid Memberships Pro - Payment Gateway Settings
tr: Ücretli Üyelikler Pro - Ödeme Geçidi Ayarları

en: Paid Memberships Pro - SSL Settings
tr: Ücretli Üyelikler Pro - SSL Ayarları

en: Paid Memberships Pro Add Ons
tr: Ücretli Üyelikler Pro Eklentiler

en: Paid Memberships Pro Data
tr: Ücretli Üyelikler Pro Verileri

en: Paid Memberships Pro Level
tr: Ücretli Üyelikler Pro Seviye

en: Paid Memberships Pro Login Page
tr: Ücretli Üyelikler Pro Giriş Sayfası

en: Paid Memberships Pro Membership History
tr: Ücretli Üyelikler Pro Üyelik Geçmişi

en: Paid Memberships Pro News and Updates
tr: Ücretli Üyelikler Pro Haberler ve Güncellemeler

en: Paid Memberships Pro Order History
tr: Ücretli Üyelikler Pro Sipariş Geçmişi

en: Paid Memberships Pro Page
tr: Ücretli Üyelikler Pro Sayfası

en: Paid Memberships Pro Pages
tr: Ücretli Üyelikler Pro Sayfalar

en: Paid Memberships Pro Support License
tr: Ücretli Üyelikler Pro Destek Lisansı

en: Paid Memberships Pro Usage Tracking
tr: Ücretli Üyelikler Pro Kullanım Takibi

en: Paid Memberships Pro User Data
tr: Ücretli Üyelikler Pro Kullanıcı Verileri

en: Paid Memberships Pro and our Add Ons are distributed under the <a href="%s" target="_blank">GPLv2 license</a>. This means, among other things, that you may use the software on this site or any other site free of charge.
tr: Paid Memberships Pro ve Eklentilerimiz <a href="%s" target="_blank">GPLv2 lisansı</a> altında dağıtılmaktadır. Bu, diğer şeylerin yanı sıra, yazılımı bu sitede veya başka herhangi bir sitede ücretsiz olarak kullanabileceğiniz anlamına gelir.

en: Paid Memberships Pro and our Add Ons are distributed under the <a target="_blank" href="%s">GPLv2 license</a>. This means, among other things, that you may use the software on this site or any other site free of charge.
tr: Paid Memberships Pro ve Eklentilerimiz <a target="_blank" href="%s">GPLv2 lisansı</a> altında dağıtılmaktadır. Bu, diğer şeylerin yanı sıra, yazılımı bu sitede veya başka herhangi bir sitede ücretsiz olarak kullanabileceğiniz anlamına gelir.

en: Paid Memberships Pro has detected potentially sensitive customer information in the PMPro order meta table. This information will be safely removed from your database. For more information, read our <a href="%s">post here</a>.
tr: Paid Memberships Pro, PMPro sipariş meta tablosunda potansiyel olarak hassas müşteri bilgileri tespit etti. Bu bilgiler veritabanınızdan güvenli bir şekilde kaldırılacaktır. Daha fazla bilgi için <a href="%s">buradaki</a> gönderimizi okuyun.

en: Paid Memberships Pro has detected that your site is using outdated frontend page templates. If you are experiencing an issue on the frontend of your site, use the Settings > Pages screen to change which custom template is being loaded for your frontend pages.
tr: Paid Memberships Pro, sitenizin güncel olmayan ön uç sayfa şablonları kullandığını tespit etti. Sitenizin ön ucunda bir sorun yaşıyorsanız, ön uç sayfalarınız için hangi özel şablonun yüklendiğini değiştirmek için Ayarlar > Sayfalar ekranını kullanın.

en: Paid Newsletter
tr: Ücretli Haber Bültenleri

en: PaidMembershipsPro.com Usage Tracking
tr: PaidMembershipsPro.com Kullanım Takibi

en: Palestinian Territory
tr: Filistin

en: Papua New Guinea
tr: Papua YeniGine

en: Partner
tr: Ortak

en: Pass all generated HTML through a URL filter to add HTTPS to URLs used on secure pages. Check this if you are using SSL and have warnings on your checkout pages.
tr: Güvenli sayfalarda kullanılan URL'lere HTTPS eklemek için oluşturulan tüm HTML'leri bir URL filtresinden geçirin. SSL kullanıyorsanız ve ödeme sayfalarınızda uyarılar varsa bunu kontrol edin.

en: Password
tr: Parola

en: Password Reset
tr: Parola Sıfırla

en: Password for the API user created.
tr: Oluşturulan API kullanıcısı için parola.

en: Passwords may not contain the character "\".
tr: Parolalar "\" karakterini içeremez.

en: Paste the following value into the "Endpoint URL" field:
tr: Aşağıdaki değeri "Bitiş Noktası URL'si" alanına yapıştırın:

en: Pause Mode
tr: Duraklatma Modu

en: Pay by %s
tr: %s'ye kadar öde

en: Pay by %s Settings
tr: %s ile ödeme ayarları

en: Pay by Check
tr: Çek ile ödeme

en: Pay with Credit Card
tr: Kredi Kartı ile Ödeme

en: PayPal IPN Debug Mode
tr: PayPal IPN Hata Ayıklama Modu

en: PayPal Settings
tr: PayPal Ayarları

en: PayPal Standard
tr: PayPal Standart

en: PayPal Website Payments Pro
tr: PayPal Web Sitesi Ödemeleri Pro

en: PayPal login credentials are not set.
tr: PayPal giriş bilgileri ayarlanmamış.

en: Payflow Pro Settings
tr: Payflow Pro Ayarları

en: Payflow does not use IPN. To sync recurring subscriptions, please see the <a target="_blank" href="%s" title="the Payflow Recurring Orders Add On">Payflow Recurring Orders Add On</a>.
tr: Payflow IPN kullanmaz. Yinelenen abonelikleri senkronize etmek için lütfen <a target="_blank" href="%s" title="Payflow Yinelenen Siparişler Eklentisi">Payflow Yinelenen Siparişler Eklentisi</a>'ne bakın.

en: Payflow integration currently does not support trial amounts greater than $0.
tr: Payflow entegrasyon şu anda desteklenmiyor $0.

en: Payment Action Required
tr: Ödeme İşlemi Gerekli

en: Payment Action Required (admin)
tr: Ödeme İşlemi Gerekli (admin)

en: Payment Flow
tr: Ödeme Akışı

en: Payment Gateway
tr: Ödeme kanalı

en: Payment Gateway Environment
tr: Ödeme Geçidi Ortamı

en: Payment Gateway Information
tr: Ödeme Geçidi Bilgileri

en: Payment Gateway Settings
tr: Ödeme Geçidi Ayarları

en: Payment Information
tr: Ödeme Bilgisi

en: Payment Instructions (used in Checkout - Email Template)
tr: Ödeme Talimatları (Ödeme - E-posta Şablonunda kullanılır)

en: Payment Settings
tr: Ödeme Seçenekleri

en: Payment Transaction ID
tr: Ödeme Dönüşüm Numarası

en: Payment Type
tr: Ödeme Türü

en: Payment accepted.
tr: Ödeme kabul edildi.

en: Payment action required for your !!sitename!! membership
tr: !!sitename!! üyeliğiniz için ödeme işlemi gerekli

en: Payment action required for your %s membership
tr: %s üyeliğiniz için ödeme işlemi gerekli

en: Payment action required: membership for !!user_login!! at !!sitename!!
tr: Ödeme işlemi gerekli: !!sitename!! adresindeki !!user_login!! için üyelik

en: Payment action required: membership for %s at %s
tr: Ödeme işlemi gerekli: %s / %s için üyelik

en: Payment error: Please contact the webmaster (braintree-load-error)
tr: Ödeme hatası: Lütfen webmaster ile iletişime geçin (braintree-load-error)

en: Payment gateways may be configured under "Payment Gateway & SSL Settings".
tr: Ödeme ağ geçitleri "Ödeme Ağ Geçidi ve SSL Ayarları" altında yapılandırılabilir.

en: Payment subscription for !!user_login!! at !!sitename!! has been CANCELLED
tr: !!sitename!! adresindeki !!user_login!! için ödeme aboneliği İPTAL EDİLDİ

en: Payment subscription for %s at %s has been CANCELLED
tr: %s / %s için ödeme aboneliği İPTAL EDİLDİ

en: Payment: %s
tr: Ödeme: %s

en: Payments
tr: Ödemeler

en: Pending
tr: Bekleniyor

en: Period
tr: Dönem

en: Philippine Pesos
tr: Filipin Pezosu

en: Philippines
tr: Filipinler

en: Phone
tr: Telefon

en: Please <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">rate us %2$s on WordPress.org</a> to help others find %3$s. Thank you from the %4$s team!
tr: Lütfen <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">başkalarının %3$s'i bulmasına yardımcı olmak için WordPress.org</a>'da bizi %2$s olarak değerlendirin. %4$s ekibinden teşekkür ederiz!

en: Please check the ReCAPTCHA box to confirm you are not a bot.
tr: Bot olmadığınızı onaylamak için lütfen ReCAPTCHA kutusunu işaretleyin.

en: Please check the box to agree to the %s.
tr: %s kabul etmek için onay kutusunu işaretleyiniz.

en: Please complete all fields.
tr: Lütfen tüm alanları doldurunuz.

en: Please complete all required fields.
tr: Lütfen gerekli tüm alanları doldurun.

en: Please confirm that you want to cancel this subscription. This action stops any future charges at the gateway but does not cancel the corresponding membership level.
tr: Lütfen bu aboneliği iptal etmek istediğinizi onaylayın. Bu eylem, ağ geçidinde gelecekteki tüm ücretleri durdurur ancak ilgili üyelik düzeyini iptal etmez.

en: Please contact the site administrator.
tr: Lütfen site yöneticisi ile iletişime geçin.

en: Please contact the site owner or cancel your subscription from within PayPal to make sure you are not charged going forward.
tr: Site sahibine başvurun ya da ileri giderek ücret olmadığından emin olmak için PayPal içinde aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.

en: Please edit your discount codes
tr: Lütfen indirim kodlarınızı düzenleyin

en: Please edit your levels
tr: Seviyeleri düzenleyin.

en: Please enable email sending inside %s.
tr: Lütfen %s içinde e-posta gönderimini etkinleştirin.

en: Please enter a display name.
tr: Lütfen bir görünen ad girin.

en: Please enter a password.
tr: Lütfen bir şifre girin.

en: Please enter a username.
tr: Lütfen bir kullanıcı adı girin.

en: Please enter a valid username.
tr: Lütfen geçerli bir kullanıcı adı girin.

en: Please enter an email address.
tr: Lütfen bir e-posta adresi girin.

en: Please enter your current password.
tr: Lütfen mevcut parolanızı giriniz.

en: Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
tr: Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni şifre oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

en: Please note that data erasure will not cancel a user's membership level or any active subscriptions. Please edit or delete the user through the WordPress dashboard.
tr: Veri silmenin kullanıcının üyelik seviyesini veya aktif aboneliklerini iptal etmeyeceğini lütfen unutmayın. Lütfen kullanıcıyı WordPress kontrol panelinden düzenleyin veya silin.

en: Please pass a group to add a level for.
tr: Lütfen seviye eklemek için bir grup iletin.

en: Please pass a level ID to add.
tr: Lütfen eklemek için bir seviye kimliği iletin.

en: Please pass a level to cancel.
tr: İptal etmek için lütfen bir seviye geçin.

en: Please pass a level to edit.
tr: Lütfen düzenlemek için bir seviye geçin.

en: Please pass level data to add.
tr: Lütfen eklemek için seviye verilerini iletin.

en: Please pass level data to edit.
tr: Lütfen düzenlemek için seviye verilerini iletin.

en: Plugin updated successfully.
tr: Eklenti başarıyla güncellendi.

en: Plugin: %1$s
tr: Eklenti: %1$s

en: Plus
tr: Artı

en: Plus Add On
tr: Artı Eklenti

en: Poland
tr: Polonya

en: Polish Zloty
tr: Polonya Zlotisi

en: Popular
tr: Popüler

en: Popular %s
tr: Popüler %s

en: Portugal
tr: Portekiz

en: Postal Code
tr: Posta Kodu

en: Postal code not found in database. Check that your billing address is valid.
tr: Posta kodu veritabanında bulunamadı. Fatura adresinizin geçerli olup olmadığını kontrol edin.

en: Posted %s
tr: Gönderildi %s

en: Potential Spam Checkouts
tr: Potansiyel Spam Çıkışlar

en: Pounds Sterling (&pound;)
tr: İngiliz sterlini (&pound;)

en: Predefined Date Range
tr: Önceden tanımlanmış tarih aralığı

en: Premium License Status: None
tr: Premium Lisans Durumu: Yok

en: Preview your membership site by changing the selected view below.
tr: Aşağıdaki seçili görünümü değiştirerek üyelik sitenizi önizleyin.

en: Previous Period
tr: Önceki Dönem

en: Previous Period New:
tr: Önceki Dönem Yeni:

en: Previous Period Renewals:
tr: Önceki Dönem Yenilemeleri:

en: Previous Year: %s
tr: Önceki Yıl: %s

en: Price
tr: Ücret

en: Primary Membership Page Settings
tr: Birincil Üyelik Sayfası Ayarları

en: Print
tr: Yazdır

en: Private Key
tr: Özel Anahtar

en: Problem accessing the Braintree Gateway. Please verify your PMPro Payment Settings (Keys, etc).
tr: Braintree Ağ Geçidine erişimde sorun var. Lütfen PMPro Ödeme Ayarlarınızı (Anahtarlar, vb.) doğrulayın.

en: Problem loading plans: %s
tr: Planları yükleme sorunu: %s

en: Processing...
tr: İşlem yapılıyor...

en: Processor failure.
tr: İşlemci arızası.

en: Profile Start Date Issue Detected and Fixed at %s
tr: Profil Başlangıç Tarihi Sorunu %s'de Tespit Edildi ve Düzeltildi

en: Protect access to other content including custom post types (CPTs), courses, events, products, communities, podcasts, and more. <a href="%s" rel="nofollow noopener" target="_blank">Read our documentation on restricting content</a>.
tr: Özel gönderi türleri (CPT'ler), kurslar, etkinlikler, ürünler, topluluklar, podcast'ler ve daha fazlası dahil olmak üzere diğer içeriklere erişimi koruyun. <a href="%s" rel="nofollow noopener" target="_blank">İçeriği kısıtlama hakkındaki belgelerimizi okuyun</a>.

en: Protect access to posts, pages, and content sections with built-in PMPro features. If you want to protect more content types, <a href="%s" rel="nofollow noopener" target="_blank">read our documentation on restricting content</a>.
tr: Yerleşik PMPro özellikleri ile gönderilere, sayfalara ve içerik bölümlerine erişimi koruyun. Daha fazla içerik türünü korumak istiyorsanız, <a href="%s" rel="nofollow noopener" target="_blank">içerik kısıtlama ile ilgili belgelerimizi okuyun</a>.

en: Public Key
tr: Açık Anahtar

en: Publishable Key
tr: Yayınlanabilir Anahtar

en: Puerto Rico
tr: Porto Riko

en: Qatar
tr: Katar Emirliği

en: Radio
tr: Seçim düğmesi

en: ReCAPTCHA not submitted.
tr: ReCAPTCHA gönderilmedi.

en: ReCAPTCHA validation failed. Try again.
tr: ReCAPTCHA doğrulaması başarısız oldu. Tekrar deneyin.

en: Read Only?
tr: Salt Okunur?

en: Read more about what data we collect.
tr: Hangi verileri topladığımız hakkında daha fazla bilgi edinin.

en: Read the documentation on switching to Stripe Connect
tr: Stripe Connect'e geçişle ilgili belgeleri okuyun

en: Read-Only
tr: Salt Okunur

en: Rebuild Webhook
tr: Web Kancasını yeniden oluştur

en: Recent Members
tr: Yeni Üyeler

en: Recent Orders
tr: Son Siparişler

en: Recommended: Leave unchecked. Members will still get an email confirmation from PMPro after checkout.
tr: Tavsiye edilir: İşaretlenmemiş olarak bırakın. Üyeler ödeme yaptıktan sonra PMPro'dan bir e-posta onayı almaya devam edecektir.

en: Recommended: Yes. Try the JavaScript redirects setting if you are having issues with infinite redirect loops.
tr: Tavsiye edilir: Evet. Sonsuz yönlendirme döngüleriyle ilgili sorun yaşıyorsanız JavaScript yönlendirmeleri ayarını deneyin.

en: Recurring Subscription
tr: Tekrarlanan Abonelik

en: Redirect all traffic from registration page to /subscription/?
tr: Kayıt sayfasından gelen tüm trafiği /subscription/?

en: Refund
tr: Para iadesi

en: Refund (admin)
tr: Para İadesi (admin)

en: Refund Payment
tr: Geri Ödeme

en: Refund order %s at the payment gateway. This action is permanent. The user and admin will receive an email confirmation after the refund is processed. Are you sure you want to refund this order?
tr: Ödeme ağ geçidinde %s siparişini iade edin. Bu işlem kalıcıdır. Kullanıcı ve yönetici, iade işlemi tamamlandıktan sonra bir e-posta onayı alacaktır. Bu siparişi iade etmek istediğinizden emin misiniz?

en: Refund the last payment (%s).
tr: Son ödemeyi iade edin (%s).

en: Refunded
tr: İade Edildi

en: Register
tr: Kayıt Ol

en: Registered
tr: Kayıtlı

en: Renew
tr: Yenile

en: Renew %1$s Membership
tr: %1$s Üyeliğinizi Yenileyin

en: Renew your %s membership level
tr: %s üyelik seviyenizi yenileyin

en: Renewal
tr: Yenileme

en: Renewal %s
tr: Yenileme %s

en: Renewals:
tr: Yenilemeler:

en: Renewals: %s
tr: Yenilemeler: %s

en: Replace
tr: Değiştir

en: Reports
tr: Raporlar

en: Require Membership
tr: Üyelik Gerekli

en: Require Membership Level
tr: Üyelik Seviyesi Gerektir

en: Require Terms of Service on signups?
tr: Üyelik için Hizmet Şartlarını Kabul etmeniz gerekli.

en: Require an extra confirmation after users return from PayPal.
tr: Kullanıcılar PayPal'dan döndükten sonra ekstra bir onay isteyin.

en: Require membership level to see this content.
tr: Bu içeriği görmek için üyelik seviyesi gerekir.

en: Required Field
tr: Gerekli Alan

en: Required Updates
tr: Gerekli Güncellemeler

en: Required at Checkout?
tr: Ödeme sırasında gerekli mi?

en: Reset Password
tr: Parolayı sıfırla

en: Reset Template
tr: Şablonu Sıfırla

en: Restrict Dashboard Access
tr: Gösterge Tablosu Erişimini Kısıtlama

en: Restrict Fields for Membership Levels
tr: Üyelik Seviyeleri için Alanları Kısıtla

en: Restrict Row by Level
tr: Sırayı Seviyeye Göre Kısıtla

en: Restricting members by username or email was not merged into Paid Memberships Pro. If this feature was being used, a <a href="%s" target="_blank">code recipe</a> will be needed to continue using this functionality.
tr: Üyeleri kullanıcı adı veya e-posta ile kısıtlama özelliği Ücretli Üyelikler Pro ile birleştirilmedi. Bu özellik kullanılıyorsa, bu işlevi kullanmaya devam etmek için bir <a href="%s" target="_blank">kod tarifi</a> gerekecektir.

en: Restrictions
tr: Kısıtlamalar

en: Return to the PMPro Add Ons page
tr: PMPro Eklentileri sayfasına geri dönün

en: Reunion
tr: Reunion Adası

en: Revenue
tr: Gelir

en: Review
tr: Değerlendirme

en: Role
tr: Rol

en: Roles can be changed from the %s page.
tr: Roller %s sayfasından değiştirilebilir.

en: Romania
tr: Romanya

en: Romanian Leu
tr: Romanya Leyi

en: Route service identifier not found or out of range. Check that your billing address is valid.
tr: Rota hizmeti tanımlayıcısı bulunamadı veya aralık dışında. Fatura adresinizin geçerli olup olmadığını kontrol edin.

en: Russia
tr: Rusya Federasyonu

en: Russian Ruble (&#8381;)
tr: Rus Rublesi (&#8381;)

en: Rwanda
tr: Ruanda

en: Saint Helena
tr: Aziz Helena

en: Saint Kitts and Nevis
tr: Santa Kitts ve Nevis

en: Saint Lucia
tr: Aziz Lucia

en: Saint Martin (French part)
tr: Saint Martin (Fransız kısım)

en: Saint Pierre and Miquelon
tr: Saint Pierre ve Miquelon

en: Saint Vincent and the Grenadines
tr: Saint Vincent ve Grenadin Adaları

en: Sales
tr: Satış

en: Sales Tax
tr: Satış vergisi

en: Sales and Revenue
tr: Satış ve Gelir

en: Sales and Revenue (Testing/Sandbox)
tr: Satış ve Gelir (Test/Sandbox)

en: Sandbox/Testing
tr: Sandbox/Test

en: Sao Tome and Principe
tr: Sao Tome ve Principe

en: Saudi Arabia
tr: Suudi Arabistan

en: Save All Changes
tr: Tüm Değişiklikleri Kaydet

en: Save All Settings
tr: Tüm Ayarları Kaydet

en: Save Code
tr: Kod Kaydet

en: Save Group
tr: Grup Kaydet

en: Save Level
tr: Seviye Kaydet

en: Save Order
tr: Siparişi kaydet

en: Save Settings
tr: Ayarları Kaydet

en: Save Template
tr: Şablonu Kaydet

en: Save Template and Send Email
tr: Şablonu Kaydet ve E-posta Gönder

en: Search
tr: Ara

en: Search %s
tr: Ara %s

en: Search Add Ons
tr: Arama Eklentileri

en: Search Add Ons...
tr: Arama Eklentileri...

en: Search Levels
tr: Seviye ARa

en: Search Members
tr: Üye Ara

en: Search Orders
tr: Siparişleri Ara

en: Search Results
tr: Arama Sonuçları

en: Search all levels
tr: Tüm seviyeleri ara

[ctx: Search form label]
en: Search
tr: Ara

en: Secret Word
tr: Gizli Kelime

en: Security Code (CVC)
tr: Güvenlik Kodu (CVC)

en: Security check failed.
tr: Güvenlik kontrolü başarısız oldu.

en: Security error.
tr: Güvenlik hatası.

en: Security failed to check pmpro_sendwp_install_nonce
tr: Güvenlik pmpro_sendwp_install_nonce'u kontrol edemedi

en: Select
tr: Seç

en: Select / Dropdown
tr: Seç / Açılır Menü

en: Select a level
tr: Bir seviye seçin

en: Select a level for module access
tr: Modül erişimi için bir seviye seçin

en: Select a membership level to customize this report
tr: Bu raporu özelleştirmek için bir üyelik seviyesi seçin

en: Select categories to bulk protect posts.
tr: Gönderileri toplu olarak korumak için kategorileri seçin.

en: Select report data to include
tr: Dahil edilecek rapor verilerini seçin

en: Select report month
tr: Rapor ayını seçin

en: Select report time period
tr: Rapor zaman aralığını seçin

en: Select report type
tr: Rapor türünü seçin

en: Select report year
tr: Rapor yılını seçin

en: Select the %s membership level
tr: %s üyelik seviyesini seçin

en: Select the currency for your membership site.
tr: Üyelik siteniz için para birimini seçin.

en: Select the following events to listen to:
tr: Dinlemek için aşağıdaki etkinlikleri seçin:

en: Select2 / Autocomplete
tr: Select2 / Otomatik Tamamlama

en: Select:
tr: Seç:

en: Send Email
tr: E-posta Gönder

en: Send Emails From
tr: E-posta Gönderme

en: Send User Notification
tr: Kullanıcı Bildirimi Gönder

en: Send members emails
tr: Üyelere mail gönder

en: Send membership change email to member.
tr: Üyeye üyelik değişikliği e-postası gönderin.

en: Send periodic sales and revenue updates from this site to the administration email address.
tr: Bu sitedeki periyodik satış ve gelir güncellemelerini yönetim e-posta adresine gönderin.

en: Send the new user an email about their account.
tr: Yeni kullanıcıya hesabı hakkında bir bilgilendirme e-postası gönderin.

en: SendWP is already connected.
tr: SendWP zaten bağlı.

en: Separate %s with commas
tr: %s'yi virgülle ayırın

en: Serbia
tr: Sırbistan

en: Services Paused
tr: Hizmetler Duraklatıldı

en: Set Up Your Account
tr: Hesabınızı Kurun

en: Set the duration of membership access. Note that the any future payments (recurring subscription, if any) will be cancelled when the membership expires.
tr: Üyelik erişim süresini ayarlayın. Üyelik süresi dolduğunda (varsa yinelenen abonelik) gelecekteki ödemelerin iptal edileceğini unutmayın.

en: Set the member pricing for this level. The initial payment is collected immediately at checkout. Recurring payments, if applicable, begin one cycle after the initial payment. Changing the level price only applies to new members and does not affect existing members of this level.
tr: Bu seviye için üye fiyatlandırmasını ayarlayın. İlk ödeme ödeme sırasında hemen tahsil edilir. Varsa, yinelenen ödemeler ilk ödemeden bir döngü sonra başlar. Seviye fiyatının değiştirilmesi yalnızca yeni üyeler için geçerlidir ve bu seviyedeki mevcut üyeleri etkilemez.

en: Set up is too difficult
tr: Kurmak çok zor

en: Set up the membership pages
tr: Üyelik sayfalarını ayarlayın

en: Set up your SSL certificate and payment gateway
tr: SSL sertifikanızı ve ödeme ağ geçidinizi ayarlayın

en: Set up your first membership levels from this wizard. You can set up more membership levels with additional settings later.
tr: Bu sihirbazdan ilk üyelik seviyelerinizi ayarlayın. Daha sonra ek ayarlarla daha fazla üyelik seviyesi oluşturabilirsiniz.

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Setup Complete
tr: Kurulum tamamlandı

en: Setup Wizard
tr: Kurulum Sihirbazı

en: Several frontend pages are required for your Paid Memberships Pro site.
tr: Ücretli Üyelikler Pro siteniz için birkaç ön uç sayfası gereklidir.

en: Seychelles
tr: Şeyseller

en: Share an honest review at WordPress.org.
tr: WordPress.org'da dürüst bir inceleme paylaşın.

en: Share your usage data to help us improve Paid Memberships Pro. We use this data to analyze how our plugin is meeting your needs and identify new opportunities to help you create a thriving membership business. You can always visit the Advanced Settings and change this preference.
tr: Paid Memberships Pro'yu geliştirmemize yardımcı olması için kullanım verilerinizi paylaşın. Bu verileri, eklentimizin ihtiyaçlarınızı nasıl karşıladığını analiz etmek ve başarılı bir üyelik işi oluşturmanıza yardımcı olacak yeni fırsatları belirlemek için kullanıyoruz. Gelişmiş Ayarları her zaman ziyaret edebilir ve bu tercihi değiştirebilirsiniz.

en: Sharing non-sensitive membership site data helps us analyze how our plugin is meeting your needs and identify opportunities to improve. Can be turned off under "Advanced" Settings.
tr: Hassas olmayan üyelik sitesi verilerinin paylaşılması, eklentimizin ihtiyaçlarınızı nasıl karşıladığını analiz etmemize ve iyileştirme fırsatlarını belirlememize yardımcı olur. "Gelişmiş" Ayarlar altında kapatılabilir.

en: Sharing non-sensitive membership site data helps us analyze how our plugin is meeting your needs and identify opportunities to improve. Read about what usage data is tracked:
tr: Hassas olmayan üyelik sitesi verilerinin paylaşılması, eklentimizin ihtiyaçlarınızı nasıl karşıladığını analiz etmemize ve iyileştirme fırsatlarını belirlememize yardımcı olur. Hangi kullanım verilerinin izlendiği hakkında bilgi edinin:

en: Show
tr: Göster

en: Show "Member Links" Section
tr: 'Üye Bağlantıları' Bölümünü Göster

en: Show "My Memberships" Section
tr: "Üyeliklerim" Bölümünü Göster

en: Show "Profile" Section
tr: 'Profil' Bölümünü Göster

en: Show Billing Address Fields in PMPro Checkout Form
tr: PMPro Ödeme Formunda Fatura Adresi Alanlarını Göster

en: Show Excerpts to Non-Members?
tr: Üye olmayanlara özet gösterilsin mi?

en: Show More
tr: Daha Fazla Göster

en: Show New and Renewals
tr: Yeni ve Yenilemeleri Göster

en: Show No Access Message?
tr: Erişim Yok Mesajını Göster?

en: Show Only New
tr: Yalnızca Yeni Göster

en: Show Only Renewals
tr: Sadece Yenilemeleri Göster

en: Show Payment Request Button for On-Site Payments
tr: Yerinde Ödemeler için Ödeme Talebi Düğmesini Göster

en: Show all notifications.
tr: Tüm bildirimleri göster.

en: Show all settings. I want to create an advanced membership level.
tr: Tüm ayarları göster. Gelişmiş bir üyelik seviyesi oluşturmak istiyorum.

en: Show content to:
tr: İçeriği göster:

en: Show excerpts to non-members?
tr: Üye olmayanlara alıntılar gösteriliyor mu?

en: Show field on user profile?
tr: Kullanıcı profilinde alan göster?

en: Show fields at checkout?
tr: Ödeme sırasında alanları göster?

en: Show fields on user profile?
tr: Kullanıcı profilindeki alanları göster?

en: Show no access message
tr: Erişim yok mesajını göster

en: Show only security notifications.
tr: Yalnızca güvenlik bildirimlerini göster.

en: Show warning for outdated custom page templates.
tr: Güncel olmayan özel sayfa şablonları için uyarı göster.

en: Sign Up Now
tr: Şimdi Üye Olun

en: Sign Up for !!name!! Now
tr: !!name!! Şimdi Üye Ol

en: Signups
tr: Üyelik

en: Signups and Cancellations
tr: Kayıtlar ve İptaller

en: Signups vs. All Cancellations
tr: Kayıtlar ve Tüm İptaller

en: Signups vs. Cancellations
tr: Üyelik ve İptaller

en: Signups vs. Expirations
tr: Kayıtlar ve Sona Ermeler

en: Since you already have Paid Memberships Pro installed, you can enable a "streamlined" version of LifterLMS that will let PMPro handle all checkouts, memberships, restrictions, and user fields.
tr: Paid Memberships Pro zaten yüklü olduğundan, LifterLMS'nin PMPro'nun tüm ödeme, üyelik, kısıtlama ve kullanıcı alanlarını işlemesine izin verecek "kolaylaştırılmış" bir sürümünü etkinleştirebilirsiniz.

en: Singapore
tr: Singapur

en: Singapore Dollar (&#36;)
tr: Singapur Doları (&#36;)

en: Single Pages
tr: Tekil Sayfalar

en: Single Posts
tr: Tekil Yazılar

en: Single word with no spaces. Underscores are allowed.
tr: Boşluksuz tek kelime. Alt çizgiye izin verilir.

en: Site Email Address (General Settings > Email OR Memberships > Settings > Email Settings)
tr: Site E-posta Adresi (Genel Ayarlar > E-posta VEYA Üyelikler > Ayarlar > E-posta Ayarları)

en: Site Title
tr: Site Başlığı

en: Site URL Change Detected
tr: Site URL Değişikliği Tespit Edildi

en: Site administrators must use the WordPress dashboard to update their email address.
tr: Site yöneticileri e-posta adreslerini güncellemek için WordPress kontrol panelini kullanmalıdır.

en: Skip
tr: Atla

en: Skip the extra confirmation after users return from PayPal.
tr: Kullanıcılar PayPal'dan döndükten sonra ekstra onayı atlayın.

en: Slovakia
tr: Slovakya

en: Slovenia
tr: Slovenya

en: Smart Authorization failed.
tr: Akıllı Yetkilendirme başarısız oldu.

en: Solomon Islands
tr: Solomon Adaları

en: Somalia
tr: Somali

en: Some Add Ons are now merged into the Paid Memberships Pro core plugin. The features of the following plugins are now included in PMPro by default. You should <strong>delete these unnecessary plugins</strong> from your site: <em><strong>%s</strong></em>.
tr: Bazı Eklentiler artık Paid Memberships Pro çekirdek eklentisi ile birleştirilmiştir. Aşağıdaki eklentilerin özellikleri artık varsayılan olarak PMPro'ya dahil edilmiştir. <strong>Bu gereksiz eklentileri</strong> sitenizden silmelisiniz: <em><strong>%s</strong></em>.

en: Something went wrong creating plan with PayPal; missing PROFILESTATUS.
tr: PayPal ile plan oluştururken bir şeyler yanlış gitti; PROFILESTATUS eksik.

en: Something went wrong. SendWP was not installed correctly.
tr: Bir şeyler ters gitti. SendWP doğru şekilde yüklenmemiş.

en: Sorry to see you go
tr: Gittiğinizi görmek üzücü

en: Sorry, that username is not allowed.
tr: Üzgünüz, bu kullanıcı adına izin verilmiyor.

en: Sorry, the file %s was not uploaded.
tr: Üzgünüz, %s dosyası yüklenmedi.

en: Sorry, you are not allowed to edit this user.
tr: Üzgünüz, bu kullanıcıyı düzenlemenize izin verilmiyor.

en: South Africa
tr: Güney Afrika

en: South African Rand (R)
tr: Güney Afrika Randı (R)

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
tr: Güney Georgia ve Güney Sandwich Adaları

en: South Korea
tr: Güney Kore

en: South Korean Won
tr: Güney Kore Wonu

en: Spain
tr: İspanya

en: Spam Protection Disabled
tr: Spam Koruması Devre Dışı

en: Specific Membership Levels
tr: Belirli Üyelik Seviyeleri

en: Stand-alone credits are not allowed with this processor.
tr: Bu işlemci ile bağımsız kredilere izin verilmez.

en: Standard
tr: Standart

en: Standard Add On
tr: Standart Eklenti

en: Start Date
tr: Başlangıç Tarihi

en: Starts
tr: Yılzıdlar

en: State
tr: Ülke

en: Status
tr: Durum

en: Status: %s
tr: Durum: %s

en: Step
tr: Adım

en: Stolen or lost card.
tr: Çalıntı veya kayıp kart.

en: Street name not found in Postal code. Check that your billing address is valid.
tr: Sokak adı Posta kodunda bulunamadı. Fatura adresinizin geçerli olup olmadığını kontrol edin.

en: Strength Indicator
tr: Güç Göstergesi

en: Stripe API Version
tr: Stripe API Sürümü

en: Stripe Connect
tr: Stripe Bağlantısı

en: Stripe Connect Settings
tr: Stripe Connect Ayarları

en: Stripe Connection
tr: Stripe Bağlantısı

en: Stripe Customer
tr: Stripe Müşteri

en: Stripe Tax is only available when using Stripe Checkout (the Stripe-hosted payment page). You must <a target="_blank" href="%s">activate Stripe Tax</a> in your Stripe dashboard. <a target="_blank" href="%s">More information about Stripe Tax »</a>
tr: Stripe Tax yalnızca Stripe Checkout (Stripe tarafından barındırılan ödeme sayfası) kullanıldığında kullanılabilir. Stripe kontrol panelinizde <a target="_blank" href="%s">Stripe Tax</a> özelliğini etkinleştirmeniz gerekir. <a target="_blank" href="%s">Stripe Tax hakkında daha fazla bilgi"</a>

en: Stripe Webhook Debug Mode
tr: Stripe Webhook Hata Ayıklama Modu

en: Stripe doesn't require billing address fields. Choose 'No' to hide them on the checkout page.<br /><strong>If No, make sure you disable address verification in the Stripe dashboard settings.</strong>
tr: Stripe, fatura adresi alanları gerektirmez. Ödeme sayfasında bunları gizlemek için 'Hayır'ı seçin.<br /><strong>Hayır ise, Stripe kontrol paneli ayarlarında adres doğrulamayı devre dışı bıraktığınızdan emin olun.</strong>

en: Stripe integration currently does not support trial amounts greater than $0.
tr: Stripe entegrasyon şu anda desteklenmiyor $0.

en: Stripe integration does not allow billing periods longer than 1 year.
tr: Stripe entegrasyonu, 1 yıldan daha uzun faturalandırma dönemlerine izin vermez.

en: Stripe login credentials are not set.
tr: Stripe oturum açma kimlik bilgileri ayarlanmamış.

en: Sub Total
tr: Ara Toplam

en: Subject
tr: Konu

en: Submit and Check Out
tr: Gönder ve Öde

en: Submit and Confirm
tr: Gönder ve Onayla

en: Submit and Continue
tr: Gönder ve Devam Et

en: Submit and Deactivate
tr: Gönder ve Devre Dışı Bırak

en: Submitting form
tr: Form gönderiliyor

en: Subscribe to our YouTube Channel
tr: YouTube Kanalımıza abone olun

en: Subscribe to our YouTube Channel.
tr: YouTube Kanalımıza abone olun.

en: Subscription
tr: Abonelik

en: Subscription History
tr: Abonelik Geçmişi

en: Subscription ID
tr: Abone kimliği

en: Subscription Information
tr: Abonelik Bilgileri

en: Subscription Transaction ID
tr: Abonelik Dönüşüm Numarası

en: Subscription cancelled at gateway.
tr: Abonelik ağ geçidinde iptal edildi.

en: Subscription could not be found.
tr: Abonelik bulunamadı.

en: Subscription not found.
tr: Abonelik bulunamadı.

en: Subscription saved.
tr: Abonelik kaydedildi.

en: Subscription transaction ID is empty.
tr: Abonelik işlem kimliği boş.

en: Subscription updated.
tr: Abonelik Güncellemeleri

en: Subscription: %s
tr: Abonelik: %s

en: Subscriptions
tr: Abonelikler

en: Subtotal
tr: Ara-toplam

en: Successful transaction.
tr: İşlem başarılı.

en: Support
tr: Destek

en: Support License
tr: Destek Lisansı

en: Suriname
tr: Surinam

en: Suspicious activity detected. Try again in a few minutes.
tr: Şüpheli etkinlik algılandı. Birkaç dakika sonra tekrar deneyin.

en: Svalbard and Jan Mayen
tr: Svalbard ve Jan Mayen

en: Swaziland
tr: Svaziland

en: Sweden
tr: İsveç

en: Swedish Krona
tr: İsveç Kronu

en: Swiss Franc
tr: İsviçre Frangı

en: Switzerland
tr: İsviçre

en: Sync Error
tr: Senkronizasyon Hatası

en: Sync With Gateway
tr: Ağ Geçidi ile Senkronizasyon

en: Syria
tr: Suriye

en: THIS IS A TEST EMAIL
tr: BU BİR TEST E-POSTASIDIR

en: TOS Consent
tr: TOS Onayı

en: TOS Consent History
tr: TOS Onay Geçmişi

en: Taiwan
tr: Tayvan

en: Taiwan New Dollars
tr: Tayvan Yeni Doları

en: Tajikistan
tr: Tacikistan

en: Tanzania
tr: Tanzanya

en: Tax
tr: Vergi

en: Tax IDs are only collected if you have enabled Stripe Tax. Stripe only performs automatic validation for ABN, EU VAT, and GB VAT numbers. You must verify that provided tax IDs are valid during the Session for all other numbers.
tr: Vergi kimlikleri yalnızca Stripe Tax'i etkinleştirdiyseniz toplanır. Stripe yalnızca ABN, AB KDV ve GB KDV numaraları için otomatik doğrulama gerçekleştirir. Diğer tüm numaralar için Oturum sırasında sağlanan vergi kimliklerinin geçerli olduğunu doğrulamanız gerekir.

en: Tax Rate
tr: Vergi Oranı

en: Tax State
tr: Devlet Vergisi

en: Tell us about your membership site to get up and running in 5 easy steps.
tr: Bize üyelik sitenizden bahsedin ve 5 kolay adımda çalışmaya başlayın.

en: Template
tr: Şablon

en: Template Saved
tr: Kaydedilen Şablon

en: Terms of Service
tr: Hizmet Koşulları

en: Test Mode:
tr: Test Modu:

en: Testing Only
tr: Sadece test için

en: Text
tr: Metin

en: Text Area
tr: Metin Alanı

en: Thai Baht
tr: Tayland Bahtı

en: Thailand
tr: Tayland

en: Thank you for installing our %1$s. We would like to track its usage on your site. We don't record any sensitive data, only information regarding the WordPress environment and %1$s settings, which we will use to help us make improvements to the %1$s. Tracking is completely optional.
tr: %1$s'ımızı yüklediğiniz için teşekkür ederiz. Sitenizdeki kullanımını izlemek istiyoruz. Herhangi bir hassas veri kaydetmiyoruz, yalnızca WordPress ortamı ve %1$s ayarları ile ilgili bilgileri kaydediyoruz ve bunları %1$s'de iyileştirmeler yapmamıza yardımcı olması için kullanacağız. İzleme tamamen isteğe bağlıdır.

en: Thank you for installing our %1$s. We'd like your permission to track its usage on your site and subscribe you to our newsletter. We won\'t record any sensitive data, only information regarding the WordPress environment and %1$s settings, which we will use to help us make improvements to the %1$s. Tracking is completely optional.
tr: %1$s'ımızı yüklediğiniz için teşekkür ederiz. Sitenizdeki kullanımını izlemek ve sizi bültenimize abone yapmak için izninizi istiyoruz. Herhangi bir hassas veri kaydetmeyeceğiz, yalnızca WordPress ortamı ve %1$s ayarları ile ilgili bilgileri %1$s'de iyileştirmeler yapmamıza yardımcı olması için kullanacağız. İzleme tamamen isteğe bağlıdır.

en: Thank you for opting in to tracking. Would you like to receive occasional news about this %s, including details of new features and special offers?
tr: İzlemeyi kabul ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yeni özelliklerin ve özel tekliflerin ayrıntıları da dahil olmak üzere bu %s hakkında ara sıra haber almak ister misiniz?

en: Thank you for your membership to %s. Your %s membership is now active.
tr: %s üyeliğiniz artık aktif. %s teşekkür ederiz.

en: That email address is already in use. Please log in, or use a different email address.
tr: Bu e-posta adresi zaten kullanılıyor. Lütfen giriş yapın veya farklı bir e-posta adresi kullanın.

en: That post has since been updated.
tr: Bu gönderi o zamandan beri güncellenmiştir.

en: That username is already taken. Please try another.
tr: Bu kullanıcı adı daha önce alınmış. Başka bir kullanıcı adı deneyin.

en: The "field" attribute is required in the pmpro_member shortcode.
tr: Bu pmpro_member kısa kod için "field" niteliği gereklidir.

en: The $cancel_level parameter is deprecated. Use pmpro_cancelMembershipLevel() instead.
tr: Parametre cancel_level kullanımdan kaldırılmıştır. Bunun yerine pmpro_cancelMembershipLevel() kullanın.

en: The $level_id parameter should be an integer, not an array.
tr: Parametre- $level_id bir dizi değil, bir tamsayı olmalıdır.

en: The $old_level_id parameter should be an integer, not an array.
tr: Parametre- $old_level_id parametresi bir dizi değil, bir tamsayı olmalıdır.

en: The $user parameter should be a WP_User object.
tr: $user parameter bir WP_User nesnesi olmalıdır.

en: The %1$s hook has been deprecated in Paid Memberships Pro and may not be available in future versions.
tr: %1$s kancası Paid Memberships Pro'da kullanımdan kaldırılmıştır ve gelecek sürümlerde kullanılamayabilir.

en: The %1$s hook has been deprecated in Paid Memberships Pro. Please use the %2$s hook instead.
tr: Ücretli Üyelikler Pro'da %1$s kancası kullanımdan kaldırılmıştır. Lütfen bunun yerine %2$s kancasını kullanın.

en: The %s code has been applied to your order.
tr: Siparişinize %s kodu uygulanmıştır.

en: The %s field is required.
tr: %s alanı zorunludur.

en: The %s fields are required.
tr: %s alanları zorunludur.

en: The %s gateway depends on the %s PHP extension. Please enable it, or ask your hosting provider to enable it.
tr: %s ağ geçidi %s PHP uzantısına bağlıdır. Lütfen etkinleştirin veya barındırma sağlayıcınızdan etkinleştirmesini isteyin.

en: The %s plugin should not be network activated. Activate on each individual site's plugin page.
tr: %s eklentisi ağda etkinleştirilmemelidir. Her bir sitenin eklenti sayfasında etkinleştirin.

en: The <strong>total</strong> number of recurring billing cycles for this level, including the trial period (if applicable) but not including the initial payment. Set to zero if membership is indefinite.
tr: Bu düzeyi (varsa) deneme süresi de dahil olmak üzere ancak ilk ödeme hariç, döngüleri yinelenen fatura <strong>Toplam</strong> sayısı. Üyeliği süresiz ise sıfır olarak ayarlayın.

en: The Braintree Gateway requires PHP 5.4.45 or greater. We recommend upgrading to PHP %s or greater. Ask your host to upgrade.
tr: Braintree Ağ Geçidi PHP 5.4.45 veya daha üstünü gerektirir. PHP %s veya üstüne yükseltmenizi öneririz. Ev sahibinizden yükseltme yapmasını isteyin.

en: The Memberships menu has moved. Check out the new dashboard. The Membership Levels and Discount Codes pages can now be found under <a href="%s">Settings</a>.
tr: Üyelikler menüsü taşındı. Yeni kontrol paneline göz atın. Üyelik Seviyeleri ve İndirim Kodları sayfaları artık <a href="%s">Ayarlar</a> altında bulunabilir.

en: The PayPal Token was lost.
tr: PayPal Token kaybedildi.

en: The Stripe Gateway requires PHP 5.3.29 or greater. We recommend upgrading to PHP %s or greater. Ask your host to upgrade.
tr: Stripe Ağ Geçidi PHP 5.3.29 veya daha üstünü gerektirir. PHP %s veya daha yüksek bir sürüme yükseltmenizi öneririz. Ev sahibinizden yükseltme yapmasını isteyin.

en: The amount to be billed one cycle after the initial payment.
tr: İlk ödemeden sonra fatura edilecek miktar.

en: The authorization has already been captured.
tr: Yetki çoktan ele geçirilmiştir.

en: The authorization has already been reversed.
tr: Yetki çoktan tersine çevrilmiştir.

en: The billing details for some of your discount codes are not supported by your gateway.
tr: İndirim kodlarınızdan bazılarının fatura bilgileri ağ geçidiniz tarafından desteklenmiyor.

en: The billing details for some of your membership levels is not supported by Braintree.
tr: Üyelik seviyeleri bazı fatura bilgileri Braintree tarafından desteklenmiyor.

en: The billing details for some of your membership levels is not supported by Payflow.
tr: Üyelik seviyeleri bazı fatura bilgileri Payflow tarafından desteklenmiyor.

en: The billing details for some of your membership levels is not supported by Stripe.
tr: Üyelik düzeyleri bazı fatura bilgileri Stripe tarafından desteklenmiyor.

en: The billing details for some of your membership levels is not supported by TwoCheckout.
tr: Üyelik seviyeleri bazı fatura bilgileri TwoCheckout tarafından desteklenmiyor.

en: The billing details for this discount code are not supported by your gateway.
tr: Bu indirim kodunun faturalama ayrıntıları ağ geçidiniz tarafından desteklenmiyor.

en: The billing details for this level are not supported by 2Checkout. Please review the notes in the Billing Details section below.
tr: Bu seviye için fatura bilgileri 2Checkout tarafından desteklenmiyor. Aşağıda Fatura Ayrıntıları bölümünde notları gözden geçirin.

en: The billing details for this level are not supported by Braintree. Please review the notes in the Billing Details section below.
tr: Bu seviye için fatura bilgileri Braintree tarafından desteklenmiyor. Aşağıda Fatura Ayrıntıları bölümünde notları gözden geçirin.

en: The billing details for this level are not supported by Payflow. Please review the notes in the Billing Details section below.
tr: Bu seviye için fatura bilgileri Payflow tarafından desteklenmiyor. Aşağıda Fatura Ayrıntıları bölümünde notları gözden geçirin.

en: The billing details for this level are not supported by Stripe. Please review the notes in the Billing Details section below.
tr: Bu seviye için fatura bilgileri Stripe tarafından desteklenmiyor. Aşağıda Fatura Ayrıntıları bölümünde notları gözden geçirin.

en: The capture or credit is not voidable because the capture or credit information has already been submitted to your processor. Or, you requested a void for a type of transaction that cannot be voided.
tr: Yakalama veya kredi bilgileri işlemcinize zaten gönderilmiş olduğundan yakalama veya kredi iptal edilemez. Ya da iptal edilemeyen bir işlem türü için iptal talebinde bulundunuz.

en: The card has reached the credit limit.
tr: Kart limiti doldu.

en: The card type is not accepted by the payment processor.
tr: Kart türü ödeme işlemcisi tarafından kabul edilmiyor.

en: The card type sent is invalid or does not correlate with the credit card number.
tr: Gönderilen kart türü geçersiz veya kredi kartı numarasıyla ilişkili değil.

en: The card was declined.
tr: Kart reddedildi.

en: The customer matched an entry on the processors negative file.
tr: Müşteri, işlemcinin negatif dosyasındaki bir kayıtla eşleşti.

en: The discount code could not be found.
tr: İndirim kupon kodu bulunamadı.

en: The discount codes with issues are highlighted below.
tr: Sorunlu indirim kodları aşağıda vurgulanmıştır.

en: The email address entered is in an invalid format. Please try again.
tr: Girmiş olduğunuz e-posta adresinin biçimi geçersiz. Lütfen tekrar deneyin.

en: The email address is not correct.
tr: E-posta adresi doğru değil.

en: The email address isn&#8217;t correct.
tr: E-posta adresi doğru değil.

en: The email could not be sent. This site may not be correctly configured to send emails.
tr: E-posta gönderilemedi. Bu site e-posta göndermek için doğru şekilde yapılandırılmamış olabilir.

en: The following active Add Ons are not compatible with your membership level setup: %s
tr: Aşağıdaki etkin Eklentiler üyelik seviyesi kurulumunuzla uyumlu değildir: %s

en: The following pages have been created for you
tr: Aşağıdaki sayfalar sizin için oluşturuldu

en: The initial amount collected at registration.
tr: Kayıt sırasında toplanan ilk miktarı.

en: The levels with issues are highlighted below.
tr: Seviyelerle ilgili sorunlara aşağıdaki şekilde vurgu yapılmıştır.

en: The license key you entered is invalid. Please try again.
tr: Girdiğiniz lisans anahtarı geçersiz. Lütfen tekrar deneyin.

en: The most complete member management and membership subscriptions plugin for WordPress.
tr: WordPress için en eksiksiz üye yönetimi ve üyelik abonelikleri eklentisi.

en: The name of the custom payment method that will show on the frontend of your site. Useful for manual payment methods name like Wire Transfer, Direct Deposit, or Cash. Defaults to "Pay By Check".
tr: Sitenizin ön ucunda gösterilecek özel ödeme yönteminin adı. Havale, Doğrudan Para Yatırma veya Nakit gibi manuel ödeme yöntemleri için kullanışlıdır. Varsayılan olarak "Çekle Öde".

en: The new level is %s.
tr: Yeni seviye %s'dir.

en: The order to refund does not belong to this user.
tr: İade edilecek sipariş bu kullanıcıya ait değildir.

en: The payment gateway doesn't support this credit/debit card type.
tr: Ödeme ağ geçidi bu kredi/banka kartı türünü desteklemiyor.

en: The pmpro_cancelMembershipLevel() function should be used to cancel membership levels.
tr: Üyelik seviyelerini iptal etmek için pmpro_cancelMembershipLevel() fonksiyonu kullanılmalıdır.

en: The price for membership is <strong>%1$s every %2$d %3$s</strong>.
tr: Üyelik ücreti <strong>%1$s her %2$d %3$s</strong>'dir.

en: The price for membership is <strong>%1$s per %2$s</strong>.
tr: Üyelik ücreti <strong>%2$s</strong> başına %1$s'dir.

en: The price for membership is <strong>%s</strong> now
tr: Üyelik ücreti<strong>%s</strong>

en: The referenced request id is invalid for all follow-on transactions.
tr: Başvurulan talep kimliği tüm takip eden işlemler için geçersizdir.

en: The request ID is invalid.
tr: Talep kimliği geçersiz.

en: The request is missing one or more required fields.
tr: Talepte bir veya daha fazla gerekli alan eksik.

en: The requested amount exceeds the originally authorized amount.
tr: Talep edilen miktar, başlangıçta yetkilendirilen miktarı aşmaktadır.

en: The requested transaction amount must match the previous transaction amount.
tr: Talep edilen işlem tutarı önceki işlem tutarıyla eşleşmelidir.

en: The site administrator can manually cancel a user's membership through the WordPress admin or the member can cancel their own membership through your site. This email is sent to the member as confirmation of a cancelled membership.
tr: Site yöneticisi, WordPress yöneticisi aracılığıyla bir kullanıcının üyeliğini manuel olarak iptal edebilir veya üye siteniz aracılığıyla kendi üyeliğini iptal edebilir. Bu e-posta, iptal edilen üyeliğin onayı olarak üyeye gönderilir.

en: The site administrator can manually cancel a user's membership through the WordPress admin or the member can cancel their own membership through your site. This email is sent to the site administrator as confirmation of a cancelled membership.
tr: Site yöneticisi, WordPress yöneticisi aracılığıyla bir kullanıcının üyeliğini manuel olarak iptal edebilir veya üye siteniz aracılığıyla kendi üyeliğini iptal edebilir. Bu e-posta, iptal edilen üyeliğin onayı olarak site yöneticisine gönderilir.

en: The site administrator can manually update a user's membership level through the WordPress admin. This email notifies the member of the level update.
tr: Site yöneticisi, WordPress yöneticisi aracılığıyla bir kullanıcının üyelik düzeyini manuel olarak güncelleyebilir. Bu e-posta, üyeye seviye güncellemesini bildirir.

en: The site administrator can manually update a user's membership level through the WordPress admin. This email notifies the site administrator of the level update.
tr: Site yöneticisi, WordPress yöneticisi aracılığıyla bir kullanıcının üyelik düzeyini manuel olarak güncelleyebilir. Bu e-posta, site yöneticisine seviye güncellemesini bildirir.

en: The transaction has already been settled or reversed.
tr: İşlem halihazırda sonuçlandırılmış veya tersine çevrilmiştir.

en: The user has a subscription for this level, but does not have a membership for this level. Old payment subscriptions should be cancelled using the Member History tool below.
tr: Kullanıcının bu seviye için bir aboneliği var, ancak bu seviye için bir üyeliği yok. Eski ödeme abonelikleri aşağıdaki Üye Geçmişi aracı kullanılarak iptal edilmelidir.

en: The user has an active subscription for the %s level. The subscription should be cancelled using the Member History tool below.
tr: Kullanıcının %s seviyesi için aktif bir aboneliği var. Abonelik, aşağıdaki Üye Geçmişi aracı kullanılarak iptal edilmelidir.

en: The user has multiple active subscriptions for this level. Old payment subscriptions should be cancelled using the Member History tool below.
tr: Kullanıcının bu seviye için birden fazla aktif aboneliği var. Eski ödeme abonelikleri aşağıdaki Üye Geçmişi aracı kullanılarak iptal edilmelidir.

en: The user has multiple levels from this group. Saving this profile will remove all levels besides for the one selected below. The user's current levels from this group are:
tr: Kullanıcı bu gruptan birden fazla seviyeye sahiptir. Bu profilin kaydedilmesi, aşağıda seçilen seviye dışındaki tüm seviyeleri kaldıracaktır. Kullanıcının bu gruptaki mevcut seviyeleri şunlardır:

en: The user's membership has been cancelled.
tr: Kullanıcının üyeliği iptal edildi.

en: There are JavaScript errors on the page. Please contact the webmaster.
tr: Sayfada JavaScript hataları var. Lütfen webmaster ile iletişime geçin.

en: There are many ways you can help support Paid Memberships Pro.
tr: Paid Memberships Pro'yu desteklemeye yardımcı olabileceğiniz birçok yol vardır.

en: There are no membership levels in this group.
tr: Bu grupta herhangi bir üyelik seviyesi bulunmamaktadır.

en: There is a problem with your CyberSource merchant configuration.
tr: CyberSource satıcı yapılandırmanızla ilgili bir sorun var.

en: There is no account with that username or email address.
tr: Bu kullanıcı adıyla veya e-posta adresi ile bir hesap yok.

en: There was a potential issue while setting the 'Profile Start Date' for a user's subscription at checkout. PayPal does not allow one to set a Profile Start Date further than 1 year out. Typically, this is not an issue, but sometimes a combination of custom code or add ons for PMPro (e.g. the Prorating or Auto-renewal Checkbox add ons) will try to set a Profile Start Date out past 1 year in order to respect an existing user's original expiration date before they checked out. The user's information is below. PMPro has allowed the checkout and simply restricted the Profile Start Date to 1 year out with a possible additional free Trial of up to 1 year. You should double check this information to determine if maybe the user has overpaid or otherwise needs to be addressed. If you get many of these emails, you should consider adjusting your custom code to avoid these situations.
tr: Ödeme sırasında bir kullanıcının aboneliği için 'Profil Başlangıç Tarihi' ayarlanırken olası bir sorun vardı. PayPal, 1 yıldan daha ileri bir Profil Başlangıç Tarihi ayarlanmasına izin vermiyor. Tipik olarak bu bir sorun değildir, ancak bazen PMPro için özel kod veya eklentilerin bir kombinasyonu (örneğin, Prorating veya Auto-renewal Checkbox eklentileri), mevcut bir kullanıcının ödeme yapmadan önceki orijinal son kullanma tarihine saygı duymak için 1 yıldan sonra bir Profil Başlangıç Tarihi ayarlamaya çalışacaktır. Kullanıcının bilgileri aşağıdadır. PMPro ödeme yapılmasına izin verdi ve Profil Başlangıç Tarihini 1 yıla kadar olası bir ek ücretsiz Deneme ile 1 yıl ile sınırlandırdı. Kullanıcının fazla ödeme yapıp yapmadığını veya başka bir şekilde ele alınması gerekip gerekmediğini belirlemek için bu bilgileri iki kez kontrol etmelisiniz. Bu e-postalardan çok sayıda alıyorsanız, bu durumlardan kaçınmak için özel kodunuzu ayarlamayı düşünmelisiniz.

en: There was a problem logging you out.
tr: Oturumunuzu kapatırken bir sorun oluştu.

en: There was a problem updating your password
tr: Şifrenizi güncellerken bir sorun oluştu

en: There was a problem with your username or password.
tr: Kullanıcı adınız veya şifrenizle ilgili bir sorun oluştu.

en: There was an error cancelling a subscription from your website. Check your payment gateway to see if the subscription is still active.
tr: Web sitenizden bir abonelik iptal edilirken bir hata oluştu. Aboneliğin hala aktif olup olmadığını görmek için ödeme ağ geçidinizi kontrol edin.

en: There was an error deleting the webhook.
tr: Web kancasını silerken bir hata oluştu.

en: There was an error removing the membership level for user with ID=%d. You will want to check your payment gateway to see if their subscription is still active.
tr: ID=%d olan kullanıcı için üyelik seviyesini kaldırırken bir hata oluştu. Aboneliğinin hala aktif olup olmadığını görmek için ödeme ağ geçidinizi kontrol etmek isteyeceksiniz.

en: There was an error saving the subscription.
tr: Aboneliği kaydederken bir hata oluştu.

en: There was an error setting up your account. Please contact us.
tr: Hesabınızı oluştururken bir hata oluştu. Lütfen bizimle iletişime geçin.

en: There was an issue validating your license key: %s
tr: Lisans anahtarınızın doğrulanmasında bir sorun oluştu: %s

en: There was an unexpected error regarding your email. Please try again
tr: E-postanızla ilgili beklenmedik bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyin

en: There were errors in the form.
tr: Formda hatalar vardı.

en: There were errors updating the level values:
tr: Seviye değerlerinde hatalar bulunuyor.

en: These are users who were created during the Paid Memberships Pro checkout process but haven't yet completed checkout or performed any other action on your site. You should periodically delete users from this list if the Registered date is more than a few days old.
tr: Bunlar, Paid Memberships Pro ödeme işlemi sırasında oluşturulmuş ancak henüz ödeme işlemini tamamlamamış veya sitenizde başka bir işlem gerçekleştirmemiş kullanıcılardır. Kayıt tarihi birkaç günden daha eski olan kullanıcıları düzenli aralıklarla bu listeden silmelisiniz.

en: These user fields were added via custom code to hook into the following location:
tr: Bu kullanıcı alanları, aşağıdaki konuma bağlanmak için özel kod aracılığıyla eklenmiştir:

en: This Month
tr: Bu Ay

en: This Week
tr: Bu Hafta

en: This Year
tr: Bu Yıl

en: This block has content visibility settings.
tr: Bu blok içerik görünürlük ayarlarına sahiptir.

en: This content is for members only. Visit the site and log in/register to read.
tr: Bu içerik sadece üyeler içindir. Siteyi ziyaret edin ve okumak için kayıt / giriş yapın.

en: This debug information for your Paid Memberships Pro installation can assist you in getting support.
tr: Paid Memberships Pro kurulumunuz için bu hata ayıklama bilgileri, destek almanıza yardımcı olabilir.

en: This discount code does not apply to this membership level.
tr: Bu indirim kupon kodu üyelik seviyesi için geçerli değildir.

en: This discount code expired on %s.
tr: Bu indirim kupon kodu %s tarihinde sona ermiştir .

en: This discount code goes into effect on %s.
tr: Bu indirim kodu %s tarihinde kullanıma açılır.

en: This discount code is no longer valid.
tr: Bu indirim kodunu artık geçerli değil.

en: This discount code is okay.
tr: İndirim kodu tamam

en: This email is already registered, please choose another one.
tr: Bu e-posta zaten kayıtlı, lütfen başka bir tane seçin.

en: This email is automatically generated by your WordPress site and sent to your Administration Email Address set under Settings > General in your WordPress dashboard.
tr: Bu e-posta WordPress siteniz tarafından otomatik olarak oluşturulur ve WordPress kontrol panelinizde Ayarlar > Genel altında ayarlanan Yönetim E-posta Adresinize gönderilir.

en: This email is sent out if a recurring payment has failed for a member, usually due to an expired or cancelled credit card. This email is sent to the site administrator.
tr: Bu e-posta, genellikle süresi dolan veya iptal edilen bir kredi kartı nedeniyle bir üye için yinelenen bir ödeme başarısız olursa gönderilir. Bu e-posta site yöneticisine gönderilir.

en: This email is sent out if a recurring payment has failed, usually due to an expired or cancelled credit card. This email is sent to the member to allowing them time to update payment information without a disruption in access to your site.
tr: Bu e-posta, genellikle süresi dolan veya iptal edilen bir kredi kartı nedeniyle yinelenen bir ödeme başarısız olduğunda gönderilir. Bu e-posta, sitenize erişimde bir kesinti olmadan ödeme bilgilerini güncellemeleri için üyeye zaman tanımak amacıyla gönderilir.

en: This email is sent to the admin as confirmation of a refunded payment. The email is sent after your membership site receives notification of a successful payment refund through your gateway.
tr: Bu e-posta, iade edilen bir ödemenin onayı olarak yöneticiye gönderilir. E-posta, üyelik siteniz ağ geçidiniz üzerinden başarılı bir ödeme iadesi bildirimi aldıktan sonra gönderilir.

en: This email is sent to the member as confirmation of a refunded payment. The email is sent after your membership site receives notification of a successful payment refund through your gateway.
tr: Bu e-posta, iade edilen bir ödemenin onayı olarak üyeye gönderilir. E-posta, üyelik siteniz ağ geçidiniz üzerinden başarılı bir ödeme iadesi bildirimi aldıktan sonra gönderilir.

en: This email is sent to the member each time a new subscription payment is made.
tr: Bu e-posta, her yeni abonelik ödemesi yapıldığında üyeye gönderilir.

en: This email is sent to the member when their expiration date is approaching, at an interval based on the term of the membership.
tr: Bu e-posta, üyeliğin süresine bağlı olarak bir aralıkta, son kullanma tarihi yaklaştığında üyeye gönderilir.

en: This email is sent to the member when their membership expires.
tr: Bu e-posta üyeye, üyeliği sona erdiğinde gönderilir.

en: This email is sent to the site administrator when an attempted membership checkout requires additional customer authentication.
tr: Bu e-posta, bir üyelik ödemesi denemesi ek müşteri kimlik doğrulaması gerektirdiğinde site yöneticisine gönderilir.

en: This email is sent to the user when an attempted membership checkout requires additional customer authentication.
tr: Bu e-posta, bir üyelik ödemesi denemesi ek müşteri kimlik doğrulaması gerektirdiğinde kullanıcıya gönderilir.

en: This email is sent when a member's payment method will be expiring soon. This allows the member to update their payment method before a payment failure, which may result in lost access to member features.
tr: Bu e-posta, bir üyenin ödeme yönteminin süresi yakında dolacaksa gönderilir. Bu, üyenin üye özelliklerine erişimini kaybetmesine neden olabilecek bir ödeme hatasından önce ödeme yöntemini güncellemesine olanak tanır.

en: This email is sent when there is a general message that needs to be communicated to the site administrator.
tr: Bu e-posta, site yöneticisine iletilmesi gereken genel bir mesaj olduğunda gönderilir.

en: This gateway is for membership sites with Free levels or for sites that accept payment offline.
tr: Bu ağ geçidi, Ücretsiz seviyeleri olan üyelik siteleri veya çevrimdışı ödeme kabul eden siteler içindir.

en: This gateway option is in beta. Some functionality may not be available. Please contact Paid Memberships Pro with any issues you run into. <strong>Please be sure to upgrade Paid Memberships Pro to the latest versions when available.</strong>
tr: Bu ağ geçidi seçeneği beta aşamasındadır. Bazı işlevler mevcut olmayabilir. Karşılaştığınız herhangi bir sorunla ilgili olarak lütfen Paid Memberships Pro ile iletişime geçin. <strong>Lütfen Paid Memberships Pro'yu mevcut olduğunda en son sürümlere yükselttiğinizden emin olun</strong>.

en: This is a membership confirmation welcome email sent to a new member or to existing members that change their level and complete a paid checkout on the site.
tr: Bu, yeni bir üyeye veya seviyelerini değiştiren ve sitede ücretli bir ödeme işlemini tamamlayan mevcut üyelere gönderilen bir üyelik onayı karşılama e-postasıdır.

en: This is a membership confirmation welcome email sent to a new member or to existing members that change their level using the "%s (Pay by Check)" gateway.
tr: Bu, yeni bir üyeye veya "%s (Çekle Ödeme)" ağ geçidini kullanarak seviyelerini değiştiren mevcut üyelere gönderilen bir üyelik onayı karşılama e-postasıdır.

en: This is a membership confirmation welcome email sent to a new member or to existing members that change their level when the level has no charge.
tr: Bu, yeni bir üyeye veya seviyesini değiştiren mevcut üyelere, seviyenin ücretli olmadığı durumlarda gönderilen bir üyelik onayı karşılama e-postasıdır.

en: This is a test order used with the PMPro Email Templates addon.
tr: Bu, PMPro E-posta Şablonları eklentisi ile kullanılan bir test siparişidir.

en: This is the closing message included in every email sent to members and the site administrator through Paid Memberships Pro.
tr: Bu, Paid Memberships Pro aracılığıyla üyelere ve site yöneticisine gönderilen her e-postada yer alan kapanış mesajıdır.

en: This is the membership confirmation email sent to the site administrator for every membership checkout that has no charge.
tr: Bu, ücret alınmayan her üyelik ödemesi için site yöneticisine gönderilen üyelik onay e-postasıdır.

en: This is the membership confirmation email sent to the site administrator for every membership checkout using the "%s (Pay by Check)" gateway.
tr: Bu, "%s (Çekle Ödeme)" ağ geçidi kullanılarak yapılan her üyelik ödemesi için site yöneticisine gönderilen üyelik onay e-postasıdır.

en: This is the membership confirmation email sent to the site administrator for every paid membership checkout on the site.
tr: Bu, sitedeki her ücretli üyelik ödemesi için site yöneticisine gönderilen üyelik onay e-postasıdır.

en: This is the opening message included in every email sent to members and the site administrator through Paid Memberships Pro.
tr: Bu, Paid Memberships Pro aracılığıyla üyelere ve site yöneticisine gönderilen her e-postada yer alan açılış mesajıdır.

en: This membership does not expire.
tr: Bu üyeliğin süresi dolmaz.

en: This membership will expire on %s.
tr: Bu üyelik %s tarihinde sona erecek.

en: This post is already protected for this level because it is within a category that requires membership.
tr: Ücretli üye olmayı gerektiren bir kategori içeriğini okumaya çalışıyorsunuz.

en: This report offers a detailed view of data points by user and member. For various reasons, the numbers below will not perfectly match up to other tracking you might be doing (such as the data provided by an analytics plugin).
tr: Bu rapor, kullanıcı ve üyeye göre veri noktalarının ayrıntılı bir görünümünü sunar. Çeşitli nedenlerden dolayı, aşağıdaki sayılar yapıyor olabileceğiniz diğer izleme işlemleriyle (bir analiz eklentisi tarafından sağlanan veriler gibi) tam olarak eşleşmeyecektir.

en: This section shows an overview of active membership levels for this member. Use the %1$s to manage this member.
tr: Bu bölüm, bu üye için aktif üyelik seviyelerine genel bir bakışı gösterir. Bu üyeyi yönetmek için %1$s'i kullanın.

en: This subscription is not recurring. So you don't need to update your billing information.
tr: Bu abonelik yinelenen değil. Fatura bilgilerinizi güncellemek zorunda değilsiniz.

en: This user does not have any membership levels.
tr: Bu kullanıcının herhangi bir üyelik seviyesi yok.

en: This user does not have any subscriptions.
tr: Bu kullanıcının herhangi bir aboneliği yok.

en: This user does not have the membership level that this subscription is for.
tr: Bu kullanıcı, bu aboneliğin ait olduğu üyelik seviyesine sahip değil.

en: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
tr: Bu kullanıcı adı geçersiz karakterler kullandığından uygun değil. Lütfen geçerli bir kullanıcı adı girin.

en: This warning is shown because you have more than one level group or a level group that allows multiple selections. To continue using these Add Ons, you should move all levels to a single "one level per" group.
tr: Bu uyarı, birden fazla seviye grubunuz veya birden fazla seçime izin veren bir seviye grubunuz olduğu için gösterilir. Bu Eklentileri kullanmaya devam etmek için tüm seviyeleri tek bir "her seviye için bir" gruba taşımalısınız.

en: This webpage is being served over HTTP, but the Stripe Payment Request Button will only work on pages being served over HTTPS. To resolve this, you must <a target="_blank" href="%s" title="Configuring WordPress to Always Use HTTPS/SSL">set up WordPress to always use HTTPS</a>.
tr: Bu web sayfası HTTP üzerinden sunuluyor, ancak Stripe Ödeme Talebi Düğmesi yalnızca HTTPS üzerinden sunulan sayfalarda çalışacaktır. Bunu çözmek için <a target="_blank" href="%s" title="WordPress'i Her Zaman HTTPS/SSL Kullanacak Şekilde Yapılandırma">WordPress'i her zaman HTTPS</a> kullanacak şekilde ayarlamanız gerekir.

en: This website has additional user fields that are set up with code. Coded fields cannot be edited here and will show in addition to the fields set up on this page.
tr: Bu web sitesinde kodla ayarlanmış ek kullanıcı alanları vardır. Kodlanmış alanlar burada düzenlenemez ve bu sayfada ayarlanan alanlara ek olarak gösterilir.

en: This will be generated when you save.
tr: Kaydettiğinizde oluşturulur.

en: This will disconnect all sites using this Stripe account from Stripe in test mode only.
tr: Bu, bu Stripe hesabını kullanan tüm sitelerin Stripe ile bağlantısını yalnızca test modunda kesecektir.

en: This will disconnect all sites using this Stripe account from Stripe. Users will not be able to complete membership checkout or update their billing information. Existing subscriptions will not be affected at the gateway, but new recurring orders will not be created in this site.
tr: Bu işlem, bu Stripe hesabını kullanan tüm sitelerin Stripe ile bağlantısını kesecektir. Kullanıcılar üyelik ödemesini tamamlayamayacak veya fatura bilgilerini güncelleyemeyecektir. Mevcut abonelikler ağ geçidinden etkilenmeyecek, ancak bu sitede yeni yinelenen siparişler oluşturulmayacaktır.

en: This will send the user an email with their username and a link to reset their password. For security reasons, this email does not include the unencrypted password.
tr: Bu, kullanıcıya kullanıcı adını ve şifresini sıfırlamak için bir bağlantı içeren bir e-posta gönderecektir. Güvenlik nedeniyle, bu e-posta şifrelenmemiş parolayı içermez.

en: Timor-Leste
tr: Doğu Timor

en: To
tr: Kime

en: To adjust the frequency of this message or disable these emails completely, you can <a %s>update the "Activity Email Frequency" setting here</a>.
tr: Bu mesajın sıklığını ayarlamak veya bu e-postaları tamamen devre dışı bırakmak için <a %s>"Etkinlik E-posta Sıklığı" ayarını buradan güncelleyebilirsiniz</a>.

en: To delete all PMPro data from the database, set to Yes, deactivate PMPro, and then click to delete PMPro from the plugins page.
tr: Tüm PMPro verilerini veritabanından silmek için Evet olarak ayarlayın, PMPro'yu devre dışı bırakın ve ardından PMPro'yu eklentiler sayfasından silmek için tıklayın.

en: To fully integrate with 2Checkout, be sure to use the following for your INS URL and Approved URL
tr: 2Checkout ile tam entegrasyon için INS URL'niz ve Onaylanan URL'niz için aşağıdakileri kullandığınızdan emin olun

en: To fully integrate with Authorize.net, be sure to set your Silent Post URL to
tr: Authorize.net ile tam entegre ederek, Silent Post URL kümesinden emin olun.

en: To fully integrate with Braintree, be sure to set your Web Hook URL to
tr: Braintree ile tam entegre ederek, Web Hook URL kümesinden emin olun.

en: To fully integrate with PayPal, be sure to set your IPN Handler URL to
tr: PayPal ile tam entegre ederek, IPN Handler URL kümesinden emin olun.

en: To hide ads in your template code, use code like the following
tr: Şablon kodunda reklamları gizlemek için, aşağıdaki gibi bir kod kullanabilirsiniz

en: Today
tr: Bugün

en: Toggle orders by price for %s
tr: Siparişleri %s için fiyata göre değiştir

en: Token
tr: Jeton

en: Total
tr: Toplam

en: Total Paid
tr: Toplam Ödenen

en: Total:
tr: Toplam:

en: Total: %s
tr: Toplam: %s

en: Transaction IDs
tr: İşlem Kimlikleri

en: Transaction Key
tr: İşlem Anahtarı

en: Transaction Security Key
tr: İşlem Güvenlik Anahtarı

en: Translation Dashboard
tr: Çeviri Paneli

en: Trial
tr: Deneme

en: Trial Billing Amount
tr: Deneme Fatura Miktarı

en: Trial membership that captures recurring payment info at checkout.
tr: Ödeme sırasında yinelenen ödeme bilgilerini yakalayan deneme üyeliği.

en: Trial pricing has been applied to the first %d payments.
tr: Deneme fiyatlandırması ilk %d ödemelerine uygulandı.

en: Trial pricing has been applied to the first payment.
tr: İlk ödemeye deneme fiyatı uygulanmıştır.

en: Trinidad and Tobago
tr: Trinidad ve Tobago

en: Tunisia
tr: Tunus

en: Turkey
tr: Türkiye

en: Turkish Lira
tr: Türk Lirası

en: Turkmenistan
tr: Türkmenistan

en: Turks and Caicos Islands
tr: Turks ve Caicos Adaları

en: Type
tr: Tür

en: U.S. Virgin Islands
tr: Amerika Virgin Adaları

en: US Armed Forces
tr: ABD Silahlı Kuvvetleri

en: US Dollars (&#36;)
tr: Amerikan Doları

en: US only. If values are given, tax will be applied for any members ordering from the selected state. For non-US or more complex tax rules, use the %s.
tr: Yalnızca ABD. Değerler verilirse, seçilen eyaletten sipariş veren tüm üyeler için vergi uygulanacaktır. ABD dışı veya daha karmaşık vergi kuralları için %s'yi kullanın.

en: Ukraine
tr: Ukrayna

en: Ukrainian Hryvnia (&#8372;)
tr: Ukrayna Grivnası (&#8372;)

en: Unable to access .htaccess file
tr: .htaccess dosyasına erişilemiyor

en: Unable to add/update user fields for this member
tr: Bu üye için kullanıcı alanları eklenemiyor/güncellenemiyor

en: Unable to verify or correct address. Check that your billing address is valid.
tr: Adres doğrulanamıyor veya düzeltilemiyor. Fatura adresinizin geçerli olup olmadığını kontrol edin.

en: Uninstall PMPro on deletion?
tr: PMPro silindiğinde kaldırılsın mı?

en: United Arab Emirates
tr: Birleşik Arap Emirlikleri

en: United Kingdom
tr: Birleşik Krallık

en: United States
tr: Amerika Birleşik Devletleri

en: United States Minor Outlying Islands
tr: ABD Küçük Harici Adaları

en: Unknown Member
tr: Bilinmeyen Üye

en: Unknown email address. Check again or try your username.
tr: Bilinmeyen e-posta adresi. Tekrar kontrol edin ya da kullanıcı adınızla deneyin.

en: Unknown error generating account. Please contact us to set up your membership.
tr: Hesap oluşturulurken bilinmeyen hata. Üyeliğinizi ayarlamak için lütfen bizimle iletişime geçin.

en: Unknown error.
tr: Bilinmeyen hata.

en: Unknown error: Authorization failed.
tr: Bilinmeyen Hata: Doğrulama başarısız.

en: Unknown error: Initial payment failed.
tr: Bilinmeyen Hata: İlk ödeme başarısız.

en: Unknown error: Payment failed.
tr: Bilinmeyen Hata: Geçersiz ödeme

en: Unsupported character set. Verify the character set that you are using to process transactions.
tr: Desteklenmeyen karakter kümesi. İşlemleri işlemek için kullandığınız karakter kümesini doğrulayın.

en: Update
tr: Güncelle

en: Update %s
tr: %s güncelle

en: Update Billing Info
tr: Fatura Bilgisini Güncelle

en: Update Member
tr: Güncel Üye

en: Update Now
tr: Şimdi Güncelle

en: Update Plugin
tr: Eklentiyi Güncelle

en: Update Profile
tr: Profili Güncelle

en: Update Subscription Level
tr: Abonelik Seviyesini Güncelle

en: Update User Info
tr: Kullanıcı Bilgilerini Güncelle

en: Update complete.
tr: Güncelleştirme tamamlandı.

en: Update my primary domain and reactivate all services
tr: Birincil etki alanımı güncelleyin ve tüm hizmetleri yeniden etkinleştirin

en: Updates Required
tr: Gerekli Güncellemeler

en: Updates are processing. This may take a few minutes to complete.
tr: Güncellemeler işleniyor. Bu işlemin tamamlanması birkaç dakika sürebilir.

en: Updating Paid Memberships Pro
tr: Ücretli Üyelikleri Güncelleme Pro

en: Upgrade For Support
tr: Destek İçin Yükseltme

en: Use Sessions
tr: Oturumları Kullanın

en: Use WordPress Default
tr: WordPress Varsayılanını Kullanın

en: Use reCAPTCHA?
tr: reCAPTCHA kullanılsın mı?

en: Use the placeholder variable <code>%1$s</code> in your checkout <a href="%2$s" title="Edit Membership Email Templates">email templates</a> to include this information.
tr: Bu bilgileri eklemek için <a href="%2$s" title="Üyelik E-posta Şablonlarını Düzenle">e-posta şablonlarınızda</a> <code>%1$s</code> yer tutucu değişkenini kullanın.

en: Use the placeholder variables below to customize your member and admin emails with specific user or membership data.
tr: Üye ve yönetici e-postalarınızı belirli kullanıcı veya üyelik verileriyle özelleştirmek için aşağıdaki yer tutucu değişkenleri kullanın.

en: User
tr: Kullanıcı

en: User Display Name
tr: Görünen Kullanıcı Adı

en: User Email
tr: Kullanıcı E-postası

en: User Fields
tr: Kullanıcı Alanları

en: User ID
tr: Kullanıcı Kimliği

en: User ID not found.
tr: Kullanıcı ID bulunamadı

en: User Info
tr: Kullanıcı Bilgileri

en: User fields can be added to the membership checkout form, the frontend user profile edit page, and for admins only on the Edit Member and Edit User screens.
tr: Kullanıcı alanları üyelik ödeme formuna, ön uç kullanıcı profili düzenleme sayfasına ve yalnızca yöneticiler için Üye Düzenle ve Kullanıcı Düzenle ekranlarına eklenebilir.

en: User fields updated successfully.
tr: Kullanıcı alanları başarıyla güncellendi.

en: User is not logged in.
tr: Kullanıcı oturum açmamış.

en: User not found.
tr: Kullanıcı bulunamadı.

en: User requested cancellation
tr: Kullanıcı iptal talebinde bulundu

en: User updated.
tr: Kullanıcı güncellendi.

en: User: %1$s<br />Email: %2$s<br />Membership Level: %3$s<br />Order #: %4$s<br />Original Profile Start Date: %5$s<br />Adjusted Profile Start Date: %6$s<br />Trial Period: %7$s<br />Trial Frequency: %8$s<br />
tr: Kullanıcı: %1$s<br />E-posta: %2$s<br />Üyelik Seviyesi: %3$s<br />Sipariş #: %4$s<br />Orijinal Profil Başlangıç Tarihi: %5$s<br />Düzeltilmiş Profil Başlangıç Tarihi: %6$s<br />Deneme Süresi: %7$s<br />Deneme Sıklığı: %8$s<br />

en: Username
tr: Kullanıcı Adı

en: Username (required)
tr: Kullanıcı adı (gerekli)

en: Username or Email Address
tr: Kullanıcı Adı veya E-posta Adresi

en: Usernames cannot be changed.
tr: Kullanıcı adları değiştirilemez.

en: Users
tr: Kullanıcılar

en: Users can choose multiple levels from this group.
tr: Kullanıcılar bu gruptan birden fazla seviye seçebilir.

en: Users can hold multiple levels from this group.
tr: Kullanıcılar bu gruptan birden fazla seviyeye sahip olabilir.

en: Users can only choose one level from this group.
tr: Kullanıcılar bu gruptan yalnızca bir seviye seçebilir.

en: Users can only hold one level from this group.
tr: Kullanıcılar bu gruptan yalnızca bir seviyeye sahip olabilir.

en: Uses
tr: Kullanımlar

en: Uzbekistan
tr: Özbekistan

en: Validate Key
tr: Anahtar Doğrulama

en: Variable Reference
tr: Değişken Referansı

en: Vatican
tr: Vatikan

en: Vendor
tr: Bayi

en: Verification steps confirmed. Your payment is processing.
tr: Doğrulama adımları tamamlandı. Ödeme bekleniyor.

en: Video: Membership Levels
tr: Video: Üyelik Seviyeleri

en: Vietnamese Dong
tr: Vietnam Dong

en: View
tr: Görüntüleme

en: View Active Members With This Level
tr: Bu Seviyedeki Aktif Üyeleri Görüntüle

en: View Advanced Settings
tr: Gelişmiş Ayarları Görüntüle

en: View All
tr: Tümünü Göster

en: View All Members
tr: Tüm Üyeleri Görüntüle

en: View All Orders
tr: Tüm Siparişleri Gör

en: View Details
tr: Detayları göster

en: View Members
tr: Üyeleri Görüntüle

en: View Membership Levels
tr: Üyelik Seviyelerini Görüntüle

en: View More
tr: Daha Fazlasını Gör

en: View Orders
tr: Siparişleri Görüntüle

en: View PMPro Documentation
tr: PMPro Dokümantasyonunu Görüntüle

en: View Paid Memberships Pro documentation in a new tab
tr: Paid Memberships Pro belgelerini yeni bir sekmede görüntüleyin

en: View Plans and Pricing
tr: Planları ve Fiyatlandırmayı Görüntüle

en: View Signups and Cancellations Report
tr: Kayıtlar ve İptaller Raporunu Görüntüle

en: View Subscription
tr: Aboneliği Görüntüle

en: View Subscriptions
tr: Abonelikleri Görüntüle

en: View Support License Options
tr: Destek Lisans Seçeneklerini Görüntüle

en: View Your Membership Account &rarr;
tr: Üyelik Hesabını Gör &rarr;

en: View Your SendWP Account
tr: SendWP Hesabınızı Görüntüleyin

en: View all orders for this subscription
tr: Bu abonelik için tüm siparişleri görüntüle

en: View all orders with this discount code
tr: Bu indirim kodu ile tüm siparişleri görüntüleyin

en: View and Edit Member
tr: Üye Görüntüleme ve Düzenleme

en: View at Checkout
tr: Ödeme Sırasında Görüntüle

en: View available Add Ons
tr: Mevcut Eklentileri Görüntüle

en: View docs
tr: Belgeleri görüntüle

en: View on GitHub
tr: GitHub üzerinde Gör

en: View outdated page templates
tr: Güncel olmayan sayfa şablonlarını görüntüleyin

en: View payment settings
tr: Ödeme ayarlarını görüntüle

en: View plans and pricing for Paid Memberships Pro optional licenses in a new tab
tr: Ücretli Üyelikler Pro isteğe bağlı lisanslar için planları ve fiyatları yeni bir sekmede görüntüleyin

en: View the Homepage &rarr;
tr: Ana Sayfayı Görüntüle &rarr;

en: View the full %s report
tr: Tüm %s raporunu görüntüleyin

en: View with current membership levels
tr: Güncel üyelik seviyeleri ile görüntüleyin

en: View with membership access
tr: Üyelik erişimi ile görüntüleyin

en: View without membership access
tr: Üyelik erişimi olmadan görüntüle

en: View your %s membership account
tr: %s üyelik hesabınızı görüntüleyin

en: View: My Access
tr: Görünüm: Erişimim

en: View: No Access
tr: Görünüm: Erişim Yok

en: View: With Access
tr: Görünüm: Erişim ile

en: Views
tr: Gösterimler

en: Views Data
tr: Görünüm Verileri

en: Visit Customer Support Forum
tr: Müşteri Destek Forumunu ziyaret edin

en: Visit the PMPro <a href="%s" target="_blank">Membership Account</a> page to confirm that your account is active and to find your license key.
tr: Hesabınızın aktif olduğunu onaylamak ve lisans anahtarınızı bulmak için PMPro <a href="%s" target="_blank">Üyelik Hesabı</a> sayfasını ziyaret edin.

en: Visits
tr: Ziyaretler

en: Visits Data
tr: Ziyaret Verileri

en: Visits, Views, and Logins
tr: Ziyaretler, Görüntülemeler ve Girişler

en: WARNING: A level was set with both a recurring billing amount and an expiration date. You only need to set one of these unless you really want this membership to expire after a specific time period. For more information, <a target="_blank" rel="nofollow noopener" href="%s">see our post here</a>.
tr: UYARI: Hem yinelenen faturalandırma tutarı hem de son kullanma tarihi olan bir seviye ayarlandı. Bu üyeliğin belirli bir süre sonra sona ermesini gerçekten istemiyorsanız bunlardan yalnızca birini ayarlamanız gerekir. Daha fazla bilgi için <a target="_blank" rel="nofollow noopener" href="%s">buradaki yazımıza bakın</a>.

en: WARNING: This level is set with both a recurring billing amount and an expiration date. You only need to set one of these unless you really want this membership to expire after a certain number of payments. For more information, <a target="_blank" rel="nofollow noopener" href="%s">see our post here</a>.
tr: UYARI: Bu seviye hem yinelenen faturalandırma tutarı hem de son kullanma tarihi ile ayarlanır. Bu üyeliğin belirli sayıda ödemeden sonra sona ermesini gerçekten istemiyorsanız, bunlardan yalnızca birini ayarlamanız gerekir. Daha fazla bilgi için <a target="_blank" rel="nofollow noopener" href="%s">buradaki yazımıza bakın</a>.

en: Wallis and Futuna
tr: Wallis ve Futuna

en: We can't detect any product information. This is most probably because you have not included the code snippet.
tr: Herhangi bir ürün bilgisi tespit edemiyoruz. Bunun nedeni büyük olasılıkla kod parçacığını eklememiş olmanızdır.

en: We detected you have pages assigned for Paid Memberships Pro, this option is disabled.
tr: Ücretli Üyelikler Pro için atanmış sayfalarınız olduğunu tespit ettik, bu seçenek devre dışı bırakıldı.

en: We have detected that you are using a custom checkout page template for Paid Memberships Pro. This was recently changed and may need to be updated in order to display correctly.
tr: Paid Memberships Pro için özel bir ödeme sayfası şablonu kullandığınızı tespit ettik. Bu yakın zamanda değiştirilmiştir ve doğru görüntülenmesi için güncellenmesi gerekebilir.

en: We have detected you previously connected to Stripe, to change your Stripe account please adjust it in the "Payment Gateway & SSL" settings.
tr: Daha önce Stripe'a bağlandığınızı tespit ettik, Stripe hesabınızı değiştirmek için lütfen "Ödeme Yöntemi & SSL" ayarlarından ayarlayın.

en: We recommend upgrading to PHP %s or greater. Ask your host to upgrade.
tr: PHP %s veya daha yüksek bir sürüme yükseltmenizi öneririz. Sunucunuzdan yükseltme yapmasını isteyin.

en: We will automatically create frontend pages for your levels, checkout, account management, and more.
tr: Seviyeleriniz, ödeme, hesap yönetimi ve daha fazlası için otomatik olarak ön uç sayfaları oluşturacağız.

en: Webhook
tr: Web Kancası

en: Webhook History
tr: Web Kancaları Geçmişi

en: Webhook Status
tr: Web Kancası Durumu

en: Webhook URL
tr: Web Kancası URL'si

en: Webhook creation failed. Please refresh and try again.
tr: Web kancası oluşturulamadı. Lütfen yenileyin ve tekrar deneyin.

en: Webhook creation failed. You might already have a webhook set up.
tr: Web kancası oluşturma başarısız oldu. Zaten bir web kancası kurmuş olabilirsiniz.

en: Webhooks
tr: Web kancaları

en: Week
tr: Hafta

en: Week(s)
tr: Hafta(lar)

en: Weekly
tr: Haftalık

en: Weeks
tr: Hafta

en: Welcome
tr: Hoşgeldiniz

en: Welcome to Paid Memberships Pro
tr: Ücretli Üyelikler Pro'ya Hoş Geldiniz

en: Welcome to Your New Membership Site
tr: Yeni Üyelik Sitenize Hoş Geldiniz

en: Welcome, %s
tr: Hoşgeldiniz, %s

en: Western Sahara
tr: Batı Sahra

en: What should be done with the PMPro Membership data for these users?
tr: Bu kullanıcılar için PMPro Üyelik verileri ile ne yapılmalıdır?

en: What type of membership level do you want to create?
tr: Ne tür bir üyelik seviyesi oluşturmak istiyorsunuz?

en: What type of membership site are you creating?
tr: Ne tür bir üyelik sitesi oluşturuyorsunuz?

en: What's next?
tr: Sırada ne var?

en: When a user cancels a membership with a recurring subscription, they will still have access until when their next payment would have been taken. This email is sent to the member to notify them of this change.
tr: Bir kullanıcı yinelenen aboneliği olan bir üyeliği iptal ettiğinde, bir sonraki ödemesi alınana kadar erişimi devam edecektir. Bu e-posta, üyeye bu değişikliği bildirmek için gönderilir.

en: When a user cancels a membership with a recurring subscription, they will still have access until when their next payment would have been taken. This email is sent to the site administrator to notify them of this change.
tr: Bir kullanıcı yinelenen aboneliği olan bir üyeliği iptal ettiğinde, bir sonraki ödemesi alınana kadar erişime sahip olmaya devam edecektir. Bu e-posta, site yöneticisine bu değişikliği bildirmek için gönderilir.

en: When logged in, we use cookies to track some of your activity on our site including logins, visits, and page views.
tr: Oturum açtığınızda, girişler, ziyaretler ve sayfa görüntülemeleri dahil olmak üzere sitemizdeki bazı etkinliklerinizi izlemek için çerezleri kullanırız.

en: Which levels will this code apply to?
tr: Bu kod hangi seviyeler için geçerli olacak?

en: With a Discount Code
tr: İndirim Kodu İle

en: Within a Date Range
tr: Bir tarih aralığı içinde

en: Within a Level
tr: Bir Level içinde

en: Within a Status
tr: Bir durum içinde

en: WordPress Dashboard
tr: WordPress Paneli

en: WordPress Toolbar
tr: WordPress Araç Çubuğu

en: Working
tr: Çalışıyor

en: Year
tr: Yıl

en: Year to Date
tr: Yılbaşından Bugüne

en: Year(s)
tr: Yıl(lar)

en: Years
tr: Yıl

en: Yes
tr: Evet

en: Yes (only admins)
tr: Evet (sadece yöneticiler)

en: Yes (with JavaScript redirects)
tr: Evet (JavaScript yönlendirmeleri ile)

en: Yes - All memberships.
tr: Evet - Tüm üyelikler.

en: Yes - Allow usage of Paid Memberships Pro to be tracked.
tr: Evet - Ücretli Üyelikler Pro kullanımının izlenmesine izin verin.

en: Yes - Delete all PMPro Data.
tr: Evet - Tüm PMPro Verilerini silin.

en: Yes - Enable Spam Protection
tr: Evet - Spam Korumasını Etkinleştir

en: Yes - Only members will see restricted posts/pages in searches and archives.
tr: Evet - Aramalarda ve arşivlerde kısıtlanmış gönderileri/sayfaları yalnızca üyeler görecektir.

en: Yes - Show excerpts.
tr: Evet - Özet göster

en: Yes - Show the 'no access' message if the user does not have access
tr: Evet - Kullanıcının erişimi yoksa 'erişim yok' mesajını gösterin

en: Yes - Some LifterLMS features are disabled.
tr: Evet - Bazı LifterLMS özellikleri devre dışı bırakılmıştır.

en: Yes Please
tr: Evet Lütfen

en: Yes, I will be collecting payments for my memberships.
tr: Evet, üyeliklerim için ödeme toplayacağım.

en: Yes, collect tax IDs.
tr: Evet, vergi kimliklerini toplayın.

en: Yes, generate the required plugin pages for me. (Recommended)
tr: Evet, benim için gerekli eklenti sayfalarını oluşturun. (Önerilen)

en: You are already signed in.
tr: Zaten giriş yaptınız.

en: You are logged in as <strong>%s</strong>. If you would like to update your billing information for a different account, <a href="%s">log out now</a>.
tr: <strong>%s</strong> olarak giriş yaptınız. Farklı bir hesap için fatura bilgilerinizi güncellemek isterseniz, <a href="%s">şimdi çıkış yapın</a>.

en: You are logged in as <strong>%s</strong>. If you would like to use a different account for this membership, <a href="%s">log out now</a>.
tr: <strong>%s</strong> olarak oturum açtınız. Farklı bir hesaptan oturum açmak için <a href="%s">çıkış yapın</a>.

en: You are now logged out.
tr: Çıkış yaptınız.

en: You can also try searching:
tr: Ayrıca aramayı da deneyebilirsiniz:

en: You can view the user's current memberships from their Edit Member page.
tr: Kullanıcının mevcut üyeliklerini Üye Düzenle sayfasından görüntüleyebilirsiniz.

en: You can view your current memberships by logging in and visiting your membership account page.
tr: Giriş yaparak ve üyelik hesabı sayfanızı ziyaret ederek mevcut üyeliklerinizi görüntüleyebilirsiniz.

en: You do not have an active membership. <a href='%s'>Choose a membership level.</a>
tr: Aktif bir üyeliğiniz yok. <a href='%s'>Bir üyelik seviyesi seçin.</a>

en: You do not have permission to create new users.
tr: Yeni kullanıcı oluşturma izniniz yok.

en: You do not have permission to edit this user. User information is displayed below as read-only.
tr: Bu kullanıcıyı düzenleme izniniz yok. Kullanıcı bilgileri aşağıda salt okunur olarak görüntülenir.

en: You do not have permission to perform this action.
tr: Bu eylemi gerçekleştirmek için gereken izne sahip değilsiniz.

en: You do not have permission to update these fields.
tr: Bu alanları güncelleme izniniz yoktur.

en: You do not have permission to update this user's membership levels.
tr: Bu kullanıcının üyelik seviyelerini güncelleme izniniz yok.

en: You do not have permissions to perform this action.
tr: Bu işlemi gerçekleştirmek için izniniz yok.

en: You have selected the %s membership level.
tr: %s Üyelik seviyesini seçtiniz.

en: You may select multiple levels from this group.
tr: Bu gruptan birden fazla seviye seçebilirsiniz.

en: You may select only one level from this group.
tr: Bu gruptan yalnızca bir seviye seçebilirsiniz.

en: You must <a href="%s">set up a Payment Gateway</a> before any payments will be processed.
tr: Herhangi bir ödemenin işleme alınabilmesi için <a href="%s">bir Ödeme Geçidi</a> kurmanız gerekmektedir.

en: You must complete these steps for both the Sandbox/Testing and Live/Production modes if you intend to use Stripe for testing.
tr: Stripe'ı test için kullanmak istiyorsanız bu adımları hem Sandbox/Test hem de Canlı/Üretim modları için tamamlamanız gerekir.

en: You must enter a valid PMPro %s License Key under Settings > PMPro License to update this add on.
tr: Bu eklentiyi güncellemek için Ayarlar > PMPro Lisansı altında geçerli bir PMPro %s Lisans Anahtarı girmelisiniz.

en: You must have a <a href="https://www.paidmembershipspro.com/pricing/?utm_source=wp-admin&utm_pluginlink=addon_update">valid PMPro %s License Key</a> to update PMPro %s add ons.
tr: PMPro %s eklentilerini güncellemek için <a href="https://www.paidmembershipspro.com/pricing/?utm_source=wp-admin&utm_pluginlink=addon_update">geçerli bir PMPro %s Lisans Anahtarınız</a> olmalıdır.

en: You must have a <a target="_blank" href="https://www.paidmembershipspro.com/pricing/?utm_source=wp-admin&utm_pluginlink=bulkupdate">valid PMPro %s License Key</a> to update PMPro %s add ons. The following plugins will not be updated:
tr: PMPro %s eklentilerini güncellemek için <a target="_blank" href="https://www.paidmembershipspro.com/pricing/?utm_source=wp-admin&utm_pluginlink=bulkupdate">geçerli bir PMPro %s Lisans Anahtarınız</a> olmalıdır. Aşağıdaki eklentiler güncellenmeyecektir:

en: You requested a credit for a capture that was previously voided.
tr: Daha önce geçersiz kılınmış bir yakalama için kredi talep ettiniz.

en: You will need to create a "Plan" in your Braintree dashboard with the same settings and the "Plan ID" set to %s.
tr: Braintree kontrol panelinizde aynı ayarlarla ve %s olarak ayarlanmış "Plan Kimliği" ile bir "Plan" oluşturmanız gerekecektir.

en: You've entered an invalid email address.
tr: Geçersiz bir e-posta adresi girdiniz.

en: Your %s membership has been cancelled.
tr: %s üyeliğiniz iptal edilmiştir.

en: Your <strong>%1$s</strong> key is active. %1$s accounts include access to documentation and free downloads.
tr: <strong>%1$s</strong> anahtarınız etkin. %1$s hesapları belgelere ve ücretsiz indirmelere erişim içerir.

en: Your Profile
tr: Profiliniz

en: Your Publishable Key appears incorrect.
tr: Yayınlanabilir Anahtarınız yanlış görünüyor.

en: Your Site URL starts with https:// and so PMPro will allow your entire site to be served over HTTPS.
tr: Site URL'niz https:// ile başlar ve böylece PMPro tüm sitenizin HTTPS üzerinden sunulmasına izin verir.

en: Your advanced settings have been updated.
tr: Gelişmiş ayarlarınız güncellendi.

en: Your billing information cannot be updated at this time.
tr: Fatura bilgileriniz şu anda güncellenemez.

en: Your billing information has been updated at !!sitename!!
tr: Fatura bilgileriniz !!sitename!! adresinde güncellenmiştir.

en: Your billing information has been updated at %s
tr: Fatura bilgileriniz %s adresinde güncellendi

en: Your current membership level of %s will be removed when you complete your purchase.
tr: Satın alma işleminizi tamamladığınızda mevcut %s üyelik seviyeniz kaldırılacaktır.

en: Your current membership will be used for any membership level data.
tr: Tüm üyelik seviyesi verileri için mevcut üyeliğiniz kullanılacaktır.

en: Your current password is incorrect.
tr: Mevcut şifreniz hatalı.

en: Your domain could not be registered with Apple to enable Apple Pay. Please try <a target="_blank" href="%s" title="Apple Pay Settings Page in Stripe">registering your domain manually from the Apple Pay settings page in Stripe</a>.
tr: Alan adınız Apple Pay'i etkinleştirmek için Apple'a kaydedilemedi. Lütfen <a target="_blank" href="%s" title="Stripe'ta Apple Pay Ayarları Sayfası">Stripe'taki Apple Pay ayarları sayfasından alan adınızı manuel olarak kaydetmeyi deneyin</a>.

en: Your email addresses do not match. Please try again.
tr: E-posta adreslerinizi uyuşmuyor. Lütfen tekrar deneyin.

en: Your license is invalid or expired.
tr: Lisansınız geçersiz veya süresi dolmuş.

en: Your membership at !!sitename!! has been CANCELLED
tr: !!sitename!! üyeliğiniz İPTAL EDİLMİŞTİR

en: Your membership at !!sitename!! has been changed
tr: !!sitename!!'ndaki üyeliğiniz değiştirildi

en: Your membership at !!sitename!! has ended
tr: !!sitename!!'ndaki üyeliğiniz sona ermiştir

en: Your membership at !!sitename!! will end soon
tr: !!sitename!!'ndaki üyeliğiniz yakında sona erecek

en: Your membership at %s has been CANCELLED
tr:  %s üyeliğiniz İPTAL edildi

en: Your membership at %s has been changed
tr: Üyeliğinizi %s değiştirildi

en: Your membership at %s has ended
tr: Üyeliğinizi %s sona erdi

en: Your membership at %s will end soon
tr: %s üyeliğiniz yakında sona erecek

en: Your membership confirmation for !!sitename!!
tr: !!sitename!! için üyelik onayınız

en: Your membership confirmation for %s
tr:  %s üyeliğinizi onaylamak için

en: Your membership has been cancelled.
tr: Üyeliğiniz iptal edilmiştir.

en: Your membership site is ready.
tr: Üyelik siteniz hazır.

en: Your membership site made <strong>%1$s</strong> in revenue %2$s.
tr: Üyelik siteniz <strong>%1$s</strong> oranında %2$s gelir elde etti.

en: Your memberships have been cancelled.
tr: Üyelikleriniz iptal edilmiştir.

en: Your order has been refused.
tr: Siparişiniz reddedildi.

en: Your page settings have been updated.
tr: Sayfa ayarlarınız güncellendi.

en: Your password has been updated.
tr: Şifreniz güncellendi.

en: Your password has successfully been updated.
tr: Parolanız başarıyla güncellendi.

en: Your password reset link appears to be invalid. Please request a new link below.
tr: Parola sıfırlama bağlantısı geçersiz görünüyor. Lütfen aşağıdan yeni bir bağlantı isteyin.

en: Your password reset link has expired. Please request a new link below.
tr: Parola sıfırlama bağlantısının süresi doldu. Lütfen aşağıdan yeni bir bağlantı isteyin.

en: Your passwords do not match. Please try again.
tr: Şifrelerinizi uyuşmuyor. Lütfen tekrar deneyin.

en: Your payment gateway can accept many currencies and automatically convert payments for you.
tr: Ödeme ağ geçidiniz birçok para birimini kabul edebilir ve ödemeleri sizin için otomatik olarak dönüştürebilir.

en: Your payment settings have been updated.
tr: Ödeme ayarları güncellendi.

en: Your payment subscription at !!sitename!! has been CANCELLED
tr: Site adı!!! adresindeki ödeme aboneliğiniz İPTAL EDİLMİŞTİR

en: Your payment subscription at %s has been CANCELLED
tr: %s adresindeki ödeme aboneliğiniz İPTAL EDİLDİ

en: Your previous order has not yet been processed. Submitting your payment again will cause a separate charge to be initiated.
tr: Önceki siparişiniz henüz işleme alınmamıştır. Ödemenizi tekrar göndermeniz ayrı bir ücretlendirmenin başlatılmasına neden olacaktır.

en: Your profile has been updated.
tr: Profiliniz güncellendi.

en: Your recurring subscription has been cancelled. Your active membership will expire on %s.
tr: Yinelenen aboneliğiniz iptal edildi. Aktif üyeliğiniz %s tarihinde sona erecektir.

en: Your reset password key is expired, please request a new key from the password reset page.
tr: Şifre sıfırlama anahtarınızın süresi doldu, lütfen şifre sıfırlama sayfasından yeni bir anahtar talep edin.

en: Your reset password key is invalid.
tr: Şifre sıfırlama anahtarınız geçersiz.

en: Your site is connected to SendWP.
tr: Siteniz SendWP'ye bağlı.

en: Your site is loading custom page templates. These settings allow you to change which custom template is being loaded for your frontend pages. If your custom template is causing fatal errors or blocking the checkout process, you should load the core PMPro version while you or your developer works on template compatibility.
tr: Siteniz özel sayfa şablonlarını yüklüyor. Bu ayarlar, ön uç sayfalarınız için hangi özel şablonun yüklendiğini değiştirmenize olanak tanır. Özel şablonunuz ölümcül hatalara neden oluyorsa veya ödeme sürecini engelliyorsa, siz veya geliştiriciniz şablon uyumluluğu üzerinde çalışırken çekirdek PMPro sürümünü yüklemelisiniz.

en: Your site is using legacy API keys to authenticate with Stripe.
tr: Siteniz Stripe ile kimlik doğrulaması yapmak için eski API anahtarlarını kullanıyor.

en: Your trial at %s is ending soon
tr: Deneme süresi %s tarihinde sona eriyor

en: Your user field settings have been updated.
tr: Kullanıcı alanı ayarlarınız güncellendi.

en: Your webhook is enabled.
tr: Web kancanız etkinleştirildi.

en: Your&nbsp;Level
tr: Senin&nbsp;Seviyen

en: Zambia
tr: Zambiya

en: Zimbabwe
tr: Zimbabve

en: [%1$s] PMPro Activity for %2$s: %3$s
tr: %2$s için [%1$s] PMPro Etkinliği: %3$s

en: [Inherit Group Setting]
tr: [Grup Ayarını Devral]

en: abbreviation, e.g. "PA"
tr: kısaltma, örn.  "PA"

en: and
tr: ve

en: at
tr: de

[ctx: block description]
en: Displays a single membership level's information and pricing with individual level components.
tr: Tek bir üyelik seviyesinin bilgilerini ve fiyatlandırmasını ayrı seviye bileşenleriyle birlikte görüntüler.

[ctx: block description]
en: Dynamic form that allows the current logged in member to edit their default user profile information and any custom user profile fields.
tr: Oturum açan mevcut üyenin varsayılan kullanıcı profili bilgilerini ve özel kullanıcı profili alanlarını düzenlemesine olanak tanıyan dinamik form.

[ctx: block description]
en: Dynamic form that allows users to complete free registration or paid checkout for the selected membership level.
tr: Kullanıcıların seçilen üyelik seviyesi için ücretsiz kayıt veya ücretli ödeme işlemlerini tamamlamalarını sağlayan dinamik form.

[ctx: block description]
en: Dynamic form that allows users to log in or recover a lost password. Logged in users can see a welcome message with the selected custom menu.
tr: Kullanıcıların oturum açmasına veya kayıp bir şifreyi kurtarmasına olanak tanıyan dinamik form. Oturum açan kullanıcılar, seçilen özel menüyü içeren bir karşılama mesajı görebilir.

[ctx: block description]
en: Dynamic page section that displays a confirmation message and purchase information for the active member immediately after membership registration and checkout.
tr: Üyelik kaydı ve ödeme işleminden hemen sonra aktif üye için bir onay mesajı ve satın alma bilgilerini görüntüleyen dinamik sayfa bölümü.

[ctx: block description]
en: Dynamic page section that displays a list of membership levels and pricing, linked to membership checkout. To reorder the display, navigate to Memberships > Settings > Levels.
tr: Üyelik seviyelerinin ve fiyatlandırmanın bir listesini görüntüleyen, üyelik ödemesiyle bağlantılı dinamik sayfa bölümü. Görüntüyü yeniden sıralamak için Üyelikler > Ayarlar > Seviyeler bölümüne gidin.

[ctx: block description]
en: Dynamic page section that displays custom links available for the active member only. This block is only visible if other Add Ons or custom code have added links.
tr: Yalnızca aktif üye için kullanılabilen özel bağlantıları görüntüleyen dinamik sayfa bölümü. Bu blok yalnızca diğer Eklentiler veya özel kod bağlantılar eklediyse görünür.

[ctx: block description]
en: Dynamic page section that displays the member's profile as read-only information with a link to edit fields or change their password.
tr: Üyenin profilini, alanları düzenlemek veya şifresini değiştirmek için bir bağlantı ile salt okunur bilgi olarak görüntüleyen dinamik sayfa bölümü.

[ctx: block description]
en: Dynamic page section to display the member's active membership information with links to view all membership options, update billing information, and change or cancel membership.
tr: Tüm üyelik seçeneklerini görüntülemek, fatura bilgilerini güncellemek ve üyeliği değiştirmek veya iptal etmek için bağlantılarla birlikte üyenin aktif üyelik bilgilerini görüntülemek için dinamik sayfa bölümü.

[ctx: block description]
en: Dynamic page section to display the member's billing information. Members can update their subscription payment method from this form.
tr: Üyenin fatura bilgilerini görüntülemek için dinamik sayfa bölümü. Üyeler bu formdan abonelik ödeme yöntemlerini güncelleyebilirler.

[ctx: block description]
en: Dynamic page section where members can cancel their membership and active subscription if applicable.
tr: Üyelerin üyeliklerini ve varsa aktif aboneliklerini iptal edebilecekleri dinamik sayfa bölümü.

[ctx: block description]
en: Inserts a button that links directly to membership checkout for the selected level.
tr: Seçilen seviye için doğrudan üyelik ödemesine bağlanan bir düğme ekler.

[ctx: block description]
en: Nest blocks within this wrapper to show or hide content by membership level, login status, or for non-members.
tr: İçeriği üyelik seviyesine, oturum açma durumuna veya üye olmayanlara göre göstermek veya gizlemek için blokları bu sarmalayıcı içine yerleştirin.

[ctx: block description]
en: The description for this membership level.
tr: Bu üyelik seviyesi için açıklama.

[ctx: block description]
en: The expiration text for this membership level.
tr: Bu üyelik seviyesi için sona erme metni.

[ctx: block description]
en: The name of this membership level.
tr: Bu üyelik seviyesinin adı.

[ctx: block description]
en: The price text for this membership level.
tr: Bu üyelik seviyesi için fiyat metni.

[ctx: block keyword]
en: access
tr: erişim

[ctx: block keyword]
en: account
tr: hesap

[ctx: block keyword]
en: active
tr: etkin

[ctx: block keyword]
en: billing
tr: fatura

[ctx: block keyword]
en: block visibility
tr: blok görünürlüğü

[ctx: block keyword]
en: button
tr: buton

[ctx: block keyword]
en: buy
tr: satın al

[ctx: block keyword]
en: checkout
tr: ödeme

[ctx: block keyword]
en: conditional
tr: koşullu

[ctx: block keyword]
en: content
tr: içerik

[ctx: block keyword]
en: credit card
tr: kredi kartı

[ctx: block keyword]
en: custom field
tr: özel alan

[ctx: block keyword]
en: description
tr: açıklama

[ctx: block keyword]
en: exclude
tr: hariç tut

[ctx: block keyword]
en: expiration
tr: son kullanma tarihi

[ctx: block keyword]
en: fields
tr: alanlar

[ctx: block keyword]
en: hidden
tr: gizli

[ctx: block keyword]
en: hide
tr: gizle

[ctx: block keyword]
en: history
tr: geçmiş

[ctx: block keyword]
en: invoice
tr: fatura

[ctx: block keyword]
en: level
tr: düzey

[ctx: block keyword]
en: link
tr: bağlantı

[ctx: block keyword]
en: links
tr: bağlantılar

[ctx: block keyword]
en: log in
tr: oturum aç

[ctx: block keyword]
en: lost password
tr: şifremi kaybettim

[ctx: block keyword]
en: member
tr: üye

[ctx: block keyword]
en: membership
tr: üyelik

[ctx: block keyword]
en: membership excluded
tr: üyelik hariç

[ctx: block keyword]
en: membership level
tr: üyelik seviyesi

[ctx: block keyword]
en: membership required
tr: üyelik gerekli

[ctx: block keyword]
en: name
tr: isim

[ctx: block keyword]
en: order
tr: sipariş

[ctx: block keyword]
en: paid memberships pro
tr: ücretli̇ üyeli̇kler pro

[ctx: block keyword]
en: password reset
tr: şifreyi sıfırla

[ctx: block keyword]
en: payment method
tr: ödeme yöntemi

[ctx: block keyword]
en: price
tr: fiyat

[ctx: block keyword]
en: pricing
tr: fiyatlar

[ctx: block keyword]
en: pricing table
tr: fiyat tablosu

[ctx: block keyword]
en: private
tr: özel

[ctx: block keyword]
en: profile
tr: profil

[ctx: block keyword]
en: purchase
tr: satın al

[ctx: block keyword]
en: purchases
tr: satın alınanlar

[ctx: block keyword]
en: quick link
tr: hızlı bağlantı

[ctx: block keyword]
en: receipt
tr: makbuz

[ctx: block keyword]
en: require
tr: gerekli

[ctx: block keyword]
en: restrict
tr: kısıtlı

[ctx: block keyword]
en: sell
tr: sat

[ctx: block keyword]
en: success
tr: başarılı

[ctx: block keyword]
en: terminate
tr: sonlandır

[ctx: block keyword]
en: text
tr: metin

[ctx: block keyword]
en: user
tr: kullanıcı

[ctx: block keyword]
en: user fields
tr: kullanıcı alanları

[ctx: block title]
en: Content Visibility Block
tr: İçerik Görünürlük Bloğu

[ctx: block title]
en: Level Description
tr: Seviye Tanımı

[ctx: block title]
en: Level Expiration
tr: Seviye Sona Erme

[ctx: block title]
en: Level Name
tr: Seviye Adı

[ctx: block title]
en: Level Price
tr: Fiyat Seviyesi

[ctx: block title]
en: Login Form
tr: Giriş Formu

[ctx: block title]
en: Membership Checkout Button
tr: Üyelik Ödeme Butonu

[ctx: block title]
en: Membership Checkout Form
tr: Üyelik Çıkış Formu

[ctx: block title]
en: Membership Levels and Pricing Table
tr: Üyelik Seviyeleri ve Fiyatlandırma Tablosu

[ctx: block title]
en: PMPro Page: Account (Full)
tr: PMPro Sayfası: Hesap (Tam)

[ctx: block title]
en: PMPro Page: Account Links
tr: PMPro Sayfası: Hesap Bağlantıları

[ctx: block title]
en: PMPro Page: Account Memberships
tr: PMPro Sayfası: Hesap Üyelikleri

[ctx: block title]
en: PMPro Page: Account Profile
tr: PMPro Sayfası: Hesap Profili

[ctx: block title]
en: PMPro Page: Account Profile Edit
tr: PMPro Sayfası: Hesap Profili Düzenleme

[ctx: block title]
en: PMPro Page: Billing
tr: PMPro Sayfası: Faturalama

[ctx: block title]
en: PMPro Page: Cancel
tr: PMPro Sayfası: İptal

[ctx: block title]
en: PMPro Page: Confirmation
tr: PMPro Sayfası: Onaylama

[ctx: block title]
en: Single Membership Level
tr: Tek Üyelik Seviyesi

en: click here to let us generate them for you
tr: oluşturmak için buraya tıklayın

en: decimal, e.g. "0.06"
tr: ondalık, örn. "0.06"

en: deleted
tr: silindi

en: e.g. PayPal Express, PayPal Standard, Credit Card.
tr: Örneğin PayPal Express, PayPal standart, kredi kartı.

en: e.g. Visa, MasterCard, AMEX, etc
tr: Örneğin Visa, MasterCard, AMEX, vb

en: edit
tr: düzenle

en: edit page
tr: sayfa düzenle

en: ending in
tr: biten

en: every
tr: her

en: filter by
tr: filtrele

en: for
tr: dan

en: for the first
tr: ilk

en: getfile.php Usage
tr: getfile.php Kullanımı

en: how to customize the content of frontend pages
tr: ön uç sayfalarının içeriği nasıl özelleştirilir

en: https://www.paidmembershipspro.com
tr: http://www.paidmembershipspro.com

en: hub
tr: merkez

en: last month
tr: önceki ay

en: last week
tr: önceki hafta

en: missing
tr: kayıp

en: multisite only
tr: sadece çoklu üye

en: none
tr: Hiç

en: optional
tr: isteğe bağlı

en: or the Membership Account block
tr: veya Üyelik Hesabı bloğu

en: or the Membership Billing block
tr: veya Üyelik Faturalandırma bloğu

en: or the Membership Cancel block
tr: veya Üyelik İptal bloğu

en: or the Membership Checkout block
tr: veya Üyelik Ödeme bloğu

en: or the Membership Confirmation block
tr: veya Üyelik Onayı bloğu

en: or the Membership Levels block
tr: veya Üyelik Seviyeleri bloğu

en: per
tr: başına

en: plugin
tr: eklenti

en: reCAPTCHA Secret Key
tr: reCAPTCHA Gizli Anahtarı

en: reCAPTCHA Site Key
tr: reCAPTCHA Site Anahtarı

en: reCAPTCHA Version
tr: reCAPTCHA Sürümü

en: reCAPTCHA failed. (%s) Please try again.
tr:  Güvenlik Kodu (reCAPTCHA) başarısız oldu. (%s) Lütfen tekrar deneyin.

en: restricting WordPress content here
tr: burada WordPress içeriğini kısıtlama

en: single member dashboard
tr: tek üye kontrol paneli

en: subscription payments
tr: abonelik ödemeleri

en: theme
tr: tema

en: unlimited
tr: sınırsız

en: v3 - Invisible
tr: v3 - Görünmez

en: view page
tr: sayfayı gör

en: view the Initial Setup Video and Docs.
tr: ilk Kurulum Videosunu ve Dokümanlarını görüntüleyin.

en: yesterday
tr: dün
